Opinie o BOW INFOS w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BOW INFOS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BOW INFOS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOW INFOS w Sopot

dawny pracownik

Ja pracowałam dla tej firmy ok. 9 miesięcy, szczerze to złego słowa na moich przełożonych nie mogę powiedzieć, nie miałam problemu z wzięciem wolnego czy jakimś nagłym wypadkiem, praca niewdzięczna, pieniądze też nie są duże, w każdym razie nieadekwatne do wykonywanych czynności.

Bytomiak

Jestem właścicielem firmy budowlanej z Bytomia Miałem kilku dłużników którzy zalegali mi od roku próbowałem odzyskać pieniądze moje - prośbą i grożbą ( straszyłem sądem) bezskutecznie do momentu kiedy młody z głosu człowiek zadzwonił do mnie z tej firmy oferując pomoc w odzyskaniu mojego długu podpisaliśmy umowę - firma Infos rozpoczeła windykację klienci wpłacili większą część pieniędzy prowizję z udaną usługę mam zapłacić im po spłacie długu super firma

Rzeczyn

To prawda, firma na terenie miasta na pewno się każdemu obiła o uszy w mniejszym albo większym stopniu. W pewnych przypadkach za jaje gdakę klient może dostanie czy tylko dostarczacoe l; które tak się nagle posypały wszystkie w codziennym życiu. Jeżeli to wszystko co firma jest w stanie zapropoowaćć to wacale się nie dziwieę.

gaal

Widze, że ktoś odkopał temat BOW infos, bo w sumie od lutego 2014 była tutaj cisza, wczesniej to już w ogóle w 2013 opinie. Ktoś moze w takim razie napisac, co takiego dzieje sie z nimi? Jak obecnie sie tutaj pracuje, w ogóle rekrutują nowe osoby? Pytam ,bo taka cisza tutaj nie wygląda zbyt dobrze. Pozdrawiam.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mały

praca wybitnie tymczasowa. na call center ze 2 osoby mają umowę o prace (dzwoni około 15). kto nie zostanie zwolniony ten sam prędzej czy później porzuca tą firmę. za godzinę lekko ponad 8zł. o premii 500zł nie ma co marzyć. taką kwotę dostaje 1 góra 2 osoby.

JONAS

Pracowałem w Infosie, było ok, fajna atmosfera kasa też niezła, nie wiem co teraz się tam dzieje, opinie są bardzo różne tak jak i tu. Nigdy nie zaszkodzi spróbować. Podobno szukają teraz pracowników do monitoringu należności i do windykacji zawsze możesz spróbować.

?

Mowa o stałej umowie o pracę, o tej zapomnij. Zlecenie, dzieło samozatrudnienie tak bo nic ich nie interesuje i nie martwią się o urlopy tylko tyrać musisz tak jak każą. ale ogólnie to może i jest fajnie jeśli nie zależy tobie na ZUSie

o umowie można zapomnieć ale ogolne warunki nie są złe. Gdybym powiedziała, że to praca marzeń to grubo bym przesadziła ale też nie należy do najgorszych. Średnia wypłata zdaje mi się, że oscyluje w granicach 1500zł - 1700zł Oczywiście są też osoby które zarabiają powyżej 2 k. Premii nie dostaje się tylko za pierwszy miesiąc. A teraz nawet po 3 miesiącach pracy można zdawać na młodszego specjalistę. Moim zdaniem masowa rotacja która była w ostatnich kilku miesiącach trochę potrząsnęła firmą i wierzę że teraz będzie lepiej.

hihihihi

naiwne pytanie to i odpowiedz naiwna od kilku do kilkunastu tysięcy tyle możesz zarobić w miesiąc dla firmy :P

Peresik

D - 2013-06-21 14:16:26 Sporo tutaj spamerów i ludzi zatrudnionych przez Infos do pisania pozytywnych komentarzy :P Proszę o jakieś inteligentne opinie na temat tego pracodawcy dla potencjalnych pracowników, naprawdę możecie tym pomóc zamiast wypisywać pierdoły. Czy w pierwszych miesiącach można liczyć na premie przynajmniej 500zł? Bo jeśli nie, to oferują żałosne wręcz stawki. Czy łatwo jest spełnić "oczekiwania" w pierwszych miesiącach? Mam na myśli skuteczność.Po pierwsze nie wyrobisz swojej normy w przeciagu pierwszych dwoch, trzech miesiecy. Premii nie zobaczysz do 3-miesiaca albo dostaniesz uznaniowa jak sie zarzont napnie,

D

Quboss

Z Infosem jest taki problem,że za dużo tam rodziny i znajomych Prezesa którzy z kolei wpychają swoich, a za mało jest tam ludzi kompetentnych i prawdziwych fachowców.Żeby było jasne urażać nikogo nie zamierzam i nie twierdze że wszyscy pracownicy są nic nie warci, zresztą w Polsce to normalne.Ale te proporcje są zaburzone w tej firmie jak mało gdzie.Po drugie sam Prezes nie jest bez winy, w czasie gdy tam pracowałem odnosiłem wrażenie że nie za bardzo już się firmą zajmował, rozumie to , po to ją ma by dobrze żyć,ale niestety firmę rozwijająca się a taką formalnie Infos jest, trzeba doglądać.I nikt nie mówi że 24 h na dobę, ale jednak.Tego tu zabrakło i za dużo w tej firmie prowizorium.

JONAS

Ale jazda, do niedawna też tam pracowałem, było całkiem fajnie, drogi się rozeszły i tyle,co do powodów każdy ma swoje zdanie i można się z nim nie zgadzać, ale Sztos to chyba ma jakieś większe pretensje. Chłopie jak masz problem to idź do sądu pracy. Były pracownik.

SZTOS

Co ktoś wam usta pozamykał?

SZTOS

Jakoś ucichła dyskusja, nikt nic nowego nie ma do dodania?

NORT

tak skończyłem kurs korespondencyjny psychiatrologi w Kambodżańskim uniwersytecie 4 wieku i umiem rozpoznać czyjąś tożsamość po tym jak podszyto się pod mój wpis.

SZTOS

Forum jak forum, jeżeli w tym wszystkim jest prawda, a zapewniam, ze jest, to chyba dobrze, że się o tym mówi. Zawsze to jakaś informacja dla innych, chyba, że boją się prawdy.

NORT

Nikt mnie nie zwolnił - czy nie zauważyliście, że to była głupawa odpowiedź na mój wpis? (nawet wiem czyja). To tylko pokazuje poziom tego forum. Zwolnili tych którzy naprawdę na to zasłużyli - dopiero teraz jak ich nie ma, każdy ma odwagę i mówi że widział, jak pracowali i decyzji o zwolnieniu się wcale ludzie nie dziwią. No chyba że dziwią się właśnie na tym forum:) Pracuję i nie narzekam (no chyba że na kryzys). Nie umiem wypowiedzieć się na tematy o których piszecie - nie siedzę aż tak głęboko. Maciek, Michał - znałem, lubiłem. Poszli gdzie indziej - ich prawo. Wątpię, żeby życzyli sobie żeby o nich w tym miejscu pisać. Chyba że sami są autorami tylko się chowają:) Ciekawe co piszecie o swoich obecnych pracodawcach. Myślę, że trochę za grubo się tu robi - nie pracujecie, po co debaty nad tym, co jest dobre a co złe. Coś dobrze poinformowani jesteście:)

Były

Sztos, dzięki, dzieło odkrywania prawdy postępuje, a przyglądają się wypowiedziom na forum wierzyciele i kontrahenci, bardzo dobrze. Początek zepsucia był już dawno widoczny...Kiedy poszczególne pakiety windykacji telefonicznej zaczęły padać, pojawiła się nerwowość w działaniach. (usunięte przez administratora) pewnie doda wiele, i inni też, których zachęcamy do rozmowy merytorycznej, odsłaniającej kulisy wielu spraw. Niech to forum ożyje-)

SZTOS

Może (usunięte przez administratora) coś ciekawego doda, przecież wypadł z firmy jako ostatni

Zostaw merytoryczną opinię o BOW INFOS - Sopot

• Jak się pracuje w BOW INFOS?

Zobacz opinie na temat firmy BOW INFOS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOW INFOS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BOW INFOS?

Kandydaci do pracy w BOW INFOS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BOW INFOS
1.7/5 Na podstawie 131 ocen.
  • Mikołaja Reja 13/15
    81-874 Sopot