Frisco S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Frisco S.A.

Ugha

ciekawość zwyciężyła i przeczytałem kilka komentarzy i jak na razie jestem w szoku, trochę nie wiem jak się odnieść do poniższych. Powiem tak, ile ludzi tyle opinii, skłamałbym gdybym powiedział, że wszystko jest perfecto ale też bez jaj dlatego trochę odcinając się od wrzawy bo zostało już całkiem sporo powiedziane powiem tylko, że potwierdziłem opinię, że gowork to maszyna do mięsa nic więcej

EloTrzyDwaZero

Może dlatego że Ukraińcy tu się nie użalają?? Panowie życie generalnie nie jest sprawiedliwe tylko nie rozumiem jednego, jesteśmy w Wawce, pracy jest dużo wbrew pozorom ... a wy tutaj to jakieś waiting for the miracle plus festiwal podwórkowej łaciny oprawiony w niedopuszczalny w cywilizowanym kraju bełkot i nic więcej... Pisanie tutaj naprawdę niewiele, o ile cokolwiek zmieni...

Kolega
@EloTrzyDwaZero

Jeśli już to jesteśmy w Warszawie, (usunięte przez administratora) nie uzalaja oni poprostu wychodzą z firmy albo z samochodu w połowie trasy na szkoleniu. Kierowcy chcą pracować i może chcą pracować w tej firmie ale chcą być traktowani jak ludzie a nie jak najtańsza i najglupsza siła robocza co nie może się odezwać że im źle bo kierownik pokaże palcem drzwi.(usunięte przez administratora)

MeloELo

Jak to jest, (usunięte przez administratora)Najstarsi stażem pracownicy odchodzą,(usunięte przez administratora) Jak to jest,że mówią za czasów pracy(usunięte przez administratora)w weekendy, każdy przychodził i miał wszystko gotowe, a teraz zamiast być u klienta o 6 musi czekac do tej godziny na faktury. CZemu(usunięte przez administratora)po rozmowie z kolesiem z agencji od Ukraińców kazał im dać łatwiejsze trasy, czemu Polak zarabia mniej niż obcokrajowiec, czemu ktoś zatrudniony przez agencję dostaje więcej niż przez frisco? ( Frisco(usunięte przez administratora)za dostawę na zleceniu; koleś z agencji (usunięte przez administratora) netto za dostawę, gdzie agencja zarabiac musi) czemu kierownicy z magazynu muszą stawać na taśmie i wiedzą, że po przeniesieniu na nową siedzibę stracą pracę? Czemu z braki w towarze mimo nowej aplikacji, nadal odpowiadają kierowcy?

EloMelo
@MeloELo

to zostań ukraińcem ;) a dwa jak już rzucasz stanowiskami i imionami może podasz też jakieś swoje dane. Skoro nie widzisz w tym problemu to możesz też podać też jakieś info zdradzające kim jesteś. W końcu to żaden problem.. co nie ?

wkurwiony

haha firma (usunięte przez administratora)zarabia wiecej od punktu (usunięte przez administratora) daja latwiejsze trasy zeby sie wyrobili .(usunięte przez administratora)

krew z uszu
@wkurwiony

czlowieku wez sie uspokoj, wstyd przynosisz takim jezykiem..

dzik
@wkurwiony

dobrze mowi (usunięte przez administratora) wszedzie ich pelno a nawet jezyka nie znaja i sie biora za robote co ich przerasta bo nie umie zadzwonic ze cos sie stalo a to ze (usunięte przez administratora) zarabiaja wiecej smiech niech (usunięte przez administratora) robia sobie na dwie zmiany zobaczycie ile osob was zostawi od nowego roku (usunięte przez administratora)

Kilka dni

Nie zapłacili za szkolenie i kilku dniową pracę

kosmateusz

mam wrazenie ze cos sie ostatnio zmienilo na plus, nie wiem jeszcze co ale jakos lepiej jest. nie wiemnie wiem ale grunt ze dziala

Luk

pracuję we Frisco i nie marudzę, to jest Warszawa, pracy jest dużo każdego wybór. Pracowałem wcześniej w kilku miejscach nie podobało się odszedłem trafiłem tu, na mój gust wszystko gra więc tu robie. Prosta akcja.

Russek

Płacą (usunięte przez administratora) na godzinę czy od punktu Mi ma rozmowie powiedzieli ze od punktu

@Russek

od punktu. na godzinę realnie wychodzi Ci około (usunięte przez administratora) złotych netto.

25ZŁ

W dzisiejszych czasach (usunięte przez administratora) netto to żadne duże pieniądze, tym bardziej że tam tylko na drugą zmianę masz punkty, na rano wiecznie Cię odwołują. 25zł za dźwiganie tony wody na 4 piętro chyba jednak lepiej iść do biedronki przynajmniej tam mają socjal nie co tu. Pozdrowienia dla dziewczyny co ustawia grafik, (usunięte przez administratora)

Siwy

Dokładnie dziewczyna fajna najlepiej spójrz na siebie

pilne

Wiecie może czy nie szukają kogoś ? Interesowałoby mnie jeżdżenie albo coś w tym klimacie.

Pomocny
@pilne

na stronie frisco są ofert pracy aktualne https://www.frisco.pl/stn,work

ahhha

zadowoleni tu nie piszą

Stary pracownik

Prawowałem długo a teraz powiem za długo .Wszystkie negatywne komentarze potwierdzają się w 100%. Poszanowanie do pracownika nie istnieje. stary pracownik się nie liczy , młody na start jest lepiej traktowany i za lepszą stawkę. (usunięte przez administratora)to jedna huśtawka nastrojów jak baba( nie obrażając kobiet)zmienny jak powiew wiatru. Gnieciony przez zarząd od X lat nie mający nic do powiedzenia w firmie zwykły pionek.Gdy plują mu w twarz powie że deszcz pada. Stanąć w obronie swoich podwładnych by go szanowali ,a nie psy na nim wieszali nie ma takiej opcji , w przeciwieństwie do(usunięte przez administratora) on jest inny. Jedyne co sobie załatwił w tej firmie to prywatną toaletę bo druga jest dla 100 kierowców.Ale trzyma się posadki bo mu kapie codziennie z kopertek co rozlicza kierowców .Dla przykładu matematyka jest prosta zostawiając górką w rozliczeniu koperty 0,50zł razy 100 kierowców daje 50zł ta kwota się różni w zależności ile dany kierowca zostawi. Ma napiwek ma . Zmienić coś by dostawcy nie GUBILI KRĘGOSŁUPA nosząc tony wody po co,lepiej się pośmiać za uchem z kierowcy.30 skrzynek do firmy uśmiech od ucha do ucha. Wiedz że zatrudniając w tej firmie musisz mieć mocny kręgosłup, silne kolana by Cie dźwigały na 4 piętro . Pozdrawiam i życzę powodzenia i kariery we Frisco.

Kierownik

12 listopada czerwona kartka w kalendarzu. NIE DLA FRISCO! Czy ktos wie o co chodzi

@Kierownik

Szanowni Państwo, Pragniemy wyjaśnić, że w związku z przyjęciem przez Sejm poprawki Senatu, w dniu 12 listopada 2018 r. obowiązywać będą ograniczenia w wykonywaniu pracy w placówkach handlowych w niedziele i święta określone w przepisach ustawy z dnia 10 stycznia 2018 r. o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni, co potwierdza najnowsze, oficjalne stanowisko PIP opublikowane w dniu 8.11.2018 r. na stronie internetowej Urzędu: (usunięte przez administratora) Przy takim założeniu, zastosowanie znajdują również wyjątki wynikające z przedmiotowej ustawy. W świetle art. 6 ust. 1 pkt 20 przywołanej ustawy, zakazy ustawowe nie obowiązują w sklepach internetowych i na platformach internetowych, co również wskazuje Państwowa Inspekcja Pracy w oficjalnej interpretacji (uzgodnionej z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej) dostępnej od dn. 1.03.2018 r. na stronie internetowej Urzędu, stwierdzając, że należy „dopuścić funkcjonowanie w niedziele i święta punktów odbioru osobistego towarów sprzedanych przez internet, jak również dostarczenie takich towarów klientowi przez pracownika sklepu internetowego.” (usunięte przez administratora) Wierzymy, że powyższe rozwiewa wszystkie powstałe wątpliwości. Z poważaniem, Zarząd Frisco

Asd
@Frisco S.A.

Co potwierdza jaka to jest firma. Nawet kurierzy maja wolne. Swieto narodowe nie liczy sie dla nich. W oczach dolary tylko sie swieca:)

SZERYF
@Frisco S.A.

SUPER ODPOWIEDZ.....HA HA NIE MA CO

nowy

Az sie za glowe zlapałem jak tu poczytalem w sumie pracuje tu od niedawna i faktycznie rzezba się sama wyrabia, ale oprocz tego jak narazie nie narzekam

niki

dobrze, że aplikowałam na Customer Care Specialist zanim tutaj zaglądnęłam. Pewnie bym odpuściła, a jest dobrze:]

tosąjakiesjaja

Czytam te kometarze i niewierze. Jak jest tak (usunięte przez administratora)to czemu tu pracujecie? Nie mówie, że jest super, bo nie jest. Nazapieprzac sie trzeba równo ale żale, że wymagaja ze ma byc zrobione, sory, ale zaryzykuje stwierdzenie, że wszedzie wymagają. chcialbym zobaczyc firme w ktorej szef sie pochyla nad bolami (usunięte przez administratora)pracownika. Wywlekanie że ktos kradnie- dobzre ze ty nie kradniesz.. Nie usprawiedliwiam frisco, ale czytam forum i mam wrazenie ze ktos mnei obrzygal swoimi frustracjami a to gowork a nei darmowa terapia. Jak wam tak zle to sie zwolnij i zatrudnij w jakims super miejscu gdzie jest lekko milo przyjemnie i placa w milionach..

Już nie pracuję
@tosąjakiesjaja

Nie pomyślałeś że już nie pracuję i wole ostrzec innych by nie musieli przezywać tego co ja bo teraz jest rynek pracownika nie pracodawcy i to Frisco powinno zadbać o pracowników a jest na odwrót. Teraz zaczyna się sezon szukania nowych kierowców bo idzie sezon ,, święta" DLATEGO ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM SZUKAJCIE CZEGO INNEGO.

Szanowny Panie Już nie pracuje
@Już nie pracuję

dobra, nie płacz już

Już nie pracuję
@Szanowny Panie Już nie pracuje

Nie Płaczę, Płakałem jak byłem u was teraz wiem co to znaczy praca za normalne pieniądze i szacunek do pracownika, wiele jeszcze musicie się nauczyć.

Stefek

Zła pensja, zła praca, zły kierownik to po co jeden z drugim tu jeszcze pracuje? No po co? Wszystko nie pasuje ale dalej siedzi. Aby narzekać i marudzić przez internet bo żeby pójść porozmawiać to wolicie za plecami obrabiac w tym jesteście dobrzy. Zapraszam do kierownictwa przedstawić swoje sugestie itp a nie zachowywać się jak dziecko z przedszkola. A jak tak źle to znaleźć sobie pracę gdzie można będzie leżeć i zarabiać kokosy. Pozdrawiam

WIEM
@Stefek

Rozmawiałem, szkoda czasu tam się nic nie zmienia od lat jak widać po komentarzach dlatego prace zmieniłem . Pozdrawiam(usunięte przez administratora)I to dlatego wiecznie ogłoszenie na kierowce jest w sieci (taki mały dowód bo właśnie z takim waszym podejściem nie macie ludzi) Nie wiem może w Łowiczu takie coś jest ok ale nie w Warszawie .

malutki

Forma płacenia jako kerowca załamująca.. dwa kosze do klienta płatne (usunięte przez administratora)schodzi srednio około 15 min inny klient 14 koszy schodzi około godziny płatne 8 zł ? w tym wchodzisz na 4 pietro abo czasem na 5 w kamienicy po 7 razy albo i więcej, a pozniej nogi z bólu sie trzęsą.. świeżak zarabia tyle co stary pracownik chodz ich coraz mniej.. kierowcy ? co jeden to lepszy .. chodz jeden jest najlepszy.. sprzedawczyk który kłamie po to by dalej pracować , jak patrze na niego w tej firmie to ręce opadają .

znam prawdę

Ogłoszenie Frisco -- Atrakcyjne wynagrodzenie średnio(usunięte przez administratora) brutto Ciekawe komu tyle płacą chyba kierownikowi (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

(usunięte przez administratora)zł za godzinę to na te czasy to niewiele, a (usunięte przez administratora) i presja - czasu i kierownictwa. Zero poszanowania cię jako pracownika, złego pochwal jedynie mogą cię opierdzielic jak coś nie tak zrobisz, a już nie wspomnę o jakiekolwiek premii czy podwyzce. Jedyne słowem bałagan i mało adekwatne zarobki do wykonywanej pracy. Pozdrawiam.

Kierowca

Praca jak praca jako magazynier lipa jako kierowca też lecz można zarobić.. przez rok pracuje tyle co w innej firmie przez półtora od 5-23 masakra, trzeba uważać z kim się rozmawia(usunięte przez administratora) jednym słowem każdy stara się go unikać

Friszczo
@Kierowca

Mozna zarobic?! Czlowieku przelicz ile wyjdzie Ci na godzine. 12zl?! Za tyle to znajdziesz prace pod dachem i bez presji.

D

kto to niby jest pan J?

Kierowca Bombowca
@D

Jak nie znasz J to znaczy że we Frisco krótko pracujesz. J pseudonim (usunięte przez administratora)

@Kierowca Bombowca

Aaa... Jg...

F..c F.
@Kierowca Bombowca

Albo "Auto mapa" pozdro ciekawe gdzie teraz robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Frisco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Frisco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frisco S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frisco S.A.?

Kandydaci do pracy w Frisco S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frisco S.A.