Opinie o Przedsiębiorstwo Budownictwa Melioracyjnego i Urządzeń Wodnych Inwestmel Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budownictwa Melioracyjnego i Urządzeń Wodnych Inwestmel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Melioracyjnego i Urządzeń Wodnych Inwestmel Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa obiektów inżynierii wodnej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budownictwa Melioracyjnego i Urządzeń Wodnych Inwestmel Sp. z o.o. w Elbląg

Mirek Nowy wpis

Firma ok, czasami były poślizgi ale ogólnie to wszystko uregulowane zostało.

Firma beznadziejna jak Szef tak jego synek poprostu (usunięte przez administratora) ludzi. zatrudniają ludzi i od pół roku nie płacą . i nie płacą . Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak postąpić podle. Sami ciągle się wczasują a ludzie (usunięte przez administratora) pracują za najniższą jeszcze nie płaci). Za takie postępowanie powinni zostać odpowiadać przed Sądem. I myślę że tak będzie. Podli ludzie.

Uran Nowy wpis

Kawał kłamcy i cwaniaka z dyrektorka wisi kupe kasy ludziom i nic sobie z tego nie robi pozdrowienia dla dyrektorka i na koniec karma wraca

Anna wyżkiewicz Nowy wpis

Omijajcie te firmę jeśli chcecie miec pieniądze w kieszeni. (usunięte przez administratora). Wycięli tacie wierzbę energetyczna i ani widu ani słychu. Oczywiście tak tego nie zostawimy. Pierwszym ruchem jest ostrzec innych. Wszędzie gdzie mogę roześle im laurkę!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Melioracyjnego i Urządzeń Wodnych Inwestmel Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
OK

Firma solidna i rzetelna, wypłaty na czas - POLECAM!

Agata
@OK

Czy zdarzyło Ci się chociaż raz, że wypłata była nie na czas? Pytam, bo widzę, że we wcześniejszych latach były takie problemy.

@OK

Jak solidna żetelna święta za 2 dni a wypłaty niema dał ludziom urlopy a po wypłatę przyjdźcie po świętach od trzech tygodni obiecanki ze wyplata będzie że czeka na przelew i wkońcu niema wypłaty niemówiąc żeby coś na święta dać pracownikom nic zero oliżcie się smakiem czy to poważna firma pytam a po świętach będzie to samo przelew nie przyszedł pytam jak ludzie mają spędzić święta bez wypłaty prezes niemyslący facet szkoda juz słów omijajcie tą firmę z daleka

Agata
@Gość

I jak sytuacja? Dostaliście wypłatę po tych świętach czy znów było przeciąganie?

Zażenowany
@OK

Firma solidna w niepłaceniu wypłat jest 11 lipiec 2022 wypłat brak już 2 miesiace ludziom każe iść do domu i czekać na telefon jak będą pieniądze i tak od trzech tygodni ale swoje lizingi popłacił oszust jeden z tego prezesa człowiek beż serca i szacunku do pracowników ktoś powinien z nim zrobić porządek bo to trwa od kilku lat on niewidzi problemu bo na swoje machloje kasę ma a ludzie na zieloną trawę

Mieczysław
@Zażenowany

I co? Zapłacili w końcu? Bo takie obsuwy dwu miesięczne to słaba sytuacja. Ludzie nie mają za co żyć. Mam nadzieję że sytuacja wróciła do normy. Możesz potwierdzić?

Były
@Mieczysław

Zatrudnij się zobaczysz.

Prezes to uczciwy człowiek i kompetentny -firma godna polecenia????

Zażenowany

No i nic się nie zmienia wypłat dalej brak znowu trzy miesiące prezes nie widzi żadnego problemu że ludzie nie mają z czego żyć ma to gdzieś trzeba w końcu się za to wziąść i coś z tym zrobić

gość

prezes firmy niepowazny wyplaty po 3 miesiacach trzba tyle czekac i nie widzi problemu przyzwyczajony ze synek i on na 1 miejscu pracownik na ostanim dzień wypłaty on sobie za granice jedzie a ludzie czekają imprezki robi bawi się po krynicy a ludzie na chleb nie mają oceńce sami co to za firma

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budownictwa Melioracyjnego i Urządzeń Wodnych Inwestmel Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budownictwa Melioracyjnego i Urządzeń Wodnych Inwestmel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa Melioracyjnego i Urządzeń Wodnych Inwestmel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budownictwa Melioracyjnego i Urządzeń Wodnych Inwestmel Sp. z o.o.?

3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Warszawska 132
    82-300 Elbląg