Opinie o TOP BEAUTY s.c. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TOP BEAUTY s.c.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TOP BEAUTY s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOP BEAUTY s.c. w Wrocław

Adam Nowy wpis

Teraz szukają pracownika magazynu i oferują szkolenia produktowe. Podpowiecie jak często wysyłają na takie kursy? Każdy pracownik może brać w nich udział bez podpisywania lojalki? A zarobki jak się przedstawiają

Nick Nowy wpis
@Adam

Tyle ile wynegocjuje są na rekrutacji.

k Nowy wpis

Dziwne, że na tyle negatywnych komentarzy i tyle ogłoszeń o pracę można nadal twierdzić, że to dobra praca i firma.

Patrycja Nowy wpis

@Magda, więc dlaczego większość osób ma negatywne zdanie na temat firmy? W zupełności się zgadzam z Tobą, że ile dajesz tyle do ciebie wraca, jeżeli lubisz tą pracę to będziesz miała dobre zdanie na jej temat. Może oddziałów jest kilka? i w każdym panują inne zasady? Jak wygląda stanowisko Ambasadorki? Bardzo często poszukiwali osób na nie? To stała praca?

Magda

Zastanawiam się, kto dodaje tak idiotyczne komentarze...Domyślam się, że osoby, które nie dając nic od siebie chciałyby wiele, a tak w życiu nie ma. Pracuję w firmie Top Beauty od prawie roku, jak widac nikt nie wyrzucił mnie po miesiącu, wystarczy uczciwa praca i czyste własne sumienie, ponieważ nikt nie kontroluje mojej pracy, nie robię raportów meldując się u klienta jak bywa w wielu firmach i jak znam z doświadczenia z poprzednich firm. Właściciele Top Beauty wiedzą, że nie chodzi tylko o "odhaczanie" wizyt u klienta a nawiązanie z nim relacji. Dlatego też nie jeżdżę bez celu po gabinetach a poświęcam klientom więcej uwagi co owocuje w dobrą współpracę. Nikt również nie wydzwania do mnie wieczorami. Jeśli chodzi o auto ( ten wątek bardzo mnie rozśmieszył)- jeżdżę nowym Mini Cooperm. Jeśli to jest dla kogoś kiepskie auto, to zastanawiam się po co wogóle pracuje? Niskie zarobki? Absolutnie się z tym nie zgodzę. Pracowałam w innej firmie tej samej branży i różnica jest ogromna, poza tym mam znajomych na tym samym stanowisku w innych firmach i tu również mogę powiedziec, że zarobki w Top Beauty są dobre. Podobnie z premią. Praktycznie w każdym miesiącu dostaję premię za uczciwą pracę, która również nie należy do niskich. Dodam, że premie to wynik całego zespołu- przedstawiciela i biura, nikt tu sobie nie podkrada zamówień bo " gramy do jednej bramki ", wręcz Dziewczyny z biura pomagają w osiągnięciu premii. Poza tym wynagrodzenie zawsze jest na czas i nigdy nie miałam ani jednego dnia zwłoki. Osobiście bardzo polecam pracę w Top Beauty, jeśli szukacie pracy z dobrymi markami, możliwości rozwoju, dobrego wynagrodzenia oraz przede wszystkim DOBREJ, przyjaznej atmosfery w pracy!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie TOP BEAUTY s.c..
Polecam Top Beauty

Czytając powyższe wypowiedzi, nie wiem czy płakać czy się śmiać... Jestem związana z firmą Top Beauty od 5 lat - czyli jak sam staż wskazuje Pracodawcy nie zwalniają po miesiącu... Atmosfera panująca w firmie jest bardzo przyjazna, zawsze można liczyć na pomoc współpracowników oraz Szefostwa. Top Beauty jest firmą, w której nigdy nie doświadczyłam problemu z wynagrodzeniem( zawsze terminowo oraz adekwatnie do wykonywanej pracy). Płaca podstawowa oraz dodatkowa premia jest dużą motywacją, do wykonywania swoich obowiązków. Nowo zatrudniany pracownik, otrzymuje od firmy wszystkie niezbędne narzędzia pracy. Łącznie z samochodem, który jest najnowszym modelem w danym roku kalendarzowym. Od pracownika oczekuje się jedynie uczciwej pracy, więc nie rozumiem skąd powyższe oszczerstwa... Byłam obecna podczas rotacji wyżej piszących pracowników... i uważam że napisane opinie, mocno mijają się z prawdą....

m

Pracodawcy szukają naiwnych osób które po dobrej pracy zostają zwolnione. Prawa ręka szefowej szuka konfliktu i podkrada zamówenia od stałych klientów. Dzwonią i kontrolują codziennie (nawet po godzinach pracy, twierdząc, że czas pracy jest nie normowany). Dokładne raportowanie i rozliczanie pracy bardzie przypomina spowiedź. Auta kiepskie z wypożyczalni. Zarobki niskie bez dodatków (wyłącznie stopniowana niska premia za sprzedaż). Obiecują dużo a potem nic z tego. Bardzo nie polecam pracy w tej firmie.

Abc

Odradzam współpracę z ta firma , obiecują dużo ! Zatrudniają na miesiąc , dwa i zwalniają . Jedna dziewczyna jeździła swoim autem i musiała prosić sie o pokrycie kosztów paliwa, innej wogole nie zapłacili , brak stabilizacji , manipulacja i podkradanie zamówień zeby nie wyrobić premii !!!

bbb

Zazwyczaj zatrudniają na miesiąc/dwa i musisz stawać na głowie, zeby byli zadowoleni. Ogólnie nie polecam. Z moich czasów poleciało 5 głów w ciągu 3 miesięcy.

re

no ale teraz przeciez szukaja do zatrudnienia szkoleniowca w kilku wojewodztach w Polsce napisali wlansie w ogloszeniu ze wymaganane jest tutaj m.in. doświadczenie w pracy szkoleniowca/trenera w branży kosmetyki profesjonalnej - min. 2 lata wymagane.

Kate

Dramat , jeśli szukAsz stabilizacji tu jej nie znajdziesz !

admin

Miałeś do czynienia z firmą TOP BEAUTY s.c. i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o TOP BEAUTY s.c. - Wrocław

TOP BEAUTY s.c.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Gorlicka 73 lok. 14
    51-314 Wrocław