opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Frisco

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 1209 ocen
Opinie(1079)
Dodaj opinię

Opinie(1079)

Dodaj opinię
Logo
  • O Frisco
  • .
  • Co nas wyróżnia
  • .
  • Jak wygląda rekrutacja?
  • .
  • Benefity

O Frisco

Co nas wyróżnia

Jak wygląda rekrutacja?

Benefity

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Frisco S.A.

Opinie

Opinie o Frisco Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Frisco S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Stawka

    20.01.2022 17:20

    Kandydat

    Jaka jest stawka od dostawy bezpośrednio zatrudniony przez frisco?
    ReviewUserIcon
    Kamilos

    26.10.2021 17:26

    Były pracownik

    Witam. Pracowałem w tej firmie dobry rok i powiem szczerze, nikomu nie polecę pracy w tej firmie - FRISCO na stanowisku kuriera - dostawcy zakupów. Jeden wielki bałagan, szkoda tylko że naprawdę nikt tego nie widzi jak tu traktowani są pracownicy. Można by wiele pisać tylko szkoda, że nic co mogło by pozytywnie wpłynąć na opinie firmy a wręcz przeciwnie same negatywy. Z mojej oceny pierwszy i chyba największym jest sam Pan Kierownik A.K. - jak można tak traktować ludzi ? Którzy ciężko zasuwają z tymi ciezarami i nie raz ostatkami sił realizują dostawy. Coś się odedzwiesz np. że to delikatna przesada tyle kilogramów czy że czasami czasowo ciężko ogarnąć tyle zamówień - to mało cię nie zjedzą , jesteś od razu zły, najgorszy bo jakim wogole prawem się odedzwales. Potrzebujesz jakieś pomocy - zapomnij !!! Który z chłopaków bardziej ogarnięty to zaciska żeby i musi sam sobie radzic bo na pomoc nie ma liczyć - nie pisze o jednej sytuacji czy dniu, tylko ogolem, podejściem do pracownika. Delikatnie mówiąc jak Ci nie pasuje to poszukaj sobie innej pracy - wielokrotnie wypowiadane słowa do pracowników. Ustalasz grafik tak jak Ci pasuje - masz też życie prywatne, obowiązki, rodzinne - co ich to obchodzi !!! NIC !!! Jak brakuje kierowców danego dnia to Ci mało w (usunięte przez administratora) nie wejdą, ładne trasy itp ale jak odmówisz bo masz też rodzinę, gdzieś jesteś umówiony itp to jesteś najgorszy, dostaniesz słabe trasy - nikt nie liczy się z Twoim zdaniem. Nie spotkałem się jeszcze nigdy z taką firmą , która w mojej ocenie od 1-10 traktuje swoich pracowników poniżej tego 1 !!!! Ciągle opóźnienia magazynu, a to Ty później musisz gonić z zakupami po ludziach na urwanie głowy , a co będzie jak dojdzie do jakieś tragedii na drodze !!! Delikatnie mówiąc firma nie zasługuje nawet na jedną pozytywną opinię . Kierowcy dużo zarabiają ? A ile godzin pracują ?
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    15.01.2022 18:17

    Pracownik

    Bedzie dużo pracował to i zarobi 10 tysia
    ReviewUserIcon
    Oba 78

    17.10.2021 08:53

    Inne

    Ja też miałam problem z Ukraińskim dostawcą nawet nie umiał odpowiedzieć czy to wszystko Reszta ok tylko ci kierowcy tragedia
    ReviewUserIcon
    Frisco

    15.10.2021 10:17

    Kandydat

    Tragedia prosto z Ukrainy Nie polecam w Poznaniu
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.09.2021 18:17

    Pracownik

    Frisco ?? co to wogóle jest ?? Jeden wielki smietnik i bałagan. Warszawa - co za firma żeby po takim czasie na rynku miała ciągle problemy z wydaniem towaru kierowcom na czas. Najwazniejszy chyba powinien być klient ?? Prawda ?? a tu ciagłe spóznienia bo magazyn jak zwykle daje (usunięte przez administratora) Wrocław - jak widać to samo, firma porwała sie na swiat , a nie potrafi wydawać towaru kierowcom na czas !!!! Niektore cieple posadki powinny sie zmienić to by sie kazdemu lepiej pracowało . duże brzuchy łyse głowy szkoda że naporawde nikt tego nie widzi kto powinien... ten cyrk można porównać do naszego rządu - niby jest a h*u*j*a robi !!!! nie polecam pracy tutaj nawwt na chwile . W skali od 0-10 daje -1
    ReviewUserIcon
    Zorientowany

    20.09.2021 13:08

    Pracownik

    a o kim mowa?
    ReviewUserIcon
    .t

    12.08.2021 21:53

    Inne

    Cały oddzial Wrocław to jeden wielki bałagan zaczynając od pracowników którzy robią co chcą, co chwila kawka papierosek cała Ukraina ledwo coś rozumie po kierownikach zmiany którzy śpią na paletach.Oddział ma swoje godziny przyjęcia jednak przyjmuje jak chce ,zależy jaki kierownik jeden przyjmie o 4/5 w nocy a drugi każde czekać do 6 chore ..
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.07.2021 18:49

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.08.2021 20:22

    Pracownik

    A skąd taka informacja? Widziałeś jego dokumenty? Ja wiem co innego. Za tym człowiekiem poszedłbym nie tylko ja ale również inni pracownicy. Najlepszy przełożony jakiego miałem...
    ReviewUserIcon
    1111

    07.08.2020 16:02

    Pracownik

    Nie polecam pracy w dziale księgowości, pracownicy są super jednakże(usunięte przez administratora)Odradzam każdemu kto chciałby tam iść. Nie dajcie się zwieźć obiecywane podwyżki? Premie? A może dodatkowe dni wolne za ciężką pracę? Awans? Kto by się nie skusił.... Dawanie premii cichaczem innym pracownikom, którzy po prostu o to zawalczyli a reszta? Możecie pomarzyć. Krzyki, obgadywanie, telefony wieczorami, w weekendy? Standard. (usunięte przez administratora). Nie walczy o swoich pracowników, ponadto ich szkaluje do dyrektorki finansów za ich plecami. Trzymajcie się z daleka od tego działu. Mała płaca a pracy całe mnóstwo. Nadgodziny to normalka, ale potem i tak nie wypłacą wam całości, bo zarząd nie lubi płacić za nadgodziny na pracy zdalnej do której większość firm i pracowników była zmuszona, ale nadgodziny w sobotę żeby poprosić pracownika o ich wykonanie jak najbardziej tak. Zespół co chwilę się zmienia, bo wszyscy uciekają jak tylko zobaczą co się dzieje. Ten kto mądry nie da sobie wejść na głowę i ucieknie. 4 pracownice na zwolnieniu to chyba o czymś świadczy. Leki uspokajające? Przygotuj na to swój portfel. W innych działach atmosfera i szefostwo na super poziomie. Polecam zwłaszcza dział obsługi klienta, świetni ludzie!
    ReviewUserIcon
    KC

    09.07.2021 07:40

    Były pracownik

    I nic się nie zmieni dopóki CFO nie zostanie zmieniona. Ona potrafi tylko mówić ale nie potrafi działać.
    ReviewUserIcon
    KC

    09.07.2021 07:46

    Były pracownik

    I nic się nie zmieni dopóki CFO nie zostanie zmieniona. Ona potrafi tylko mówić ale nie potrafi działać. Sieje zamęt i straszny bałagan. Mówi jedno robi drugie.
    ReviewUserIcon
    Vege

    06.11.2020 12:37

    Inne

    Dzień dobry. Jak pakują Państwo produkty? Foliowe siatki czy raczej papierowe torby? Zamawiałam dotychczas z innego sklepu, ale tam dosłownie wszystko w foliówkach, a staram się zminimalizować ich użycie. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Vege

    02.12.2020 09:22

    Inne

    Bardzo dziękuję.
    ReviewUserIcon
    mtt

    29.06.2021 22:08

    Inne

    Wiesz ze torby papierowe nie mają nic wspólnego z ekologia? Właśnie dlatego wymyślono foliowki bo już drzew brakło na papier do pakowania wszystkiego...
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    19.04.2021 11:28

    Inne

    Czy w Frisco S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    10.06.2021 23:11

    Były pracownik

    Nieprawda
    ReviewUserIcon
    Xz

    20.06.2021 12:43

    Były pracownik

    Nie ma żadnej reakcji Nie polecam pracy w oddziale Wrocław
    ReviewUserIcon
    Kamil

    27.02.2021 10:30

    Kandydat

    Siemka.Sa tu kierowcy z Warszawy na własnej DG ? Jaką wysokość karty podatkowej macie ? Pozdro
    ReviewUserIcon
    Tenet

    04.12.2020 08:30

    Kandydat

    Macie teraz większy ruch przez to, że ludzie mniej wychodzą z domów czy raczej jest normalny natłok pracy?
    ReviewUserIcon
    kross

    14.12.2020 09:25

    Pracownik

    natłok pracy byl zawsze, wbrew pozorom takie zakupy internetowe z dowozem sa coraz bardziej popularne od dłuższego czasu, ale faktycznie w ostatnim okresie jest ciężej i tych osób jest więcej, ale w sumie co się dziwic. ja tam nie narzekam, trzeba sie cieszyc że praca jest
    ReviewUserIcon
    Edi

    14.12.2020 12:55

    Pracownik

    Większy.
    ReviewUserIcon
    A.

    09.11.2020 13:33

    Kandydat

    Dzień dobry, czy jest to ktoś z pracowników biura i podzieli sie opinia o pracy w księgowości? Bede wdzieczna za pomoc Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Olo

    24.11.2020 10:21

    Kandydat

    no trudno szkoda, fajnie by było gdyby ktoś coś więcej opowiedział, ale cóż, najwyraźniej mało się tu osób z biura wypowiada
    ReviewUserIcon
    W

    05.12.2020 15:52

    Pracownik

    Nie polecam. W biurze i na magazynie ogromna rotacja wynikająca z bardzo niskich wynagrodzeń i trudnych warunków pracy.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    30.11.2020 10:10

    Kandydat

    Jakimi autami jeździcie?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    03.12.2020 15:06

    Kandydat

    no to klasa , dzięki. Jakoś nie przyglądałem się wcześniej po mieście jakie to auta jeżdża
    ReviewUserIcon
    Inny

    03.12.2020 15:07

    Kandydat

    o sory podebrałem nicka bezmyslnie, a też mnie ta kwestia ciekawiła
    ReviewUserIcon
    Rafał

    08.11.2020 12:13

    Kandydat

    Zastanawiam się nad przyjęciem do pracy jako kierowca- dostawca. Pytanie do pracowników : czy możecie napisać plus minus jak wygląda praca: -jakie są zmiany -ile zamówień podczas zmiany, -czy kierowca sam kompletuje zamówienia -czy można pracować w wybrane dni -jak wygląda pomoc przełożonych i innych kierowców (służą pomocą czy raczej nie) -jaka jest forma zatrudnienia Z góry dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Toto

    27.11.2020 11:40

    Kandydat

    dzieki za ten opis. a jak się już jest pracownikiem i sie kogoś szkoli to też się coś z tego ma??
    ReviewUserIcon
    Lommy

    30.11.2020 20:59

    Pracownik

    -Zmiany: dwie zmiany od 5 i od 13 -ilosc zamowien: zalezy od starzu, na poczatku 12-15 na zmiane, starzy pracownicy 20+ na zmiane -kierowca nie kompletuje zamowien, ma przygotowane przez magazyn, przed wyjazdem pakuje dostawy na samochod, - dyspozycyjnosc kazdy pracownik sam deklaruje przed rozpoczeciem miesiaca ( ale to i tak nie jest takie sztywne, mozna sie dogadac w trakcie pracy o dodatkowy dzien wolny) - Pomoc: z tym roznie, zalezy na kogo sie trafi, ale raczej tak -forma zatrudnienia: mozna przez agencje wspolrpacujace z Frisco, albo bezposrednio. zatrudnienie na U-Z lub B2B.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    27.11.2020 21:13

    Kandydat

    Cześć. Czy we Frisco można sobie wybrać parę dni w miesiącu i w nie pracować? Szukam czegoś żeby dorobić. Jakie są zmiany? Ta druga od 14 to do której jest? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Bot

    30.11.2020 10:12

    Były pracownik

    z reguły robi się cały etat ale może jest opcja dorobienia.. nie chce mówić bo nie wiem w sumie lepiej żebyś sie u źródła zaptytał
    ReviewUserIcon
    Toto

    27.11.2020 11:39

    Kandydat

    znajdzie się dla mnie jakieś miejsce w szeregach? szukam informacji z wewnątrz od pracowników bo na oferty to umiem wejść
    ReviewUserIcon
    Goku

    30.11.2020 10:07

    Pracownik

    a co ci pracownik ma stanowisko wyczarować? jak nie ma ofert to i nie ma wolnych stanowisk to jest raczej logiczne i po to sie tworzy strone z ofertami pracy. jest stanowisko ale tylko na kierowce jesli ci odpowiada no to dawaj
    ReviewUserIcon
    Goku

    30.11.2020 10:09

    Pracownik

    wymagań w sumie nie ma za wiele poza oczywiście prawem jazdy, więc jak to masz to się nadasz. a myślę że warunki oferują całkiem niezłe
    ReviewUserIcon
    DD

    18.11.2020 21:00

    Kandydat

    Jak rozliczani są kierowcy przy pracy na umowie B2B ? Czy jest konkretna stawka za dostarczone zamówienie ?
    ReviewUserIcon
    Toto

    27.11.2020 11:41

    Kandydat

    a prócz tego? lepiej na b2b czy zlecenie?
    ReviewUserIcon
    Aleks

    30.11.2020 09:22

    Pracownik

    To już zależy od Ciebie, większość pracuje na zleceniu, ja też tak wolałem.
    ReviewUserIcon
    Toto

    27.11.2020 11:38

    Kandydat

    siemka sory coś mi ucięło wpis jakoś mi sie ta strona zacina
    ReviewUserIcon
    Zioła

    13.11.2020 11:52

    Inne

    dzień dobry jak traktuje się u państwa zioła, chciałam zamówić wraz z zakupami bazylie i mięte, ale trochę się boję, że przyjdą zmarnowane, proszę o informację kogoś kto zamawiał, albo kogoś z pracowników, kto może powiedzieć jak to wygląda
    ReviewUserIcon
    Ezer

    17.11.2020 09:03

    Pracownik

    nigdy nie są zmarnowane :) nie byłoby sensu takich sprzedawać, a klienci zaraz okazywaliby niezadowolenie, a przeciez nie o to chodzi. Spokojnie można zamawiać
    ReviewUserIcon
    Zioła

    18.11.2020 10:10

    Inne

    dziękuję za pomoc
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Frisco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Frisco S.A.

    ul. Grochowska 306/308 03-840 Warszawa

    NIP:1132847981

    REGON:145819360

    KRS:0000401344

    https://www.frisco.pl/
    Branże: Sprzedaż detaliczna

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Karina

    05.11.2020 12:06

    Inne

    Bardzo cenię sobie firmę Frisco w obecnym czasie. Zawsze świeże zakupy na czas, teraz częściej niż wcześniej korzystam z ich usług, uważam że powinni się rozrastać. Kierowcy zawsze mili i profesjonalni, polecam :)
    ReviewUserIcon
    Nick

    12.11.2020 09:18

    Pracownik

    dzięki, taka forma docenienia również zawsze w cenie ;) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Rio

    29.10.2020 09:25

    Kandydat

    Podobno Frisco zaczyna uderzać także na inne miasta, czy to prawda?
    ReviewUserIcon
    Kiko

    02.11.2020 14:58

    Kandydat

    człowiek sobie coś normalnie napisze a tu już od razu jakiś mądrala się musiał trafić.. no normalnie szkoda mojego czasu, pozdrawiam i powodzenia
    ReviewUserIcon
    heh

    03.11.2020 09:43

    Pracownik

    no to jak Ci szkoda czasu to nie pisz :D
    ReviewUserIcon
    Michał

    26.10.2020 00:21

    Inne

    @roy i co polecasz prace jako kierowca?
    ReviewUserIcon
    aha

    29.10.2020 14:16

    Pracownik

    może chciał się jeszcze dopytać dla pewności bo nigdy nic nie wiadomo :D ale ja tam z czystym sumieniem polecam frisco bo ze swojej strony jestem zadowolony
    ReviewUserIcon
    aha

    29.10.2020 14:17

    Pracownik

    i pozdrawiam wszystkich pracowników! oby nam się darzyło
    ReviewUserIcon
    roy

    07.10.2020 09:24

    Pracownik

    firma spoko.
    ReviewUserIcon
    roy

    22.10.2020 11:36

    Pracownik

    a to nawet nie wiedziałem że jest oferta, ale mam wyczucie :D
    ReviewUserIcon
    Romek

    23.10.2020 14:24

    Były pracownik

    Prawie cały czas jest, więc nie ciężko mieć "wyczucie" ;)
    ReviewUserIcon
    swdw

    13.10.2020 08:57

    Pracownik

    czy jak ktoś sie zwolnił to jest szansa że przyjmą z powrotem bo centralnie %#^@& nie ma roboty
    ReviewUserIcon
    Wizz

    14.10.2020 13:12

    Pracownik

    to zależy jaki był z Ciebie pracownik i jak się rozstaliście ;p chociaż to chyba ogólna rada nie tylko dla tej konkretnej firmy
    ReviewUserIcon
    Kobalt

    16.10.2020 14:03

    Pracownik

    no nie ma nie ma, ja bym próbował na Twoim miejscu a może akurat się uda
    ReviewUserIcon
    Koral

    18.09.2020 10:15

    Kandydat

    Magazyn jest w Klaudynie, to już wiem, a gdzie mieści się biuro?
    ReviewUserIcon
    Koral

    05.10.2020 11:26

    Kandydat

    Poza tym, tak jak pisałem wychodzi na to, że był on na Omulewskiej, tak jak tu po prawej jest napisane
    ReviewUserIcon
    ?

    06.10.2020 10:30

    Kandydat

    A no to widzę, ciekawy byłem właśnie kiedy było to przeniesienie, dzięki wielkie ;)
    ReviewUserIcon
    Zenek

    28.09.2020 09:38

    Kandydat

    Frisco jest chyba dość popularne wśród klientów nie?
    ReviewUserIcon
    hah

    29.09.2020 12:54

    Pracownik

    No raczej :D gdyby nie było popularne to by nie istniało, bo z czego miałoby sie utrzymać.
    ReviewUserIcon
    Zenek

    30.09.2020 11:57

    Kandydat

    No tak jest to całkiem logiczne, ale może przez to że to tylko sklep internetowy to jakoś mniej się o was mówi, jednakże korzystałem ostatnio z usług testowo i wszystko bardzo spoko
    ReviewUserIcon
    Zapytanie

    28.09.2020 09:36

    Inne

    W jakich godzinach realizowane są dostawy?
    ReviewUserIcon
    Tak

    29.09.2020 18:02

    Pracownik

    Tak
    ReviewUserIcon
    odp

    30.09.2020 11:55

    Pracownik

    tak to jest odpowiedź na zadane pytanie czy potwierdzenie moich słów haha :D bez sensu
    ReviewUserIcon
    Koral

    28.09.2020 08:17

    Kandydat

    Kojarzycie czy są jakieś rekrutacje do biura może? Tudzież czy są w planach?
    ReviewUserIcon
    Michalek

    23.09.2020 21:49

    Pracownik

    A ja ogólnie nie polecam pracy w tej firmie - atmosfera nie do zniesienia. Jesteś nowy zrobisz coś źle to Cię tylko upokarzają i śmieją , zero rozmowy... Jesteś zawsze tylko szarym pracownikiem a w tej firmie przemiał kierowców jak mało gdzie chyba to mówi samo za siebie. Niektórym to się w głowie poprzewracalo !!!!
    ReviewUserIcon
    Michalek

    24.09.2020 19:35

    Pracownik

    Napisałem tylko " szarym pracownikiem " a nie tak jak zrozumiałeś pisząc " a kierowca to kim jest jak nie pracownikiem ? " Umiesz czytać ze zrozumieniem to co ktoś pisze ? Albo kolejny cudzoziemiec .... Tutaj kazdy ma prawo napisać co myśli o danej pracy - danej firmie. Ja napisałem to co odczułem pracują około pół roku w tej firmie i chyba mam do tego prawo by właśnie tutaj wyrazić własną opinię na temat pracy by każdy wiedział jak jest w danej firmie. Nie w każdej pracy jesteś traktowany na wstępie jak w tej firmie..... Takze milego. Nie polecam pracy we Frisco.
    ReviewUserIcon
    Tym

    25.09.2020 14:35

    Pracownik

    szary to tylko epitet który nie jest konieczny ;p pracownik to pracownik, więc nie wiem kto tu ma problemy :D Ty masz prawo i ja też mam prawo powiedzieć, że się z tym nie zgadzam, bo ja mam dobrze w pracy i pracuje dłużej niż pół roku, a to też o czymś świadczy i na jakiejś większej podstawie mam wyrobioną opinię, a nie po paru miesiacach :)
    ReviewUserIcon
    myśliciel

    16.09.2020 16:49

    Pracownik

    W tej firmie jak porządnie nie wiedziesz przełożonemu w cztery litery, to nie będziesz miał nic... zero szans na awans, no chyba, że "nic co ludzkie nie jest ci obce"... nie ważne czy to magazyn czy biuro..wszędzie to samo... możesz pracować i 20 lat, ale jak nie nadskakujesz przełożonym to lepiej szukaj innej roboty
    ReviewUserIcon
    Tym

    17.09.2020 12:32

    Pracownik

    Ja tam nikomu w cztery litery nie wchodzę i jestem z pracy zadowolony, także nie wiem skąd takie przemyślenia Cię naszły i dlaczego myślisz o takich rzeczach, ale to chyba nie świadczy najlepiej ;p ja bym się zaczął martwić
    ReviewUserIcon
    Fajdek

    11.09.2020 01:58

    Pracownik

    Pytanie mam jak praca na magazynie wyglada w senie czy kasa spoko ludzie itd?
    ReviewUserIcon
    Koli

    15.09.2020 08:17

    Pracownik

    o panie bylo już chyba o tym pisane nie raz i nie dwa także poprzeglądaj, raczej ludzie nie narzekają na pracę we frisco a szczególnie na atmosferę
    ReviewUserIcon
    Franklin

    16.09.2020 09:30

    Kandydat

    Znajdą się i tacy co narzekają. Ale wciąż pracują, więc to o czymś świadczy. Nie każdy odnajdzie się w pracy we Frisco, trzeba pamietam jaki to jest charakter pracy, i że trzeba się swoje narobić. Ale mi się tu dobrze pracuje, czasem sam sobie poprzeklinam pod nosem, ale to nie tak, żeby mi firma i praca nie pasowała, po prostu jesteśmy ludźmi
    ReviewUserIcon
    pyt

    08.09.2020 10:05

    Kandydat

    gdzie mieści się magazyn frisco?
    ReviewUserIcon
    eee

    11.09.2020 09:15

    Kandydat

    no dzięki za potwierdzenie bo nie byłem tego na 100 % pewien :D
    ReviewUserIcon
    Jamak

    14.09.2020 10:40

    Pracownik

    Nie ma problemu :) Zawsze lepiej uściślić, dla pewności :)
    ReviewUserIcon
    Daniel

    11.08.2020 16:33

    Kandydat

    Pracując jako kierowca ile punktów na 8h zrobisz, bardzo rozrzucone punkty i jak zarobki wyglądają? Ktoś może odp? Z góry dzięki????
    ReviewUserIcon
    Nelson

    04.09.2020 09:17

    Pracownik

    Kilka wątków niżej jest wszystko opisane, zescrolluj sobie
    ReviewUserIcon
    Visavis

    07.09.2020 13:46

    Kandydat

    Okej, chociaż w sumie jako tako odpowiedź już mam, ale i tak zerknę dzięki
    ReviewUserIcon
    diro

    17.08.2020 11:54

    Kandydat

    Jak wygląda sprawa przyjęć, szukają kogoś do was, czy raczej wstrzymane zatrudnianie? Chodzi o stanowisko kierowcy
    ReviewUserIcon
    Makary

    21.08.2020 14:29

    Kandydat

    no cóż, tylko powiedziałem, co wiedziałem
    ReviewUserIcon
    Nox

    28.08.2020 08:35

    Pracownik

    Lepsze to niż nic, czasem ludzie miesiąc czekają i nikt im nie odpowiada więc dobrze że są osoby którym się jeszcze chce odpisać bo ja to tu rzadko wpadam
    ReviewUserIcon
    W-wa

    06.08.2020 13:36

    Kandydat

    Jak wygląda praca dla kierowcy w Warszawie? Czy można ustalać dni, w które chce się jeździć? Jestem studentem zastanawiam się czy taka praca nie będzie kolidować z moimi zajęciami które będę miał co 2tyg. W weekendy.
    ReviewUserIcon
    noki

    26.08.2020 08:48

    Pracownik

    może gość po prostu nie zna dokładnego nazewnictwa :D zdarza się
    ReviewUserIcon
    Wind

    27.08.2020 11:55

    Pracownik

    Nazewnictwo to tu chyba ma niewiele do rzeczy. Ale spoko, nie czepiam się
    ReviewUserIcon
    Robert

    28.07.2020 08:54

    Kandydat

    Słyszałem, że dla kierowców na zleceniu są różne dodatki pieniężne za wykonywanie różnych czynności itp.. czy ktoś może coś więcej o tym opowiedzieć? Dla przykładu żeby zobrazować o co mi chodzi słyszałem o kasie za wyszkolonego nowego pracownika
    ReviewUserIcon
    gogol

    05.08.2020 08:27

    Kandydat

    okej, czyli druga opcja. dzięki
    ReviewUserIcon
    fripp

    06.08.2020 08:34

    Pracownik

    polecam się. a co też się wybierasz na stanowisko kierowcy?
    ReviewUserIcon
    Robert

    03.08.2020 08:25

    Kandydat

    Jeszcze zapytam, czy oferta na kierowcę ze strony to aktualna? Bo nie ma jej na żadnych innych platformach, są tam za to zupełnie inne oferty i teraz nie wiem, czy po prostu strona nie jest zaktualizowana, czy coś.
    ReviewUserIcon
    ross

    03.08.2020 15:35

    Pracownik

    wyślij cv to się dowiesz
    ReviewUserIcon
    Jon

    04.08.2020 08:47

    Kandydat

    no ale pewnie chodzi o to, że nie wiadomo czy wgl jest sens wysyłać no nie? ;>
    ReviewUserIcon
    Miko

    18.06.2020 08:48

    Inne

    jest możliwość pracy np. na 1/2 etatu? albo jakoś elastycznie sobie poustawiać?
    ReviewUserIcon
    Spider

    30.06.2020 11:28

    Inne

    Jako, że ty ustalasz dyspo, to aż tak to nie boli.
    ReviewUserIcon
    Robert

    03.08.2020 08:27

    Kandydat

    A jest jakaś norma, którą trzeba wyrobić, np. minimum 3 dni pracy w tygodniu, czy coś takiego?
    ReviewUserIcon
    mixx

    13.07.2020 18:20

    Inne

    Pracował ktoś jako pakowacz i może się podzielić się opinią na temat praca zarobków i atmosfery.
    ReviewUserIcon
    help

    24.07.2020 08:55

    Pracownik

    Niestety na ten moment nie i ciężko mi powiedzieć kiedy coś się zmieni, trzeba sprawdzać co jakiś czas
    ReviewUserIcon
    Ad

    27.07.2020 10:38

    Kandydat

    Okej, rozumiem, dzięki

    Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.