Opinie o Hortico w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hortico. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hortico o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hortico w Wrocław

Kandydatka

Obserwuję to ogłoszenie Młodszy specjalista ds. e-commerce i jak dla mnie to rzadkie jest, że pracodawca w skrócie podaje w ofercie przebieg rekrutacji. To na plus, ale co powiecie o zarobkach w dziale e-commerce? Mam wrażenie, że odpisuje tu osoba, która nie podaje faktów z życia firmy, tylko personalnie gasi pytających. Jej lub jemu dziękuję, szukam życzliwych osób.

Pracownik Trzebinia
@Kandydat

Więcej dodać niż ująć,tu poprosiła bym o opinie byłego pracodawce myślę że mrówka przejrzała by na oczy.Wystarczy spytać z co go degradowali.W trzebini nie jednemu krew zepsuł.

Znalazłem ofertę dla kierowcy / magazyniera. Piszą w niej o minimum rocznym doświadczeniu w prowadzeniu dostawczaków oraz znajomość naszego województwa. Jeździ się może bez GPS? I ogólnie to jak ciężka to robota? zastanawiam się czy adekwatna do zarobków

Kandydatka

związany z firmą
@Kandydatka

Zarobki, to jedna wielka tajemnica. Nie ma widełek, tzn, wiadomo, że zarobisz najniższa krajową, a reszta cóż... zależy ile sobie wynegocjujesz. Możesz umieć więcej niż twój współpracownik, ale jak jesteś niewyszczekana to nie zarobisz więcej. Brutalne, ale prawdziwe

@związany z firmą

Wynegocjujesz czego? Premii? Skoro Młodszy specjalista ds. E-commerce ma minimalną, to rozumiem, że przedmiotem negocjacji może być już wyłącznie premia. A z tą tajemnicą to chyba po to tutaj kandydaci pytają pracowników, aby poznać sumy w PLN, no chyba, że nie jesteś pracownikiem i coś tam zasłyszałeś o firmie

Kandydat Nowy wpis

Praca jest ok,ale to co wyprawia kierownik to nadaje się do sądu pracy(usunięte przez administratora) i dziwne praktyki zarządzania brak szacunku na każdym kroku,pracowałam już w podobnej branży ale czegoś takiego nie widziałam,pupile kierownika nic nie robią,na dodatek po sklepie chodzi dziewczyna kierownika chwaląc się że nie długo będzie ich nową kierowniczką a nie wspomnę już o asystentce pana kierownika którą zna cały Namysłów i wie co to za kobieta,uważam że władze mrówki powinne się tym zainteresować a podstawa to dobra atmosfera a jej tam niestety nie ma

@Kandydat

I tylko pod Namysłów to teraz podciągasz? Chodzi o to, że jest oferta z tym ze na Wrocław właśnie dlatego się nad nią zastanawiam. Prócz atmosfery pracuje się jednak jak wszędzie? I co jakiś okres czasu kierownictwo się tutaj zmienia skoro już tak piszesz? Ja to bym na jakiś awans liczyla z czasem

Pracownik Trzebinia Nowy wpis
@Kandydat

Od czego uzależniona jest premia w firmie Hortico? Jakie są progi premiowe? Dodali 6 sierpnia na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko specjalista e-commerce.

Iwona

Na stronie firmy wisi ogłoszeni o pracę na stanowisko Asystent/ka księgowej. Pracodawca wymaga od pracownika doświadczenia w pracy z gotówką. Czy praca w sklepie przez dwa lata wystarczy, aby mieć szansę się tutaj dostać? Czy raczej wymagacie jakiegoś innego doświadczenia w profesjonalnym miejscu? ;)

@Iwona

Aplikuj i zobaczysz, przecież tu nikt ci nie odpowie. Sklep sklepowi nierówny, a tym samym zakres obowiązków i doświadczenie.

Iwona
@pracownik

A jeśli chodzi o proces rekrutacji, to jesteś w stanie powiedzieć, jak wyglądają przykładowe symulacje sytuacji zawodowych, o których wspomniano w ofercie? ;) pytam, aby wiedzieć, czego się spodziewać i może, w jakiś sposób się pod to przygotować.

@Iwona

Jak pracowałaś w sklepie i miałaś kontakt z klientem, to powinnaś wiedzieć, że są sytuacje na które nie da się przygotować :) Klienci mają to do siebie, że potrafią zaskoczyć w najmniej odpowiedni sposób...

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Hortico się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

coś negatywne opinie się urwały a widzę na stronie, że szukają do siebie. Ja to bym o bieżące warunki dla handlowca chciała podpytać już z praktyki. Benefity widzę, że jak najbardziej są typu ubezpieczenie i multisport. Jest też wzmianka o szkoleniach. Opowiecie mi o bieżących? jaki zakres i czy faktycznie są efektywne? do tego ktoś podałby potencjalne widełki jeśli o zarobki chodzi?

Rej
@Ewa

A szukają handlowca??

@Ewa

Jak chcesz pracować i się rozwijać aplikuj. Szykuj się jednak na ciężką pracę. Możesz zarobić, ale jak liczysz na ciepłą posadkę i grzanie stołka przez 8 godzin, to firma nie dla ciebie.

szkoda_gadać

Szczerze nie polecam! Ludzie są lepiej traktowani w McDonald's. Również pieniądze słabe, a o podwyżce nie ma mowy, mimo obietnic nie dostaniesz nic. Były pracownik.

tesla
@szkoda_gadać

Dokładnie! Potwierdzam.

dzikidzik
@szkoda_gadać

Potwierdzam, kończy się na obietnicach.

BP
@dzikidzik

Racja

Zklanu

Jestem byłym pracownikiem, praca za takie pieniadze w dzisiejszych czasach to wstyd, praca ciężka, czesto na zewnatrz niewazne czy -17 czy 35 w cieniu jak mowi kierownik ty masz zap...alac, najlepiej jak tylko przytakujesz i sie nie sprzeciwiasz, najnizsza krajowa + jakies grosze pod stołem to max na co mozna liczyc. Ciągła rotacja prócz stanowisk kierowniczych. Praca dla "twardzieli" jak mawia kierownik ale płaca dla kucyków. Niepolecam.

bartek
@Zklanu

Co ty bredzisz Zkalnu? W Hortico ktokolwiek cokolwiek "pod stołem"? To znaczy tylko, że nigdy tam nie pracowałeś. A jak się przyjmujesz do pracy fizycznej lub w ogrodzie to nie narzekaj na pogodę. Trzeba było się uczyć lub szukać pracy w banku.

kik
@bartek

Były takie czasy - do 2006 r że w Hortico było pod stołem :) Nie wypowiadaj się jeśli w tym okresie nie pracowałeś.

Janek
@kik

@kik, To znaczy, że Ty nie pracowałeś nigdy w Hortico albo pracowałeś a piszesz to tylko dla hejtu, w Hortico nigdy nie było nic "pod stołem", to potwierdzi każdy kto choćby 1 dzień pracował.

KIK
@Janek

Ha, ha- pogadaj na ten temat z prezesem co ma do powiedzenia o pensjach pod stołem, z byłym pracownikiem chcesz dyskutować ? To nie hejt, to prawda

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hortico?

ktoś

trzecia jaką podpisujesz. Najpierw okres próbny, potem na czas określony i trzecia na stałe.

Natalia
@ktoś

Tak się składa, że właśnie sama miałam dopytywać o kwestie umowy w Hortico - miałam ogromne szczęście, że natknęłam się na Twój post. No i dobrze, że zatrudniając się tam można ostatecznie liczyć na stałą umowę. A co z benefitami - macie tam jakieś?

ktoś
@Natalia

są karty multisport i luxmed. Tyle, że w obecnych czasach co Ci po tych benefitach, jak wszystko zamknięte

BP
@ktoś

To nie jest firma która dba o pracowników, póki tego prezes nie zrozumie - że podstawą firmy są ludzie i zespół, a nie klienci, to będzie rotacja, nie polecam tam pracy - wyzysk i brak szacunku.

Czarek

Czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś info?

Tristan
@Czarek

Szukają: http://www.zielone-centrum.pl/o-nas/kariera/

Izolda
@Tristan

Juz lece

Olga

@kik ale obecnie rozumiem, że całość pensji na konto?

Rekrutacja do Działu Zakupów. Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna przyjemna. Druga rozmowa z prezesem-wrażenia średnie- jakieś żarty, tempo rozmowy kosmiczne. Pada propozycja dnia próbnego spędzonego w biurze. Zgoda. Prośba o oczekiwanie na telefon w celu umówienia się na konkretny dzień. CISZA...głucha trwającą tydzień. Telefon do firmy, czy dzień próbny nadal aktualny. Odpowiedź- wybraliśmy innego kandydata. Profesjonalizm i kultura biznesowa- oceńcie sami.

normalna

jak jesteś pracowita(y), i umiesz więcej niż średnio kumaty smartfonowy roszczeniowiec - dasz radę i nieźle zarobisz. Pracowałam tam 3 lata przed urodzeniem dziecka.

Żaneta

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w biurze? Specjalista ds. Zakupów? Jak wygląda atmosfera w biurze?

Katarzyna
@Żaneta

Niestety nie wiem, jak dokładnie wygląda ta praca w Hortico, ale też jestem ciekawa. A co konkretnie Cię interesuje, poza atmosferą? Mam nadzieję, że ktoś będzie tak miły i powie nam coś na ten temat.

Ulka

Jakie warunki finansowe i jaką umowę proponuje firma kandydatom?

Kuba

Pracowałem w Hortico, kilka lat, odszedłem też kilka lat temu. Nauczyłem się tam organizacji pracy, podstaw biznesu, dojrzałem zawodowo. Poznałem świetnych ludzi, z którymi mam kontakt prywatny i zawodowy do dzisiaj. Poznałem asortyment, różne dziedziny branży ogrodniczej. To czy się rozwijasz, szkolisz zależeć będzie od Ciebie, nikt za uszy nie ciągnie. Ja dużo zyskałem i polecam. Trzeba dobrze pracować i czasem o siebie zawalczyć. Jedni przychodzą odbębnić 8 godzin, inni się angażują i to kierownictwo dostrzega.

Jerzy

Uważam, że to uczciwe. jak ktoś się stara to dostaje premię i wie jak trzeba pracować!

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Hortico? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Umowa na najniższą krajową, podstawa to kwota która jest minimalnie wyższa. Premia, co tu dużo mówić, jest tylko słowna. Niby ja masz ale co miesiac musisz pilnować dzialu rozliczeń. Zależy ona oczywiscie od sezonu i tego kto ją wylicza oraz wykonuje. Brak jakichkolwiek szans na większe perspektywy.

Zapomniałem dodać ze nadgodziny są bezpłatne, "teoretycznie" do odebrania.

Olga

Może rozwiniesz swoją wypowiedź dwuznaczną? Ja słyszałam sporo dobrego.

Spox

Wszystko zależy od tego w jakim pracujesz dziale i pod kogo podlegasz. W dziale realizacji warunki elastyczne, po okresie próbnym umowa o prace, niezbędne narzędzia. Nie trzeba się z nikim użerać -to robią kierownicy. Praca, jak to w ogrodach - trzeba pracować i tyle. Wypłata zawsze na czas. W przypadku braków - podszkolą. Plus za ciekawe projekty, np zielone dachy. Robią z tego szkolenia więc człowiek się może rozwinąć.

Karol

Nikt nie mówi, że Hortico jest idealna firmą. Trzeba mieć chęci do pracy i pewnie zmieni się zdanie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hortico - Wrocław

Hortico
1.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Giełdowa 12 H
    52-437 Wrocław