Abranetis Sp. z o.o. Management And Promotion

Wrocław

Opinie o Abranetis Sp. z o.o. Management And Promotion

POL-KONGRES PROJEKT

Wydany wyrok sądowy oraz trwające postępowanie komornicze w celu odzyskania nieuregulowanych należności. Ryszard Kacała (został w lutym 2016 roku wykreślony w KRS z funkcji Prezesa Zarządu) założył firmę Cornetis Sp. z o.o pod tym samym adresem, której jest obecnie Prezesem Zarządu - nowy podmiot w celu ucieczki od odpowiedzialności za oszustwa i malwersacje?

Oszukany
@POL-KONGRES PROJEKT 28.07.2016 09:38

Cornetis to nie jest nowa firma, też jest obciążona długami i wyrokami.

OSZUKANA2

Odradzam wszystkim współpracę - firma nie płaci należności!

niezadowolona

Fatalna współpraca. Narobisz się i nie zarobisz, bo cię oszukają! Makabra.

uwaga

Radzę omijać szerokim łukiem. Niewiarygodność i niewypłacalność.

oszukana

Trzeba uważać! (usunięte przez administratora)

Oszukany

(usunięte przez administratora) Radzę być ostrożnym

gabriel

Należność została uregulowana

gabriel

Przestrzegam przed współpracą z firmą Abranetis sp.z.o. z Wrocławia. Nie płacą za wykonane usługi. Kwota roszczeń 3.600zł. Złożony pozew Sądowy

Zostaw opinię o Abranetis Sp. z o.o. Management And Promotion - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abranetis Sp. z o.o. Management And Promotion