Frisco.pl Sp. z o.o.

Opinie o Frisco.pl Sp. z o.o.

wkurwiony

haha firma zeszla na psy ukraina zarabia wiecej od punktu niz ja10 zl a ja 8,20 i frajerom daja latwiejsze trasy zeby sie wyrobili .siwy (usunięte przez administratora) zeby cie ukrana jebala i za te torebki papierowe lizal (usunięte przez administratora) szymonowi bez ucha bo mu wylizesz

krew z uszu
@wkurwiony 12.12.2018 19:13

czlowieku wez sie uspokoj, wstyd przynosisz takim jezykiem..

Luk

pracuję we Frisco i nie marudzę, to jest Warszawa, pracy jest dużo każdego wybór. Pracowałem wcześniej w kilku miejscach nie podobało się odszedłem trafiłem tu, na mój gust wszystko gra więc tu robie. Prosta akcja.

Russek

Płacą (usunięte przez administratora) na godzinę czy od punktu Mi ma rozmowie powiedzieli ze od punktu

Ja
@Russek 03.09.2018 10:10

od punktu. na godzinę realnie wychodzi Ci około (usunięte przez administratora) złotych netto.

25ZŁ
@Ja 03.09.2018 21:47

W dzisiejszych czasach (usunięte przez administratora) netto to żadne duże pieniądze, tym bardziej że tam tylko na drugą zmianę masz punkty, na rano wiecznie Cię odwołują. 25zł za dźwiganie tony wody na 4 piętro chyba jednak lepiej iść do biedronki przynajmniej tam mają socjal nie co tu. Pozdrowienia dla dziewczyny co ustawia grafik, (usunięte przez administratora)

Umbro

Siwy daj spokój ta dziewczyna to jedyny pozytyw w tej firmie. Powinna zająć Twoje miejsce a (usunięte przez administratora) by zniknął.

Siwy
@Umbro 21.10.2018 01:17

Dokładnie dziewczyna fajna najlepiej spójrz na siebie

reki

ja zmienilem prace na frisco, wczesniej ludzi wozilem na wycieczki wiec tutaj mam hawaje jak nikt mi nie chrzani za uchem ze za cieplo za zimno za szybko za wolno a moglby pan a nie moglbym takze teraz jest spoko

@reki 14.11.2018 10:55

Rozumiem że nie spotykasz tych marudzących klientów?

reki
@Pytanie 15.11.2018 13:58

zupelnie inny klimat. wiesz jedzilem dluzsze traski godzine dwie, tlumaczenie oczywistych rzeczy i to bez zrozumienia, tlumaczenie przed ludzmi tych przepraszam za wyrazenie głąbów, pozniej czekanie na jakims odludziu gdzie juz zaczynaja ci przychodzic glupie mysli do glowy z nadmiaru czasu, poza tym ktos ma chorobe lokomocyjna i wymiotuje co chwile i tlumaczy ze zapomnial ze jest chory!! i tak caaaaaly czas. osobiscie nie dawalem rady, doprowadzalo mnie to do szalu takze wiesz, z mojej perspektywy to ze w ciszy jezdze cos tam uslysze czasami to jest nic w porownaniu do tamtego klimatu. normalnie trauma serio, wiec teraz uwiez mi ze czuje sie o niebo lepiej ale tez rozumiem ze to kwestia kazdego doswiadczen. w kazdym raziem tak jak mowilem, jak narazie dla mnie tutaj jest naprawde spoko

Creig
@reki 20.11.2018 09:36

Heheheh wiem o czym mówisz masakra

Alfred123

A ja jestem 4 razy na tak. Jeśli chcesz stracić zdrowie za marne pieniądze, dostawać co i raz smsa "jutro wolne" ponieważ jest mało zamówień to zapraszamy, pierwsze tak. Jeśli chcesz codziennie przechodzić koło kierownika (usunięte przez administratora)siwego i myśleć o co Cię opieprzy tym razem i oczywiście nie normalną rozmową a krzykiem przy wszystkich, drugie tak. Jeśli chcesz pracować od 4:45 Do 23:00 do tego między zmianami dostać opierdziel za to że nie możesz czegoś znaleźć ( a (usunięte przez administratora) jest tam totalny ) trzecie tak. I ostatnie, jeśli chcesz świecić oczami przed klientami na brudne torebki z zakupami ( kosze w które są pakowane torby są strasznie brudne, walaja się po magazynie i myta są dopiero gdy coś się w nich rozwali I to też nie zawsze) bądź tłumaczyć się najpierw u klienta dlaczego zamówienie jest niekompletne ( częste pomyłki magazynu) a później przed (usunięte przez administratora) bo pewnie Ty coś(usunięte przez administratora), pomyliłeś bądź ukradles. A więc 4x na tak przychód z na casting i gwarantuje że Cię przyjmą. Pozdro

Mlodszy
@Alfred123 06.09.2018 14:56

Czysta prawda!!!!(usunięte przez administratora)ile sił, wyjeżdżasz już dobrze opóźniony, gonisz jak głupek a i tak na koniec (usunięte przez administratora) Co tu się dzieje to nie jest normalne.

taka prawda

bzdura, pracuje we frisco juz na tyle dlugo ze moge sie wypowiedziec i oprocz kilku razy ze faktycznie mialem obsuwe to zwykle wszystko na czas i wtedy siwy faktycznie sie drze jak sie normalnie nie da a tak normalnie z gosciem idzie sie dogadac o grafik tez

pilne

Wiecie może czy nie szukają kogoś ? Interesowałoby mnie jeżdżenie albo coś w tym klimacie.

Pomocny
@pilne 15.11.2018 08:33

na stronie frisco są ofert pracy aktualne https://www.frisco.pl/stn,work

ahhha

zadowoleni tu nie piszą

Stary pracownik

Prawowałem długo a teraz powiem za długo .Wszystkie negatywne komentarze potwierdzają się w 100%. Poszanowanie do pracownika nie istnieje. stary pracownik się nie liczy , młody na start jest lepiej traktowany i za lepszą stawkę. Kierownik to jedna huśtawka nastrojów jak baba( nie obrażając kobiet)zmienny jak powiew wiatru. Gnieciony przez zarząd od X lat nie mający nic do powiedzenia w firmie zwykły pionek.Gdy plują mu w twarz powie że deszcz pada. Stanąć w obronie swoich podwładnych by go szanowali ,a nie psy na nim wieszali nie ma takiej opcji , w przeciwieństwie do kierownika magazynu on jest inny. Jedyne co sobie załatwił w tej firmie to prywatną toaletę bo druga jest dla 100 kierowców.Ale trzyma się posadki bo mu kapie codziennie z kopertek co rozlicza kierowców .Dla przykładu matematyka jest prosta zostawiając górką w rozliczeniu koperty 0,50zł razy 100 kierowców daje 50zł ta kwota się różni w zależności ile dany kierowca zostawi. Ma napiwek ma . Zmienić coś by dostawcy nie GUBILI KRĘGOSŁUPA nosząc tony wody po co,lepiej się pośmiać za uchem z kierowcy.30 skrzynek do firmy uśmiech od ucha do ucha. Wiedz że zatrudniając w tej firmie musisz mieć mocny kręgosłup, silne kolana by Cie dźwigały na 4 piętro . Pozdrawiam i życzę powodzenia i kariery we Frisco.

Kierownik

12 listopada czerwona kartka w kalendarzu. NIE DLA FRISCO! Czy ktos wie o co chodzi

Frisco.pl Sp. z o.o.
pracodawca
@Kierownik 08.11.2018 13:31

Szanowni Państwo, Pragniemy wyjaśnić, że w związku z przyjęciem przez Sejm poprawki Senatu, w dniu 12 listopada 2018 r. obowiązywać będą ograniczenia w wykonywaniu pracy w placówkach handlowych w niedziele i święta określone w przepisach ustawy z dnia 10 stycznia 2018 r. o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni, co potwierdza najnowsze, oficjalne stanowisko PIP opublikowane w dniu 8.11.2018 r. na stronie internetowej Urzędu: (usunięte przez administratora) Przy takim założeniu, zastosowanie znajdują również wyjątki wynikające z przedmiotowej ustawy. W świetle art. 6 ust. 1 pkt 20 przywołanej ustawy, zakazy ustawowe nie obowiązują w sklepach internetowych i na platformach internetowych, co również wskazuje Państwowa Inspekcja Pracy w oficjalnej interpretacji (uzgodnionej z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej) dostępnej od dn. 1.03.2018 r. na stronie internetowej Urzędu, stwierdzając, że należy „dopuścić funkcjonowanie w niedziele i święta punktów odbioru osobistego towarów sprzedanych przez internet, jak również dostarczenie takich towarów klientowi przez pracownika sklepu internetowego.” (usunięte przez administratora) Wierzymy, że powyższe rozwiewa wszystkie powstałe wątpliwości. Z poważaniem, Zarząd Frisco

Asd
@Frisco.pl Sp. z o.o. 09.11.2018 10:40

Co potwierdza jaka to jest firma. Nawet kurierzy maja wolne. Swieto narodowe nie liczy sie dla nich. W oczach dolary tylko sie swieca:)

SZERYF
@Frisco.pl Sp. z o.o. 09.11.2018 10:40

SUPER ODPOWIEDZ.....HA HA NIE MA CO

nowy

Az sie za glowe zlapałem jak tu poczytalem w sumie pracuje tu od niedawna i faktycznie rzezba się sama wyrabia, ale oprocz tego jak narazie nie narzekam

niki

dobrze, że aplikowałam na Customer Care Specialist zanim tutaj zaglądnęłam. Pewnie bym odpuściła, a jest dobrze:]

tosąjakiesjaja

Czytam te kometarze i niewierze. Jak jest tak (usunięte przez administratora)to czemu tu pracujecie? Nie mówie, że jest super, bo nie jest. Nazapieprzac sie trzeba równo ale żale, że wymagaja ze ma byc zrobione, sory, ale zaryzykuje stwierdzenie, że wszedzie wymagają. chcialbym zobaczyc firme w ktorej szef sie pochyla nad bolami (usunięte przez administratora)pracownika. Wywlekanie że ktos kradnie- dobzre ze ty nie kradniesz.. Nie usprawiedliwiam frisco, ale czytam forum i mam wrazenie ze ktos mnei obrzygal swoimi frustracjami a to gowork a nei darmowa terapia. Jak wam tak zle to sie zwolnij i zatrudnij w jakims super miejscu gdzie jest lekko milo przyjemnie i placa w milionach..

Już nie pracuję
@tosąjakiesjaja 30.10.2018 10:00

Nie pomyślałeś że już nie pracuję i wole ostrzec innych by nie musieli przezywać tego co ja bo teraz jest rynek pracownika nie pracodawcy i to Frisco powinno zadbać o pracowników a jest na odwrót. Teraz zaczyna się sezon szukania nowych kierowców bo idzie sezon ,, święta" DLATEGO ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM SZUKAJCIE CZEGO INNEGO.

Szanowny Panie Już nie pracuje
@Już nie pracuję 02.11.2018 07:44

dobra, nie płacz już

Już nie pracuję
@Szanowny Panie Już nie pracuje 05.11.2018 15:35

Nie Płaczę, Płakałem jak byłem u was teraz wiem co to znaczy praca za normalne pieniądze i szacunek do pracownika, wiele jeszcze musicie się nauczyć.

Kami.

Ciężko pracujesz i tak traktują się okropnie. A zapytaj z rana Szanownego Pana Kierownika o coś to mało cię nie zje... Premia? Zapomnij!!!, bon(usunięte przez administratora)PLN ran na święta -żenada totalna. (usunięte przez administratora). Szczerze dobrego słowa nie można powiedzieć. Elo.

Stefek

Zła pensja, zła praca, zły kierownik to po co jeden z drugim tu jeszcze pracuje? No po co? Wszystko nie pasuje ale dalej siedzi. Aby narzekać i marudzić przez internet bo żeby pójść porozmawiać to wolicie za plecami obrabiac w tym jesteście dobrzy. Zapraszam do kierownictwa przedstawić swoje sugestie itp a nie zachowywać się jak dziecko z przedszkola. A jak tak źle to znaleźć sobie pracę gdzie można będzie leżeć i zarabiać kokosy. Pozdrawiam

WIEM
@Stefek 30.08.2018 08:53

Rozmawiałem, szkoda czasu tam się nic nie zmienia od lat jak widać po komentarzach dlatego prace zmieniłem . Pozdrawiam(usunięte przez administratora)I to dlatego wiecznie ogłoszenie na kierowce jest w sieci (taki mały dowód bo właśnie z takim waszym podejściem nie macie ludzi) Nie wiem może w Łowiczu takie coś jest ok ale nie w Warszawie .

malutki

Forma płacenia jako kerowca załamująca.. dwa kosze do klienta płatne (usunięte przez administratora)schodzi srednio około 15 min inny klient 14 koszy schodzi około godziny płatne 8 zł ? w tym wchodzisz na 4 pietro abo czasem na 5 w kamienicy po 7 razy albo i więcej, a pozniej nogi z bólu sie trzęsą.. świeżak zarabia tyle co stary pracownik chodz ich coraz mniej.. kierowcy ? co jeden to lepszy .. chodz jeden jest najlepszy.. sprzedawczyk który kłamie po to by dalej pracować , jak patrze na niego w tej firmie to ręce opadają .

znam prawdę

Ogłoszenie Frisco -- Atrakcyjne wynagrodzenie średnio(usunięte przez administratora) brutto Ciekawe komu tyle płacą chyba kierownikowi (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Michał

(usunięte przez administratora)zł za godzinę to na te czasy to niewiele, a (usunięte przez administratora) i presja - czasu i kierownictwa. Zero poszanowania cię jako pracownika, złego pochwal jedynie mogą cię opierdzielic jak coś nie tak zrobisz, a już nie wspomnę o jakiekolwiek premii czy podwyzce. Jedyne słowem bałagan i mało adekwatne zarobki do wykonywanej pracy. Pozdrawiam.

Kierowca

Praca jak praca jako magazynier lipa jako kierowca też lecz można zarobić.. przez rok pracuje tyle co w innej firmie przez półtora od 5-23 masakra, trzeba uważać z kim się rozmawia bo jest taki co liże innemu by móc pracować a resztę zwalniają .. jednym słowem każdy stara się go unikać

Friszczo
@Kierowca 16.08.2018 12:56

Mozna zarobic?! Czlowieku przelicz ile wyjdzie Ci na godzine. 12zl?! Za tyle to znajdziesz prace pod dachem i bez presji.

NigdyWiecejF.

Haha to prawda(usunięte przez administratora) Szkoda pana J a z drugiej strony duzo chłopaków mu mówiło żeby odpuścił sobie ta robotę bo i tak tu mają kazdego za nic ile tu robi jak duzo robi jak widać za duzo wiesz też nie dobrze. Nie polecam.

D
@NigdyWiecejF. 06.08.2018 04:03

kto to niby jest pan J?

Kierowca Bombowca
@D 06.08.2018 14:07

Jak nie znasz J to znaczy że we Frisco krótko pracujesz. J pseudonim "Żelazne Kolana"

Ja
@Kierowca Bombowca 08.08.2018 17:12

Aaa... Jg...

F..c F.
@Kierowca Bombowca 08.08.2018 17:12

Albo "Auto mapa" pozdro ciekawe gdzie teraz robi.

Szefowo

Pan "Alma" może i wynosił, ale te wasze komentarze są tak żałosne że aż głową boli. Większość z was ma tak samo dobrze za uszami jak i on, po waszych komentarzach udajecie jakby nikt nic nie tutaj złego nie zrobił. Żałosne dzieciaki jesteście tak samo jak i to całe kierownictwo.

Slawek

A najlepsze jest to że wywalaja a zatrudniają nowych, nowych cudzoziemców Ukraińców itp. Zero jakiejkolwiek komunikatywność z ich strony, podstawa znajomość jezyka Polskiego a oni nic. Czy wy tego nie widzicie że tym bardzo psujecie wizerunek własnej firmy. Gdzie podczas dostawy klient nie może się dogadać z dostawać - totalna porażka. Szkolilem ost jednego to nawet nie szło porozmawiać 'ja nierozumieju' dno. Całkowicie firma schodzi na psy.

Sz....

W tej firmie niedzielę się się nic bez powodu. Z tego co wiadomo Pan Sz... Skrupulatnie ogląda wyczyny naszych pracowników i takie są tego skutki.

Wstyd
@Sz.... 07.08.2018 17:01

NIE DZIEJE SIĘ. A w Niedzielę to się pracuje.

Sędzia

Sprzedawczyk wyspie koleszków taki ziomek.A potem wyrzucą bo już nie będzie potrzebny. Strasznie fraj. erska firma się robi. Nie sprzedajesz nie ma Cię.

PatrzeNaTo

Co w tej firmie się dzieje to jakiś kabaret.. kolejnego pracowitego pracownika zwolnili i już kolejny w kolejce ... Bo jakiś frajerek ratował sobie tyłek i donosi panu Sz .. żal.pl

Młody K

Te wasze komentarze, zale wylewane sprzed komputera jak małe dzieci albo nawet gorzej. A co jeden z drugim zrobił, czy chodź jeden z was poszedł normalnie przedsrawil sytuację towaru na poszegolne dostawy, temat wody itp do kierownika?pewnie nie, bo po co lepiej narzekać i płakać przez neta i wyszukiwać błędów u innych. Pracowałem w tej firmie, owszem praca nienalezy do najlepszych ale jeśli nie odpowiada szukasz czegoś na miarę swoich możliwości, sił itp a nie uznala się tylko jak piz....... Miłego. Pozdrawiam. K

Zaskoczony
@Młody K 06.08.2018 17:43

Chyba firmę pomyliłeś. Piszesz o Frisco czy Fresco?:) W tej firmie nie ma dyskusji masz zawieść przynieść a jak to zrobisz to juz mało wazne nie ważna ilosc piętro brak miejsca do parkowania itp. Ma być zrobione kropka.

belzebub
@Młody K 06.08.2018 17:43

nie mądrzyj się

Nowy.

(usunięte przez administratora)tak bym powiedział o tej firmie. Wszelakie zapytania czy do kierowników czy innych pracowników apropo pracy traktowane są jak najgorsze zło przychodząc tu powinieneś już wszystko wiedzieć. Kierowniku tej wody jest za duzo na jedną osobę moze bysmy cos z tym zrobili? Co? Nie wiem anulowali albo ktoś do pomocy? Anulować to ja mogę Ciebie z pracy! Burakowo jeszcze raz powtarzam

Miki

Nie polecam.. my na magazynie piernąć nie możemy robią z nas (usunięte przez administratora) i zero premii a jeden kierowca chodzi bierze co chce (usunięte przez administratora) chłopaką obrabia do (usunięte przez administratora) i zamiast go zwolnić to ma informatora. Nie polecam

Stefanik.

Nie nie i jeszcze raz NIE Polecam pracy we frisco. Chyba że lubisz pracować jak (usunięte przez administratora) nie ma dostawy gdzie by nie było wody, wody i jeszcze raz wody. Woda w tej firmie to priorytet, można by wszystko inne usunąć aby woda została a ludzie dalej by zamawiali -, totalna żenada. 30 stopni na dworze a ty drzwigasz, koszt tyle że samochód ledwo jedzie. Bo firma nic nie robi by ograniczyć je w dostawie. Proponuję od razu zatrudni się w Edenie lub Darze natury. Po co masz się niemilo zaskoczyć w pracy. Naprawdę w tej firmie było tak zawsze i będzie nadal. Człowiek popracuje kilka dni i naprawdę ma wszystkiego dosyć. Nie polecam tej pracy, ciężko, ciężko i bez większych perspektyw na życie. Szkoda czasu marnować w takiej firmie.

Belzebub

Na Bielanach tez już nie masz życia (usunięte przez administratora) z twoja skrucha .alma

Bossik

Praca - trochę za dużo niedomówień, brak ładu składu. Całe to towarzystwo mało ogarnięte. A z Radomia do Lublina to daleko? Odpoczywamy dalej. Nie polecam - tej pracy raczej nie zaliczę do moich marzeń.

Zostaw opinię o Frisco.pl Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frisco.pl Sp. z o.o.