opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Frisco

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 1209 ocen
Opinie(1079)
Dodaj opinię

Opinie(1079)

Dodaj opinię
Logo
  • O Frisco
  • .
  • Co nas wyróżnia
  • .
  • Jak wygląda rekrutacja?
  • .
  • Benefity

O Frisco

Co nas wyróżnia

Jak wygląda rekrutacja?

Benefity

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Frisco S.A.

Opinie

Opinie o Frisco Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Frisco S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    truabdur

    20.03.2019 11:37

    Inne

    Jakimi samochodami jeździcie?
    ReviewUserIcon
    mechatron

    12.04.2019 13:42

    Inne

    Mercedes Sprinter
    ReviewUserIcon
    tyrty

    15.04.2019 11:24

    Inne

    Ok, dzięki za info
    ReviewUserIcon
    ashton

    26.03.2019 14:56

    Inne

    Dla młodych sprawnych spoko trzeba miec krzepe i prawko
    ReviewUserIcon
    Miron

    09.04.2019 08:29

    Inne

    Tu chyba metoda "do skutku" nie zbangla, bo jak łamie regulamin, to nie ma przebacz ale skoro jesteś zdeterminowany, to walcz dalej, moze bedziesz tym co wygra z adminami :P
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    10.04.2019 07:16

    Inne

    Uwierz nie ma tam nic obraźliwego (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kkk

    13.02.2019 12:57

    Inne

    wygrzebaliscie sprawe z przed kilku miesiecy z podwojna pensja serio ile mozna sie tym jarac...
    ReviewUserIcon
    Ohm

    27.02.2019 13:45

    Inne

    radze zmienić focus na jakieś bardziej konstruktywne o tu oprócz marnowania czasu nic nie zrobisz
    ReviewUserIcon
    lisek

    27.03.2019 22:54

    Inne

    Pensyjki to jedna sprawa . A dlaczego mają pensje serwisantów a dodatkowo doliczane są dostawy i odbiory do wynagrodzenia. Albo pracują jako serwisanci albo jako dostawcy. Kolejny (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) i dobrze podnosi im pensje .A może odpalają mu parę złotych z pensji kto wie...… ten sam temat opisany wyżej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.03.2019 19:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pisze się przez CH

    25.03.2019 10:07

    Inne

    Siwy dobry motywator a ode mnie stary dwa słowa : DASZ RADĘ :D
    ReviewUserIcon
    tinamoh

    18.03.2019 14:55

    Inne

    Nie zauwazylem zadnych kontrowersyjnych spraw i w sumie to co robota jak kazda inna...
    ReviewUserIcon
    Ralf

    07.03.2019 12:25

    Inne

    Podjolem się i na razie nie zaluje
    ReviewUserIcon
    Jaś

    12.03.2019 20:12

    Inne

    2 razy w roku te święta więc tragedii nie ma! Mi jak narazie się podoba. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Brawo

    13.03.2019 10:03

    Inne

    Jak się pracuje na górze nie ma co żałować świeże owocki co dzień ;) tylko kierowcy i magazynierzy to gorsz sort
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.03.2019 20:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Brawo

    13.03.2019 10:01

    Inne

    BRAWO 100% racja
    ReviewUserIcon
    Kruk

    01.03.2019 08:31

    Inne

    Dobrze ze słońce wyszło od razu człowiekowi się lepiej robi
    ReviewUserIcon
    Lollipop

    27.02.2019 15:11

    Inne

    nie mam parcia na walke o sprawiedliwość wiec robie swoje i bajlando
    ReviewUserIcon
    Name

    28.02.2019 08:15

    Inne

    No i ok
    ReviewUserIcon
    Megamocny

    28.02.2019 08:36

    Inne

    no mi też nikt nie płaci za bycie adwokatem biednych wiec pakuje i sie nie wychylam
    ReviewUserIcon
    Klientka

    20.02.2019 09:57

    Inne

    Pozdrawiam jednego z Panów Kierowców, niestety nie znam imienia, bardzo miła obsługa tak trzymać :)
    ReviewUserIcon
    Szczery do bólu

    08.02.2019 14:29

    Inne

    (usunięte przez administratora) pracowników brak premi układy układziki. A To my kierowcy pracujemy na wasze pensję. Ale pomału robią porządek. (usunięte przez administratora)-(usunięte przez administratora)pracują. Jak to jest.Ale lecą głowy lecą kolejny w kolejce powinien być (usunięte przez administratora)za rozliczenia kierowców (orzełków) podwójne pensyjki serwisantów ktoś za to powinien beknąć. I odkopać prawdę. Więc w tej firmie jest wiele dziwnych sytuacji za które nikt nie jest odpowiedzialny.Odpowiada tylko kierowca za braku w dostawie, opóźnienia magazynowe. A na deser zbiera (usunięte przez administratora) od (usunięte przez administratora). I jeszcze raz się powtórzę jeśli chcesz być traktowany przez(usunięte przez administratora),masz prawo jazdy i krzepę .zadałeś rozmowę kwalifikacyjną. Ja nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Alicja

    17.01.2019 00:36

    Inne

    Frisco.pl ma obecnie otwartą rekrutację na stanowisko Customer Care Specialist. Do obowiązków takiej osoby należeć będzie między innymi badanie potrzeb Klientów w zakresie jakości świadczonych usług. Jeżeli kogoś z Was zainteresowała ta oferta pracy, to dodaję link do ogłoszenia: https://www.frisco.pl/stn,work Czy będziecie aplikować do tej firmy?
    ReviewUserIcon
    Lila

    01.02.2019 12:08

    Inne

    Dlaczego jucz tam nie pracujesz skoro było tak idealnie?
    ReviewUserIcon
    Lilak

    05.02.2019 09:51

    Inne

    Cóż, każdy kieruje swoją drogą kariery jak chce, piastowałam różne stanowiska i stawiam na ciągły rozwój, najwyraźniej jeszcze nie trafiłam do docelowego miejsca, które będzie mnie wystarczająco satysfakcjonować ale cenie doświadczenie z każdej firmy, dzięki którym podnoszę swoje kwalifikacje
    ReviewUserIcon
    reki

    14.11.2018 10:55

    Inne

    ja zmienilem prace na frisco, wczesniej ludzi wozilem na wycieczki wiec tutaj mam hawaje jak nikt mi nie chrzani za uchem ze za cieplo za zimno za szybko za wolno a moglby pan a nie moglbym takze teraz jest spoko
    ReviewUserIcon
    senior

    17.12.2018 16:07

    Inne

    Dixi dokładnie, skala porównawcza to jest to
    ReviewUserIcon
    Florian

    31.01.2019 09:48

    Inne

    chyba teraz szukają
    ReviewUserIcon
    Kłaniam się ;-)

    06.01.2019 20:40

    Inne

    Witam ja potwierdzę wypowiedzi kolegów,że (usunięte przez administratora) Wieczny przemiał nie Ty będzie następny.Podwyżki zapomnij.Nie istnieją.Setki koszy do przerzucenia z wodą w środku to dzień powszedni pracy na stanowisku (usunięte przez administratora).Trzeba mieć plecy lub w układzie. Ja przytoczę sytuację równi i równiejsi,a mianowicie wszystko można sprawdzić i odkopać w archiwum z cofając 2 lata wstecz (usunięte przez administratora)Jeździli jedną trasę we dwóch a rozpisywali każdy z osobna.Czyli firma PŁACIŁA PODWÓJNIE ZA TĄ SAMĄ PRACĘ. Sytuacja trwała prawie 2 LATA. Czyżby niedopatrzenie a może układ.Strata firmy na to nie mała kwota zdublowane pensje.Ktoś jest za to odpowiedzialny.A teraz owi panowie chyba w nagrodę lub w formie awansu są kierowcami serwisowymi. Czyżby układzik???Zarząd powinien przyjrzeć się całej sytuacji .Opinie wypisywane tutaj nie są wyssane z palca może coś albo kogoś trzeba zmienić .ALBO PRZETRZEĆ OCZY I ZACZĄĆ SZANOWAĆ PRACOWNIKÓW.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    SZERYF

    09.01.2019 09:09

    Inne

    Wystarczy ze mają umowę o pracę
    ReviewUserIcon
    R

    17.01.2019 17:58

    Inne

    Pracowałem i firma nie zasługuje na ani jedno pozytywne słowo.Nie polecę tej pracy nikomu chyba że wrogowi. Bo to jest jeden wielki bałagan co mogą potwierdzić kierowcy tam pracujący.
    ReviewUserIcon
    Hania

    09.01.2019 09:41

    Inne

    Nie pracuję u Was natomiast jestem bardzo zadowolona z Państwa usług klientką:) Ostatnio szczególnie doceniłam kiedy nie mogłam wstać z łóżka i gdyby nie Frisco miałabym szansę paść z głodu, zamówienie przywiózł mi bardzo miły Pan, niestety nie wiem jak się nazywał a chciałam go bardzo pozdrowić - uratowałeś mi życie :) To był co prawda mój pierwszy raz kiedy kupowałam u Was, ale na pewno nie ostatni. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Januszek

    12.01.2019 23:42

    Inne

    Trzeba bylo dac duży napiwek :)
    ReviewUserIcon
    xoxo

    16.01.2019 15:25

    Inne

    no bez jaj, dziewczyna nam podziękowała, doceniła a wy się do niej sadzicie. Przegięcie
    ReviewUserIcon
    To ja

    12.01.2019 22:29

    Inne

    Nie rozumiem jednego, moze ktos mi to wytlumaczy: czemu wszyscy maja jednakowa stawke? Ktos kto nie potrafi zrobic 17 dostaw ma taka sama stawke co ten co zrobi 25 i zjedzie godzine wczesniej niz tanten. Czy to jest ok? Slyszalem odpowiedz kierowniczka ze przeciez robimy taka sama robote. Tylko ja pojade wszedzie i zrobie wszystko a taki musi jezdzic blisko a i tak serwisowi beda mieli co robic? W firmach nie ma rownych stawek na tym samym stanowisku. Liczy sie jakosc wykonywanej pracy i doswiadczenie co w tej firmie nie jest nagradzane tylko WYKORZYSTYWANE
    ReviewUserIcon
    Alfred123

    06.09.2018 14:56

    Inne

    A ja jestem 4 razy na tak. Jeśli chcesz stracić zdrowie za marne pieniądze, dostawać co i raz smsa "jutro wolne" ponieważ jest mało zamówień to zapraszamy, pierwsze tak. Jeśli chcesz codziennie przechodzić koło kierownika (usunięte przez administratora)i myśleć o co Cię opieprzy tym razem i oczywiście nie normalną rozmową a krzykiem przy wszystkich, drugie tak. Jeśli chcesz pracować od 4:45 Do 23:00 do tego między zmianami dostać (usunięte przez administratora)za to że nie możesz czegoś znaleźć(usunięte przez administratora) trzecie tak. I ostatnie, jeśli chcesz świecić oczami przed klientami na brudne torebki z zakupami ( kosze w które są pakowane torby są strasznie brudne, walaja się po magazynie i myta są dopiero gdy coś się w nich rozwali I to też nie zawsze) bądź tłumaczyć się najpierw u klienta dlaczego zamówienie jest niekompletne ( częste pomyłki magazynu)(usunięte przez administratora) A więc 4x na tak przychód z na casting i gwarantuje że Cię przyjmą. Pozdro
    ReviewUserIcon
    taka prawda

    04.12.2018 09:31

    Inne

    bzdura, pracuje we frisco juz na tyle dlugo ze moge sie wypowiedziec i oprocz kilku razy ze faktycznie mialem obsuwe to zwykle wszystko na czas i wtedy siwy faktycznie sie drze jak sie normalnie nie da a tak normalnie z gosciem idzie sie dogadac o grafik tez
    ReviewUserIcon
    Alfred

    11.01.2019 00:57

    Inne

    O obsuwach nic tu nie pisałem bo teraz mają w (usunięte przez administratora)czy się spóźnisz czy nie bo brakuje ludzi. Ludzi brakuje a oni zamówień aby więcej przyjąć nie martwią się że Ty będziesz jeździł do 1 w nocy i dzwonił z przeprosinami do klientów, wg nich to Twoja brocha.. Autentyk z chwili przed świętami, podchodzi kierowca do kierownika, mówi że ma bodajże 25 dostaw ( mogłem źle usłyszeć ) a (usunięte przez administratora)na to "wszyscy mamy ciężko rozwieź ile się da" i tyle było z gadki.
    ReviewUserIcon
    222

    06.01.2019 10:23

    Inne

    Lubię atmosferę w Frisco.pl Sp. z o.o. za: ok
    ReviewUserIcon
    Ugha

    27.12.2018 22:38

    Inne

    ciekawość zwyciężyła i przeczytałem kilka komentarzy i jak na razie jestem w szoku, trochę nie wiem jak się odnieść do poniższych. Powiem tak, ile ludzi tyle opinii, skłamałbym gdybym powiedział, że wszystko jest perfecto ale też bez jaj dlatego trochę odcinając się od wrzawy bo zostało już całkiem sporo powiedziane powiem tylko, że potwierdziłem opinię, że gowork to maszyna do mięsa nic więcej
    ReviewUserIcon
    EloTrzyDwaZero

    20.12.2018 12:13

    Inne

    Może dlatego że Ukraińcy tu się nie użalają?? Panowie życie generalnie nie jest sprawiedliwe tylko nie rozumiem jednego, jesteśmy w Wawce, pracy jest dużo wbrew pozorom ... a wy tutaj to jakieś waiting for the miracle plus festiwal podwórkowej łaciny oprawiony w niedopuszczalny w cywilizowanym kraju bełkot i nic więcej... Pisanie tutaj naprawdę niewiele, o ile cokolwiek zmieni...
    ReviewUserIcon
    Kolega

    20.12.2018 22:01

    Inne

    Jeśli już to jesteśmy w Warszawie, (usunięte przez administratora) nie uzalaja oni poprostu wychodzą z firmy albo z samochodu w połowie trasy na szkoleniu. Kierowcy chcą pracować i może chcą pracować w tej firmie ale chcą być traktowani jak ludzie a nie jak najtańsza i najglupsza siła robocza co nie może się odezwać że im źle bo kierownik pokaże palcem drzwi.(usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Frisco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Frisco S.A.

    ul. Grochowska 306/308 03-840 Warszawa

    NIP:1132847981

    REGON:145819360

    KRS:0000401344

    https://www.frisco.pl/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    MeloELo

    17.12.2018 17:53

    Inne

    Jak to jest, (usunięte przez administratora)Najstarsi stażem pracownicy odchodzą,(usunięte przez administratora) Jak to jest,że mówią za czasów pracy(usunięte przez administratora)w weekendy, każdy przychodził i miał wszystko gotowe, a teraz zamiast być u klienta o 6 musi czekac do tej godziny na faktury. CZemu(usunięte przez administratora)po rozmowie z kolesiem z agencji od Ukraińców kazał im dać łatwiejsze trasy, czemu Polak zarabia mniej niż obcokrajowiec, czemu ktoś zatrudniony przez agencję dostaje więcej niż przez frisco? ( Frisco(usunięte przez administratora)za dostawę na zleceniu; koleś z agencji (usunięte przez administratora) netto za dostawę, gdzie agencja zarabiac musi) czemu kierownicy z magazynu muszą stawać na taśmie i wiedzą, że po przeniesieniu na nową siedzibę stracą pracę? Czemu z braki w towarze mimo nowej aplikacji, nadal odpowiadają kierowcy?
    ReviewUserIcon
    EloMelo

    19.12.2018 14:49

    Inne

    to zostań ukraińcem ;) a dwa jak już rzucasz stanowiskami i imionami może podasz też jakieś swoje dane. Skoro nie widzisz w tym problemu to możesz też podać też jakieś info zdradzające kim jesteś. W końcu to żaden problem.. co nie ?
    ReviewUserIcon
    wkurwiony

    12.12.2018 19:13

    Inne

    haha firma (usunięte przez administratora)zarabia wiecej od punktu (usunięte przez administratora) daja latwiejsze trasy zeby sie wyrobili .(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    krew z uszu

    13.12.2018 11:11

    Inne

    czlowieku wez sie uspokoj, wstyd przynosisz takim jezykiem..
    ReviewUserIcon
    dzik

    17.12.2018 16:20

    Inne

    dobrze mowi (usunięte przez administratora) wszedzie ich pelno a nawet jezyka nie znaja i sie biora za robote co ich przerasta bo nie umie zadzwonic ze cos sie stalo a to ze (usunięte przez administratora) zarabiaja wiecej smiech niech (usunięte przez administratora) robia sobie na dwie zmiany zobaczycie ile osob was zostawi od nowego roku (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kosmateusz

    14.12.2018 14:25

    Inne

    mam wrazenie ze cos sie ostatnio zmienilo na plus, nie wiem jeszcze co ale jakos lepiej jest. nie wiemnie wiem ale grunt ze dziala
    ReviewUserIcon
    Luk

    05.12.2018 08:14

    Inne

    pracuję we Frisco i nie marudzę, to jest Warszawa, pracy jest dużo każdego wybór. Pracowałem wcześniej w kilku miejscach nie podobało się odszedłem trafiłem tu, na mój gust wszystko gra więc tu robie. Prosta akcja.
    ReviewUserIcon
    Russek

    03.09.2018 10:10

    Inne

    Płacą (usunięte przez administratora) na godzinę czy od punktu Mi ma rozmowie powiedzieli ze od punktu
    ReviewUserIcon
    25ZŁ

    09.10.2018 08:01

    Inne

    W dzisiejszych czasach (usunięte przez administratora) netto to żadne duże pieniądze, tym bardziej że tam tylko na drugą zmianę masz punkty, na rano wiecznie Cię odwołują. 25zł za dźwiganie tony wody na 4 piętro chyba jednak lepiej iść do biedronki przynajmniej tam mają socjal nie co tu. Pozdrowienia dla dziewczyny co ustawia grafik, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Siwy

    04.12.2018 14:47

    Inne

    Dokładnie dziewczyna fajna najlepiej spójrz na siebie
    ReviewUserIcon
    pilne

    15.11.2018 08:33

    Inne

    Wiecie może czy nie szukają kogoś ? Interesowałoby mnie jeżdżenie albo coś w tym klimacie.
    ReviewUserIcon
    Pomocny

    27.11.2018 10:18

    Inne

    na stronie frisco są ofert pracy aktualne https://www.frisco.pl/stn,work
    ReviewUserIcon
    ahhha

    13.11.2018 15:58

    Inne

    zadowoleni tu nie piszą
    ReviewUserIcon
    Stary pracownik

    10.11.2018 18:35

    Inne

    Prawowałem długo a teraz powiem za długo .Wszystkie negatywne komentarze potwierdzają się w 100%. Poszanowanie do pracownika nie istnieje. stary pracownik się nie liczy , młody na start jest lepiej traktowany i za lepszą stawkę. (usunięte przez administratora)to jedna huśtawka nastrojów jak baba( nie obrażając kobiet)zmienny jak powiew wiatru. Gnieciony przez zarząd od X lat nie mający nic do powiedzenia w firmie zwykły pionek.Gdy plują mu w twarz powie że deszcz pada. Stanąć w obronie swoich podwładnych by go szanowali ,a nie psy na nim wieszali nie ma takiej opcji , w przeciwieństwie do(usunięte przez administratora) on jest inny. Jedyne co sobie załatwił w tej firmie to prywatną toaletę bo druga jest dla 100 kierowców.Ale trzyma się posadki bo mu kapie codziennie z kopertek co rozlicza kierowców .Dla przykładu matematyka jest prosta zostawiając górką w rozliczeniu koperty 0,50zł razy 100 kierowców daje 50zł ta kwota się różni w zależności ile dany kierowca zostawi. Ma napiwek ma . Zmienić coś by dostawcy nie GUBILI KRĘGOSŁUPA nosząc tony wody po co,lepiej się pośmiać za uchem z kierowcy.30 skrzynek do firmy uśmiech od ucha do ucha. Wiedz że zatrudniając w tej firmie musisz mieć mocny kręgosłup, silne kolana by Cie dźwigały na 4 piętro . Pozdrawiam i życzę powodzenia i kariery we Frisco.
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    08.11.2018 13:31

    Inne

    12 listopada czerwona kartka w kalendarzu. NIE DLA FRISCO! Czy ktos wie o co chodzi
    ReviewUserIcon
    Asd

    09.11.2018 11:16

    Inne

    Co potwierdza jaka to jest firma. Nawet kurierzy maja wolne. Swieto narodowe nie liczy sie dla nich. W oczach dolary tylko sie swieca:)
    ReviewUserIcon
    SZERYF

    09.11.2018 13:44

    Inne

    SUPER ODPOWIEDZ.....HA HA NIE MA CO
    ReviewUserIcon
    nowy

    08.11.2018 13:20

    Inne

    Az sie za glowe zlapałem jak tu poczytalem w sumie pracuje tu od niedawna i faktycznie rzezba się sama wyrabia, ale oprocz tego jak narazie nie narzekam
    ReviewUserIcon
    niki

    07.11.2018 15:24

    Inne

    dobrze, że aplikowałam na Customer Care Specialist zanim tutaj zaglądnęłam. Pewnie bym odpuściła, a jest dobrze:]
    ReviewUserIcon
    tosąjakiesjaja

    30.10.2018 10:00

    Inne

    Czytam te kometarze i niewierze. Jak jest tak (usunięte przez administratora)to czemu tu pracujecie? Nie mówie, że jest super, bo nie jest. Nazapieprzac sie trzeba równo ale żale, że wymagaja ze ma byc zrobione, sory, ale zaryzykuje stwierdzenie, że wszedzie wymagają. chcialbym zobaczyc firme w ktorej szef sie pochyla nad bolami (usunięte przez administratora)pracownika. Wywlekanie że ktos kradnie- dobzre ze ty nie kradniesz.. Nie usprawiedliwiam frisco, ale czytam forum i mam wrazenie ze ktos mnei obrzygal swoimi frustracjami a to gowork a nei darmowa terapia. Jak wam tak zle to sie zwolnij i zatrudnij w jakims super miejscu gdzie jest lekko milo przyjemnie i placa w milionach..
    ReviewUserIcon
    Szanowny Panie Już nie pracuje

    05.11.2018 15:35

    Inne

    dobra, nie płacz już
    ReviewUserIcon
    Już nie pracuję

    06.11.2018 08:34

    Inne

    Nie Płaczę, Płakałem jak byłem u was teraz wiem co to znaczy praca za normalne pieniądze i szacunek do pracownika, wiele jeszcze musicie się nauczyć.
    ReviewUserIcon
    Stefek

    30.08.2018 08:53

    Inne

    Zła pensja, zła praca, zły kierownik to po co jeden z drugim tu jeszcze pracuje? No po co? Wszystko nie pasuje ale dalej siedzi. Aby narzekać i marudzić przez internet bo żeby pójść porozmawiać to wolicie za plecami obrabiac w tym jesteście dobrzy. Zapraszam do kierownictwa przedstawić swoje sugestie itp a nie zachowywać się jak dziecko z przedszkola. A jak tak źle to znaleźć sobie pracę gdzie można będzie leżeć i zarabiać kokosy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    WIEM

    30.08.2018 16:18

    Inne

    Rozmawiałem, szkoda czasu tam się nic nie zmienia od lat jak widać po komentarzach dlatego prace zmieniłem . Pozdrawiam(usunięte przez administratora)I to dlatego wiecznie ogłoszenie na kierowce jest w sieci (taki mały dowód bo właśnie z takim waszym podejściem nie macie ludzi) Nie wiem może w Łowiczu takie coś jest ok ale nie w Warszawie .
    ReviewUserIcon
    malutki

    27.08.2018 14:17

    Inne

    Forma płacenia jako kerowca załamująca.. dwa kosze do klienta płatne (usunięte przez administratora)schodzi srednio około 15 min inny klient 14 koszy schodzi około godziny płatne 8 zł ? w tym wchodzisz na 4 pietro abo czasem na 5 w kamienicy po 7 razy albo i więcej, a pozniej nogi z bólu sie trzęsą.. świeżak zarabia tyle co stary pracownik chodz ich coraz mniej.. kierowcy ? co jeden to lepszy .. chodz jeden jest najlepszy.. sprzedawczyk który kłamie po to by dalej pracować , jak patrze na niego w tej firmie to ręce opadają .
    ReviewUserIcon
    znam prawdę

    27.08.2018 14:08

    Inne

    Ogłoszenie Frisco -- Atrakcyjne wynagrodzenie średnio(usunięte przez administratora) brutto Ciekawe komu tyle płacą chyba kierownikowi (usunięte przez administratora) NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Michał

    25.08.2018 18:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)zł za godzinę to na te czasy to niewiele, a (usunięte przez administratora) i presja - czasu i kierownictwa. Zero poszanowania cię jako pracownika, złego pochwal jedynie mogą cię opierdzielic jak coś nie tak zrobisz, a już nie wspomnę o jakiekolwiek premii czy podwyzce. Jedyne słowem bałagan i mało adekwatne zarobki do wykonywanej pracy. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    16.08.2018 12:56

    Inne

    Praca jak praca jako magazynier lipa jako kierowca też lecz można zarobić.. przez rok pracuje tyle co w innej firmie przez półtora od 5-23 masakra, trzeba uważać z kim się rozmawia(usunięte przez administratora) jednym słowem każdy stara się go unikać
    ReviewUserIcon
    Friszczo

    25.08.2018 11:54

    Inne

    Mozna zarobic?! Czlowieku przelicz ile wyjdzie Ci na godzine. 12zl?! Za tyle to znajdziesz prace pod dachem i bez presji.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.08.2018 04:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.08.2018 18:42

    Inne

    Aaa... Jg...
    ReviewUserIcon
    F..c F.

    10.08.2018 20:40

    Inne

    Albo "Auto mapa" pozdro ciekawe gdzie teraz robi.
    ReviewUserIcon
    Slawek

    08.08.2018 07:00

    Inne

    A najlepsze jest to że wywalaja a zatrudniają nowych, nowych cudzoziemców Ukraińców itp. Zero jakiejkolwiek komunikatywność z ich strony, podstawa znajomość jezyka Polskiego a oni nic. Czy wy tego nie widzicie że tym bardzo psujecie wizerunek własnej firmy. Gdzie podczas dostawy klient nie może się dogadać z dostawać - totalna porażka. Szkolilem ost jednego to nawet nie szło porozmawiać 'ja nierozumieju' dno. Całkowicie firma schodzi na psy.
    ReviewUserIcon
    Sz....

    07.08.2018 17:01

    Inne

    W tej firmie niedzielę się się nic bez powodu. Z tego co wiadomo (usunięte przez administratora) Skrupulatnie ogląda wyczyny naszych pracowników i takie są tego skutki.
    ReviewUserIcon
    Wstyd

    08.08.2018 02:43

    Inne

    NIE DZIEJE SIĘ. A w Niedzielę to się pracuje.

    Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.