opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Frisco

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 1209 ocen
Opinie(1079)
Dodaj opinię

Opinie(1079)

Dodaj opinię
Logo
  • O Frisco
  • .
  • Co nas wyróżnia
  • .
  • Jak wygląda rekrutacja?
  • .
  • Benefity

O Frisco

Co nas wyróżnia

Jak wygląda rekrutacja?

Benefity

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Frisco S.A.

Opinie

Opinie o Frisco Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Frisco S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    załamana

    14.10.2016 08:47

    Inne

    co trzeba mieć w głowie, żeby w ogóle dopuszczać myśl o tym, że biuro obsługi klienta nie pracuje w weekend, skoro na pierwszej stronie sklepu masz info: Kontakt Napisz do nas 22 331 50 00 pon - sob 7.00 - 22.00 nd 8.00 - 20.00 To są dopiero manipulowane komentarze.
    ReviewUserIcon
    juland

    11.10.2016 17:53

    Inne

    Czy we frisco funkcjonuje może jakiś pakiet świadczeń socjalnych albo inne dodatkowe benefity? Dzięki
    ReviewUserIcon
    Michał

    30.09.2016 19:58

    Inne

    @milord trening czyni mistrza :D Najważniejsze, to się odważyć i w ogóle podjąć negocjację, ja sam mam z tym spore problemy, ale w końcu trzeba się na to odważyć
    ReviewUserIcon
    milord

    29.09.2016 15:48

    Inne

    @piko w sumie to racja. Mało kto otwarcie rozmawia o zarobkach, bo w końcu właśnie to tak wygląda - jeden zarabia więcej, drugi trochę mniej. Negocjować można, trzeba być tylko w tym dobrym... To najtrudniejsze ;)
    ReviewUserIcon
    piko

    28.09.2016 16:54

    Inne

    @Am to strasznie subiektywna ocena - umowy często podpisywane są indywidualnie na różnych warunkach + każdy ocenia według własnych potrzeb. Warto próbować negocjować:)
    ReviewUserIcon
    Am

    27.09.2016 22:58

    Inne

    Ogólnie to jestem ciekawy czy praca w Frisco jest dobrze opłacana czy generalnie mimo wszystko nie warto?
    ReviewUserIcon
    M

    22.09.2016 14:16

    Inne

    Ogólnie wiele razy słyszałam same cudowności o Frisco.pl i nigdy nie widziałem nic co by miało temu przeczyć, ogólnie to Warszawa może być dumna z tej firmy
    ReviewUserIcon
    peko

    13.09.2016 13:09

    Inne

    Oferty są i owszem ale wcale nie ma ich tak sporo jak wszyscy tutaj ogłaszają, że wielka rotacja bo raptem szukają magazyniera, kierowcy i osoby do obsługi klienta. Wszystko jest na ich stronie można sobie przeczytać wymagania i lokalizację, do których poszukują
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    24.08.2016 12:50

    Inne

    Bzdury... firma jest cudowna.
    ReviewUserIcon
    klawa

    22.08.2016 09:19

    Inne

    czyn ktoś kochani z was kochani pracował już może w tej firmie Specjalista ds. Pozyskania i Budowania Relacji z Klientami i podzieli się swoimi doświadczeniami ze mną? chodzi mi głównie o atmosferę pracę
    ReviewUserIcon
    normalny

    23.08.2016 09:41

    Inne

    Klawa - a gdzie Ty widzisz ogłoszenie na takie stanowisko?
    ReviewUserIcon
    kik

    17.08.2016 18:51

    Inne

    pewnie podobnie tak jak wszedzie, znasz chyba mnij wiecej panujace stawki w firmach logistycznych czy dyspozytorskich, wiec wiesz na czym mniej wieej polegaja obowiazki kierowcy, podjerzewam,ze kasa do 6 tysiecy jak wszedzie a zjazdy do bazy moze co tydzien jak po polsce jezdzisz
    ReviewUserIcon
    Man

    21.07.2016 12:51

    Inne

    Miałem styczność z Frisco, bardzo fajna firma, rozwija się w naprawdę ciekawy sposób, polecam w sumie
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    21.07.2016 11:29

    Inne

    amako - a gdzie widziałeś/widziałaś te ogłoszenia?
    ReviewUserIcon
    amako

    20.07.2016 15:21

    Inne

    Performance Marketing Manager jest poszukiwany tutaj i zastanawiam się jak to wszytsko będzie teraz obecnie wyglądało, macie moze o tym jakies konkretne informacje czy teraz nie za bardzo?
    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    16.06.2016 23:26

    Inne

    Jak przedstawia się praca w BOK może ktoś coś mi nakreśli,będę wdzięczna za informację.
    ReviewUserIcon
    oi

    15.06.2016 22:21

    Inne

    dobrze, że dają jakies koszulki, swoich nie brudzisz przynajmniej
    ReviewUserIcon
    Karlton

    07.06.2016 11:01

    Inne

    I jeszcze jedno - to, co ktoś pisał wcześniej - ubrania służbowe. Dostajesz JEDNĄ koszulkę. I radź sobie.
    ReviewUserIcon
    Bejbik

    05.05.2016 21:09

    Inne

    @Mikołaj w takim razie jak ci się podobały warunki to możesz poczekać lub zaryzykować i wysłać do nich cv od tak. Może coś się znajdzie dla ciebie ;)
    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    27.04.2016 16:48

    Inne

    Widzę, że ostatnie oferty pracy są już nieaktualne, a szkoda. Dawali całkiem dobre warunki na stanowisku Specjalisty ds. handlowych.
    ReviewUserIcon
    nędz

    28.03.2016 14:45

    Inne

    premie pewnie @duma jeśli się sprawdzisz też są zresztą jak w każdej firmie, mnie z kolei interesuje stanowisko kierowcy dostawcy, ktoś wie jaką dają umowę? będę wdzięczny za odpowiedź
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Frisco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Frisco S.A.

    ul. Grochowska 306/308 03-840 Warszawa

    NIP:1132847981

    REGON:145819360

    KRS:0000401344

    https://www.frisco.pl/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Duma

    11.03.2016 14:07

    Inne

    Specjalista ds. Pozyskania i Budowania Relacji z Klientami Frisco.pl brzmi świetnie, z tego co rozumiem to dają komórkę i różne potrzebne rzeczy, a premie?
    ReviewUserIcon
    really

    17.02.2016 19:41

    Inne

    Zastanawia mnie jakie są warunki pracy dla specjalistę ds. zakupów i logistyki, wie ktoś? Zapewniają niezbedne narzędzia pracy, ale oczekują doświadczenia w pracy.
    ReviewUserIcon
    ..

    16.02.2016 22:03

    Inne

    He he Dofinansowanie do multisporta poważny argument do pracy jako dźwigacza-dostawce. Może pakiet multisporta obejmuje basen ,masaże kręgosłupa i pakiet fizykoterapii .Na pewno się przyda.
    ReviewUserIcon
    husar

    04.02.2016 19:59

    Inne

    ja uważam, że Frisco się rozkręca i ostatnio coraz więcej o firmie się słyszy. W internecie często trafiam na informacje i nie mam zadnych obaw co do nich ;)
    ReviewUserIcon
    kesia

    03.02.2016 12:25

    Inne

    powiem tak - nikogo się nie zmusi i nie zakaże mówienia głupot, tym niemniej warto samemu spróbować i obstawiam, że nie będziecie żałować :)
    ReviewUserIcon
    anok

    02.02.2016 17:54

    Inne

    Pewnie @234 o zarobkach to oni informuja dopiero podczas rozmowy rekrutacyjnej. Mnie zainteresowała od nich oferta jako specjalista ds. obsługi klienta. Wymagania niewielkie - wykształcenie min. średnie i sprawna obsługa komputera w ramach pakietu MS Office, ale mam nadzieję, że na 2000 jest szansa.
    ReviewUserIcon
    234

    29.01.2016 18:13

    Inne

    @justyna patrzylem no ale niestety nic na temat zarobkow nie napisali w ogloszeniu, ale za to wiem ze ofeurja elastyczne godziny pracy oraz mozliwosc rozwoju
    ReviewUserIcon
    justyna

    26.01.2016 14:39

    Inne

    jaka kasa na infolinii? w jakich godzinach praca itd.? jak umowa?
    ReviewUserIcon
    Kibi

    26.01.2016 12:03

    Inne

    Frisco teraz ludzi do BOK potrzebuje i Performance Managera. Kasa na pewno odpowiednio wyższa bo i więcej obowiązków, ale czy frisco nie daje jakiś dodatkowych świadczeń kierowca, pomidor coś wiecie ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.01.2016 22:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    26.01.2016 08:23

    Inne

    tak - racja. tylko jest jedno ale. pracuję jako kierowca już pewien czas i taki klient, który zamówi 20 zgrzewek trafia mi się może raz na tydzień.
    ReviewUserIcon
    adaa

    21.01.2016 14:46

    Inne

    hej, jak umowa w call center jest ? zlecenie?
    ReviewUserIcon
    była

    22.01.2016 00:44

    Inne

    nie. umowa o pracę...
    ReviewUserIcon
    Duma

    18.01.2016 21:23

    Inne

    Dokładnie tak @peko, powiedz mi czy wiesz coś o nowych ofertach jak Business development manager - Sales manager? Najbardziej mnie interesują języki które trzeba znać
    ReviewUserIcon
    hmm

    31.12.2015 18:29

    Inne

    a co myślicie o Ani kierowcy? :)
    ReviewUserIcon
    łup

    30.12.2015 23:27

    Inne

    @lina, niestety chyba wszystkie oferty o których pisaliście, są już nieaktualne. Widocznie udało im się przed świętami kogoś zatrudnić. Szkoda, bo frisco to fajna firma.
    ReviewUserIcon
    lina

    19.12.2015 14:33

    Inne

    praca na magazynie godna polcenia ale trzeba pamietac ze na trym stanowisku lepiej rozpatrywana jest osoba ktora ma uprawnienia na wozki widlowe, ale pieniazki mozna zarobic
    ReviewUserIcon
    peko

    14.12.2015 20:03

    Inne

    ale teraz przewaznie na magazynakch maja wyposarzenia sprzetu wozki widlowe,paleciaki czy inne wiec moze tak ciezko nie bedzie,moze dla kobiet tak ale faceci chyba daja rade
    ReviewUserIcon
    dimo

    17.12.2015 01:51

    Inne

    Witam Was . Mój znajomy pracuję już tutaj od kilku lat. Praca jest rzeczywiście ciężka jednak, ja w dalszym ciągu polecam. Przede wszystkim pracę na magazynie
    ReviewUserIcon
    jiczyr

    12.12.2015 14:31

    Inne

    Oprócz tego że można zatrudnić się w tej firmie na stanowisko kierowcy to jest też możliwość zatrudnienia na stanowisko Pracownika Magazynu, praca ciężka ale 2000 będzie.
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    09.12.2015 10:37

    Inne

    oferty pracy dla kierowców są cały czas na stronie :-) jak chcesz startować, to najlepiej teraz - przed świętami w takich firmach są zwykle spore rekrutacje. ja pracuję od lat i mogę wyłącznie polecić :-)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    05.12.2015 19:57

    Inne

    @ole też się z chęcią dowiem jak to wygląda, więc gdybyś uzyskał jakieś informacje to proszę pisz śmiało! Niestety nie mają teraz żadnych aktualnych ofert, ale może w przyszłości.
    ReviewUserIcon
    ole

    01.12.2015 15:27

    Inne

    Siemano pytanko szybkie: mam rozmowę jako kierowca, jakie są zarobki, ekipa oraz atmosfera i czy warto. Pozdro

    Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.