Opinie o Asaj Sp. z o.o.

Pracownik najemny

Bardzo słabo płacą. Dlatego szukają naiwnych żeby się złapali. Nie wiem po co ktoś szuka pracownika a tak nisko go ceni. NIE DAJCIE SIĘ ZŁAPAĆ. NIE POLECAM. Chyba że ktoś chce być niewolnikiem za głodową pensję.

miła sara

wiem co mowie
@miła sara 05.05.2016 21:39
@ja aja słyszałam że nieźle się trzymają na dowód tego zobacz ile jest nowych rekrutacji, rozwijają się...

hehehe jest tyle rekrutacji - dlaczego ??? dlatego, bo duzo ludzi sie zwalnia i odchodzi ( a nie jest zwalnianych ) w zwiazku z tym rekrutacja musi byc zeby uzupelnic braki kadrowe, a nie dlatego ze sie rozwija i potrzebuje nowych ludzi PEWNIAK !!!

mysz
@wiem co mowie 29.10.2017 19:53

masz rację i mają bardzo duży problem ze znalezieniem ludzi do pracy, w każdej lokalizacji, ale sami sobie winni.

kokoko

Jeżeli masz choć odrobinę szacunku dla siebie, trzymaj się z dala od tej instytucji. Jedyna pozytywna rzecz, to pracownicy, którzy pracują tu krótko lub na niskich stanowiskach. Im ktoś dłuższy ma staż lub lepsze stanowisko, tym gorzej. Dodam jeszcze, że oszukali mnie nie wypłacając delegacji za wstępne szkolenie. Firma porażka. Uważajcie.

paola
@kokoko 23.11.2017 10:05

firma jest,całkiem spoko, niedziele pracujące człowieku cie nie interesują, nie masz niedziel handlowych. Nikt nie każe przychodzić ci dodatkowo do pracy ,poza godzinami. Szefostwu nie uderza woda sodowa. Nie ma takich obaw. Są takie firmy, gdzie każą ci przyjść i pracować - i nie podpisywać list, a płacą najniższą krajową. Tutaj firma wychodzi na przeciw i daje możliwości awansu finansowego. Wszystko zależy od ciebie , czy chcesz poleżeć i marudzić ,że słabo płacą, czy będziesz robił swoją robotę i dziesiątego dnia miesiąca będziesz szczęśliwy ,że masz kasę na koncie. Rozejrzyj się dookoła i zobacz jakie są realia. I przestań psioczyć i marudzić, bo tutaj dla takich maruderów nie ma wakatów. Z dużym szacunkiem dla Ciebie.

wtur

Najgorszy pracodawca jakiego można sobie wyobrazić. Nie polecam. Przeczytacie ten post i nie uwierzycie, ale bardzo szybko można się przekonać.

Stefik
@wtur 17.10.2017 19:16

Ogólnie też nie polecam.

starjac
@wtur 17.10.2017 19:16

Chyba nieprzypadkowo jest sporo opinii słabych o tej firmie.

Nowy Pracownik

Przedstawicielom handlowym jest tutaj naprawdę spoko. Nie słyszałem, żeby inne firmy miały tak wysokie prowizje jakie tu oferują. Do tego marżę to nawet z bonusa liczą.

pewniak
@Nowy Pracownik 05.07.2017 20:01

licza z bonusa ale o tyle samo masz podniesiony plan

Klaudia

Podpowiedzcie w jakich widełkach są zarobki na stanowisku sprzedawcy w tej firmie?

@Klaudia 12.10.2017 13:29

2500-3000 brutto w zaleznosci od doswiadczenia i kompetencji

Stefi

Stwierdzenie, że to najgorszy pracodawca jest bardzo niesprawiedliwe. Jeśli coś w firmie źle funkcjonuje to lepiej napisać konkretnie. Zawsze jest szansa na poprawę!!

Kulesza

Może trudno jest osiągnąć założony plan ale dla słabszych handlowców. Dobrzy poradzą sobie z pewnością. Chociaż przy tak dużej konkurencji nie jest łatwo.

Kaligula

Fajna firma, daję radę trzymać na dobrym poziomie sprzedaż.

Adam

Pracowałem ponad rok w firmie Asaj na stanowisku Handlowca. Mogę polecić firmę - zapewniają szkolenia wdrażające , opłacają pobyt na szkoleniu. Do minusów można zaliczyć wysokie plany sprzedażowe - ciężko jest je wykonać.

Szemraniewfirmie

Najważniejszy wniosek z lektury opinii jest taki, że przedstawiciele handlowi zarabiają bardzo dobrze czyli firma stawia na wysoką sprzedaż. To zawsze daje dobre efekty.

Joanna

@Karolina praca na jakim stanowisku Cię interesuje? Może wtedy łatwiej będzie osobom z firmy odpowiedzieć na Twoje pytanie. @Elewina możesz powiedzieć co sprawia, że tak pozytywnie oceniasz pracę w Asaj Sp. z o.o.? Informacje o mocnych stronach pracy w firmie będą bardzo pomocne.

Karolina

W jakich godzinach pracują?

Elewina

Bardzo chwale sobie prace

Laura

Czy aktualne są jeszcze oferty pracy dla przedstawiciela handlowego w Olsztynie? Jakie warunki ma w firmie PH?

Joanna

@Nowy Pracownik rozumiem, że niedawno dołączyłeś do firmy Asaj . Mógłbyś powiedzieć jak wyglądało wdrażanie do pracy na nowym stanowisku? Mogłeś liczyć na szkolenie wstępne? Chętnie też dowiemy się więcej o Twoich pierwszych wrażeniach na temat firmy jako pracodawcy?

Alkatan

Co poza dobra kasą przedstawiciel handlowy otrzymuje od firmy , myślę o sprzęcie do pracy, samochodzie?

Sajka

Jaka to przyczyna nie pozwala na pisanie na forum? Tak mało aktywni jesteście, pewnie w firmie jest super i nikomu nie chce się tu wypisywać. Szkoda bo ludzie szukający pracy mogą się czegoś dowiadywać.

Misza

Widzę, że Asaj ma w najnowszej ofercie pracę dla przedstawiciela handlowego z czego bardzo się ucieszyłem. Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować. Proszę jedynie o kilka dodatkowych informacji. Jaka jest atmosfera, czy są jakieś dodatki?

Pirat

Kto jest dyr odpowiedzialnym za Warszawę?

Joanna

@M 2017-03-22 19:39rzeczywiście podawanie wysokości wynagrodzenia już na poziomie oferty pracy nie jest niestety częstym widokiem. Masz rację, że znaczenie ułatwiłoby to rekrutacje zarówno dla kandydatów jak i firm. Jak najbardziej osoby pracujące w różnych działach firmy będą inaczej odbierać to jakim pracodawcą jest Asaj. Najchętniej usłyszymy od przedstawicieli z każdego działu. Takie informacje będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem swojej aplikacji do Asaj.

Feliks

Słyszałam, że Asaj Sp. to dobra firma , dziewięciokrotny laureat "Gazeli Biznesu" 2005-2013 Szkoda, że nie prowadzą obecnie żadnej rekrutacji, chciałem się zatrudnić. Jeśli ktoś słyszał o pracy proszę o info

PAOLA

Kochana, jeśli będziesz na rozmowie to wszystkiego masz możliwość dopytać. Myślę, że nie jest to odpowiednie miejsce -internet - pytać o takie szczegóły. Jest też druga prawda, że powiem ci ,że nie ma np. "dodatków ". A może akurat firma chce coś wprowadzić, o czym my nie wiemy. Myślę , że pomogłam. Życzę ci owocnej rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam.

Sajka

Złożyłam swoje cv na stanowisko specjalisty ds administracji ale chciałabym wcześniej dowiedzieć się coś więcej o pracy. Jak się pracuje, jacy ludzie są w firmie? Czy poza pensja są jeszcze jakieś dodatki?

Joanna

@M rozumiem Twoje zdanie, jednak zależy mi na tym, by poznać jak firma jest odbierana właśnie przez jej pracowników. Rozumiem, że dobrze odbierasz Asaj w porównaniu do innych pracowników z rejonu. Bardzo chętnie dowiemy się dlaczego masz właśnie takie zdanie.

@Joanna 22.03.2017 09:05

A to za leży przez których pracowników. Jest kilka ich szczebli. Handlowcy, przedstawiciele handlowi,sprzedawcy na sklepach, "zakupowcy" , magazynierzy , kierownicy, dyrektorzy i inni . Każda z tych "komórek" będzie inaczej oceniała pracodawcę jak i zarobki nie mówiąc już o atmosferze pracy. Jak ma ocenić przedstawiciel handlowy warunki pracy sprzedawcy ze sklepu ? W okolicy różnych "miast" jak Stojadła - Siedlce - Radom są różne warunki płacowe w zależności od bezrobocia regionu. Proszę o dokładne dane co do wynagrodzenia pisać do pracodawcy. Podawanie w ogłoszeniach takiej informacji zaoszczędzi czasu przyszłym pracownikom jak i pracodawcy.

Joanna

@M 2017-02-23 18:05 rozumiem, że już nie pracujesz w firmie. A mógłbyś opowiedzieć więcej na temat tego jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

@Joanna 17.03.2017 08:35

Skoro Pani chcę przedstawić "profil" firmy i benefity to proszę się zgłosić bezpośrednio do niej. Mnie za to nie płacą :) Tak przy okazji. Czym więcej zarobisz tym więcej zarobisz tak to mniej więcej wygląda czy to na miejscu handlowca , przedstawiciela handlowego , sprzedawcy na fili czy też zwykłego magazyniera. Firma nie jest złą patrząc na lokalny rynek pracodawców i tyle

Joanna

Asaj Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Magazynier. Miejsce pracy to Siedlce lub Radom. Myślicie o przesłaniu swojej aplikacji? Co myślicie o oferowanych warunkach?

Nowy Pracownik

Czy za pracujące soboty są oddawane dni wolne w tygodniu? Jak to jest?

@Nowy Pracownik 25.02.2017 16:24
Czy za pracujące soboty są oddawane dni wolne w tygodniu? Jak to jest?

Za moich czasów były płatne.

Sabinka

Mam swoje zdanie na temat ASAJ-a i to dobre zdanie.!!!!!

@Sabinka 21.02.2017 19:55
Mam swoje zdanie na temat ASAJ-a i to dobre zdanie.!!!!!

Sabina, Może tak rozwiń swoją złotą myśl ? Papier w toalecie jest miękki czy o co chodzi ? Żarówkę kupowałaś i nie było kolejki ? Każdy nowy pracownik chciałby wiedzieć coś więcej niż tylko że jest wspaniale "bo mi się tak wydaje". Ja spędziłem tam kilka lat i mój przełożony był facetem na poziomie, wiedział co z czym się"je" i nie łatwo było go oszukać :) bo zaczynał niemal od podstaw w tej firmie.Kasę miałem taką jaką wynegocjowałem na początku i się na to zgodzili więc też nie płakałem. Praca owszem ciężka i wymagająca ale coś za coś. Pracownicy na stanowiskach pracy na poziomie mniejszym niż "kierownik"oczywiście mogą mieć zastrzeżenia co wynagrodzenia ale tak jest w każdej niemalże firmie.

Sabina
@M 23.02.2017 18:05

Ktoś podstawia się za Sabinkę - jest to zwykły tchórz i cham!!!!!!, pisze w swoim imieniu!!!!!

Tomek

Jezeli Asaj sie rozwija to dlaczego zamykają oddziały? We Wrocławiu rynek potężny a Asaj wytrzymał 3 lata. Niech ktos poprawi jezeli sie mylę.

@Tomek 08.02.2017 15:06

Tomek co do zasady masz rację, Asaj się w tej chwili nie rozwija (nie wiem kto o jako takiej świadomości znając kondycję firmy globalnie mógł napisać że się rozwija). Musi zrobić krok w tył, żeby potem zrobić kolejne dwa na przód. Kliku letnie złe moim zdaniem zarządzanie , pewne złe decyzje personalne i załamanie na rynku doprowadziło ASAJ do tego punktu w którym jest. Spadki obrotów rok do roku każdy może sprawdzić po KRS żadna to tajemnica. Co do Wrocławia to został zamknięty bo była tam "słaba logistyka". Wg. mnie ASAJ powinien stawiać na rynki na których się doskonale odnajduje czyli wschód Polski i miejscowości 30- 50 tyś mieszkańców. Powinien odzyskać utraconych klientów i stawiać przede wszystkim na wewnętrzny kapitał ludzki. 2016 to był ten krok wstecz, jeżeli tylko zarządzający dobrze wszystko to poukładają w 2018 ASAJ powinien wyjść na prostą. Pytanie tylko w jakiej to będzie formie i czy dalej pod szyldem ASAJ. Kto zna rynek elektrotechniczny ten wie, że jesteśmy na etapie silnej konsolidacji i albo się kupuje albo się jest kupowanym.

Sorbet

Maruderzy proszę na urlop. Jak będą pracownicy, którym zależy na firmie to damy radę. Atmosfera się poprawia i chęć do pracy jest dużo większa. Takich ludzi jest zawsze dużo!!

Sabinka

@Sabinka 30.01.2017 23:20
Ludzie zawsze zmieniali i dą zmieniać pracę. To nie jest zła firma a kłopoty są zawsze, trzeba to przeczekać!!...

Weź stoperan i jeszcze raz napisz o co chodzi ...

PAOLA
@Sabinka 30.01.2017 23:20

popieram Sabinkę, jest wielu narzekaczy . Narzekając nic nie zmienimy, trzeba rozmawiać z odpowiednimi osobami, jeśli jest coś nie tak. Pozdrawiam.

Nulka

Pracuję u Asaj-a długo jestem z pracy zadowolona i mam co robić. Takie wypisywanie plotek tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to zwykła dziecinada. Jak firma się rozwija to jest super informacja dla nas pracowników , to znaczy że jest perspektywa dalszej pracy.

L
@Nulka 27.01.2017 18:32

Rozwija się ? Rozwiń swoją myśl...

gosc

to jest prawda że zamykają kolejny oddział w wawie?

PR

Póki co bez zmian i pomysłu na to co dalej, (usunięte przez administratora) Ciężko powiedzieć co przyniesie przyszłość....

?

Co słuchać w firmie ? Ma się ku lepszemu przy ostatnich zmianach ?

Ultan

Jeśli chodzi o Asaj Sp. z o.o. to Przedstawiciel Handlowy jest tutaj w miarę w porządku, zwłaszcza jesli wziąć pod uwagę dodatki, które można zarobić.

Todryk Białystok

Cześć wszystkim. Po 42 miesiącach zakończyłem współpracę a raczej zakończono ze mną. Polecam każdemu kto ma chęć nauczyć się handlu. W ASAJ jest świetny program przygotowawczy zarówno z zakresu obsługi programu jak i poznania asortymentu. Dają możliwości rozwoju, trzeba tylko umieć to wykorzystac. Jak wszędzie są plusy i minusy. Ale z doświadczenia wiem, że są rzeczy które można obejść z pomocą czy to dyrektora regionu czy innych osób. Co do atmosfery w firmie to zależy od filii gdzie pracujesz. Odwiedzając filie kolegów i koleżanek zazdroscilem kierowników, kontaktów z Nim itp. Ja niestety u siebie na filii nie miałem tego. Co do pensji. Mogę wypowiedzieć się na temat stanowisk handlowych. Zaczynałem jako młodszy handlowiec kończąc na PH. Po całym okresie pracy stwierdzam że można zarobić i to bardzo dobrze. Trochę pracy własnej, zawziecia i 10 każdego miesiąca uśmiech na twarzy jest;) Reasumując. Pracownicy ASAJ są bardzo cenieni na rynku pracy z uwagi na wszechstronność zadań do wykonania. Handlowiec czy PH jest odpowiedzialny za cały proces sprzedaży. Od pozyskania klienta poprzez oferowanie, negocjacje warunków u producentów, koordynację dostaw, stworzenie dokumentacji zakupowej i sprzedażowej, kończąc na spływie należności. Mimo że rozstanie nie przebiegło w sposób jaki można by było oczekiwać i kilku nagan od kierownika i mnóstwa notatek służbowych polecam ASAJ każdemu. Dobra szkoła handlu, życia. Po odejściu nie ma problemu ze znalezieniem nowej pracy. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników!!!!!! Będę tęsknił za Wami;)

@Todryk Białystok 19.10.2016 22:50

Powodzenia i dzięki za tak rozbudowaną w sumie pozytywną opinię.

Todryk Białystok
@pracownik 21.10.2016 23:15
Powodzenia i dzięki za tak rozbudowaną w sumie pozytywną opinię.

Opinia zgodna z moimi odczuciami. Jeszcze raz wielkie podziękowania wszystkim bez wyjątku że wytrzymali ze mną tak długo ;)

miki

nie no to wiadomo ze przecież na każdym stanowisku będą inne obowiązki tam samo jak jest tez z zarobkami

kask

jakie pytanie taka odpowiedź haha

hej no mnie to w sumie interesuje czy ktoś z was może pracowal u nich w firmie na stanowisku młodszego specjalsity do spraw markeitngu w Siedlach i czy moglby mi cos więcej napsiac na temat tej pracy na przykład jakie ejst wynagrodzenie lub obowiązki?

jacek

W niektorych firmach owszem zakazy palenia są i obowiazuja na terenie calego zakladu i poza nim, nie wiem czy to dobrze czy nie dobrze, jak firma zajmuja się branża gdzie produkują jakies rzeczy łatwopalne to owszem zrozumiale a jak nie to czemu nie wyznaczyc miejsca jednego na palenie?

jacek

teraz poszukują kierowników wiec oferuja pewnie wieksze stawki, tym bardziej, ze posuzkuja kierownikow w wiekszych miastach, zatnawiam sie czy oczekuja jakies duzego doswiadczenia, oczywsicie posiadam takie w zarzadzaniu personelem lecz nieduże a wiecie wlasnie cos o stawkach?

ilonak

Ciekawe że taki sprzedawca w salonie, może liczyć jeszcze na jakieś premie i prowizje do podstawy zarobków. Takie urozmaicenie jest dość istotne, bo taka dbałość o niezłe stawki sprawia, że pracownik sam się przyczynia do sukcesu firmy. A wypłata terminowa?

Tadeo

Jakie obroty miał Asaj w roku 2015 ?

paola

do osób o nicku "z asaja " i "też z asaja " Ciekawe jakbyś awansował jeden z drugim na jedno z tych stanowisk . Jak ciebie ktoś nazwałby ? Nie mamy takiego prawa ,aby oceniać kogoś. Możemy oceniać czyjeś postępowanie , ale nie osobę. Spójrzcie teraz na siebie jak zachowujecie się w stosunku do tych osób . Zawsze będziecie widzieć jakieś niedociągnięcia. Jesteśmy tylko ludźmi, którzy nie są komputerami, i że jeśli kogoś zaprogramujesz to tak będzie czynił. Zastanów się jeden z drugim i spójrzcie na osoby w swoim domu, czy zawsze jesteście z nich zadowoleni . Też pewnie myślisz np o swojej żonie,że zachowała się jak blondynka. Ja jestem zwykłym pracownikiem w tej firmie i też widzę czasami jakieś luki czy niedociągnięcia ale wspólnie z zespołem staramy się rozwiązywać problemy , a nie biadolić i narzekać . Czasami zgłaszamy do odpowiednich komórek swoje pomysły. I to działa . Tak więc przestańcie pisać takie głupstwa, a jak wam nie pasuje , to przecież nikt tu was nie trzyma na siłę . Droga wolna . Mimo wszystko pozdrawiam was i życzę zdrowego rozsądku.

olek

o i cały czas widze u nich tylko oferte pracy jako Przedstawiciel Handlowy i zastanawiam się nad tym czy nie aplikować, bo na pewno można do 3 tys zaorbić.

Misza

Czym dokładnie zajmuje się ASAJ swoją drogą, bo jestem mega ciekawy jak to wygląda wewnątrz firmy i nie wiem co zrobić czy się zapisywac i próbować czy w ogóle nie

Seba
@Misza 14.03.2016 12:59

Misza, wypowiedź rewelacyjna... To lenistwo czy głupota, że nawet nie potrafisz otworzyć strony www Asaja i sprawdzić podstawowych informacji o firmie do której zastanawiasz się nad złożeniem papierów ? Jak to możliwe, że ktoś tak bystry i pracowity jak Ty szuka pracy...

kosma

Jak skończył się rok 2015 w ASAJU? Strata, czy zysk? prośba o informacje

kuzyn

Idealnie, że zapewniony jest samochód służbowy i nawet prowizja jest doliczana do podstawowych zarobków, ale @Xcv wiesz może jak się przygotować do rozmowy o pracę u nich? Pozdrawiam

Zostaw opinię o Asaj Sp. z o.o. - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asaj Sp. z o.o.