opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Frisco

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 1209 ocen
Opinie(1079)
Dodaj opinię

Opinie(1079)

Dodaj opinię
Logo
  • O Frisco
  • .
  • Co nas wyróżnia
  • .
  • Jak wygląda rekrutacja?
  • .
  • Benefity

O Frisco

Co nas wyróżnia

Jak wygląda rekrutacja?

Benefity

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Frisco S.A.

Opinie

Opinie o Frisco Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Frisco S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Lala

    29.08.2015 16:12

    Inne

    Chyba coraz mniej
    ReviewUserIcon
    zizi

    17.07.2015 12:39

    Inne

    Frisco.pl to raczej znany sklep interenetowy więc dziwią mnie tutaj takie opinie. I dziwi mnie, że nie prowadzą żadnej rekrutacji. Nie ma nowych ogloszeń, a w necie twierdzą, że się rozrastają. Więc wychodzi na to, że stali pracownicy mają dwa razy więcej roboty. Dobrze myślę, czy może się mylę, dajcie znać.
    ReviewUserIcon
    mewa

    09.07.2015 12:22

    Inne

    Jakie są miesięczne zarobki dostawcy? I jaka umowa -jak zlecenie to ile godzin msc się pracuje ?
    ReviewUserIcon
    Kibi

    24.04.2015 02:46

    Inne

    Ja jestem dosyć mocno zaskoczony tym, jak profesjonalnie udało się Frisco.pl wejść na rynek z usługami dowozu produktów. To był strzał w dzieisątkę i myślę, że pracownicy też nie narzekają.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    04.03.2015 22:48

    Inne

    Wszystkie te opinie i pozytywne i negatywne mają 2 sobie trochę prawdy. Prawda jest taka ze trzeba się napracować nieraz z dostawą schodzi się 4 min ale to sporadycznie średnia dostawa to 3 kosze zajmuje to 7 min jeśli nie ma windy:-) ale ludzie gdzie w dzisiejszych czasach można dorobić tak żeby zarobić 4500-5000 są przypadki ze kierowca zarobi nawet 6000 za miesiąc to co to jest mało? Znajdź mi pracę żebym zarobił takie pieniądze to zmienię. Tu nie jest lekko i wszyscy o tym wiedzą. Zostawcie kierownika w spokoju wiadomo raz ma lepszy a raz gorszy dzień jak każdy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.03.2015 17:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tadeusz

    03.03.2015 21:24

    Inne

    Widzę kolego że często rozpisujesz się negatywnie na temat pracy we frisco jesteś człowiekiem który liczy na łatwy chleb, niestety w dzisiejszych czasach trzeba pracować aby zarobić,a nie siedzieć przy kompie i pisać bzdury. Widocznie nigdzie nie potrafisz zagrzać miejsca a tacy pracownicy są najgorsi, mimo wszystko życzę Ci powodzenia może zagraj w Totka. ps Tadeusz to NICK jakbyś nie wiedział
    ReviewUserIcon
    haha

    03.03.2015 10:21

    Inne

    We frisco nie pracuje żaden tadeusz:-) pewno ze w biurze:-)
    ReviewUserIcon
    kierowca

    03.03.2015 09:55

    Inne

    pracuję w firmie frisco od ponad 5 lat jestem zadowolony z pracy i zarobków. Praca jest ciężka i wymaga panowania nad swoimi emocjami. Często spotykam się z wypowiedziami nowych kolegów kierowców na temat pracy i jestem zniesmaczony tym co mówią na temat pracy w firmie. Dodam że większość opinii o firmie jest wystawiana pod wpływem emocji bądz ciężkim dniu w pracy który nie raz przeżyłem i mimo to śmiało mogę wystawić pozytywną opinię i polecić pracę w firmię frisco. Na koniec chciał bym dodać że w ostatnim okresie przyszło dużo "przypadkowych" kierowców którzy nazywają się kierowcami i mają dużo "do powiedzenia" a gdy powstaje jakiś problem to sami musimy naprawiać ich błędy
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.03.2015 01:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    03.03.2015 08:38

    Inne

    Jestem kierowcą od paru miesięcy , bardzo sobie cenie pracę z takimi ludźmi jak kierownik logistyki nie rozumem baranie dlaczego tak szkalujesz porządnych ludzi jeszcze nie wiesz co to jest praca. Atmosferę i i wizerunek w tej firmie psują tacy pracownicy jak Ty. Rozmawiałem z kierowcami którzy pracują we Frisco dłużej i tak jak ja są zadowoleni z pracy. Frisco dało mi szansę normalej i dobrze płatnej pracy, jak Ci się ta praca nie podoba to Co tam jeszcze robisz frajerze , idz kopać rowy.
    ReviewUserIcon
    Tadeusz

    03.03.2015 08:52

    Inne

    Pracuję krótko ale zarobki sa bardzo dobre, kilka miesięcy bez pracy daje porządnego kopa. Nie rozumie dlaczego świat jest pełen idiotów nie podoba mi się twoja wypowiedź rzeczowo i konkretnie zostały przedstawione mi warunki pracy na rozmowie kwalifikacyjnej przez kierownika . Praca ciężka ale dobrze płatna jak chcesz leżeć to w dzisiejszych czasach znajdź sobie sponsora. Jeśli Ci się praca przyjacielu nie podoba to chociaż nie psuj wizerunku ludzi i firmy idź do Tesco może tam Cie zrozumieją
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.03.2015 00:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Piotr

    04.03.2015 05:09

    Inne

    Jestem byłym pracownikiem , niedawno zmieniłem pracę ze względu stan zdrowia mogę tylko powiedzieć że życzę każdemu takiego szefa jak kierownik logistyki. Obrażasz faceta bo nie chce Ci się pracować liczysz na łatwy zarobek. Przepracowałem kilka lat z kierownikiem i facet ma naprawdę dużo cierpliwości do takich klientów ,ciężki kawałek chleba - Pełen Szacun. Jak Ci się praca nie podoba to ją po prostu ją zmień i nie psuj atmosfery. Twoje beznadziejne posty psują prawdziwy wizerunek pracodawcy nie ośmieszaj się. Pozdrawiam Piotr
    ReviewUserIcon
    Klarka1133

    28.02.2015 16:38

    Inne

    Bardzo polubiłam zakupy on-line. Dostawa zawsze na czas, a ja nie stoję w kolejkach. Poza tym można sobie na spokojnie porównać ceny produktów i często też na stronie można znaleźć pomysł na jakieś fajne danie.
    ReviewUserIcon
    klawisz spacja

    31.12.2014 17:14

    Inne

    jestem młodym początkujących informatykiem grafikiem z wykształceniem marketingowym. jestem też dopiero na poczatku mojej kariery, świeżo po uniwerku. czy mam u nich teraz szansę na jakieś zatrudnienie? bardzo też bym chciał wiedzieć ewentualnie jakie stanowisko z lim wykształceniem ui umiejętnościami mogłaby mi ta firma zaproponować

    Kontakt - Frisco S.A.

    ul. Grochowska 306/308 03-840 Warszawa

    NIP:1132847981

    REGON:145819360

    KRS:0000401344

    https://www.frisco.pl/
    Branża główna: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ano22

    18.07.2014 20:18

    Inne

    Pracowałem ,rok ,nie miałem umowy o pracę choć obiecywali ,znajomi kierowników byli w tym samym czasie przyjmowani i dostali umowę ,więc to chyba nie fair ,ja wiem jak tam było ,haha zazwyczaj w tej firmię ,tylko dostawali znajomi i sprzedawczyki innych.Pozdr
    ReviewUserIcon
    figo

    18.07.2014 18:02

    Inne

    Mam umowę bo sobie na nią zasłuzyłem ciężką pracą, śmieszne jest że od razu się posądza kogoś o znajomości. Jak ktoś chce gruszki na wierzbie w pierwszym miesiącu pracy to potem wypisuje takie rzeczy
    ReviewUserIcon
    sasek

    16.01.2015 19:23

    Inne

    a możesz mi napisać coś na temat rozmowy kwalifikacyjnej - co zrobić, żeby dobrze wypaść,bo najlepiej uczyć się na doświadczeniach innych :-) Potrzebuje bazy informacji na temat rekrutacji oraz zarobków jakie są w tej firmie...Chce zweryfikować czy dobrze zrobiłem wysyłając cv właśnie do tej firmy. dzieki z góry
    ReviewUserIcon
    figo

    09.07.2014 21:19

    Inne

    No to was zadziwię bo ja pracuję we frisco i jestem zadowolony, zajmuję się realizacją zamówień i nie jestem marketingowcem,
    ReviewUserIcon
    Marko

    03.04.2014 19:48

    Inne

    Ciekawe, ja też myslałem, że taka znana firma jak Frisco.pl ma trochę lepsza atmosferę, ale widac chyba się myliłem.
    ReviewUserIcon
    Rafi

    10.03.2014 21:22

    Inne

    Chyba już wcześniej była jakaś firma przed frisco.pl jaka rozwoziła zakupy, ale fakt, w dobrym momencie weszli na Polski rynek.
    ReviewUserIcon
    Wigor

    17.02.2014 17:00

    Inne

    Frisco zrobiło w Polsce niezłą karierę rynkową. Dopiero potem np. takie Tesco pomyślało o rozwożeniu zakupów... Praca tam może być dobrym okresem, chociaż znając realia z awansem stopniowo może być ciężko..
    ReviewUserIcon
    Michał

    26.08.2013 22:08

    Inne

    Wiesz, zależy co rozumiesz przez "dość wyrozumiałe";) ale nie mogę narzekać, ponieważ odkąd pracuję we Frisco to mogę tak dogadać się z szefem, ze zamieniamy się przy opiece nad małym synkiem bez problemu i nie musimy nikogo wynajmować, więc już to świadczy, że jest ok:)
    ReviewUserIcon
    Michał

    07.08.2013 19:43

    Inne

    Ja pracuję we frisco.pl normalnie system zmianowy, bo rozwozimy zakupy rano i po południu. Umowa o prace po 3 miesiącach próbnego, zarobki jak wszędzie w tym zawodzie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Frisco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    jaaaa

    04.07.2013 17:38

    Inne

    magazynieer - 2013-07-02 21:31:49 Pracuję w jednym z hipermarketów na magazynie i widzałem że Frisco poszukuje magazyniera. Zamierzam tam wysłać cv, bo myślę że praca tam może być bardziej przyjemniejsza niż tu gdzie jestem. Czytam tu opinie same negatywne i troszkę emocjonalne. A jakies pozytywy chyba są? Nigdzie nie jest idelnie jakbymy chcieli.W porównaniu do jazdy za kółkiem w hipermarketach to niebo a ziemia, ja tam lubi swoja prace ale przede wszystkim lubie jeździć samochodem a to tutaj tez się liczy
    ReviewUserIcon
    mario

    02.07.2013 22:19

    Inne

    Czytam te opinie i nadziwić się nie mogę, nie pracuję we Frisco ale mój brat pracuje na magazynie i jest zadowolony, wcześniej jeździł wózkiem w stacjonarnym sklepie to nie miał życia u szefa.atutaj przynajmniej ludzie normalni
    ReviewUserIcon
    magazynieer

    02.07.2013 21:31

    Inne

    Pracuję w jednym z hipermarketów na magazynie i widzałem że Frisco poszukuje magazyniera. Zamierzam tam wysłać cv, bo myślę że praca tam może być bardziej przyjemniejsza niż tu gdzie jestem. Czytam tu opinie same negatywne i troszkę emocjonalne. A jakies pozytywy chyba są? Nigdzie nie jest idelnie jakbymy chcieli.
    ReviewUserIcon
    pegaz

    31.07.2012 23:11

    Inne

    A mi się podoba gość z koszalina ten to ma luzik ... chyba że mają 16 dni biurowych w mscu . A wy tu nie polecacie pracy?! Fordzik pełen luuuz :)

    Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.