Opinie o BOW INFOS w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BOW INFOS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BOW INFOS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOW INFOS w Sopot

Wnuk

Ciekawe, ale mnie interpretującej od twoich dziewczynek ???? wiecie panowie jak to powinno być :D co swoje nie ruszać czyjeć sprzedam!

Koala

Pracowałem tam jakiś czas temu. Praca dobra na moment, na zdobycie doświadczenia. Potem lepiej ruszyć dalej. Atmosfera - dobra, chyba najmocniejszy punkt firmy, cały dział współpracuje ze sobą, imprezy firmowe regularne. Wynagrodzenie - raczej słabe, póki się staradz i ostro pracujesz, coś tam zarobisz, chociaż premie, ich wysokość są przeliczane w dosyć tajemniczy i momentami absurdalny sposób. Całość jednak mogła być wyższa, jest dużo firm, które więcej oferują. Benefity - tutaj słabo, jedynie multisport, za który trzeba nieźle dopłacić. Cała reszta to raczej upominki. Nawet na święta nie ma co liczyć na więcej (chyba że wystarczy ci flaszka). Brak opieki medycznej. Warunki pracy - równie kiepsko co z benefitami - stare biuro, gdzie wszystko się sypie, nic nie jest wymieniane, sprzęt stary, co jakiś czas awarie. Kierownictwo - tutaj można by książkę napisać. Dopóki zapieprzasz, jesteś doceniany, ale nie przekłada się to zbytnio na nic więcej. Doświadczeni windykatorzy zarabią niewiele więcej od nowych, dlatego wolą w kółko rekrutować nowych niż docenić ludzi, którzy ciągną tę firmę do przodu. Na szczęście jest p. Justyna (gorąco pozdrawiam) która jest istną latarnią pośród mroków w tej dziedzinie,u której to zawsze można było liczyć na wsparcie i dobre słowo. Czas pracy - jest dobrze, elastyczny grafik, nie ma problemu aby dokonywać zmian, człowiek wie ile pracuje. Możliwości rozwoju - praktycznie ich nie ma, cały czas robisz to samo za te same prawie pieniądze. Polecam na początek, potem lepiej poszukać czegoś konkretniejszego.

@Koala

@Koala dziękujemy Ci za wyczerpującą opinię. Myślę, że pomogłeś wielu użytkownikom, którzy myślą o podjęciu pracy w firmie. Wspomniałeś, że praca jest raczej dobra wyłącznie do zdobycia doświadczenia. Czyli możemy rozumieć, że BOW INFOS daje możliwość pracy młodym i niedoświadczonym osobom? Czy nie uważasz, że niskie wynagrodzenie często oferowane jest właśnie dla osób nowych, bez doświadczenia?

Konrad

Macie jakieś info czy rekrutują aktualnie? Jaka atmosfera i jakie zasady wynagrodzenia?

@Konrad

Oczywiście - firma BOW INFOS aktualnie poszukuje Asystenta ds. windykacji, a także Przedstawicieli handlowych (na każde województwo. Ogłoszenia znajdziesz na tych stronach: http://infos.org.pl/praca/ https://pracodawcy.pracuj.pl/biuro-obslugi-wierzytelnosci-infos-sp-z-o-o,5337 Jak będziesz mógł zauważyć, pracodawca wybranym osobom zaoferuje ciekawe wyzwania o, co bardzo ważne, możliwość awansów w strukturze firmy. Która z tych propozycji Ci bardziej odpowiada?

Niki

Nie miła atmosfera .Zadzwoniłam w sprawie długu i chciałam spłacać w ratach A ona bezszczelnie do mnie zero szacunku ... fakt mój błąd że niesplacilam ale chce w ratach to spłacić bo dużo nie ma aż tak A ona że nie że całość że pod koniec tygodnia mam wpłacić 1/4 długu..Nie da się dogadać z nimi masakra zero szacunku pani niezadowolona z życia chyba bo takiego traktowania to nie słyszałam jeszcze masakraaa.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

yeti

najpierw spłać pożyczkę (usunięte przez administratora)

Kaja

(usunięte przez administratora) smarkactwo i brak umiejętności, podstawowej, obsługi klienta. Dzwonią do mnie, zaskoczonej, bez wyjaśnień, bez jakiegokolwiek wstępu, z informacją, że mam zadłużenie i mam płacić. Na moje pytania bezczelna odpowiedź, że sama powinnam wiedzieć. W odpowiedzi na moje zrozumiałe wzburzenie info, że „księżniczka” nie będzie w takim tonie ze mną rozmawiać i trzask słuchawki. SKANDAL!!!!!! Banda smarkaczy traktująca ludzi jak śmieci. Za grosz podstaw właściwej obsługi klienta. Nie rozumiem, jak takie firmy istnieją i jeszcze mają klientów. Proponuję szkolenia za granicą - tam żadna firma windykacyjna nie pozwoliłaby sobie na takie chamskie zachowania, jak widać standardowe dla tej firmy. Życzę obsłudze żeby ktoś kiedyś potraktował ich dokładnie w taki sam sposób w jaki oni traktują „dłużników”!!!

@Kaja

Rozumiem emocje, jednak zachowaj kulturę wypowiedzi na forum. Możesz poprosić o cofnięcie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, by firma nie kontaktowała się z Tobą telefonicznie. Czy próbowałaś to zrobić? A może zgłaszałaś swoje uwagi dotyczące nieprzyjemnego dla Ciebie zachowania pracownika BOW INFOS?

bunio

Mam problemy z rozliczeniem się z tą firmą. Przez pomyłkę nadpłaciłem 350,-zł zaległego długu. Od 2 m-cy nie mogę doprosić się o zwrot nadpłaty. (usunięte przez administratora). z windykacji odsyła mnie do banku i unika kontaktu. Wysłałem e-maila na inny adres i czekam na odpowiedź. Obecnie przygotowuję pozew do Sądu o bezpodstawne wzbogacenie zgodnie z art. 405 kc.

Iza

@Ja, na czym polegają różnice, o których piszesz? Jaka atmosfera panuje w pracy w BOW INFOS? Można liczyć na pomoc kolegów? Wcześniej pisaliście, że problemem jest na przykład niezbyt nowy sprzęt. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? Widzę, że aktualnie firma prowadzi kilka rekrutacji - szczegóły na stronie internetowej: http://www.infos.org.pl/praca.html. Polecacie aplikować?

Przekazywane informacje na rozmowie kwalifikacyjnej trochę odbiegają od rzeczywistości. A jeśli masz dobre wyniki to jesteś lubiany przez szefostwo - jak wszędzie. Tylko sympatia do pracownika nie przekłada się na zarobki. Są one jedne z najniższych w branży a osoba doświadczona zarabia 80zł więcej od "świeżaka"

Stella

Czy jest powód tej ciszy na forum? Tak dobrze się pracuje?

Inna

Nie polecam pracy w tym miejscu!!! Co prawda świetna ekipa w cc, ktora jest ze sobą zżyta, aczkolwiek juz się wykrusza. Ludzie mają dość współpracy z kierownikiem, ktory robi co chce. Premie z miesiąca na miesiąc niższe. Szkoda, że nie docenia się ludzi, którzy ciężko pracują, ponieważ moglo byc dobre miejsce do pracy.

Migotka

Pracuje w tej firmie od niecalego roku. Wszyscy narzekają na ' smieciowki ' ale jak chce się wolne i powie się szybciej - nie ma żadnego problemu,źle się czujesz - nie ma problemu. Na umowie o pracę już nie ma takiego pola manewru. PLUSY -Wypłata zawsze na czas i zawsze wiesz ile dostaniesz -Brak liderów, którzy stoją nad tobą i krzyczą wyniki wyniki WYNIKI -Atmosfera w pracy niesamowita. Dział cc że sobą cały zrzyty. -Kierowcy wporzadku, zawsze pomogą i służą rada MINUSY - Przestarzały sprzęt tj. Komp,słuchawki itd -Przestarzałe biuro w którym wszystko odpada lub się rozlatuje. PRACA 8 H W TYM 40 MIN PRZERWY od8-16 i raz w tygodniu zmiana popołudniowa od 12 do 20 Plus 1 obowiązkowa sobota :))

@Migotka

"Na umowie o pracę już nie ma takiego pola manewru" Przecież wystarczy L4 :)

elor

No w końcu może będziemy zarabiać jakieś godne pieniądze @12 zł brutto pracodawca się teraz nie wywinie i nie będzie mógł tego omijać. A powiedz w jakich godzinach w nas się pracuje, jest w miarę elastycznie np. w terenie na windykacji czy godziny raczej stałe?

12 zł brutto

hura , hura , hura ,hura , hura -od stycznia będzie mininalna stawka 12 zł na godzinę ,a za nieprzestrzeganie kwoty minimalnej na,, śmiecówce ''będą nakładane ostre kary! Co teraz zrobią ciągle narzekający pracowdawcy ? patrz na mnie:)

odp.

umowa śmieciówka na własnej działalności i za wała :)

CC

Pod względem atmosfery i podejścia do człowieka, współpracownika jest Jeśli chodzi o zarobki to są zawsze adekwatne do stanowiska i takie nawet dobre ale tylko dla handlowców , działu prawnego w windykatorów terenowych jeśli chodzi ogólnie o rynek. No i wypłaty są na czas, nie było jakiś drastycznych opóźnień, wiec o to też można być spokojnym problem w prezesie firmy - jego podejściu do konsultanta CC w biurze umów "śmieciowych " Nie polecam tej firmy na prezesa postawę

?

Zagadka - kto tak mówił? -,,Patrz na mnie''

zmiany!!!

Projekt nowej ustawy zakłada,że od połowy roku najniższa stawka na umowach śmieciowych wynosić będzie 12 zł brutto ,a pracownik Państwowej Inspekcji Pracy jeżeli stwierdzi,że umowa jaką wykonuje pracownik powinna być umową o pracę a nie ,,śmieciową" będzie miał obowiązek decyzją administracyjną zmienić umowę na umowę o pracę.Pracodawca będzie miał prawo odwołać się od takiej decyzji:) Tak trzymać Brawo Ustawodawca!!!

prawo - dotyczy call center

wnioskuję ,że wykonujecie w firmie pracę w określonym czasie i określonym miejscu .Pytanie czy jesteście zatrudnieni na umowie o pracę czy tzw. śmieciówce -umowa zlecenie??? Poniżej podstawa prawna wynikająca z polskiego prawa ,a więc Kodeksu Pracy dotycząca umów o pracę : Art. 22. § 1. Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca - do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem. § 11. Zatrudnienie w warunkach określonych w § 1 jest zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy, bez względu na nazwę zawartej przez strony umowy. § 12. Nie jest dopuszczalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną przy zachowaniu warunków wykonywania pracy, określonych w § 1. Czy w tym przypadku jest naruszone prawo ? W tej kwestii powinna się wypowiedzieć Państwowa Inspekcja Pracy!!!

Lalka

Witam, może ktoś coś napisze o warunkach i płacach Bo słyszałam, że 1 300 zł to max co są w stanie zaproponować asystentowi ds. windykacji...

Zostaw merytoryczną opinię o BOW INFOS - Sopot

• Jak się pracuje w BOW INFOS?

Zobacz opinie na temat firmy BOW INFOS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOW INFOS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BOW INFOS?

Kandydaci do pracy w BOW INFOS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BOW INFOS
1.7/5 Na podstawie 131 ocen.
  • Mikołaja Reja 13/15
    81-874 Sopot