ASAJ SP. Z O.O.

Opinie o ASAJ SP. Z O.O.

Gregor

Żeby docenić dobrą firmę trzeba być dobrym pracownikiem a o takich dziś jest trudno.

Stary pracownik

I jeszcze jedno. Skoro sporo osób twierdzi że Asaj jest taka wspaniała firma to radzę wpisać w Google :"asaj opinie" i to sprawdzić. Przejrzałem z 7 domen i wszędzie krytycznie wypowiadają się na temat firmy. Zarówno pracownicy jak i klienci. Nie wierzycie? Sprawdźcie

Maja
@Stary pracownik

Owszem - opinie w Internecie o danym pracodawcy nierzadko stanowią cenne źródło informacji. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że każda osoba może mieć zupełnie różne doświadczenia - nawet jeśli mamy na myśli pracę w tym samym przedsiębiorstwie. Po Twoim nicku wnioskuję, iż jesteś już byłym pracownikiem firmy Asaj. Nie pomyślałeś zatem, że od czasu Twojego odejścia z firmy sytuacja mogła tam ulec zmianie na lepsze?

Józef
@Stary pracownik

7 domen przejrzałeś? ale masz czasu a czasu! wez się do roboty!

Sławomir
@Józef

Wypowiadasz się w tym wątku, więc znasz warunki zatrudnienia w firmie. Fajnie by było gdybyś się podzielił tymi informacjami. Wcześniejszy wpis był o ciekawym systemie premiowym. Może mógłbyś go przybliżyć i dodać, czy jest dla Ciebie satysfakcjonujący finansowo?

Olka
@Sławomir

Napisz coś dokładniej o tych premiach, są wysokie? łatwo je zdobyć?

Agnieszka
@Olka

Kwestia systemu premiowania jest niezwykle istotna. Trzymajmy zatem kciuki, by ktoś szybki zechciał nam ją wyjaśnić. Zapewne jesteś zainteresowana podjęciem pracy w firmie Asaj. W chwili obecnej poszukują tam (lokalizacja: Siedlce) Księgowego/Księgowej oraz Magazyniera. Tu masz szczegóły: https://www.asaj.pl/praca Czy któraś z tych propozycji jest zgodna z Twoimi kwalifikacjami zawodowymi?

Byly pracownik
@Stary pracownik

Świeta prawda, pracownika mają za nic.

pracuś.a

pracuję w filii piotrków trybunalski. tutaj organizują rekrutację chyba na wszystkie stanowiska i bradzo dobrze!!! kierownikiem powinien być ktoś z doświadczeniem, znający temat, inwestycje w rejonie, z łatwością nawiązywania kontaktów, językiem obcym, bo nikt tu nie mówi i pisze oprócz j. polskiego i też nie za dobrze : ) p[otrzebny jest energiczny zarządca, komunikatywny, otwarty na nowe tematy, bo stoimi w miejscu! zobaczymy, bo dalej tak być nie może! Moje sugestie dla Asaj Sp. z o.o.: znależć nowych ludzi z umiejętnościami i praktyką do filii piotrkow trybunalski!

Norman
@pracuś.a

A tu się mylisz bo po CV widziałem, że macie w zespole człowieka, który zna angielski doskonale i dysponuje w poziomie buisness english. Pracujesz tam a nie masz pojęcia z kim ? Do Waszej filii potrzeba osoby, która zna firmę już kilka lat i drogę jej działania i zna klientów z Waszych okolic a nie laika z ulicy... tak jak ostatni pracownicy co nie mają pojęcia co sprzedają... dramat. Osobiście bardzo dobrze wspominam byłą ekipę Piotrkowa w szczególności Seweryna i Bartka osoby zawsze pomocne o konkretne.

Ma
@pracuś.a

Jako były klient mam propozycję : Może zamiast szukać nowych bez doświadczenia to odnaleźć starych pracowników którzy sami odeszli z różnych przyczyn,zaproponować odpowiednie wynagrodzenia i zacząć od nowa.

M
@Norman

Nie zapomnij o byłej kierowniczce filii Na której wszyscy "psy wieszali"

grześ
@Norman

Takie pytanie dla inteligentnych. Kim jesteś, że CV przeglądasz i to obecnych pracowników? Tak trochę autopromocją pachnie kolego :)

Niestety trudno napisać coś dobrego, bardzo niska podstawa, po przepracowanym ponad roku brak jakiejkolwiek podwyżki mimo wcześniejszych obietnic. Premie możliwe do wyrobienia jedynie w sezonie październik grudzień ok 200 zł. Porażka, naprawdę nikomu nie polecam przyjść tutaj do pracy. Nie da się zarobić jako pracownik biurowy

Ad

A jaka podstawa netto?

Staszek

Z całą pewnością idealnie nie jest ale nigdzie nie jest. Wystarczą chęci i umiejętności a każdy będzie zadowolony z pracy!!

Jak się pracuje z ludźmi z Asaj Sp. z o.o.?

o którą filię pytasz? w mojej super mi się pracuje ze wszystkimi ! jak przyszłam do pracy, nie było osoby, któa by mnie nie wsparła.

Czesław kisielek

Nie polecam.

Wojciech
@Czesław kisielek

Szanuje Twoje zdanie, ale chciałbym dowiedzieć się trochę konkretów dlaczego nie polecasz pracy w firmie. Jesteś pracownikiem i masz złe doświadczenia? Napisz argumenty potwierdzające Twoją opinię, przedstaw pozytywne i negatywne strony firmy, a potencjalni kandydaci do pracy sami zdecydują o tym czy będą aplikować. Czekam na Twoją opinię.

Różek

Bardzo ciekawy system premiowy. nie spotkałem nigdzie takiego na stanowisku sprzedawcy. ASAJ w tym zakresie wyprzedza nie tylko branże, ale i rynek. Może się nie podobać, póki się w niego nie uwierzy i nie przekona, że można zarobić. Na początku miałem wątpliwości co do zmiany, ale teraz: ASAJ jestem z Wami! i nawet nie ma sensu odnosić się do komentarza o 2 tysiach. Nawet nie mam takiej podstawy, nie mówiąc o premii, ktorą zgarnąłem! jest dobrze.

Maja
@Różek

Nie da się ukryć, że wiele osób wypowiadających się na forum nie miało pochlebnego zdania o Asaj jako o pracodawcy. Twój post jest tu zatem szczególnie ważny. Od dawna jesteś jesteś związany z tym przedsiębiorstwem? Twoja powyższa wypowiedź skupiona jest wokół tamtejszego systemu premiowego, ale właściwie nie opisałeś nam, jak on wygląda. Zachęcam Cię, abyś zrobił to w kolejnym wpisie. Dasz radę?

Jawampowiem

Wzrosty w firmie? Ale dla kogo? Na pewno nie dla pracowników. 2000 netto na umowie a i tak mamy się cieszyć bo to dobra stawka? No proszę was. Ludzie odchodzą bo konkurencja się otwiera i większość przechodzi. Prezesów odejścia nie obchodzą bo nawet ludzi nie znają a dyrektorzy wola zatrudnić swierzaka i zapłacić mu mniej niż starszemu pracownikowi. Ale czy to dobry sposób na rozwój firmy? Więcej dyrektorów jak pracownikow

Gabi
@Jawampowiem

No nie zgodzę się z Tobą, ja się zwolniłam kilka miesięcy temu m.in. z powodu tego, że młodym dawali więcej niż nam starym pracownikom z doświadczeniem. A wiesz czemu? Cytuję: bo oni za mniej nie chcą przyjść. Więc zabrałam się w cholerę i teraz pracuję w konkurencji, kasa lepsza i przede wszystkim szacunek szefa i fajni pracownicy. Żałuję tylko ludzi z Asaja, ale większość już i tak odeszła. Przykre, jak można rozwalić tak fajną i rodzinną firmę, jaką kiedyś był Asaj.

M
@Jawampowiem

Sorry ale klika lat temu to za większą stawkę zatrudniałem pracowników na magazyn w tej firmie. Na jakim stanowisku to było ? Mycie okien ? Trzepanie dywanów ?

Adamek

Warto pracować w tej firmie. Tylko lamusy zaraz będą doszukiwać się spisku w postaci ocieplania wizerunku przez admina w firmie. jeśli ktoś nie zna się na wynikach i ogólnie cyfrach, to niech spada stąd. Widać że firma pnie się do góry i jest jedną z lepszych w branży. ciesze sie że tu jestem. Premie jak najbardziej realne ale nie dla śmierdzących leni co myslą że im skapnie za siedzenie i zbijanie bąków.

@Adamek

Kultura i poziom wypowiedzi godny najlepszego pracownika ...

Adamek
@11

bo jest pozytyw dla firmy? i od razu trzeba doszukiwać się drugiego dna...tak myslałem. to był wpis, którego zrozumieją ludzie o wyzszym iq. przekaz był prosty - ludzka firma

J.

Dobrze mi się tu pracuje. Oczywiście, że nie zawsze jest super. Pracuję długo i wiem, że dawne czasy nie wrócą kiedy właściciel wpadał do filii i po pracy zaczynała się integracja! Dyrektor ma inne podejście i tyle. Nie jest osobą której zależy na integrowanie się z zespołem tylko na wykonywaniu pracy. Nowy program rozwojowy jest dobry, mówcie i piszcie co chcecie ale tak rzeczywiście jest. Obiektywnie nie ma nenefitow ale ja wolę dostać pensję i konkretną premię a nie zamiast premii, coś narzuconego np. Multisport. To rozwiązanie jest ok dla mnie i dla osób z mojej filii.

Dzień dobry,

...fajne się czyta te opinie. Byłem dwa tygodnie temu na spotkaniu rekrutacyjnym w Piotrkowie. Szukają kierownika filii, mobilnego handlowca d.s inwestycji , a ostatnio również handlowca stacjonarnego. Zadzwoniła do mnie najpierw jakaś haotyczna rekruterka z Sulejowa :) Umówiła spotkanie w Filii Asaj w Piotrkowie z Dyrektorem Handlowym. I porozmawialiśmy sobie godzinę, o pogodzie i o modzie baje z mchu i paproci. Żadnej energii, ciekawości i konkretnych pytań ze strony tego generalnie miłego człowieka od zarządzania organizacją w filiach. Ponieważ w obszarze handlu działam od dwudziestu lat i zaczynałem jako pracownik w biurze, a obecnie zarządzam jednym z kluczowych projektów w przedsiebiorstwie, w którym nadal jestem zatrudniony oraz zmarnowałem kilka godzin w związku z rekrutacją, podzielę się tu swoimi spostrzeżeniami. Pewne rzeczy dostrzegam w moment po wejściu do firmy. W umówionym dniu byłem na miejscu przed 9:00. Kilka osób snuje się na zapleczu i nikt nie jest zainteresowany, kto wszedł. Następnie spotkanie trwa około godziny, nie padają żadne istotne pytania. Nie wyczuwam również w moim rozmówcy żadnej energii, ciekawości w sprawach, o których powinniśmy rozmawiać. Dziwne to trochę, bo ostanie lata z powodzeniem zarządzam kilkunasto-osobowym personelem, oprócz tego intensywnie nawiązuję kontakty handlowe z dużymi przedsiebiorstwami projektowo - instalacyjnymi i inwestorami w Polsce. Posiadam merytoryczną wiedzę o rynku oraz techniczne, kierunkowe wykształcenie. W zasadzie mógłbym bez trudu połączyć etat kierownika oraz mobilnego handlowca i działać. Tak obecnie pracuję. Do zmiany obecnego zatrudnienia skłania mnie uciążliwość podróżowania zagranicę i to jest powód dla któego zareagowałem na głoszenia o pracy w Przedsiębiorstwie Asaj. Po ponad godzinnym spotkaniu słyszę, że ktoś w ciągu dwóch tygodni poinformuje mnie, czy zostałem zakwalifikowany. Nikt się nie odezwał i to źle świadczy o miłym człowieku - Dyrektorze Handlowym oraz źle wróży na przyszłość, wiem to z doświadczenmia życiowego. Zawodowo bardzo nie lubię niesłownych ludzi. Prywatnie się ich wystrzegam. Spędziłem w Asaj - Piotrków półtorej godziny i wiem, że nie ma tam żadnego ładu organizacyjnego, o korporacyjnym nie wspomnę, bo to Firma rodzinna. Panuje rozprężenie, we wtorek weekend'owy klimat :) podsycany muzyką dance atakującą z tv wiszącego na ścianie. Zabawowa atmosfera :) Najbardziej aktywną osobą jest sprzątaczka myjąca podłogę przy wejściu, a później przebywająca z czujnym uchem w okolicach zamkniętych drzwi do pokoju, w którym jestem na spotkaniu... . Zastanawia mnie i może ktoś z czytających może odpowiedzieć. Czy dla kierownika filii i mobilnego handlowca od dużych inwestycji zapłata 4k zł miesięcznie oraz zwykła Skoda służbowa plus telefon do za duży koszt dla Przedsiębiorstwa ASAJ?! Moje sugestie dla Asaj Sp. z o.o.: Pozdrawiam, T.

jony
@Dzień dobry,

Nie wiem kim jesteś Panie multiinstrumentalisto ale z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś zadufanym w sobie gościem, który kreuje się na Supermana a faktycznie niewiele wie. Skąd taki wniosek? Ano stąd, że jeśli faktycznie, jak piszesz, zarządzasz z sukcesami kilkunastoosobowym zespołem w przedsiębiorstwie i to kluczowym projektem, to kwota jaką napisałeś jako oczekiwanie finansowe jest "IDIOTYCZNA". Jeśli faktycznie tak "sprzedałeś" się na rozmowie to pozostaje tylko pogratulować osobie, z którą rozmawiałeś, że dobrze zinterpretował Twoją osobę. Faktycznie to średniorozgarnięty rozmówca jest w stanie dokładnie określić z kim ma do czynienia. Nie pisz tych bzdur bo pachnie lipą nawet z Internetu.

Strow

Ta firma to porażka. Kwota podstawy jest żenująca na tle rynku, a plany premiowe nierealne. Kierownicy na swoje stanowiska w większości totalnie sie nie nadają. Totalny brak szacunku dla ludzi. Informacje otrzymywane w czasie rekrutacji niewiele maja wspolnego z rzeczywistością. Zresztą rotacja mowi sama za siebie, caly czas szukaja naiwnych co za pol darmo beda pracowac bo nikt ogarniety tam nie zostaje zbyt dlugo. Moze gdyby wymienic cale kierownictwo i wyższego i nizszego szczebla na ludzi ktorzy choc troche podstaw zarzadzania ogarniaja to moze cos by z tego bylo. Polecam omijac szerokim łukiem.

Ads
@Strow

Masz na myśli Siedlce czy inne miasto ? :-)

Strow
@Ads

Siedlce jako centralę, ale równiez Stojadła - poziom tak samo żenujący.

Fiolka

Tego nie da się czytać! Same marudy tusiedzą i wypisują. W firmie jest jak wszędzie, a dla mnie dużo lepiej. Byam wcześniej w korpolandii tam to jest dopiero dno. Ale dobrze - marudy uciekajcie, nauczcie się pracy poza ASAJ. Dopiero docenicie prace tutaj! tyle w temacie.

Joanna
@Fiolka

A czym się obecnie zajmujesz w Asaj? Napisałaś, że w firmie "jest jak wszędzie", co to dokładnie oznacza? Na pewno w każdym miejscu realia nieco się różnią. Czy jest coś, co szczególnie Ci się podoba w tym miejscu pracy, jak na przykład przyjazna atmosfera? We wcześniejszych wpisach pojawiały się informacje o zmianach - dotyczyły one ścieżki kariery. Czy zmieniło się coś jeszcze? Czy według Ciebie obecne warunki są lepsze?

Były

Dramat. Brak szacunku dla pracownika ze stażem. Przychodzą nowi ludzie i dostają taka pensje jak pracownicy z kilkunastoletnim doświadczeniem. (Nie mylić z premiami i wynikami) Zatrudniani ludzie bez wiedzy technicznej. Założenia finansowe wyciągnięte z chmury bez analizy tego, co dzieje się na rynku. Większość wartościowych ludzi z wiedzą i doświadczeniem już odeszła z tej firmy.

Ssaj !

Dno Uciekam jak najszybciej Dwa lata wystarczy

Inna

Chciałam zapytać o firmę ale tak przeglądam wpisy i widzę że ta strona służy tylko do krytyki i żali a nawet jak coś się pojawi pozytywnego albo sensownego to i tak to zaraz jest krytykowanie . Chyba nie ma co ani czytać ani pytać.

Prawie nowy

Nie da się tego czytać. Zatrudniłem się mniej więcej rok temu. To fakt, że potrafię zarobić dwa razy więcej niż mój kolega, który pracuje 15 lat. Różnica polega na tym, że ja pracuję a on tęskni za czasami „czy się stoi, czy się leży ...”. To nie może się udać. No i właśnie tacy są autorami większości poniższych wpisów.

Joanna
@Prawie nowy

A możesz zdradzić, na jakim stanowisku pracujesz? Wspominasz, że jesteś zaangażowany w pracę - czy pracodawca to dostrzega i możesz liczyć na jakieś podwyżki lub premie? Rozumiem, że warunki pracy Ci odpowiadają? Wiele osób pisało o dużej rotacji, czy faktycznie tak jest?

Prawienowy
@Joanna

Rotacja nie odbiega od innych firm. W porównaniu do mojej poprzedniej to bajka. Ja jestem PH. Ostatnio wprowadzono ścieżki rozwoju czy tam ścieżki kariery na wszystkich stanowiskach w handlu. Mają być niedługo na wszystkich w firmie. Także wiem ile muszę zrobić i co muszę zrobić aby pójść dalej i wiem co za to dostanę, stanowisko, auto, gadżety. Do tego to jest jawne i ogłoszone dla wszystkich. U mnie mam jeszxze trzy stanowiska do góry. A tak ogólnie spoko choć za darmo nie płacą. Dużo zmian ale raczej większość na plus. W innych działach też nie narzekają ale nie znam szczegółów ...

DET
@Prawienowy

Marketing mógłby się zająć wymyślaniem sensownych promocji zamiast komentarzy na gowork.

Prawienowy
@DET

No właśnie to tego typu teksty ... szkoda odpowiadać. Wyłączam się.

Świetlówka

Uczestniczyłem w procesie rekrutacji ,jak jesteś „miernota” to chetnie Cię wezmą ,jak masz kwalifikacje i kompetencje to szkoda czasu .Szukaja młodych napalonych nieświadomych zdeterminowanych .Nie polecam

Dawny pracownik

Ciągle hejty na firmę a szofostwo ma to gdzieś. Odchodząc usłyszałem że firma jest przygotowana na odejścia i nie interesuje ich to że połowa pracowników konkretnej filii się zwalnia bo mogą ich zaraz zastąpić. Ale czy aby na pewno? Ciągle ogłoszenia na pracuj. Pl i olx świadczą o braku pracowników w firmie i pokazują jakim jest pracodawca. Marne pieniądze, 0 socjalu i ciągły wyzysk

Zostaw merytoryczną opinię o ASAJ SP. Z O.O. - Siedlce

• Jak się pracuje w ASAJ SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ASAJ SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASAJ SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASAJ SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ASAJ SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASAJ SP. Z O.O.