Frisco S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Frisco S.A.

Slawek

A najlepsze jest to że wywalaja a zatrudniają nowych, nowych cudzoziemców Ukraińców itp. Zero jakiejkolwiek komunikatywność z ich strony, podstawa znajomość jezyka Polskiego a oni nic. Czy wy tego nie widzicie że tym bardzo psujecie wizerunek własnej firmy. Gdzie podczas dostawy klient nie może się dogadać z dostawać - totalna porażka. Szkolilem ost jednego to nawet nie szło porozmawiać 'ja nierozumieju' dno. Całkowicie firma schodzi na psy.

Sz....

W tej firmie niedzielę się się nic bez powodu. Z tego co wiadomo (usunięte przez administratora) Skrupulatnie ogląda wyczyny naszych pracowników i takie są tego skutki.

Wstyd
@Sz....

NIE DZIEJE SIĘ. A w Niedzielę to się pracuje.

PatrzeNaTo

Co w tej firmie się dzieje to jakiś kabaret.. kolejnego pracowitego pracownika zwolnili i już kolejny w kolejce ...(usunięte przez administratora)

Młody K

Te wasze komentarze, zale wylewane sprzed komputera jak małe dzieci albo nawet gorzej. A co jeden z drugim zrobił, czy chodź jeden z was poszedł normalnie przedsrawil sytuację towaru na poszegolne dostawy, temat wody itp do kierownika?pewnie nie, bo po co lepiej narzekać i płakać przez neta i wyszukiwać błędów u innych. Pracowałem w tej firmie, owszem praca nienalezy do najlepszych ale jeśli nie odpowiada szukasz czegoś na miarę swoich możliwości, sił itp a nie uznala się tylko jak piz....... Miłego. Pozdrawiam. K

Zaskoczony
@Młody K

Chyba firmę pomyliłeś. Piszesz o Frisco czy Fresco?:) W tej firmie nie ma dyskusji masz zawieść przynieść a jak to zrobisz to juz mało wazne nie ważna ilosc piętro brak miejsca do parkowania itp. Ma być zrobione kropka.

belzebub
@Młody K

nie mądrzyj się

Kilka dni

Nie zapłacili za szkolenie i kilku dniową pracę

Nowy.

(usunięte przez administratora)tak bym powiedział o tej firmie. Wszelakie zapytania czy do kierowników czy innych pracowników apropo pracy traktowane są jak najgorsze zło przychodząc tu powinieneś już wszystko wiedzieć. Kierowniku tej wody jest za duzo na jedną osobę moze bysmy cos z tym zrobili? Co? Nie wiem anulowali albo ktoś do pomocy? Anulować to ja mogę Ciebie z pracy! Burakowo jeszcze raz powtarzam

Miki

Nie polecam.. my na magazynie piernąć nie możemy robią z nas (usunięte przez administratora) i zero premii (usunięte przez administratora)Nie polecam

Stefanik.

Nie nie i jeszcze raz NIE Polecam pracy we frisco. Chyba że lubisz pracować jak (usunięte przez administratora) nie ma dostawy gdzie by nie było wody, wody i jeszcze raz wody. Woda w tej firmie to priorytet, można by wszystko inne usunąć aby woda została a ludzie dalej by zamawiali -, totalna żenada. 30 stopni na dworze a ty drzwigasz, koszt tyle że samochód ledwo jedzie. Bo firma nic nie robi by ograniczyć je w dostawie. Proponuję od razu zatrudni się w Edenie lub Darze natury. Po co masz się niemilo zaskoczyć w pracy. Naprawdę w tej firmie było tak zawsze i będzie nadal. Człowiek popracuje kilka dni i naprawdę ma wszystkiego dosyć. Nie polecam tej pracy, ciężko, ciężko i bez większych perspektyw na życie. Szkoda czasu marnować w takiej firmie.

Bossik

Praca - trochę za dużo niedomówień, brak ładu składu. Całe to towarzystwo mało ogarnięte. A z Radomia do Lublina to daleko? Odpoczywamy dalej. Nie polecam - tej pracy raczej nie zaliczę do moich marzeń.

Boss

Układziki,układziki i tyle(usunięte przez administratora) Lepiej zamieść pod dywan brudy i udać ze jest okey. Zarząd eurocash powinien zarobić czystkę(usunięte przez administratora)przyjrzeć się lepiej pracowniomkom jak to wszystko funkcjonuje. A co do pracy jako dostawca odradzam bałagan bałagan i jeszcze raz bałagan.Pewnie i tak za jakiś czas komentarz zniknie. Ale nie polecam tej pracy nikomu.

Tadzio

Praca jak praca. Raz gorzej raz lepiej. Ale jak bardzo komuś nie pasuje i tak narzeka, wypisuje tutaj takie rzeczy to dziwi mnie czemu nie znajdzie sobie lepszej pracy - gdzie nie będzie musiał nic robić i zarabiał będzie miliony. Pzdr

Karambaaa

Masz takie złe zdanie na temat frisco i wszystko widzę ci nie pasuje to dlaczego nadal tu pracujesz.

Stefan

Żeby każdy pisał opinie na temat pracy, by każdy nowy pracownik mógł się czegoś dowiedzieć " na temat pracy" to wy wypisuje ie w kółko to samo, a w szczególności same głupoty.

Nie

Nie nie i jeszcze raz NIE Polecam pracy w tej firmie. Chyba że lubisz przerzucać zgrzeweczki lub babeczki 5L z wodą. Bo firma nic nie robi by ograniczyć je w dostawie. Proponuję od razu zatrudni się w Edenie lub Darze natury. Po co masz się niemilo zaskoczyć w pracy

Tak jest
@Nie

Święte słowa potwierdzam. Tak jest prawda.

Daniel

A kij z taką praca. Przychodzisz dowiadujesz się że masz 8 dostaw do godziny 13, a jak się odezwiesz to jeszcze krzywo na ciebie patrza. Atmosfera w pracy bardzo bardzo ciężka. Raczej nikomu bym nie polecił tej pracy. Szkoda nerwow i zdrowia.

A gdzie komentarz Friszczaka.Znikła jak większość złych komentarzy.Prawda jest taka ze pracując we Frisco nie licz na pochwałę, premię uznaniową, a tym bardziej podwyżkę pensji to są tylko puste słowa na rozmowie kwalificyjnej . Większość pracujących to umowa zlecenie, duża część na działalność,ziarenko to umowa o pracę na najniższą krajową.Jedyne co możesz mieć zapewnione to kilogramy do dźwigania. To masz pewne na 100%.Ogarniasz Warszawkę i okoloice,umiesz jeździć autkiem.Firma Cię przygarnie.Bo dźwigać to chyba każdy potrafi.powodzenia.

Alicja

@Friszczak, czy Frisco.pl zapewnia swoim pracownikom pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej lub na dojazdy do pracy? Czy Frisco.pl oferuje swoim pracownikom pakiet socjalny?

Nigdywięcej
@Alicja

Multisport dostajesz ale Ci nie potrzebny. We Frisco nadźwigasz się tyle, że po roku możesz zostać strongmanem! Dojazdy do pracy? Już niestety nie finansowane, bo wszedł zakaz wracania friscobusami do domów. Pakiety socjalne... Jak potrzebujesz coś co kończy termin to jasne! Do tego dochodzi jakiś bonik na zakupy raz w roku. Wszystkim, którzy tam pracują polecam uciekać jak najszybciej. Doświadczenie jeżdżenia friscowrakami zapewniło mi pracę na wiele lepszych warunkach za kierownicą, bo przecież jak dawałem rade tam to chyba już wszędzie bym dał. NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! (usunięte przez administratora)

Alicja

@Odp, a jak oceniasz atmosferę panującą w pracy? Często to właśnie ona ułatwia funkcjonowanie w firmie. Jak wyglądają kontakty między pracownikami Frisco.pl? Jakie jest podejście pracodawcy do osoby zatrudnionej?

Alicja

@Huz, a jak według Ciebie wygląda atmosfera w pracy? Jaki typ umowy jest zagwarantowany przez Frisco.pl? Czy oprócz wynagrodzenia, pracownicy mogą liczyć na dodatkowe profity np dofinansowanie do karty sportowej? A może zatrudnieni w firmie mają dostęp do jakiegoś pakietu socjalnego? Zachęcam Cię do wypowiedzi, gdyż pomoże ona osobom zastanawiającym się nad złożeniem CV w tej firmie.

Odp
@Alicja

Tak są benefity karta multisporu z której i tak nie masz kiedy skorzystać jak chcesz normalnie zarobić, a jak masz czas to po tej pracy nie potrzebujesz chodzić na siłownie po dźwiganiu 1000l wody . Umowa śmieciowa -zlecenie. Pakiet socjalny taki ze jak chcesz pić kawę to jest składka na nią. Jedyny benefit to tak zwana lodówka możesz kupić za grosze produkty które frisco wrzuca w straty (produkty niszczone z data dzisiejszej ważności), a później sprzedaje pracownikom za połowę ceny . Więc jak nic opłaca się składać CV :)

Huz

O PRACY . Masz 2 rączki , 2 nóżki, prawko. Masa mięśniową się przyda. FRISCO Cię przypadnie. Z rozmowy kwalifikacyjnej fajna praca. A w rzeczywistości super bur. Del.

Alicja

@Pracownik, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Jesteś pracownikiem firmy Frisco.pl? Jak Twoim zdaniem wygląda sytuacja w firmie? Czy warunki zatrudnienia są korzystne? Na jakim stanowisku pracujesz i jakie są Twoje wrażenia z tym związane? Czy ktoś może powiedzieć coś o stanowisku Customer Care Specialist? Gdyż obecnie jest prowadzona rekrutacja na tę posadę. Może ktoś będzie zainteresowany firmą i chciałby poznać więcej szczegółów.

Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Frisco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Frisco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frisco S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frisco S.A.?

Kandydaci do pracy w Frisco S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frisco S.A.