Hortico

Wrocław

Opinie o Hortico

Karol

Nikt nie mówi, że Hortico jest idealna firmą. Trzeba mieć chęci do pracy i pewnie zmieni się zdanie ?

Paulina

@szkoda_gadać według Ciebie Hortico nie traktuje odpowiednio swoich pracowników. W jaki sposób się to przejawia? Czy masz na myśli jakieś konkretne sytuacje?

szkoda_gadać

Szczerze nie polecam! Ludzie są lepiej traktowani w McDonald's. Również pieniądze słabe, a o podwyżce nie ma mowy, mimo obietnic nie dostaniesz nic. Były pracownik.

Paulina

@SZOP, w takim razie dziękuję za opinię.

Paulina

@SZOP w takim razie dziękuję za odpowiedź. A jakie pozytywy dostrzegłeś?

@Paulina 16.03.2017 10:01
@SZOP w takim razie dziękuję za odpowiedź. A jakie pozytywy dostrzegłeś?

Po za ludźmi...żadnych. Praca jak przy łopacie. Żadnych form rozwoju, brak perspektyw na lepsze cokolwiek, żadnych szkoleń czy też inwestycji w pracownika. Proszę sobie wyobrazić pracę robota. Załóżmy 10 lat wykonywania jednej i tej samej czynności w tym samym miejscu, z tymi samymi produktami. Zero nauki. To praca albo przejściowa, albo da desperatów.

SZOP

@Paulina Tak. Z doświadczenia :)

Paulina

@Mario dlaczego tak myślisz? W żaden sposób nie współpracuję z Hortico. Jestem redaktorem Serwisu GoWork.pl, a więcej o moim zadaniu możesz dowiedzieć się klikając w ikonkę mikrofonu, zamieszczoną przy moim nicku.

Mario

@Paulina. A czy ty czasem nie pracujesz tam na obsłudze sklepu internetowego ?

Paulina

A jak z przebiegiem rekrutacji do Hortico? Jakieś rady dla innych kandydatów? Podzielcie się!

Paulina

@SZOP, mówisz z własnego doświadczenia? :)

SZOP

Odradzam magazyn. Praca na uszkodzonych drabinach. Po regałach trzeba skakać niczym małpa, bo nie ma jak sie ruszyć żeby pojechać podestem czy wózkiem. BHP nie istnieje. Wypadki zamiatane pod dywan. Zarobki najniższa krajowa + premia uwarunkowana sprzedażą hurtowni. Premia nie jest nigdzie opisana, pomimo informacji o zapisie w jakims regulaminie, którego nikt nigdy nie widział. Jedynie ludzie warci zapoznania i współpracy. Praca fizyczna za marne grosze. Brak jakiegokolwiek socjalu. Opieka medyczna po przepracowanym roku.

Paulina

Jest oferta pracy - stanowisko Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego! Co myślicie?

Krasnal ogrodowy

Jako obecny pracownik firmy- oddział w Lublinie, muszę sie nie zgodzić z przedmówcami. Atmosfera w firmie przyjemna, ludzie życzliwi, można sie dużo nauczyć. Zarobki jak na lubelszyznie, ale nie mogę narzekać. Co do kadry kierowniczej- jeśli ma sie jakiś problem, zawsze można sie dogadać. Reasumując dla mnie ok, ale to zależy kto ma jakie aspiracje.

Hydrant
@Krasnal ogrodowy 08.02.2017 10:08

Opinie dotyczą Wrocławia.

Zklanu

Jestem byłym pracownikiem, praca za takie pieniadze w dzisiejszych czasach to wstyd, praca ciężka, czesto na zewnatrz niewazne czy -17 czy 35 w cieniu jak mowi kierownik ty masz zap...alac, najlepiej jak tylko przytakujesz i sie nie sprzeciwiasz, najnizsza krajowa + jakies grosze pod stołem to max na co mozna liczyc. Ciągła rotacja prócz stanowisk kierowniczych. Praca dla "twardzieli" jak mawia kierownik ale płaca dla kucyków. Niepolecam.

bartek
@Zklanu 01.02.2017 17:32

Co ty bredzisz Zkalnu? W Hortico ktokolwiek cokolwiek "pod stołem"? To znaczy tylko, że nigdy tam nie pracowałeś. A jak się przyjmujesz do pracy fizycznej lub w ogrodzie to nie narzekaj na pogodę. Trzeba było się uczyć lub szukać pracy w banku.

kik
@bartek 20.02.2017 16:02

Były takie czasy - do 2006 r że w Hortico było pod stołem :) Nie wypowiadaj się jeśli w tym okresie nie pracowałeś.

PRACOWNIK

Jako były pracownik nie polecam tej firmy. Brak komunikacji, nie słuchają potrzeb pracowników. Kasa słaba, brak możliwości premii. Zero pomocy ze strony przełożonych

wiat

Pewnie, że zarobki na poziomie 2,5 tysiąca są bardzo dobre.

paullie098

Nie rozumiem co kogo obchodzi mój status, ile mam dzieci lub czym zajmują się moi rodzice. TAKIE PYTANIA NIE POWINNY PADAĆ NA ROZMOWACH ! Ogłoszenie na jedno i to samo stanowisko potrafi ukazać się kilka razy, nie wiem czym kierują się przy zatrudnianiu nowych osób.

bartosz

Bylem tam pracownikiem nie polecam wyzysk i tyle robisz wiele innych żeczy niż powinieneś za te same pieniądze odeszło wiele wspaniałych pracowników zostali którzy nie dali sobą pomiatac

teżNick

Trochę ich znam. Chcesz się zahartować, rozwinąć, nabrać biznesowych odruchów, poćwiczyć odporność na stres, nauczyć drobiazgowości, posługiwania konkretami, samodzielności, i do tego popracować z fajnymi ludźmi, to koniecznie się zatrudnij. Nie zapomnij tylko zwolnić się nim zapadniesz na nerwicę. Kasa różnie: dobrze pracujesz to dobrze zarabiasz, oczywiście nie od razu i po negocjacjach. Jak nie umiesz negocjować to pozostaną ci ww. umiejętności (bezcenne) i jeszcze jedno co jest cenniejsze niż bezcenne: uczucie jak już się zwolnisz.

KOS

Jestem byłym pracownikiem Hortico - nie licz na za wiele - kasy dobrej nie dostaniesz

grafoo

Też mam pytanie - na jakie zarobki może liczyć dobry grafik komputerowy w tej firmie?

nn

A na stanowisku grafika komputerowego jak się tam pracuje? Obecnie szukają

omin

Nie słyszeliśmy bo tu wchodzimy w innym celu niż czytanie reklam.

gagarin
@omin 20.11.2014 21:17
Nie słyszeliśmy bo tu wchodzimy w innym celu niż czytanie reklam.

He :) dobre. Sama bym tego lepiej nie ujęła. Też ich trochę znam i faktycznie są tacy jak piszesz. Warto się u nich zahaczyć ale to nie praca na całe życie a ostatnie zdanie to strzał w 10.

nieważne090

również nie polecam ...

KOS

Nie polecam pracy w Hortico - ogólnie wyzysk i brak szacunku. odeszło od nich wielu wartościowych ludzi

ogrodniczka

fajna praca wsrod roslin,mila i przyjemna.Klienci tez mili,rozmowa duzo daje,wysluchac trzeba

ogrodniczka

tomek

Niemili ludzie tam pracują....Oczywiście nie wszyscy! :)

tyi

Prężna firma

Zostaw opinię o Hortico - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hortico