Frisco S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Frisco S.A.

Arek

Jakie wynagrodzenie i jaka umowę proponują nowemu pracownikowi?

@Arek

To zależy na jakie stanowisko

quba
@Arek

a jakie stanowisko masz na mysli?

@quba

Ilinojs
@Ilinojs

a powaznie chciales pomoc

@Arek

Umowa o pracę a kasę ile ugrasz tyle będziesz mieć.

Pastou

bardzo zabawne.

soldat

Jest tu ktoś z działu handlowego? mam kilka pytań

Wario
@soldat

To zadaj te pytania, a nie się czaisz

soldat
@Wario

Jaka atmosfera i warunki w tym dziale?

Wario
@soldat

No ja ci tu nie pomogę, bo nie wiem, ale nie kojarzę, żeby ktoś narzekał specjalnie.

@soldat

Doskonała. Zresztą jak w całym biurze. Super warunki, codziennie multum różnorakich, świeżutkich owoców, mega fajni współpracownicy i bardzo, ale to bardzo, kompetentni managerowie. Polecam.

Nikolas

pracowałem tu kiedyś i co mogę powiedzieć, to to, że chłopaki kierowcy bardzo w porządku. Trzymajcie się, pozdrawiam!

Crash
@Nikolas

pozdro jak dawno pracowałeś?

Nikolas
@Crash

uhuhu, no dosyć dawno

cascad
@Crash

Geez, czy to istotne?

Loro

Poczytalem tutaj komentarze i sobie mysle ale bidule po czym sie dowiedzialem ze wyplata to ok 4.5k, jezdzi sie sprinterami a nie jakimis starymi trupami, mozna samemu ustalic grafik, sa dofinansowania do wszytskiego. Jak bedzie jakies wolne miejsce to dajcie znac, za takie warunki nieogarniecie zadnego kierownika mi nie robi

dawaj
@Loro

akurat jest poszukaj sobie w necie

Loro

To się zwolnij i zrób miejsce

Szczery
@Loro

A Ty myślisz że dlaczego ciągle szujką ? Bo ludzie ciągle odchodzą samochodów nic więcej tylko ludzi przemiał.

Kalapuk
@Loro

No właśnie, skoro tak ci źle.....po co sie męczysz

Kappa
@Szczery

Raczej Szczery się męczy

Bidulka
@Loro

Ta bidulka zeby zarobic 4,5tysia musi przerobic 250 godzin wniesc 0,5tony wody do klienta czesto bez windy dojechac do magazynu do ktorego nie dojezdza zadna komunikacja na 4:45 i zrobic czesto 6 dostaw na godzine co jest poprostu niemozliwe i sluchac jeszcze od swoich przelozonych ze ma sie opuznienie. Masz racje BIDULKA:)

Kilka dni

Nie zapłacili za szkolenie i kilku dniową pracę

Qweqwe

Jakis czas temu pracowalem w tej firmie i powiem ze bylo i dobrze i źle. Atmosfera miedzy chlopakami kierowcami na plus, miedzy szefostwem a kierowcami na minus, nie szanuja ludzi co tak naprawde sa wizytowka firmy.

Zmiany zmiany zmiany i dobrze mi sie wydaje że będzie lepiej

@ja

a jakie to zmiany ?

Jammin
@ja

Teź jest takie moje zdanie tyle że na omulewskiej też nie narzekałem

lolo

Szukają teraz na Dyspozytora, współczucia dla kogoś kto miał by współpracować z kierownikiem. Tam przydała by się kontrola, nie wiem po co oni go trzymają tylko ludzie przez niego odchodzą.

Pozdrawiam

Nie polecam pracy tym bałaganie. Dofinansowania do wszystkiego hehe aż mi się mordka śmieje jak ktoś takie bzdury pisze..Dofinansowanie się przyda fakt na operację kręgosłupa i kolan . (usunięte przez administratora)szczerze odradzam pracy we Frisco na rynku znajdziecie pracę inną napewno .A przedewszystko w pracy będziesz choć trochę szanowany ,bo tutaj tego nie zobaczysz.

1.2.3.

co do poniższego komentarza to akurat jest to miejsce na pytanie o rekrutacje i forum, to akurat sie mieści w regulaminie, wiec o to nie ma sie co czepiac, sami moderatorzy pisza o rekrutacji ale gdzie jest administrator to sam sie czasem zastanawiam, bo rynsztokowy jezyk widze nadal silny w narodzie

krollew

właśnie o tym mówię

<rotfl>
@krollew

lol

Jak komuś przeszkadza zdrowy kręgosłup - Frisco najlepsze. O ile kierowcy zawsze pomocni spoko ludzie, to(usunięte przez administratora)jaki tam panuje jest niesamowity.

kix

kierowcy bardzo spoko, jak dla mnie to znacznie wpływa na ogól mimo wszystko

Nie polecę nikomu.

W odpowiedzi do poniższego komentarza . W taki sposób podnoszą sobie opinie. I próbują wyciągnąć firmę w pozytywne komentarze. By przykryć te negatywne. I tak prawda jest jedna nie da się tej firmy .Bo to i tak firma zostanie bagnet wymieszanym razem z błotem bo nie szanuje ludzi. Wystarczy przeprowadzić rozmowę z pracującymi z musu lub z przyzwyczajenia. Dno dno i jeszcze raz dno. Nie polecam

realny
@Nie polecę nikomu.

jak mówisz tak samo jak piszesz to innej roboty raczej nie znajdziesz ;)

Pracownik187

Opóźnienia w pensjach, pracownicy którzy są równi i równiejsi(usunięte przez administratora)

Adi

cześć jest aktualnie rekrutacja na kierowce?

@Adi

Tak, ale nie lepiej wejść sobie na stronę i sprawdzić niż pytać tu?

@Norby

może i tak ale nie mam tam pewności czy jest aktualne

@Adi

Jak to nie? Na pracuj.pl masz wypisane daty zamieszczenia ogłoszenia, nietrudno wywnioskować...

no dobra, to przeoczyłem

@Adi

No widzisz, czasem warto doczytać zanim się będzie zawracać głowę ;) Nie no, nie mówię, że przeszkadza mi to, że ktoś tu pyta, ale nie masz gwarancji, że dostaniesz odpowiedź, więc nie zaszkodzi poszukać info na własną ręke

serio norby?
@Norby

po co mu cisniesz? mili jestesmy

serio
@serio norby?

Bo on nie pisze do niego tylko wystawia 5 gwiazdek frisco podwyższa im średnią więc pisze by pisać :)

@serio

Nikomu nie cisnę i piszę do niego, więc z łaski swojej nie wmawiaj mi, że jest inaczej.

nonq
@serio norby?

z tym "mili" to różnie bywa niestety...na goworku w każdym razie

hurr
@nonq

ta, no właśnie!

Munia

Szukam aktualnie jakiegoś stażu, podobno jest u was teraz otwarty staż w marketingu, wie ktoś coś więcej w temacie i podzieli się informacjami?

Zix
@Munia

Jest staż, wszystkie informacje masz tak naprawdę w ogłoszeniu

@Zix

Zix podeślesz mi linka? Wiem o takiej możliwości ze słyszenia. Znajduje całe mnóstwo innych ogłoszeń tylko nie to które mnie interesuje stąd pytanie. Byłabym wdzięczna

@Munia

Aha bo zapomniałam dodać, że potrzebuje odbyć staż ale nie w tym momencie tylko najwcześniej za jakieś 2 tygodnie

@Munia

https://www.praca.pl/stazysta-stazystka-w-dziale-marketingu_2500812.html - kiepsko szukasz słabo to wygląda jak szukasz pracy.

Zix
@Munia

(usunięte przez administratora) Admini chyba usuwają linki z automatu, więc wrzuciłem spację przed .html, to sobie usuń jak będziesz wklejać

@Lila

Nie szukam pracy tylko stażu. Tak jak pisałam, naprawdę mnóstwo ofert mi się przez palce przewinęło i pomocne byłoby dla mnie to, że dostałabym odnośnik od razu, bez szukania po wszystkich platformach z ogłoszeniami. Ustawiłam sobie tu powiadomienia i szukałam dalej, nie skupiłam się tylko na stażu tutaj, rozglądałam się wszędzie. To chyba nie jest żaden problem, że poprosiłam o pomoc. A jeśli jednak był to dla kogoś problem, to przepraszam.

@Munia

No to bardzo szybko dostałaś to w 3 dni, a zajęło znalezienie tego 1 minutę . Problem nie ale wystarczyło pomyśleć i samemu poszukać. Jak to nie odpowiada wystarczy zadzwonić tam do dyrekcji może Cie wezmą .

Zaburbian

NIe polecam pracy. Nie polecam tez zakupow w tej firmie. Odszedlem w awanturze bo juz nie moglem tego balaganu zniesc. (usunięte przez administratora) Co do pracy mozna zarobic pracujac na dwie zmiany okolo 6000 (od 5 do 23) - sa tacy co to robia (usunięte przez administratora)Do drugi weekend wolny. Jak sobie przeliczyem na godziny (placa od dostawy 8, 50 (zlecenie) albo 11 (dz.gosp.) - niezalaznie czy trzeba wtargac 20 zgrzewek wody na czwarte pietro bez windy czy z siatczeka bananow wjechac na 1 pietro winda) to wychodzi jakies 14 zl/h - pod uwage biore rowniez zaladunek, bo to nalezy do obowiazkow kierowcy. (usunięte przez administratora) Wiele razy zaciskalem zeby. Raz juz zacisnalem piesci ... (usunięte przez administratora) wogole nie nadaje sie do tej roboty. PRRZYKLAD: sa cztery wozki podnosnikowe a 2 od pol roku byly zepsute. To naprawde trzeba nie miec wyobrazni zeby przewidziec ze 3 tez sie zepsuje a czwarty sie rozladuje i nie ma sie czym zaladowac. Pytanie czy pol roku to za malo czasu zeby wezwaz serwis ? Podsumowujac nie polecam ani pracy ani zakupow w tej firmie

@Zaburbian

Nareszcie ktoś napisał prawdę.

MANIEK

Praca dla młodych silnych najlepiej kawalerów bez zobowiązań by poświęcić się pracy. A (usunięte przez administratora) i tak firma tego nie doceni .Limity na wodę po co . Przerzucisz kierowniczej tylko się pośmirje jak kolega wcześniej pisał. (usunięte przez administratora)osobiście nie polecam.

@MANIEK

(usunięte przez administratora) wiecznie wisi ogłoszenie, nie dlatego że firma się rozwija tylko dlatego że (usunięte przez administratora) za nic mają ludzi.

Kostek
@MANIEK

W 100% racja. Także nie polecam

Stary

Firma to jedna porażka. Nie dająca o pracowników. (usunięte przez administratora) Premi brak(usunięte przez administratora) najlepiej działalność bo wtedy możesz pracować od świtu do nocy. Tak by było najlepiej . Im dłużej pracujesz tym gorzej jesteś traktowany. Więc jak jesteś gościem na kacu trochę pary mocny kregislup by targać wodę na 4 piętro i hektolitry do biur .To już pracujesz. Ja nie polecę tej pracy nikomu. Odradzam

EmC

Jest możliwość zatrudnienia się u was jako pracownik awaryjny?

kin
@EmC

tak

EmC

Super, dzięki za info

?
@kin

z tym awaryjnym to jak to jest? po prostu jesteś na telefon i jak cię trzeba to przyjeżdzasz, czy jak?

FIZQ
@?

Właśnie też się chętnie dowiem i gdzie w ogóle znaleźć jakieś info na ten temat i jak to ogarnąć? Zadzwonić i powiedzieć, że chce pracować jako "backup" w razie W? Czy jak?

kin
@?

Gołębiem pocztowym Cię wzywają.

;)
@kin

No to niestandardowe macie sposoby ;)

?
@kin

no nawet się uśmiałem, ale nie o to mi chodzi :P w sensie, czy to jest tak, że uzupełniasz jakąś dyspozycyjność nie wiem, np. miesiąc w przód i na podstawie tego cię ogarniają kiedy trzeba, czy po prostu jak nagle się okazuje, ze jesteś potrzebny to dzwonią i rzucasz wszystko i lecisz do Frisco

Sprawdź
@?

Rzucasz i lecisz, są zmiany jak ktoś nie przyjdzie na zmianę to budzą Cię o 5 i lecisz :)

Derjugo
@?

Generalnie to jest tak, ze ustalasz swoje dyspo na tydzień

Mulun

Pozdrawiam wszystkich dostawców, robicie dobrą robotę panowie

Peres
@Mulun

a ja pozdrawiam wszystkich klientów, którzy doceniają pracę innych

Krzysztof
@Mulun

To jest ocena pracodawcy a nie sklepu. w te sposób sobie Frisco podwyższa średnią ocen.

raptor
@Krzysztof

to już nic miłego ktos nie może napisac niekoniecznie na temat pracy?ehh, nie każdy wie jak działa gowork, ktoś sobie wpisze nazwę firmy, gowork wychodzi jako jeden z pierwszych wyników i odnośnik wygląda tak: Opinie Frisco.pl Warszawa nie dziwię, że ktoś mógł pomyśleć, że może też napisac tu o usługach w każdym razie mi to nie przeszkadza wcale

@raptor

mi tez nie przeszkadza jak dla mnie to moga mnie chwalic nie mam problemu

Krzysztof
@raptor

Owszem może pozdrowić kierowców, ale nie nie wiem czy zauważyłeś. że takie opinie polepszają ocenę Frisco jako pracodawcy, więc nie powinny być brane przy wystawianiu gwiazdek.

Hugo
@Krzysztof

krzysiu luzuj majty bo pomysla że my jacys poyebani jestesmy ze nawet komplementu przyjac nie umiemy

Piacoz
@Hugo

hehe prawda Apel do klientów, nie wystawiajcie ocen w gwiazdkach, bo was za to zjadą nie dziwie sie, że ludzie nie chcę pisać miłych rzeczy gdziekolwiek o czymkolwiek, skoro z taką odpowiedzią się to spotyka

Wpadłam na artykuł o frisco na BI i fajnie, że można zobaczyć relację ze zdjęciami jak to u Was wewnątrz wygląda

@Aś

Gdzie ten artykuł?

Panko
@Lila

Chodzi chyba o Business Insider, faktycznie coś tam pisali kiedyś tam o frisco, ale nie chce mi się za nim grzebać w internecie podejrzewam, że pani @Aś tylko wpadła, napisała komentarz i sobie stąd poszła, więc raczej nie odpowie

Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Frisco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Frisco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frisco S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frisco S.A.?

Kandydaci do pracy w Frisco S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frisco S.A.