Opinie o Elektrotrax Sp. z o.o. w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Elektrotrax Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Elektrotrax Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrotrax Sp. z o.o. w Siedlce

Leszek Nowy wpis

Naprawa instalacji szybko i sprawnie. Polecam

Ułan Bator Dewastator Nowy wpis

A miało być tak pięknie

Monika Nowy wpis

Przeniesienie rozdzielni i wymiana przewodów szybko i sprawnie. Polecam

Dawid Nowy wpis

Elektrotrax = Inventrix Polecam sprawdzić przyszłym pracownikom lub zleceniodawca https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,577190

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Elektrotrax Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Joanna z warszawy

Spaliła mi się rozdzielnia elektryczna zareagowali w dwie godziny. Niezadziałały bezpieczniki. Rewelacja. Odtąd już będę regularnie robiła pomiary. Polecam.

Artur

Fachowcy pierwsza klasa. Wymiana rozdzielni bezproblemowo szybko i profesjonalnie. Cena super. W nowym segmencie trzeba było naprawiać instalacje bo deweloper odwalił fuszerke . Polecam

Robert

Polecam. Wymiana pionów i głównej rozdzielni przebiegła sprawnie i bez problemów.

Błażej

Polecam. Naprawdę fachowcy. Dwóch poprzednich elektryków nie wiedziało co się dzieje. Oni stwierdzili po 20 min. Mają profesjonalny sprzęt i wiedzą co robią. Za naprawę zapłaciłem 300zl a poprzednicy wzięli 1000 i nic nie działało.

Andrzej z warszawy

Super przerobienie rozdzielni i podłączenie uziemienie. W jeden dzień z pomiarami. Gorąco polecam.

Łukasz

Omijać szerokim łukiem tego człowieka , jest nie słowny, obiecuje gruszki na wierzbie, nie płaci pieniędzy na czas, aktualnie czekam już 25dni żeby się ze mną rozliczył. Jest to zwykły (usunięte przez administratora)

@Łukasz

Jakbyś zrobił to co miałeś zrobić to byś dostał kasę. Szkoda że inni dostali tylko ty nie. Ja na jego miejscu wcale bym ci nie dał.pracowalem z tobą i wiem jak robiłeś. Ze mną się rozliczył. Robota nie skończona a on chce kasę.

@Paweł

Dziwne, bo nie wiem kim jesteś :). Może przedstaw się , i powiedz gdzie ze mną robiłeś

Klient

Jestem bardzo zadowolony. Fachowi i na czas. Pokecam

Błazej
@Klient

A gdzie była wykonywana usługa ?

Wojciech

Jestem bardzo zadowolony. Wymiana instalacji a aptece przebiegła sprawnie i szybko dwie noce i było po robocie. Cała dokumentację do pge też załatwili. Gorąco polecam

(usunięte przez administratora) Nie współpracować! Nie rozlicza się !

@Adam

Kiedy miałeś z nim styczność ?

JA

@Jo to notoryczne czy jednorazowe?

Błażej

@Janek Na co dokładnie uważać? Pracowałeś tam? Jakie były wymagania żeby dostać się do pracy? Trzeba wyższego wykształcenia?

Jo
@Błażej

Nie płacą swoich zobowiązań - uważać na nich!

Janek

Bardzo nie uczciwy człowiek proszę uważać, ładnie się wypowiada

Yyy

Daniel G. zlecał wykonanie kosztorysu- oczywiście nie odebrał a rozliczenie przekładał z terminu na termin- szkoda czasu na takich ludzi nie polecam.

Xxx

Pod żadnym pozorem nie podejmować współpracy z tą pseudo firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrotrax Sp. z o.o. - Siedlce

• Jak się pracuje w Elektrotrax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrotrax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Elektrotrax Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Berka Joselewicza 3 lok. 112
    08-110 Siedlce