ASAJ SP. Z O.O.

Opinie o ASAJ SP. Z O.O.

Jak wygląda rozmowa w Asaj Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier? Z iloma osobami się rozmawia? 28 września pojawiło się ogłoszenie.

Boryn

Idziesz rozmawiasz pracujesz. Nie ma komu pracować więc to osoba rekrutujaca i jeden z 50 kierowników. Tak to prawda tam więcej kierowników niż magazynierów. O dyrektorach nie wspomnę :) szukaj dalej roboty :)

Wojciech
@Boryn

No dobra ale chyba o coś pytają na tej rozmowie, nie? Trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe do pracy na magazynie, bo ja nie mam i nie wiem czy warto żebym aplikował. Przyjmą mnie bez takiego kursu?

Kierownik
@Wojciech

Biorą jak leci bo nie mają ludzi. Nie wyrabiają się z dostawami zamówieniami. Aktualnie pracują po 10 godzin. Wymagania mają z kosmosu za (usunięte przez administratora)brutto :)

@Wojciech

Biorą jak leci bo im brakuje osób. Praca po 10 godzin moim zdaniem nie warto. Wymagają wiele za marne grosze

@Wojciech

ja też nie mam uprawnień, ale chciałbym tam się dostać. dzwoniłem i rozmawiałem z panią. więc zobaczymy co dalej

Elżbieta
@Kierownik

Kobiety na wózek też biorą?

Wózkowy
@Wojciech

Uprawnień nie musisz mieć, można wyrobić z czasem. Teraz zmieniła się osoba od rekrutacji, więc nie wiem o co pytają.

@Wózkowy

Jak to uprawnień nie trzeba mieć, a jak coś sie stanie?

Dawid
@Dominika

Nie masz uprawnień na wózek to na niego nie wsiadasz i tyle. Jest masa innych rzeczy, które są do zrobienia i nie wymagają uprawnień. Chociaż w tej chwili się to zmienią i bez uprawnień nie przyjmują już ludzi.

@Dawid

Aaa rozumiem. To co się robi poza wózkiem?

M

Gwiazdy się ogląda ....

Nicknic
@Dominika

Nadgodziny się robi. Okaże się czy bezpłatne czy nie.

@Kierownik

Za jaką stawkę?

Demo
@Elżbieta

jeśli ma uprawnienia, to nie patrzą na płeć. pewnie by przyjeli

@Nicknic

No i jak w końcu z tymi nadgodzinami? Płacą czy nie?

Nick nic
@Dominika

Nie wiem, pytaj u źródła niestety już się nie dowiem :) może kto inny się wypowie. Non stop wisi ogłoszenie

Elektron

Jestem w miarę nowym pracownikiem jednej z filii. nie wszystko jest idealnie w pracy, ale jak na razie jestem zadowolony. atmosfera bez porównania do poprzedniej firmy. tu jest bardzo dobra. póki co polecam..

Wozek
@Elektron

Powodzenia. Daj znać jak zmienisz zdanie.

@Wozek

A czemu miałby zmieniać zdanie?

Niestety

Nie

Aleksandra
@Niestety

A co takiego Twoim zdaniem robi? Ignoruje jak ktoś zgłasza problem czy jak?

Brynio

Niedługo idę na rozmowę jak się do niej przygotować o co pytają jakie mają wymagania ? Jak zarobki i atmosfera na magazynie ?

Słyszałem, że wprowadzają coraz cięższy rygor? Że podobno posiłki tylko o określonych porach można spożywać? To prawda? Zamierzałem składać CV, ale teraz to już nie wiem.

Dawid
@Kandydat

Niestety tak jest. Dyrektor "zarządził", że przerwy są między 10-11 i 18-19. Nie wiem czy któraś zmiana trzyma się tego. Poza tym niektóre osoby były informowane o możliwości miezenia im czasu bycia na przerwie...

Magik

od niedawna pracuję, ale chciałbym zostać. Warunki rewelacyjne w nowym magazynie., ekipa niezła. wymagają, ale bardzo dużo dają. tak, mam uprawnienia.

Nickop

Najpierw sztywne dwie zmiany teraz grafik elastyczny- brak chętnych a jak ktoś przyjdzie zaraz się zwalnia daje do wiele do myślenia jaka płacą taka praca

Chętny

Czy Asaj rekrutuje pracowników z konkurencji i płaci za ich "lojalki"?

Edyta
@Chętny

A czemu pytasz, znasz ich warunki pracy? Płacą lepsze stawki od konkurencji, opłaca się do nich " przeskoczyć" ?

Super firma zobaczę na jak długo . Plus na 5

System premiowy się zmienił ale jakoś nie słyszałem aby narzekali ci pracownicy co pracuj a nie czekają aż łaskawie dostaną wypłatę. Dlaczego nie narzekają na zarobki ci co najwiecej zarabiają tylko ci co chcą tylko odbebnic jak najszybciej dniówkę? W firmie Asaj zdarzają się nadgodziny.

nikt ważny

Może i się zdarzają, ale bezpłatne.

Więc powiem jak jest na magazynie. Odkąd zmienił się system premiowania ludzie zaczęli miej zarabiać i dużo osób mówi wprost nawet nie ukrywając że szuka innej pracy. Nowym proponują dodatek do premi nie pominając faktu że to ludzie zazwyczaj bez doświadczenia i odpowiednich uprawnień przychodzą do pracy zarabiają więcej dzięki dodatku który trwa kilka miesięcy.. Coraz częściej się mówi wśród pracowników o odejściu..więc wnioskuje że fala odejść starszych pracowników zbliża się wielkimi krokiem

Więc powiem jak wygląda sytułacja na magazynie. Od nowego systemu premiowania dużo ludzi zastanawia się nad zmianą pracy teraz nawet nikt tego nie ukrywa ludzie zaczęli miej zarabiać A nowych kuszą dodatkiem nie mówiąc o tym że to ludzie bez do świadczenia i odpowiednich uprawnień potrzebnych do ciężkiej pracy. Osobiście wnioskuje że fala masowych odejść zbliża się wielkim krokiem

Małgorzata

Dawno nikt z pracowników Asaj się nie wypowiadał na temat tego jak pracuje się w firmie. Napiszecie co nowego słychać? Czy coś się zmieniło na lepsze lub na gorsze? Podzielcie się świeżymi informacjami.

miś

witam Miałem okazję przejść rekrutację online w Białymstoku(usunięte przez administratora). Rozmowa przebiegała dretwo zero konkretów, bez emocji sprawdzania wiedzy itp. Najśmieszniejsze to że nie rozlaczyli się i można było usłyszeć opinie o sobie typu tylko nie on ,flaki z olejem ,misiowaty beznadziejny typ. Zero szacunku dla drugiej osoby i zero kultury. Widocznie tak szanują też swoich pracowników. Nie polecam ktoś prowadzi rozmowę jak by chciał a nie mógł a zwala winę . No i często zmieniają pracowników napewno w Białymstoku gdyż wcześniej widziałem ogłoszenie. Nie polecam

Kamil

Kto zajmuje się tam wysyłaniem paczek?

zuza

NIE POLECAM, ostrzegam przed tym sklepem i zakupami online. Zamówienia dzielone są na dwie paczki. Zarabiają na przesyłkach 30zł od małej paczki to skandal. Zamówiłam paczkę i do tej pory nie mam towaru i pieniędzy. (usunięte przez administratora)

Justyna

OSTRZEGAM!!!! Nie kupujcie w tej firmie żadnych produktów. Zakupiłam lamy, dostałam potwierdzenie zamówienia, zrobiłam przelew a po tygodniu okazało się, że produkt nie istnieje. Gdybym nie zadzwoniła z pytaniem kiedy otrzymam zamówiony towar, to nikt by się nie pofatygował aby mnie poinformować, ze go nie ma.(usunięte przez administratora)

Ktośtam
@Justyna

A co mieli Ci ten produkt wykopać spod ziemii skoro był już niedostępny? Tak się niestety zdarza. Najwidoczniej nie byli świadomi że już go nie będzie-odzyskałaś zapewne pieniądze więc tak nie przeżywaj.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Asaj Sp. z o.o.?

Ogólnie jest dobrze zależy od osób w danym oddziale czy dziale.. Z niektórymi da się dogadać innych lepiej unikać.. W Radomiu aktualnie porażka. ????

X

A co się dzieje w Radomiu ? Kiedyś to było wszystko ok z tego co wiem.

Gregor

Żeby docenić dobrą firmę trzeba być dobrym pracownikiem a o takich dziś jest trudno.

Stary pracownik

I jeszcze jedno. Skoro sporo osób twierdzi że Asaj jest taka wspaniała firma to radzę wpisać w Google :"asaj opinie" i to sprawdzić. Przejrzałem z 7 domen i wszędzie krytycznie wypowiadają się na temat firmy. Zarówno pracownicy jak i klienci. Nie wierzycie? Sprawdźcie

Maja
@Stary pracownik

Owszem - opinie w Internecie o danym pracodawcy nierzadko stanowią cenne źródło informacji. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że każda osoba może mieć zupełnie różne doświadczenia - nawet jeśli mamy na myśli pracę w tym samym przedsiębiorstwie. Po Twoim nicku wnioskuję, iż jesteś już byłym pracownikiem firmy Asaj. Nie pomyślałeś zatem, że od czasu Twojego odejścia z firmy sytuacja mogła tam ulec zmianie na lepsze?

Józef
@Stary pracownik

7 domen przejrzałeś? ale masz czasu a czasu! wez się do roboty!

Sławomir
@Józef

Wypowiadasz się w tym wątku, więc znasz warunki zatrudnienia w firmie. Fajnie by było gdybyś się podzielił tymi informacjami. Wcześniejszy wpis był o ciekawym systemie premiowym. Może mógłbyś go przybliżyć i dodać, czy jest dla Ciebie satysfakcjonujący finansowo?

Olka
@Sławomir

Napisz coś dokładniej o tych premiach, są wysokie? łatwo je zdobyć?

Agnieszka
@Olka

Kwestia systemu premiowania jest niezwykle istotna. Trzymajmy zatem kciuki, by ktoś szybki zechciał nam ją wyjaśnić. Zapewne jesteś zainteresowana podjęciem pracy w firmie Asaj. W chwili obecnej poszukują tam (lokalizacja: Siedlce) Księgowego/Księgowej oraz Magazyniera. Tu masz szczegóły: https://www.asaj.pl/praca Czy któraś z tych propozycji jest zgodna z Twoimi kwalifikacjami zawodowymi?

Byly pracownik
@Stary pracownik

Świeta prawda, pracownika mają za nic.

Zostaw merytoryczną opinię o ASAJ SP. Z O.O. - Siedlce

• Jak się pracuje w ASAJ SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ASAJ SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASAJ SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASAJ SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ASAJ SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASAJ SP. Z O.O.