opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Frisco

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 1209 ocen
Opinie(1079)
Dodaj opinię

Opinie(1079)

Dodaj opinię
Logo
  • O Frisco
  • .
  • Co nas wyróżnia
  • .
  • Jak wygląda rekrutacja?
  • .
  • Benefity

O Frisco

Co nas wyróżnia

Jak wygląda rekrutacja?

Benefity

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Frisco S.A.

Opinie

Opinie o Frisco Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Frisco S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    PatrzeNaTo

    07.08.2018 09:11

    Inne

    Co w tej firmie się dzieje to jakiś kabaret.. kolejnego pracowitego pracownika zwolnili i już kolejny w kolejce ...(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Młody K

    06.08.2018 17:43

    Inne

    Te wasze komentarze, zale wylewane sprzed komputera jak małe dzieci albo nawet gorzej. A co jeden z drugim zrobił, czy chodź jeden z was poszedł normalnie przedsrawil sytuację towaru na poszegolne dostawy, temat wody itp do kierownika?pewnie nie, bo po co lepiej narzekać i płakać przez neta i wyszukiwać błędów u innych. Pracowałem w tej firmie, owszem praca nienalezy do najlepszych ale jeśli nie odpowiada szukasz czegoś na miarę swoich możliwości, sił itp a nie uznala się tylko jak piz....... Miłego. Pozdrawiam. K
    ReviewUserIcon
    Zaskoczony

    07.08.2018 07:05

    Inne

    Chyba firmę pomyliłeś. Piszesz o Frisco czy Fresco?:) W tej firmie nie ma dyskusji masz zawieść przynieść a jak to zrobisz to juz mało wazne nie ważna ilosc piętro brak miejsca do parkowania itp. Ma być zrobione kropka.
    ReviewUserIcon
    belzebub

    07.08.2018 08:45

    Inne

    nie mądrzyj się
    ReviewUserIcon
    Nowy.

    06.08.2018 03:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)tak bym powiedział o tej firmie. Wszelakie zapytania czy do kierowników czy innych pracowników apropo pracy traktowane są jak najgorsze zło przychodząc tu powinieneś już wszystko wiedzieć. Kierowniku tej wody jest za duzo na jedną osobę moze bysmy cos z tym zrobili? Co? Nie wiem anulowali albo ktoś do pomocy? Anulować to ja mogę Ciebie z pracy! Burakowo jeszcze raz powtarzam
    ReviewUserIcon
    Miki

    02.08.2018 13:00

    Inne

    Nie polecam.. my na magazynie piernąć nie możemy robią z nas (usunięte przez administratora) i zero premii (usunięte przez administratora)Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Stefanik.

    02.08.2018 07:35

    Inne

    Nie nie i jeszcze raz NIE Polecam pracy we frisco. Chyba że lubisz pracować jak (usunięte przez administratora) nie ma dostawy gdzie by nie było wody, wody i jeszcze raz wody. Woda w tej firmie to priorytet, można by wszystko inne usunąć aby woda została a ludzie dalej by zamawiali -, totalna żenada. 30 stopni na dworze a ty drzwigasz, koszt tyle że samochód ledwo jedzie. Bo firma nic nie robi by ograniczyć je w dostawie. Proponuję od razu zatrudni się w Edenie lub Darze natury. Po co masz się niemilo zaskoczyć w pracy. Naprawdę w tej firmie było tak zawsze i będzie nadal. Człowiek popracuje kilka dni i naprawdę ma wszystkiego dosyć. Nie polecam tej pracy, ciężko, ciężko i bez większych perspektyw na życie. Szkoda czasu marnować w takiej firmie.
    ReviewUserIcon
    Bossik

    24.07.2018 07:28

    Inne

    Praca - trochę za dużo niedomówień, brak ładu składu. Całe to towarzystwo mało ogarnięte. A z Radomia do Lublina to daleko? Odpoczywamy dalej. Nie polecam - tej pracy raczej nie zaliczę do moich marzeń.
    ReviewUserIcon
    Boss

    23.07.2018 08:03

    Inne

    Układziki,układziki i tyle(usunięte przez administratora) Lepiej zamieść pod dywan brudy i udać ze jest okey. Zarząd eurocash powinien zarobić czystkę(usunięte przez administratora)przyjrzeć się lepiej pracowniomkom jak to wszystko funkcjonuje. A co do pracy jako dostawca odradzam bałagan bałagan i jeszcze raz bałagan.Pewnie i tak za jakiś czas komentarz zniknie. Ale nie polecam tej pracy nikomu.
    ReviewUserIcon
    Tadzio

    21.07.2018 22:25

    Inne

    Praca jak praca. Raz gorzej raz lepiej. Ale jak bardzo komuś nie pasuje i tak narzeka, wypisuje tutaj takie rzeczy to dziwi mnie czemu nie znajdzie sobie lepszej pracy - gdzie nie będzie musiał nic robić i zarabiał będzie miliony. Pzdr
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.07.2018 21:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karambaaa

    19.07.2018 07:04

    Inne

    Masz takie złe zdanie na temat frisco i wszystko widzę ci nie pasuje to dlaczego nadal tu pracujesz.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.07.2018 21:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stefan

    19.07.2018 06:18

    Inne

    Żeby każdy pisał opinie na temat pracy, by każdy nowy pracownik mógł się czegoś dowiedzieć " na temat pracy" to wy wypisuje ie w kółko to samo, a w szczególności same głupoty.
    ReviewUserIcon
    Nie

    12.07.2018 09:12

    Inne

    Nie nie i jeszcze raz NIE Polecam pracy w tej firmie. Chyba że lubisz przerzucać zgrzeweczki lub babeczki 5L z wodą. Bo firma nic nie robi by ograniczyć je w dostawie. Proponuję od razu zatrudni się w Edenie lub Darze natury. Po co masz się niemilo zaskoczyć w pracy
    ReviewUserIcon
    Tak jest

    13.07.2018 07:11

    Inne

    Święte słowa potwierdzam. Tak jest prawda.
    ReviewUserIcon
    Daniel

    07.07.2018 22:10

    Inne

    A kij z taką praca. Przychodzisz dowiadujesz się że masz 8 dostaw do godziny 13, a jak się odezwiesz to jeszcze krzywo na ciebie patrza. Atmosfera w pracy bardzo bardzo ciężka. Raczej nikomu bym nie polecił tej pracy. Szkoda nerwow i zdrowia.
    ReviewUserIcon
    1234567890

    03.07.2018 17:03

    Inne

    A gdzie komentarz Friszczaka.Znikła jak większość złych komentarzy.Prawda jest taka ze pracując we Frisco nie licz na pochwałę, premię uznaniową, a tym bardziej podwyżkę pensji to są tylko puste słowa na rozmowie kwalificyjnej . Większość pracujących to umowa zlecenie, duża część na działalność,ziarenko to umowa o pracę na najniższą krajową.Jedyne co możesz mieć zapewnione to kilogramy do dźwigania. To masz pewne na 100%.Ogarniasz Warszawkę i okoloice,umiesz jeździć autkiem.Firma Cię przygarnie.Bo dźwigać to chyba każdy potrafi.powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Alicja

    28.06.2018 16:30

    Inne

    @Friszczak, czy Frisco.pl zapewnia swoim pracownikom pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej lub na dojazdy do pracy? Czy Frisco.pl oferuje swoim pracownikom pakiet socjalny?
    ReviewUserIcon
    Nigdywięcej

    30.06.2018 01:31

    Inne

    Multisport dostajesz ale Ci nie potrzebny. We Frisco nadźwigasz się tyle, że po roku możesz zostać strongmanem! Dojazdy do pracy? Już niestety nie finansowane, bo wszedł zakaz wracania friscobusami do domów. Pakiety socjalne... Jak potrzebujesz coś co kończy termin to jasne! Do tego dochodzi jakiś bonik na zakupy raz w roku. Wszystkim, którzy tam pracują polecam uciekać jak najszybciej. Doświadczenie jeżdżenia friscowrakami zapewniło mi pracę na wiele lepszych warunkach za kierownicą, bo przecież jak dawałem rade tam to chyba już wszędzie bym dał. NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Alicja

    31.05.2018 02:11

    Inne

    @Huz, a jak według Ciebie wygląda atmosfera w pracy? Jaki typ umowy jest zagwarantowany przez Frisco.pl? Czy oprócz wynagrodzenia, pracownicy mogą liczyć na dodatkowe profity np dofinansowanie do karty sportowej? A może zatrudnieni w firmie mają dostęp do jakiegoś pakietu socjalnego? Zachęcam Cię do wypowiedzi, gdyż pomoże ona osobom zastanawiającym się nad złożeniem CV w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Odp

    05.06.2018 11:45

    Inne

    Tak są benefity karta multisporu z której i tak nie masz kiedy skorzystać jak chcesz normalnie zarobić, a jak masz czas to po tej pracy nie potrzebujesz chodzić na siłownie po dźwiganiu 1000l wody . Umowa śmieciowa -zlecenie. Pakiet socjalny taki ze jak chcesz pić kawę to jest składka na nią. Jedyny benefit to tak zwana lodówka możesz kupić za grosze produkty które frisco wrzuca w straty (produkty niszczone z data dzisiejszej ważności), a później sprzedaje pracownikom za połowę ceny . Więc jak nic opłaca się składać CV :)
    ReviewUserIcon
    Huz

    28.05.2018 19:23

    Inne

    O PRACY . Masz 2 rączki , 2 nóżki, prawko. Masa mięśniową się przyda. FRISCO Cię przypadnie. Z rozmowy kwalifikacyjnej fajna praca. A w rzeczywistości super bur. Del.
    ReviewUserIcon
    Jolanta

    21.05.2018 12:33

    Inne

    Ostatnio odwiedzil mnie dostawca Frisco mlody chlopak tylko problem byl taki ze niemoglam sie z nim porozumiec. Kurier chyba z Ukrainy albo ze wschodu. Niejestem przeciw obcokrajowca ale zatrudniajcie kierowcow co znaja jezyk polski w stopniu komunikatywnym.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.05.2018 18:38

    Inne

    Bo w takich kierowców teraz inwestuje Frisco bo tak szanują Polaków
    ReviewUserIcon
    never

    19.05.2018 10:38

    Inne

    ani Alicjo wymieniała Pani wszystkie punkty dotyczące problemów we Frisco. Podejście o poszanowanie do pracowników się nie zmieni mając takich zarządzających. Wypowiem się z pola widzenia kierowcy.Majac takiego szurnietego kierownika który pracowników swoich traktuje jak zero. Nie robi nic by kierowcy mieli lepiej. Bo niestety jest takim samym zerem o nic nie znaczy w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Fcksiw

    08.05.2018 23:57

    Inne

    Myśląc o pracy we Frisco najpierw poczytaj opinie. I grubo się zastanów .Komentarze piszą bardzo dużo prawdy o pracy i warunkach. Ja odradzam ta (usunięte przez administratora)firmę która nie docenia pracowników.
    ReviewUserIcon
    Allegro

    27.04.2018 23:30

    Inne

    Bałagan na każdym kroku. Podobno firma logistyczna ale z logistyka to bardzo nie ma nic wspolnego. Kierowcy jeżdżą od dostawy do dostawy nawet po 30 kilomertow spotykaja sie pod tym samym adresem przejezdzaja Wisłę w godzinach szczytu zeby zrobic jedna dostawe. Samochody to porazka (usunięte przez administratora) w prawie kazdym cos niedziala poobijane itp. Proponuje zeby ustawic policje przy wyjezdzie z waga to zaden samochod by nie wyjechal. Kierownik ciezki przypadek jego przelozony Sz.... jeszcze ciezszy. Od kiedy firma istnieje nie bylo zadnych podwyzek. Oprocz tych co pracuja w biurze. Szkoda czasu. Najlepsze jest to ze wy (wiecie o kogo chodzi) czytacie to i nic z tym nie robicie. Moze pora na jakies zmiany? Te wszystkie komentarze nie biora sie z niczego. Pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Frisco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Frisco S.A.

    ul. Grochowska 306/308 03-840 Warszawa

    NIP:1132847981

    REGON:145819360

    KRS:0000401344

    https://www.frisco.pl/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Zenek

    27.04.2018 07:31

    Inne

    Praca i klimat we frisco. Praca nie należy do lekkich. Dźwiganie , przezucanie wody to codzienność tej pracy. Za 8 zybli od dostawy. Podobno są limity na wodę by dostawcy mieli lżej. Ale to tylko puste słowa bo firma na to głęboko w. Na halach zaladunkowych nie ład dziwne że jeszcze ktoś kogoś nie przejechał lub przygniutł. Bałagan to mało powiedziane. Kierowniczek to paskudny typek porozumienie i dogadanie graniczy z cudem. Jest to osoba głównie od opierniczania,drukowania i wieszania śmiesznych karteczek na tablice np. Za złe parkowanie, skarg klientów bo kierowca na być zadowolony i uśmiechnięty targajac 16 zgrzewek wody na 4 piętro ,wieszania jeszcze różnego rodzaju obciążeń za śmieci w samochodzie itp. Kierowniczku najpierw coś daj by móc coś zabrać. Ciężki typek. Ola jest w porządku z nią można się dogadać i normalnie porozmawiać, choć też niestety jest naciska na przez kretyna .Między kierowcami stosunki w porządku. Jeżeli masz prawko to wystarczy by zacząć karierę we frisco. Mocny kręgosłup , mocne stawy i masę mięśniową będzie dodatkowym atutem.
    ReviewUserIcon
    Pozytywny

    20.04.2018 15:10

    Inne

    Mówi się że jest źle, ale nic się nie mówi o tym że są kierowcy którzy pracują w tej firmie kilka miesięcy lub nawet kilka lat , więc dlaczego ? Niektórzy nawet wracają po długiej nieobecności więc myślę że nie jest aż tak źle jak opisują niektórzy, a szkalowanie pracodawcy i chowanie się za nickiem pokazuje tylko to że są to ludzie którzy mają problem z zaadoptowaniem się w realiach dzisiejszego życia.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    20.04.2018 11:12

    Inne

    Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Praca nie należy do lekkich. (usunięte przez administratora) Limity na dostawy wody są takie, że raz miałem dostawę 15 zgrzewek wody i nic więcej na 4 piętro. Trasy poukładane przez program czasem są niemożliwe do realizacji, ponieważ nie uwzględnia on wielkości zamówienia np. masz 3 dostawy w godzinę z czego jedna to zakupy za 1000 zł i nie jesteś w stanie się wyrobić, a płacone masz tyle samo za zakupy za 4000 zł czy też dostarczenie do coolomatu co trwa 2 minuty. Kawa z ekspresu, której chcąc się napić musisz dorzucić się do składki, jeżdżenie z gotówką od klientów (czasem jest to kilka tys. zł.), monotonne rozliczanie się (najpierw uzupełniasz wszystko na kartce długopisem, potem musisz to wprowadzić do systemu co trwa dosyć długo ale spokojnie nikt Ci za to nie zapłaci), jeżeli jesteś osobą wstydliwą nawet nie przychodź, ponieważ jeżeli zrobisz coś źle np. ktoś zadzwoni, że źle zaparkowaleś to kierownik opieprzy Cię przy wszystkich kierowcach, a i zdjęcie wywiesi na ścianę żeby wszyscy widzieli jak okropnie zaparkowaleś. Na koniec dodam, że jak jesteś nowy to nie zazdroszczę Ci busów, którymi będziesz jeździł. Biegi wypadające na luz, wieczny brak którejś z żarówek, niedziałające radia, nie otwierające się drzwi. O nowych busach zapomnij, bo przypisane są starym pracownikom, którzy jeżdżą sobie nimi do domu, a potem wracają przed wszystkimi, żeby wybrać sobie najlepsze trasy, które skończą 3 godziny szybciej niż ty robiąc więcej dostaw. Nie polecam nikomu tego cyrku!
    ReviewUserIcon
    ☺

    15.04.2018 20:19

    Inne

    Jak tam jakieś wyrzuty sumienia molochy pozamykane , samochodziki frisco śmigają , zarządzik wolną niedzielę z rodziną spędzają.
    ReviewUserIcon
    Szacunek.

    31.03.2018 20:21

    Inne

    "Super firma" nawet karteczki z życzeniami na Święta nie raczyła wywiesić . Nie mówiąc o symbolicznym jajeczku. Takie jest poszanowanie do pracowników .A reszta komentarzy mówi sama o sobie. Wesołych Świąt.
    ReviewUserIcon
    ręce

    02.04.2018 17:55

    Inne

    W ten sposób udowodniłeś, że nie pracujesz we Frisco. Jajeczko było i to na bogato. Więc nie siej zamieszania.
    ReviewUserIcon
    Sędzia

    02.04.2018 19:29

    Inne

    Firma nie zasługująca nawet na jedną gwiazdkę w opiniach .Tak jaki szacunek mają do pracowników.
    ReviewUserIcon
    Fajny

    18.10.2017 18:08

    Inne

    Frisco.pl Sp. z o.o. to spoko firma ale jak każda firm a handlowa nie ma w ofercie zbyt lekkich prac. Niektórzy idą do pracy w sklepie i nie wiem na co liczą? Za leżenie nikt nie będzie płacił! Może trzeba czasami spojrzeć w lusterko na swoje wady?
    ReviewUserIcon
    Świeżak

    09.03.2018 06:30

    Inne

    Widzę sporo krytyki moim zdaniem za dużo ludzi z przypadku nawet toalety nie potrafią posprzątać po sobie potrafią tylko narzekać a pieniądze biorą i pracują dalej o co im chodzi w życiu
    ReviewUserIcon
    wiem

    29.03.2018 09:57

    Inne

    Sprzątać w kiblu, a może jeszcze na magazynie od tego są firmy sprzątające a nie zatrudniacie na to stanowisko kogoś kto kompletnie się na tym nie zna!!! Jakiś czas temu była tam jedna dziewczyna- imienia nie pamiętam, chciała coś zmienić, ale została tak stłamszona przez siwego że odeszła bo nikt normalny w tej firmie nie będzie pracował.
    ReviewUserIcon
    Taxi

    20.03.2018 21:52

    Inne

    Zastanawia mnie.Czy powroty do domu służbowymi Franklinami są dla wybranych pracowników czy dla wszystkich. ?????
    ReviewUserIcon
    O..

    27.03.2018 15:13

    Inne

    Frankliny to taxi do domu dla wybranych sponsorowane przez FRISCO.. Dla wybranych oczywiście.. Dziwi mnie, że Zarząd firmy nic z tym nie robi i zezwala.. :-(
    ReviewUserIcon
    Bartek

    20.03.2018 23:04

    Inne

    Czy firma potrzebuje aktualnie kierowców?
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    27.03.2018 15:09

    Inne

    Tia, musisz mieć tylko kręgosłup z tytanu.. ;-) Życzę powodzenia..
    ReviewUserIcon
    Buzer

    12.03.2018 23:11

    Inne

    Praca nie należy do lekkich i dobrze płatnych ale gdzieś trzeba się zaczepić na jakiś czas.Jestem tu od jakiegoś czasu zastanawia mnie od czego są tak zwani "kierowcy serwisowi" podczas zatrudnienia mówiono mi że pomagają w różnych sytuacjach. W praktyce praca która jest wykonywana przez nich.Tj.obdzwanianie kierowców czy przyjdą do pracy, rozkładania faktur w odpowiednie przegródki. A wydaje mi się że istotną wsparciem była by pomoc przy załadunku ,by kierowcy jak najszybciej wyjechali w swoje trasy. A nie urządzają sobie spacerki po magazynie. Może jeszcze są od robienia kawki dla przełożonego.Ale tego już nie widzę.
    ReviewUserIcon
    King

    13.03.2018 15:12

    Inne

    Pracuje już przeszło rok odnośnie kierowców serwisowych nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń kiedy zwrócę się o pomoc w jakieś sprawie nawet odnośnie pomocy w załadunku nie spotkałem się z odmowa ale myśle ze najlepiej gdy masz kolego jakiś problem trzeba "kierowcom serwisowym" powiedzieć po męsku prosto w twarz a nie kryć się w internecie, co innego manager logistic trudny przypadek. Kończąc to praca marzeń to nie jest
    ReviewUserIcon
    King

    13.03.2018 19:27

    Inne

    Pracuje już przeszło rok odnośnie kierowców serwisowych nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń kiedy zwrócę się o pomoc w jakieś sprawie nawet odnośnie pomocy w załadunku nie spotkałem się z odmowa ale myśle ze najlepiej gdy masz kolego jakiś problem trzeba "kierowcom serwisowym" powiedzieć po męsku prosto w twarz a nie kryć się w internecie, co innego manager logistic trudny przypadek. Kończąc to praca marzeń to nie jest
    ReviewUserIcon
    Hjkl

    27.02.2018 21:29

    Inne

    Praca jest ciężka i to nie jest żadna tajemnica. 8 zł netto za dostawę to też nie mało, bo kto ci da 20 zł netto za godzinę?(2-3 dostaw na godz.) Warunki sanitarne też nie są najgorsze bo spędzasz na bazie 2h, a resztę załatwisz na pace. Są prysznice, ale wątpię żeby ktoś chciał skorzystać. Kierownik to margines, nie nadaje się na to stanowisko, dba tylko o swoich pupilków i swoją (usunięte przez administratora) Jak chcesz z min porozmawiać to odpuść, z tym człowiekiem nie ma dyskusji. Pieprzy głupoty i myśli że ma rację(najgorszy typ czlowieka). Za załadunek ci płacą 100 brutto na miesiąc (ok. 5 zł brutto za dzień) premie są... na umowie, bo w rzeczywistości dostają nieliczni według uznania kierownika. Jak chcesz zarobić szybkie, ale nie łatwe pieniądze to możesz spróbować. Drogie frisco może czas coś z tym zrobić. Niskie oceny nie biorą się znikąd. Może czas organizować jakieś spotkanie organizacyjne z kierowcami(wydzielanie mordy w biurze kierowców nie jest spotkaniem). Stworzyć system motywacyjny(np. Premiowane ilości dostaw-realne. Premiowanie za wypełnianie dokumentów przewozowych itp.) Jak kierowca będzie doceniany to będzie uczciwy(uczciwszy). Nowy magazyn, nowe możliwości, nowy "logistic manager".
    ReviewUserIcon
    Szeryf

    09.03.2018 12:24

    Inne

    Bardzo racjonalna i wyważona opinia, ale z tymi warunkami finansowymi to lekko popłynąłeś - 2-3 dostawy na godzinę przy założeniu, że masz w 100% wypełnionioną dostawami trasę (co, mówiąc oględnie, zasadą nie jest) - to raz, a dwa to sama jazda nie jest przecież całą Twoją pracą, jest jeszcze załadunek, rozładunek, itd. itp., także realnie 20 PLN za godzinę możesz włożyć między bajki, a te w porywach kilkanaście złotych to Ci Lidl zapłaci... A na kierownika to szkoda klawiatury - dno i milion kilometrów mułu
    ReviewUserIcon
    Wgm

    09.03.2018 06:03

    Inne

    Bardzo duzo chamstwa i prostactwa wsrod pracownikow, ciezko nawet powiedziec „czesc” o podawaniu reki nie ma mowy, nawet jak stoi pare osob to taki cham jeden z drugim przejda obojetnie i podada reke tylko kierownikowi ktory jest metr dalej, na palcach jednej reki mozna policzyc kto jest ok, reszta to zwylka typowa cebula
    ReviewUserIcon
    Jażąbek

    07.03.2018 09:48

    Inne

    Praca ciężka dla młodych silny zdrowych.Nie jest to praca godna polecenia.Powroty samochami służbowymi do domu spoko opcja nie wykłada się kasiorki z portfela.
    ReviewUserIcon
    próbny

    05.03.2018 10:48

    Inne

    Nie pracuje dlugo ale to nie praca na dłużej. Kierownik obiecujący złote góry,chamski.Atmosfera wśród kierowców taka sobie.Praca cieżka tak jak ktoś wcześniej opisał .Czy masz 1 zgrzewkę wody czy 20 zgrzewek stawka taka sama.A jak się trafi winda to tak jak wygrana w totolotka.Coś tu nie halo.Jedyny plus że kierowcy jeżdżą do domu samochodami FRANKLINA do domu więc dojazdy i powroty mają za FRIKO firmowe.Trzeba zmykać szkodw zdrowia.
    ReviewUserIcon
    Nemezis

    02.03.2018 18:50

    Inne

    Przyjechał do stolicy szukać lepszych dni, Lubliniak w warszawie znał jednego we Frisco robiącego od czasu jakiegoś. Radomiak ma na imię we Frisco trochę robi. Lubliniak postanowił że też spróbuje tu sił, zamiast pracować u siebie na roli. Wysiadł na wschodnim (lubekska:) zadowolony, że za bilet nie zapłacił frajerowi. Cała drogę siedział w kiblu walił kloce, miał zdrętwiałe nogi trochę. Grunt, że się ostały polskie złote...
    ReviewUserIcon
    PRAWDZIWEK

    28.02.2018 09:38

    Inne

    Realia pracy we frisco. 8 złoty za dostawę czy masz 2 koszyczki czy 20(z wodą) do klienta .Przecież to tyle samo pracy takie jest podejście pracodawcy. STAWKI BEZ ZMIAN OD" X "LAT wynikające z rozmowy z kierowcami. Chcesz spróbować masz prawko i mocny kręgosłup. PRZYJMA CIĘ Z OTWARTYMI RAMIONAMI.
    ReviewUserIcon
    Qweasd

    27.02.2018 12:07

    Inne

    Firma zatrudnia kazdego. Masz prawo jazdy to super nadajesz sie. Nie dajesz rady to ci pomoga starzy pracownicy pod presja. Lepiej jest byc swierzakiem niz starym pracownikiem. Pensja starego pracownika= pensji swierzaka. Cos jest nie tak chyba? Mlody nie daje rady, stary to zrobi. Nie pracuje tutaj dlugo ale tak to wyglada.
    ReviewUserIcon
    - minus*

    21.02.2018 08:17

    Inne

    Firma nie zasługująca oceną nawet na jedną gwiazdkę oceniając pracę w niej.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    07.02.2018 20:45

    Inne

    Średnia ocena z 254 ocen - 1 gwiazdka na 5 mówi wszystko :-) ale też można tu sporo dopowiedzieć, bo są niestety tylko 3 rodzaje komentarzy - 1. W pełni zasłużona, ale niezwykle ogólnikowa krytyka frisco. 2. Domaganie się - słusznie - konretów i 3. Próby bronienia się przez kierownika (Arka K.), które powiedzieć, ze są żałosne, to nic nie powiedzieć. Ale ciężko się czegokolwiek dobrego spodziewać po człowieku, którego można opisać tylko i wyłącznie używając najgorszych epitetów, jakie mogą przyjść do głowy. Zatem do rzeczy: zarobki to 8 PLN za dostawę, bez względu na to, czy masz wnieść pół tony (to nie jest przenośnia) wody na 5 piętro bez windy, czy dostarczyć dwie kajzerki do apartamentowca obok siedziby firmy. Max na jednej zmianie możesz zrealizować 17 zleceń, czyli 8x17x22 = 2292 PLN BRUTTO to maksymalna kwota Twojego dochodu, przy pracy we wszystkie pracujące dni w miesiącu przy 100-procentowym obłożeniu pracą, czyli teoretycznie 6-15, praktycznie 5-16 (lub, częściej, 14-1), oczywiście na zleceniu (frisco nie uznaje umów o pracę). Można rzecz jasna dorobić, o co kierownik będzię Cię cisnął dzień w dzień, nie tylko w czasie pracy, ale też telefonami po pracy - czyli pracuj w soboty i na dwie zmiany (5-1, słownie: piąta rano - pierwsza w nocy). Niewiarygodne? We frisco to normalka. O tej patologii można by pisać cały dzień, ale mam lepsze rzeczy do roboty :-)
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    14.02.2018 00:22

    Inne

    Nie wiem jakie kalkulatora używasz ale 17x8x22 = 2 992 zł i z tego co wiem to jest to stawka netto nie brutto (brutto firma płaci 11zł za dostawe).
    ReviewUserIcon
    anonymous

    16.02.2018 09:20

    Inne

    Masz rację, przepraszam, wkradła się literówka, jak łatwo się domyślić;-) chodzi oczywiście o 2 992 PLN
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    09.02.2018 12:47

    Inne

    Witam. Wypowiem się jako pracownik magazynu. Im dłużej pracujesz tym masz gorzej jesteś traktowany bo wszystko potrafisz.Podwyżek brak .Zero szacunku do starych pracowników .Młodzi pracownicy (Ukraińcy)lepiej traktowani niż ludzie pracujący parę lat .Premii nie ma albo mózgów może są.Roboty coraz więcej a pieniędzy nie ma...... na reklamy są i na wiele pomysłów niepotrzebnych jest...Więc szczerze odradzam ta firmę. Co do kierowców są w tym samym przedziale ,rozmawiając z nimi mają tak samo albo i gorzej bo muszą przewalać kilogramy na 4 piętro bez windy.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    03.02.2018 17:03

    Inne

    Okropny gatunek ziemniaków siatkowych.Całe w sinych plamach,rdzy i okropnym smaku.
    ReviewUserIcon
    jaaaa

    07.02.2018 10:05

    Inne

    Bardzo cenna informacja na temat pracodawcy :)

    Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.