opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Frisco

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 1209 ocen
Opinie(1079)
Dodaj opinię

Opinie(1079)

Dodaj opinię
Logo
  • O Frisco
  • .
  • Co nas wyróżnia
  • .
  • Jak wygląda rekrutacja?
  • .
  • Benefity

O Frisco

Co nas wyróżnia

Jak wygląda rekrutacja?

Benefity

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Frisco S.A.

Opinie

Opinie o Frisco Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Frisco S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    qba

    19.09.2017 11:03

    Inne

    A ktoś może jasno napisać ile zarabia kierowca?
    ReviewUserIcon
    Kilof

    13.09.2017 08:13

    Inne

    Może praca w handlu nie jest najłatwiejsza ale jeśli już wybraliście Frisco to chyba każdy widział co będzie robił. Nie ma komu za was pracować, trudno?
    ReviewUserIcon
    Fajka

    08.09.2017 22:14

    Inne

    Miałam nadzieję, że dowiem się coś więcej o firmie ale niestety nic. Takie biadolenie i czepianie się nie wiadomo o co ?. Z tego co wiem, usunięte mogą być jedynie wpisy łamiące regulamin forum czyli np. wulgaryzmy!!
    ReviewUserIcon
    Miły

    05.09.2017 16:20

    Inne

    Dla najniższych pracowników firmę zdecydowanie ODRADZAM
    ReviewUserIcon
    Mag

    04.09.2017 11:41

    Inne

    Witam,ponawiam pytanie,przy ilu zamowieniach tak mniej wiecej 3 osoby zajmuja sie kontaktem z klientem dotyczacych brakow?
    ReviewUserIcon
    ręce opadają

    09.09.2017 10:42

    Inne

    Milion pięćset sto dziewięćset.
    ReviewUserIcon
    Mag

    09.09.2017 17:29

    Inne

    Dzieki pajacu za taka odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    Franio

    03.09.2017 20:54

    Inne

    Jesteście pewni tego, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Nie ma idealnych firm, wszędzie są jakieś mniejsze lub większe problemy. Frisco to dobry pracodawca
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.08.2017 18:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    bok

    06.09.2017 11:43

    Inne

    zależy ile jest otwartych zleceń
    ReviewUserIcon
    Mag

    07.09.2017 15:19

    Inne

    No tak ale tak mniej wiecej ile jedna osoba obdzwania klientow?
    ReviewUserIcon
    Mirunio

    24.08.2017 11:56

    Inne

    Szukam pracy i właśnie przeczytałem opinie na tym wątku. Może niektórzy mają trochę racji ale nie przesadzajcie. Generalnie żeby zarabiać jakieś przyzwoite pieniądze trzeba sobie popracować, nie ma inaczej.
    ReviewUserIcon
    Fredek

    25.08.2017 01:13

    Inne

    To sobie "popracuj"... Zobaczymy czy po pierwszych dniach nadal będziesz takim entuzjastą. Już to widzę...
    ReviewUserIcon
    Kolargol

    20.08.2017 10:37

    Inne

    Przy tak olbrzymiej konkurencji w handlu każda firma musi walczyć o klienta. Klienci są coraz bardziej wymagający. Wszystko to nie ułatwia pracy we Frisco, trzeba sie napracować żeby mieć dobre wyniki i zarobki.
    ReviewUserIcon
    Fryszczak

    17.08.2017 17:21

    Inne

    Nie będę się rozpisywał. Pracowałem jako kierowca. Wynagrodzenie żałosne za pracę którą wykonywałem. NIE POLECAM chyba że zdrowie Ci nie miłe.
    ReviewUserIcon
    Korytko

    17.08.2017 17:15

    Inne

    Witam. Widzę że ostatnie pozytywne komentarze pisane są za firmowego biurka frisco. By przykryć negatywne komentarze prawdy o firmie. Może za biurkiem jest okey ale niższe szczeble jak magazynierzy i kierowcy to jedno wielkie nieporozumienie. Placa nie adekwatna do wykonywanej pracy. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karol

    13.08.2017 10:12

    Inne

    Ja nie narzekam na firmę, ale jest jeden warunek pracę w handlu trzeba lubić.
    ReviewUserIcon
    Poszukujący

    09.08.2017 10:49

    Inne

    Chyba przesadzacie, firma nie ma potrzeb kadrowych to wnioskuję iż jest ok.
    ReviewUserIcon
    Lenka

    24.07.2017 09:06

    Inne

    Dla mnie to fajna sieć, praca w handlu nigdy nie była lekka.
    ReviewUserIcon
    Frania

    13.07.2017 17:06

    Inne

    Frisco to fajna firma , dobrze mi się tu pracuje choć nie jest lekko.
    ReviewUserIcon
    Frania

    01.07.2017 13:51

    Inne

    Powiem szczerze, że nie spotkałam firmy która płaciłaby za leżenie. Wszędzie trzeba pracować a w sklepie to jest dosyć ciężka praca. Delikatni niech pracują przy pierzach
    ReviewUserIcon
    Frytek

    20.06.2017 11:59

    Inne

    Frisco to bardzo fajna firma, niestety podpadła hejterom.
    ReviewUserIcon
    Frytek

    13.06.2017 21:49

    Inne

    Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś dobrego o Frisco?
    ReviewUserIcon
    Gucio

    04.06.2017 19:17

    Inne

    Jak ktoś bardzo chce to zawsze znajdzie powód, żeby oskarżyć firmę. To już nawet powód nie jest ważny tylko samo oskarżanie, takie już mamy nawyki. Handel nie jest lekki więc może trzeba przeanalizować swoje decyzje.
    ReviewUserIcon
    Frytek

    25.05.2017 09:18

    Inne

    Frisco.pl nie ma łatwego zadania w czasie gdy na rynku mamy tak olbrzymią sieć różnej wielkości sklepów. Kompetentna załoga oraz dobra lokalizacja mogą dać sukces.
    ReviewUserIcon
    Skivvy

    25.05.2017 21:33

    Inne

    FRYTECZKO kochana aby mieć kompetentną załogę trzeba być uczciwym i uczciwie wynagradzć za wykonaną pracę, a niestety Frisco ma z tym problem. Dopóki tego nie zrozumie nie będzie dobrze.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Frisco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Frisco S.A.

    ul. Grochowska 306/308 03-840 Warszawa

    NIP:1132847981

    REGON:145819360

    KRS:0000401344

    https://www.frisco.pl/
    Branża główna: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Alicja

    22.05.2017 09:02

    Inne

    @Memo nie współpracuję z Frisco.pl Sp. z o.o. Jestem pracownikiem serwisu GoWork.pl Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o moim zadaniu - kliknij myszką w ikonkę mikrofonu obok mojego nicka. Chętnie również poznaję Wasze opinie na temat pracy w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Zaciekawiona

    22.05.2017 12:37

    Inne

    Alicjo Twoim zadaniem jest przedstawianie informacji o pracodawcy to poproszę o takie informacje z Twojej strony bo jako moderator widzisz wszystkie (nawet te usunięte) komentarze .
    ReviewUserIcon
    Frytek

    17.05.2017 20:55

    Inne

    Frisco.pl jest jednym z wielu sklepów, które bardzo ułatwiają nam życie.
    ReviewUserIcon
    Zembalek

    09.04.2017 12:01

    Inne

    Czy Frisco ma jakieś nowe ofert pracy? Nic nie znalazłam a bardzo odpowiada mi praca w firmie z wielu powodów.
    ReviewUserIcon
    Pomagam

    11.04.2017 12:06

    Inne

    Oni tam wiecznie maja aktywne oferty na temat pracy bo niestety taka firma nie ma stałych pracowników. Wpisz w praca.pl frisco i Ci wyskoczy
    ReviewUserIcon
    Gregor

    26.03.2017 09:26

    Inne

    Widziałem że Frisco ma ostatnio nowe oferty pracy dla kierowcy. Jakie tu można dostać wynagrodzenie? Czy jest dodatek socjalny?Czy fajnie się pracuje?
    ReviewUserIcon
    praca

    28.03.2017 09:05

    Inne

    (usunięte przez administratora) dodatki możesz mieć kartę multisportu (niestety pracując na godną wypłatę czasu na to nie znajdziesz by z niej skorzystać) Praca od Poniedziałku do niedzieli . Praca jak praca ludzie spoko niestety kierownictwo niezbyt więc jeżeli mam rodzić szukaj dalej.
    ReviewUserIcon
    AtUR

    21.03.2017 20:35

    Inne

    Potwierdzam .Firma słabo dbająca o pracowników .Wyzysk jak najwięcej obowiązków a najmniej płacy .Taki to zarząd firmy.Lepiej stać sobie spokój.
    ReviewUserIcon
    Jack

    12.03.2017 18:45

    Inne

    Najbardziej podoba mi się ludzkie podejście. To, że można liczyć na innych. I to, że firma ma jasno wyznaczone cele, do realizacji których konsekwentnie dąży.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    13.03.2017 10:30

    Inne

    Ludzi... Znaczy kierowców, magazynier czy kierownictwo?
    ReviewUserIcon
    Ehhhh

    11.03.2017 07:45

    Inne

    Pracodawca która nie docenia pracowników .Nie ma stalej kadry pracowników tylko wieczną rotację która jest efektem warunków pracowniczych i traktowaniem pracowników. Może kiedyś firma przejrzy na oczy.
    ReviewUserIcon
    A...

    08.03.2017 11:01

    Inne

    Firma super Polecam
    ReviewUserIcon
    Alicja

    02.03.2017 08:44

    Inne

    @juzniezainteresowany, pracowałeś kiedyś w Frisco.pl Sp. z o.o.? Mówisz z własnych doświadczeń?
    ReviewUserIcon
    Prawda

    02.03.2017 09:15

    Inne

    Pani Alicjo sokoro jest Pani redaktorem pewnie widzi Pani wszystkie komentarze, to chyba mówi samo za siebie ile komentarzy zostało usuniętych. Lepiej chyba jak usuneliby wszystkie, a nie tylko te negatywne, które są prawdziwe. Firma jako pracodawca to dno i to tak delikatnie mówiąc. Lepiej unikać Frisco jako pracodawcę, a jak widać gowork nie jest już stroną z której można dowiedzieć się prawdy. Nawet gwiazdek nie można już zaznaczać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.02.2017 21:43

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    123

    26.02.2017 10:16

    Inne

    Czy mógłbyś dokładniej napisać co masz na myśli?
    ReviewUserIcon
    Olt frend

    26.02.2017 17:49

    Inne

    Nie długo sami zobaczycie ...
    ReviewUserIcon
    Dzidek

    19.02.2017 16:52

    Inne

    Zawsze można pracować w innej firmie, po co to oskarżanie i czepianie się o wszystko, przecież wiadomo jaką działalność prowadzą?Dobrze, że jest taka fajna firma.
    ReviewUserIcon
    Fresk

    15.02.2017 17:58

    Inne

    Frisko to bardzo dobra firma ale jak czytam niektóre wpisy to......
    ReviewUserIcon
    Odp

    16.02.2017 15:57

    Inne

    Tak, a pracowałeś? Na jakim stanowisku bo raczej komentarze tego nie potwierdzają.... (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były

    09.02.2017 09:45

    Inne

    Firma jest bardzo ok! Na uwagę zasługują super współpracownicy i bardzo w porządku kadra managerska! :-0
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.02.2017 17:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    E....

    07.02.2017 08:21

    Inne

    Dobrze wiesz kim jesteś! Co tu Ci precyzować? Szkoda na to cennego czasu ;-)
    ReviewUserIcon
    pracujący

    03.02.2017 20:21

    Inne

    Nareszcie pomyśleli o zdrowiu kierowców praca zaczyna się robić normalna kierownictwo zaczyna dostrzegać problem wprowadziło limity na wodę dla klientów bo to co ostatnio działo się po 20-30 zgrzewek wody na 2,3, 4 piętro bez windy to była porażka. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kleofas

    03.08.2017 23:45

    Inne

    Sądzę że pod tym względem akurat niewiele się zmieniło. Niestety...
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    03.02.2017 20:04

    Inne

    Może ktoś pracuje na magazynie i może coś powiedzieć, szukam pracy a słyszałem że nie jest najlepiej.
    ReviewUserIcon
    juzniezainteresowany

    01.03.2017 15:49

    Inne

    Jeżeli chcesz pracować bez weekendów na 3 zmiany za 1600 zł z brakiem możliwości nadgodzin to polecam. Powinieneś też pojsc na lekcje ukrainskiego bo po polsku możesz sie nie dogadac, większosc pracownikow to imigranci :) A polacy, którzy tam pracują to ludzie, ktorzy nie potrafia albo nie che im sie szukac czegos lepszego.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.12.2016 09:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Frytek

    17.01.2017 11:37

    Inne

    Myślę , że przesadzasz z takim narzekaniem. Nikt nie zatrudni do pracy fizycznej osoby, która sobie nie poradzi. Jak dla Ciebie jest zbyt ciężko zmień pracę. Ja bardzo lubię pracę w handlu i nie przeszkadza mi że jest ona ciężka. Jestem zadowolony!!!!
    ReviewUserIcon
    BOBO

    30.11.2016 20:39

    Inne

    Firma traktująca pracowników nie pasuje na twoje miejsce są następni.
    ReviewUserIcon
    nn

    27.11.2016 17:53

    Inne

    Może być...
    ReviewUserIcon
    Rdzenny

    29.10.2016 09:51

    Inne

    Powiem tak. Warunki jak dla kierowcy słabe. Masz dużo czasu gotowy na tyrkę, to proszę bardzo. Ale dla kogoś z rodziną nie bardzo dobre zajęcie...

    Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.