opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Frisco

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 1209 ocen
Opinie(1079)
Dodaj opinię

Opinie(1079)

Dodaj opinię
Logo
  • O Frisco
  • .
  • Co nas wyróżnia
  • .
  • Jak wygląda rekrutacja?
  • .
  • Benefity

O Frisco

Co nas wyróżnia

Jak wygląda rekrutacja?

Benefity

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Frisco S.A.

Opinie

Opinie o Frisco Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Frisco S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    robs

    15.07.2020 14:56

    Pracownik

    szału nie ma ale jest ok myśle że polecam, jak przepracuję dłużej to powiem więcej, pzdr
    ReviewUserIcon
    robs

    17.07.2020 14:22

    Pracownik

    no wiem że praca to praca nigdzie nei mówie, że tak nie jest, nie oczekuje nie wiadomo czego
    ReviewUserIcon
    Asterix

    20.07.2020 08:27

    Pracownik

    no rozumiem ale tak to jakoś dziwnie zabrzmiało tak czy tak rozumiem jednak że wydźwięk pozytywny i też się w sumie pod tym podpisuje
    ReviewUserIcon
    Burda Olha

    11.07.2020 12:21

    Inne

    dzień dobry) szukam pracy dla pary w Warszawie...787701223
    ReviewUserIcon
    eh

    13.07.2020 13:20

    Inne

    No to szukaj pracy, a nie czekaj aż praca sama Cię znajdzie, bo tak to tutaj raczej nie działa :D
    ReviewUserIcon
    Kierowca Frisco

    01.07.2020 22:30

    Inne

    Nie polecam pracy na stanowisku kierowca. Żle traktują pracowników.
    ReviewUserIcon
    Romek

    09.07.2020 13:29

    Inne

    No na pewno trzeba mieć trochę siły fizycznej, jeśli to masz na myśli, że robota jest nie dla każdego
    ReviewUserIcon
    koleś

    10.07.2020 15:14

    Inne

    moim zdaniem trzeba mieć dużo siły fizycznej
    ReviewUserIcon
    Kaja

    08.06.2020 12:51

    Inne

    Wypowiadają się tutaj też klienci czy raczej tylko pracownicy?
    ReviewUserIcon
    Vinland

    02.07.2020 08:22

    Inne

    Serio serio. Jak widać czasami jest i tak :)
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    03.07.2020 08:44

    Inne

    eh, no właśnie tak to jest w tym internecie, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi
    ReviewUserIcon
    longo

    08.06.2020 10:35

    Inne

    jak wyglada rekrutacja na kierowce?
    ReviewUserIcon
    Zorro

    16.06.2020 08:12

    Inne

    No raczej mając prawko spodziewają się, że umiesz jeździć i nie ma co się dziwić
    ReviewUserIcon
    Dolot

    17.06.2020 11:34

    Inne

    no wiem tak trochę się śmiejee ;p bo to jednak duża odpowiedzialność, szczególnie jak ktoś jeszcze nie pracował jako kierowca :D
    ReviewUserIcon
    Kiwi

    01.06.2020 13:29

    Inne

    Co nowego we Frisco?
    ReviewUserIcon
    Mob

    03.06.2020 14:52

    Inne

    Się pracuję i jakoś się żyje. A ty co stary pracownik ;>
    ReviewUserIcon
    Kiwi

    04.06.2020 08:50

    Inne

    Aż taki stary to nie jestem ;) Były pracownik brzmi lepiej, ale odpowiadając na tw pytanie, to tak
    ReviewUserIcon
    Praca

    18.05.2020 14:14

    Inne

    Szukają kierowców do Frisco. Tylko nie wiem czy to jest nowa oferta czy wisi już od jakiegoś czasu
    ReviewUserIcon
    Marcin

    28.05.2020 14:27

    Inne

    A czy któryś z was pracuje już jako kierowca i też zaczynał bez doświadczenia wcześniejszego???
    ReviewUserIcon
    Dong

    01.06.2020 11:09

    Inne

    Ja pracowałem, ale już nie pracuje i tak zaczynałem bez doświadczenia, to byla w sumie moja pierwsza praca jako kierowca. Co chcesz wiedziec?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    29.05.2020 11:36

    Inne

    Na jakie benefity można liczyć w Frisco S.A.?
    ReviewUserIcon
    fizzy

    29.05.2020 12:24

    Inne

    masz po lewej zakładkę z benefitami to sobie przeczytaj
    ReviewUserIcon
    Bartek

    01.06.2020 09:24

    Inne

    No nieźle.. tyle razy tu wchodziłem a nigdy nie zwróciłem na to uwagi :D
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    29.04.2020 14:41

    Inne

    Jakie są działy we Frisco?
    ReviewUserIcon
    abc

    15.05.2020 09:32

    Inne

    Może znowu się pojawią, jeśli Ci zależy to myślę że warto poczekać ;)
    ReviewUserIcon
    Delfino

    18.05.2020 13:13

    Inne

    No tak, znaleźli.
    ReviewUserIcon
    Rychu

    19.04.2020 20:12

    Inne

    Jeśli to nie jest tajemnicą - dla oferty pracy na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta jaka jest forma zatrudnienia UoP czy U-Z ? W ogłoszeniu jest tylko info, że pełen etat.
    ReviewUserIcon
    Hera

    13.05.2020 09:36

    Inne

    a no właśnie zastanawiałam się czy B2B też tu obowiązuje, wielkie dzięki za odp ;)
    ReviewUserIcon
    Sicco

    14.05.2020 13:38

    Inne

    W zasadzie to nie odpowiedziałem konkretnie, wymieniłem tylko rodzaje umów ogólnie. Kierowcy na pewno mogą mieć B2B, nie wiem jak w biurze, ale być może do dogadania
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    04.03.2020 15:51

    Inne

    Witam czy jako kierowca potrzebne jest zaświadczenie o niekaralności ?
    ReviewUserIcon
    maczo

    30.03.2020 15:38

    Inne

    do krajowego rejestru karnego, nie do krakowa...
    ReviewUserIcon
    homie

    29.04.2020 13:22

    Inne

    Nie, zaświadczenie nie jest wymagane, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Rudi

    17.04.2020 15:53

    Inne

    Tak szybko znaleźli ludzi do pracy? Dopiero co były oferty na pracuj, a dziś okrągłe zero
    ReviewUserIcon
    Bill

    27.04.2020 14:50

    Inne

    no i teraz przynajmniej jest konkretne info, ze na pewno cały czas potrzeba ludzi i wszyscy mogą śmiało uderzać, dzięki Ci za to, chociaż mogło być napisane trochę łagodniej ;p
    ReviewUserIcon
    Mine

    28.04.2020 09:34

    Inne

    oj już bez przesady, przecież nie było tak źle, informacja została przekazana, nie ma co roztrząsać ;p
    ReviewUserIcon
    ania

    27.03.2020 15:46

    Inne

    Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną ws. pracy i wszystko było miło i przyjemnie. Zostałam poinformowana, że dostanę informację o wyniku rekrutacji niezależnie od podjętej decyzji. Oczywiście po wyjściu z firmy już nikt się nie odezwał. Tak się szanuje ludzi w tej firmie. Rozumiem, że to niestety standard w Polsce ale podczas rozmowy zapewniano mnie, że na pewno będę poinformowana o wyniku rekrutacji. Jak dla mnie żenada...
    ReviewUserIcon
    ania

    20.04.2020 12:18

    Inne

    @Dorota z tego co wiem, to się skończyła. Ale nieistotne. Standardem powinna być informacją zwrotna od rekrutera do aplikanta o postępie rekrutacji. Generalnie osoby bardzo przyjemnie i pozytywne. Ciekawe jak w pracy na codzień..? W każdym razie życzę powodzenia firmie, jak i wszystkim pracownikom i aplikantom.
    ReviewUserIcon
    Abc

    22.04.2020 14:08

    Inne

    w pracy na co dzień również każdy jest dobrze nastawiony jeśli się pracuje tak jak powinno, ja nie narzekam
    ReviewUserIcon
    Michałl

    17.03.2020 11:57

    Inne

    Witam, czy długo czeka się na podpisanie umowy po rozmowie kwalifikacyjnej?
    ReviewUserIcon
    Dagi

    16.04.2020 15:34

    Inne

    ciężko stwierdzić, może mają natłok wszystkiego, ciężki okres teraz jest, a oni już z pewnością mają mnóstwo roboty
    ReviewUserIcon
    Aniela

    17.04.2020 12:30

    Inne

    myślę, że może być w tym sporo racji, na pewno jest urwanie głowy z ogarnięciem tego wszystkiego. Sama zamawiam od nich zakupy i to nie małe także coś o tym wiem ;)
    ReviewUserIcon
    Magda

    09.04.2020 13:47

    Inne

    Pisałam już pod postem na Waszym fb, ale napiszę też tu, bo myślę, że prędzej dotrze do pracowników. Jako klientka chcę bardzo podziękować dostawcom za Waszą pracę. Na prawdę ratujecie tyłki w tym ciężkim czasie. Szacun ;)
    ReviewUserIcon
    Karola

    14.04.2020 12:48

    Inne

    to fakt.. ostatnio zamawiałam zakupy, co prawda nie dla siebie tylko dla rodziców, ale to uratowało sytuację. Nie musiałam specjalnie jechać i robić im zakupy, tylko zamówiliśmy przez frisco ;) super sprawa, na pewno będę dużo częściej z tej opcji korzystać
    ReviewUserIcon
    .

    17.04.2020 11:30

    Inne

    dzięki to miłe, że ktoś docenia
    ReviewUserIcon
    Miro

    10.04.2020 13:34

    Inne

    wesołej wielkanocy
    ReviewUserIcon
    lolson

    16.04.2020 15:17

    Inne

    Spóźnione, bo spoźnione, ale dzięki :D
    ReviewUserIcon
    Aga

    14.04.2020 11:15

    Inne

    @magda czyli działają podczas pandemii?
    ReviewUserIcon
    Magda

    15.04.2020 13:23

    Inne

    Tak, działają, są dostawy bezkontaktowe :)
    ReviewUserIcon
    Ken

    16.04.2020 12:08

    Inne

    tak, też ostatnio zamawiałem, duże ułatwienie, szczególnie jak ktoś nie ma dostępu do samochodu
    ReviewUserIcon
    Zibi

    16.04.2020 10:06

    Inne

    Umowa o pracę tylko zlecenie na miesiąc czyli niepewna bo zwalniają bez powodu postojowe nieplatne czyli w pracy czasami nawet od 14.00 czekałem na załadunek i wyjazd o 19 lub nawet teraz zdarzało się później o 23.00 i do rana jeździłem dostali się 10 punktów ibzaeobiles niecałe 100zl lipa .tzeba wnosić najpierw bez windy A ludzie zamawiają dużo tetaz a ty nie masz za to płatne czy piętro czy nie to i tak 11brutto od punktu pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zibi

    16.04.2020 10:01

    Inne

    Zaświadczenie o niekaralności jest niepotrzebne pracowałem tam . A więcej pracuje tam pracowników z za wschodniej granicy niż Polaków jest duży przemiał żeby zarobić pracują nan2 zmiany
    ReviewUserIcon
    Rekrutacja

    09.04.2020 16:21

    Inne

    Pytanie do kierowców niedawno zatrudnionych. Długo czekaliście na kontakt gdy otrzymaliście informacje ze rekrutacja przeszła pozytywnie? Czekam już 2tyg na dalszy odzew i nic. Dwukrotnie dzwoniłem do osoby przeprowadzającej rekrutację, dostałem odp że mam czekac. Ale 2tyg to trochę długo.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Frisco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Frisco S.A.

    ul. Grochowska 306/308 03-840 Warszawa

    NIP:1132847981

    REGON:145819360

    KRS:0000401344

    https://www.frisco.pl/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Bruno

    30.03.2020 15:35

    Inne

    Czy aktualnie jest większe zapotrzebowanie na kierowców? wiadomo coś o tym, czy można aplikować?
    ReviewUserIcon
    Bruno

    09.04.2020 11:12

    Inne

    hmm.. no to może im nie brakuje kierowców.. ciężko stwierdzić :/
    ReviewUserIcon
    Lelek

    09.04.2020 14:38

    Inne

    Faktycznie sporo tych ofert nie wiedzialem wczesniej ze sa, dzieki wielkie za to info
    ReviewUserIcon
    Generator

    17.03.2020 15:05

    Inne

    Na jakim poziomie trzeba mieć angielski do pracy w BOK'u?
    ReviewUserIcon
    Jaro

    24.03.2020 11:52

    Inne

    no racja, ale już się spotykałem z sytuacjami i stanowiskami, gdzie wymagali angielskiego, a ostatecznie okazywalo się że wcale się go nie używa, co jest dziiwne
    ReviewUserIcon
    Dingo

    26.03.2020 15:12

    Inne

    no różne rzeczy pracodawcy mogą sobie zażyczyć takie ich prawo :) ale no tutaj nie ma wymogu tak jak mówiłem, więc spokojnie
    ReviewUserIcon
    Józek

    07.03.2020 21:08

    Inne

    Cześć, Niedługo zaczynam moja pracę w tym miejscu. Proszę o informację czy jest naprawdę tak źle i ciężko. Czy są jakieś benefity na kierowców jakieś kartki sportowe itp. Czy kierowcy są tak źle traktorwani jak to jest niżej opisane i współpracownicy są na tyle uprzejmi jak jest to wspomniane?
    ReviewUserIcon
    Stan

    17.03.2020 12:20

    Inne

    No nie, przecież nie mówię, że to źle xd
    ReviewUserIcon
    toro

    18.03.2020 13:21

    Inne

    no z tym że praca nie dla każdego to całkowita racja, a co do pracy przez pośrednika no to tak nie pracowalem wiec ciezko mi porownywac. Aczkolwiek tez uwazam ze da sie zarobic pracujac pod firma
    ReviewUserIcon
    Michall

    17.03.2020 12:58

    Inne

    Witam, po jakim czasie id rozmowy podpisujecie umowę z nowym pracownikiem?
    ReviewUserIcon
    Franka

    28.02.2020 08:19

    Inne

    Czy biuro Frisco mieści się w tej samej lokalizacji co hala magazynowa, czy jest odseparowane i jest w jakimś innym miejscu?
    ReviewUserIcon
    fobo

    06.03.2020 12:22

    Inne

    biały zwykły budynek, nie biurowiec
    ReviewUserIcon
    Franka

    09.03.2020 11:05

    Inne

    Dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Józek

    07.03.2020 21:13

    Inne

    Cześć, Niedługo zaczynam moja pracę w tym miejscu. Czy sero jest tak źle, ciężko. Jak z kasą wychodzi średnio. Czy robi się po 8 godzin czy schodzi się dłużej krócej?
    ReviewUserIcon
    auto

    02.03.2020 15:26

    Inne

    a pisał ktoś jakimi samochodami jeżdżą kierowcy? bo jakoś się nie natknąłem
    ReviewUserIcon
    Baki

    03.03.2020 12:44

    Inne

    Tak pisał, chyba nawet nie raz. Merce Sprintery.
    ReviewUserIcon
    auto

    04.03.2020 12:57

    Inne

    o super, dzieki za przypominajke ;)
    ReviewUserIcon
    TadzikS

    27.02.2020 17:14

    Inne

    Warto na automatyka w utrzymaniu ruchu? Jakie warunki? Jaka pensja?
    ReviewUserIcon
    TadzikS

    29.02.2020 09:14

    Inne

    Na pracuj.pl jest.
    ReviewUserIcon
    tobik

    02.03.2020 12:20

    Inne

    faktycznie jest, sory za zamieszanie, to chyba wrodzona ślepota
    ReviewUserIcon
    chetna

    10.02.2020 13:10

    Inne

    ile jest etapów rekrutacji dla pracownika biurowego?
    ReviewUserIcon
    gedziula

    26.02.2020 15:21

    Inne

    w niektórych firmach jest 1 miesiąc próbny także nie ma żadnej reguły w tej kwestii tak sądzę.. pasowałoby żeby ktoś dobrze poinformowany odpowiedział, bo takie gdybanie to nam nic nie da
    ReviewUserIcon
    gedziula

    27.02.2020 12:45

    Inne

    o i jednak się pojawił ktoś doinformowany, sory widocznie nie pokazywała mi się Twoja odpowiedź jak pisałem wczoraj swoją ;p
    ReviewUserIcon
    Bigos

    24.02.2020 13:34

    Inne

    P(usunięte przez administratora) OD 20-25 dostaw. Jak kurier z tą różnicą kurier nosi paczuszki a tu masz zgrzeweczki wody i z buta po schodach. Ciężka i mało doceniana robota. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Miranda

    17.02.2020 13:38

    Inne

    Ciężko się dostać do Działu Marketingu? Ciekawi mnie oferta na Performance Marketing, jednak nie mam aż rocznego doświadczenia - czy mam małe szanse, czy jednak jakieś są?
    ReviewUserIcon
    piko

    20.02.2020 13:03

    Inne

    chyba nie do mnie chciałaś to napisać
    ReviewUserIcon
    melba

    21.02.2020 12:51

    Inne

    ogólnie chciałam do tego wątku się odnieść ;)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.02.2020 09:18

    Inne

    Dziewczyny jaki styl panuje w Frisco S.A.?
    ReviewUserIcon
    piko

    18.02.2020 10:49

    Inne

    dla mnie wypas
    ReviewUserIcon
    aria

    18.02.2020 13:00

    Inne

    czego styl, ubierania? :D
    ReviewUserIcon
    Widze

    08.02.2020 05:38

    Inne

    Almie teraz troszkę wolniej budowa idzie bo już kopert kierowców nie bierze , wszyscy wiedzą że to jego sprawa ale nikt nie wie haha, a praca ciężką coś tam płacą ale szału nie ma , rok można popracować i nara , także już niedługo papa :)
    ReviewUserIcon
    dosia

    31.01.2020 09:04

    Inne

    czy frisco dostarcza też do innych miast Polski poza Warszawą?
    ReviewUserIcon
    solek

    03.02.2020 12:37

    Inne

    ogólnie dostawcy (usunięte przez administratora) pracują tylko w okolicach Warszawy, jeśli chodzi o inne miasta w Polsce to mogą wyslać po prostu kurierem dpd
    ReviewUserIcon
    jacek

    07.02.2020 11:45

    Inne

    no jeśli ktoś ma sprawdzone frisco, lubi, pasują mu ceny to się opłaca, bo czemu nie :)
    ReviewUserIcon
    Bbb

    16.01.2020 17:17

    Inne

    Jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem kierowców? Mają stawki godzinowe czy wynagrodzenie stale?
    ReviewUserIcon
    Nayebany

    05.02.2020 16:31

    Inne

    Tak? Jak pracowałem tam 2 lata i na każde zapytanie o umowę o pracę było kategoryczne: NIE MA TAKIEJ OPCJI
    ReviewUserIcon
    obek

    06.02.2020 11:14

    Inne

    jest opcja, ale mniej opłacalna to po co ;p
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.02.2020 17:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    denko

    05.02.2020 12:33

    Inne

    jak to jest że alma jeszcze działa jak już wieku temu mówili o tym ze splajtowali.. a tak swoja drogą to profil frisco, a nie almy wiec po co sie tutaj nad nią rozwodzic. profile chyba pomyliles
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    20.01.2020 13:34

    Inne

    Mam pytanie. Stanowisko: Category Manager. Czy koniecznym jest posiadanie aż 5 lat doświadczenia? Przyznam szczerze, że ja mam 3, czy dyskwalifikuje mnie to na starcie? Na plus dodam, że moje doświadczenie jest w podobnej branży, więc z kategorią chemii domowej miałam styczność. Co myślicie?
    ReviewUserIcon
    minka

    28.01.2020 13:55

    Inne

    daj znać jak poszło gdy będziesz po (o ile się zdecydujesz ostatecznie :) )
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    30.01.2020 12:58

    Inne

    Jasne, napiszę :)
    ReviewUserIcon
    Michał

    30.12.2019 13:44

    Inne

    prawdą jest to co piszą w ogłoszeniu z tym elastycznym grafikiem, 4,5 i samochodami? Głównie zależy mi na tym elastycznym grafiku i jak bardzo elastyczny może być? czy jest jakieś minimum?
    ReviewUserIcon
    Dyspo

    20.01.2020 07:26

    Inne

    No ok tak było jeszcze na Omu teraz jest inaczej
    ReviewUserIcon
    Erni

    22.01.2020 14:30

    Inne

    no jak komuś zależy na kasie to może chcieć dwie, w sumie spoko ze jest tez taka mozliwosc
    ReviewUserIcon
    Ron

    28.11.2019 09:21

    Inne

    Bardzo zainteresowała mnie oferta Specjalisty ds. Trade Marketingu, zwłaszcza, że nie mam doświadczenia w tej kwestii i tu nie jestem od razu przekreślony, mogę zdobyć pierwsze doświadczenie w zawodzie. Jest tu ktoś z działu marketingu i ma jakieś wskazówki, jak się zaprezentować, żeby zgarnąć tę fuchę? ;) I ogólnie jak jest w dziale marketingu, jakie relacje między pracownikami, atmosfera itd.
    ReviewUserIcon
    Nanai

    15.01.2020 11:58

    Inne

    Nadal szukają na to stanowisko? Bo mignęła mi oferta gdzieś,a pytanie zadane w sumie dość dawno
    ReviewUserIcon
    awg

    16.01.2020 14:09

    Inne

    chyba tak i na kierowce również wisi oferta
    ReviewUserIcon
    Pls

    24.12.2019 09:57

    Inne

    Wiem, że też chcecie obchodzić święta ale sytuacja kryzysowa. Pracujecie w teraz z okresie świątecznym?
    ReviewUserIcon
    banan

    08.01.2020 09:27

    Inne

    Chyba za późno z pytaniem wyjechałeś :P No cóż.

    Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.