Opinie o Hortico w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hortico, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hortico o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hortico w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Hortico?

szkoda_gadać

Szczerze nie polecam! Ludzie są lepiej traktowani w McDonald's. Również pieniądze słabe, a o podwyżce nie ma mowy, mimo obietnic nie dostaniesz nic. Były pracownik.

tesla
@szkoda_gadać

Dokładnie! Potwierdzam.

dzikidzik
@szkoda_gadać

Potwierdzam, kończy się na obietnicach.

BP Nowy wpis
@dzikidzik

Racja

Zklanu

Jestem byłym pracownikiem, praca za takie pieniadze w dzisiejszych czasach to wstyd, praca ciężka, czesto na zewnatrz niewazne czy -17 czy 35 w cieniu jak mowi kierownik ty masz zap...alac, najlepiej jak tylko przytakujesz i sie nie sprzeciwiasz, najnizsza krajowa + jakies grosze pod stołem to max na co mozna liczyc. Ciągła rotacja prócz stanowisk kierowniczych. Praca dla "twardzieli" jak mawia kierownik ale płaca dla kucyków. Niepolecam.

bartek
@Zklanu

Co ty bredzisz Zkalnu? W Hortico ktokolwiek cokolwiek "pod stołem"? To znaczy tylko, że nigdy tam nie pracowałeś. A jak się przyjmujesz do pracy fizycznej lub w ogrodzie to nie narzekaj na pogodę. Trzeba było się uczyć lub szukać pracy w banku.

kik
@bartek

Były takie czasy - do 2006 r że w Hortico było pod stołem :) Nie wypowiadaj się jeśli w tym okresie nie pracowałeś.

Janek
@kik

@kik, To znaczy, że Ty nie pracowałeś nigdy w Hortico albo pracowałeś a piszesz to tylko dla hejtu, w Hortico nigdy nie było nic "pod stołem", to potwierdzi każdy kto choćby 1 dzień pracował.

KIK Nowy wpis
@Janek

Ha, ha- pogadaj na ten temat z prezesem co ma do powiedzenia o pensjach pod stołem, z byłym pracownikiem chcesz dyskutować ? To nie hejt, to prawda

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hortico?

ktoś
@Pytanie

trzecia jaką podpisujesz. Najpierw okres próbny, potem na czas określony i trzecia na stałe.

Natalia
@ktoś

Tak się składa, że właśnie sama miałam dopytywać o kwestie umowy w Hortico - miałam ogromne szczęście, że natknęłam się na Twój post. No i dobrze, że zatrudniając się tam można ostatecznie liczyć na stałą umowę. A co z benefitami - macie tam jakieś?

ktoś
@Natalia

są karty multisport i luxmed. Tyle, że w obecnych czasach co Ci po tych benefitach, jak wszystko zamknięte

BP Nowy wpis
@ktoś

To nie jest firma która dba o pracowników, póki tego prezes nie zrozumie - że podstawą firmy są ludzie i zespół, a nie klienci, to będzie rotacja, nie polecam tam pracy - wyzysk i brak szacunku.

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Hortico. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży?
logo firmy Technical Support Operator
Vulcan Sp. z o.o.
(128 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Czarek

Czy firma potrzebuje pracowników? Jakieś info?

Tristan
@Czarek

Szukają: http://www.zielone-centrum.pl/o-nas/kariera/

Izolda
@Tristan

Juz lece

Olga

@kik ale obecnie rozumiem, że całość pensji na konto?

Kandydat

Rekrutacja do Działu Zakupów. Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna przyjemna. Druga rozmowa z prezesem-wrażenia średnie- jakieś żarty, tempo rozmowy kosmiczne. Pada propozycja dnia próbnego spędzonego w biurze. Zgoda. Prośba o oczekiwanie na telefon w celu umówienia się na konkretny dzień. CISZA...głucha trwającą tydzień. Telefon do firmy, czy dzień próbny nadal aktualny. Odpowiedź- wybraliśmy innego kandydata. Profesjonalizm i kultura biznesowa- oceńcie sami.

normalna

jak jesteś pracowita(y), i umiesz więcej niż średnio kumaty smartfonowy roszczeniowiec - dasz radę i nieźle zarobisz. Pracowałam tam 3 lata przed urodzeniem dziecka.

Żaneta

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w biurze? Specjalista ds. Zakupów? Jak wygląda atmosfera w biurze?

Katarzyna
@Żaneta

Niestety nie wiem, jak dokładnie wygląda ta praca w Hortico, ale też jestem ciekawa. A co konkretnie Cię interesuje, poza atmosferą? Mam nadzieję, że ktoś będzie tak miły i powie nam coś na ten temat.

Ulka

Jakie warunki finansowe i jaką umowę proponuje firma kandydatom?

Kuba

Pracowałem w Hortico, kilka lat, odszedłem też kilka lat temu. Nauczyłem się tam organizacji pracy, podstaw biznesu, dojrzałem zawodowo. Poznałem świetnych ludzi, z którymi mam kontakt prywatny i zawodowy do dzisiaj. Poznałem asortyment, różne dziedziny branży ogrodniczej. To czy się rozwijasz, szkolisz zależeć będzie od Ciebie, nikt za uszy nie ciągnie. Ja dużo zyskałem i polecam. Trzeba dobrze pracować i czasem o siebie zawalczyć. Jedni przychodzą odbębnić 8 godzin, inni się angażują i to kierownictwo dostrzega.

Jerzy

Uważam, że to uczciwe. jak ktoś się stara to dostaje premię i wie jak trzeba pracować!

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Hortico? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Nick
@Administrator

Umowa na najniższą krajową, podstawa to kwota która jest minimalnie wyższa. Premia, co tu dużo mówić, jest tylko słowna. Niby ja masz ale co miesiac musisz pilnować dzialu rozliczeń. Zależy ona oczywiscie od sezonu i tego kto ją wylicza oraz wykonuje. Brak jakichkolwiek szans na większe perspektywy.

Nick
@Nick

Zapomniałem dodać ze nadgodziny są bezpłatne, "teoretycznie" do odebrania.

Olga

Może rozwiniesz swoją wypowiedź dwuznaczną? Ja słyszałam sporo dobrego.

Spox

Wszystko zależy od tego w jakim pracujesz dziale i pod kogo podlegasz. W dziale realizacji warunki elastyczne, po okresie próbnym umowa o prace, niezbędne narzędzia. Nie trzeba się z nikim użerać -to robią kierownicy. Praca, jak to w ogrodach - trzeba pracować i tyle. Wypłata zawsze na czas. W przypadku braków - podszkolą. Plus za ciekawe projekty, np zielone dachy. Robią z tego szkolenia więc człowiek się może rozwinąć.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Hortico o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Karol

Nikt nie mówi, że Hortico jest idealna firmą. Trzeba mieć chęci do pracy i pewnie zmieni się zdanie ?

Paulina

@szkoda_gadać według Ciebie Hortico nie traktuje odpowiednio swoich pracowników. W jaki sposób się to przejawia? Czy masz na myśli jakieś konkretne sytuacje?

Paulina

@SZOP, w takim razie dziękuję za opinię.

Paulina

@SZOP w takim razie dziękuję za odpowiedź. A jakie pozytywy dostrzegłeś?

SZOP
@Paulina

Po za ludźmi...żadnych. Praca jak przy łopacie. Żadnych form rozwoju, brak perspektyw na lepsze cokolwiek, żadnych szkoleń czy też inwestycji w pracownika. Proszę sobie wyobrazić pracę robota. Załóżmy 10 lat wykonywania jednej i tej samej czynności w tym samym miejscu, z tymi samymi produktami. Zero nauki. To praca albo przejściowa, albo da desperatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Hortico - Wrocław

Hortico
1.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Giełdowa 12 H
    52-437 Wrocław
  • NIP: 8942944952 KRS: 0000308997

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.