Frisco S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Frisco S.A.

(usunięte przez administratora) Nie dają umowy i oczekują pracy na okres próbny beż umowy. Po rezygnacji z pracy nie odbierają telefonów, po dodzwonieniu się po 3 dniach stwierdzają że nie ma umowy wiec nie będzie pieniędzy za 5 dni pracy, pomimo wcześniejszych ustaleń że będą to dni opłacone. Szkoda ze takie obrzydliwe zachowania nadal występują na rynku pracy. Do tego bezsensowna logistyka i pozostawanie pracowników po godzinach pracy, za darmo

Xxx

Najgorzej działający oddział to Wrocław Spóźnienia , kierowcy którzy nie rozumieją po polsku braki w towarach lub wszystko zmieszane dramat

@Xxx

Najlepszy odział poza Warszawą. Wzorcowy wręcz!

Tak
@Zorientowany

tak

Kamilos

Witam. Pracowałem w tej firmie dobry rok i powiem szczerze, nikomu nie polecę pracy w tej firmie - FRISCO na stanowisku kuriera - dostawcy zakupów. Jeden wielki bałagan, szkoda tylko że naprawdę nikt tego nie widzi jak tu traktowani są pracownicy. Można by wiele pisać tylko szkoda, że nic co mogło by pozytywnie wpłynąć na opinie firmy a wręcz przeciwnie same negatywy. Z mojej oceny pierwszy i chyba największym jest sam Pan Kierownik A.K. - jak można tak traktować ludzi ? Którzy ciężko zasuwają z tymi ciezarami i nie raz ostatkami sił realizują dostawy. Coś się odedzwiesz np. że to delikatna przesada tyle kilogramów czy że czasami czasowo ciężko ogarnąć tyle zamówień - to mało cię nie zjedzą , jesteś od razu zły, najgorszy bo jakim wogole prawem się odedzwales. Potrzebujesz jakieś pomocy - zapomnij !!! Który z chłopaków bardziej ogarnięty to zaciska żeby i musi sam sobie radzic bo na pomoc nie ma liczyć - nie pisze o jednej sytuacji czy dniu, tylko ogolem, podejściem do pracownika. Delikatnie mówiąc jak Ci nie pasuje to poszukaj sobie innej pracy - wielokrotnie wypowiadane słowa do pracowników. Ustalasz grafik tak jak Ci pasuje - masz też życie prywatne, obowiązki, rodzinne - co ich to obchodzi !!! NIC !!! Jak brakuje kierowców danego dnia to Ci mało w (usunięte przez administratora) nie wejdą, ładne trasy itp ale jak odmówisz bo masz też rodzinę, gdzieś jesteś umówiony itp to jesteś najgorszy, dostaniesz słabe trasy - nikt nie liczy się z Twoim zdaniem. Nie spotkałem się jeszcze nigdy z taką firmą , która w mojej ocenie od 1-10 traktuje swoich pracowników poniżej tego 1 !!!! Ciągle opóźnienia magazynu, a to Ty później musisz gonić z zakupami po ludziach na urwanie głowy , a co będzie jak dojdzie do jakieś tragedii na drodze !!! Delikatnie mówiąc firma nie zasługuje nawet na jedną pozytywną opinię . Kierowcy dużo zarabiają ? A ile godzin pracują ?

Grażyna
@Kamilos

No właśnie nie wiadomo, czy dużo zarabiają bo nie napisałeś ile. Inni też nie. Dopisałbyś, bo mąż się interesuje tą pracą?

Kierowca
@Grażyna

Bedzie dużo pracował to i zarobi 10 tysia

Małgorzata
@Kierowca

no ale co to znaczy dużo? bo najlepiej jakby był w domu na weekendy :)

Stawka

Jaka jest stawka od dostawy bezpośrednio zatrudniony przez frisco?

Kilka dni

Nie zapłacili za szkolenie i kilku dniową pracę

Oba 78

Ja też miałam problem z Ukraińskim dostawcą nawet nie umiał odpowiedzieć czy to wszystko Reszta ok tylko ci kierowcy tragedia

Frisco

Tragedia prosto z Ukrainy Nie polecam w Poznaniu

Frisco ?? co to wogóle jest ?? Jeden wielki smietnik i bałagan. Warszawa - co za firma żeby po takim czasie na rynku miała ciągle problemy z wydaniem towaru kierowcom na czas. Najwazniejszy chyba powinien być klient ?? Prawda ?? a tu ciagłe spóznienia bo magazyn jak zwykle daje (usunięte przez administratora) Wrocław - jak widać to samo, firma porwała sie na swiat , a nie potrafi wydawać towaru kierowcom na czas !!!! Niektore cieple posadki powinny sie zmienić to by sie kazdemu lepiej pracowało . duże brzuchy łyse głowy szkoda że naporawde nikt tego nie widzi kto powinien... ten cyrk można porównać do naszego rządu - niby jest a h*u*j*a robi !!!! nie polecam pracy tutaj nawwt na chwile . W skali od 0-10 daje -1

a o kim mowa?

.t

Cały oddzial Wrocław to jeden wielki bałagan zaczynając od pracowników którzy robią co chcą, co chwila kawka papierosek cała Ukraina ledwo coś rozumie po kierownikach zmiany którzy śpią na paletach.Oddział ma swoje godziny przyjęcia jednak przyjmuje jak chce ,zależy jaki kierownik jeden przyjmie o 4/5 w nocy a drugi każde czekać do 6 chore ..

A skąd taka informacja? Widziałeś jego dokumenty? Ja wiem co innego. Za tym człowiekiem poszedłbym nie tylko ja ale również inni pracownicy. Najlepszy przełożony jakiego miałem...

Nie polecam pracy w dziale księgowości, pracownicy są super jednakże(usunięte przez administratora)Odradzam każdemu kto chciałby tam iść. Nie dajcie się zwieźć obiecywane podwyżki? Premie? A może dodatkowe dni wolne za ciężką pracę? Awans? Kto by się nie skusił.... Dawanie premii cichaczem innym pracownikom, którzy po prostu o to zawalczyli a reszta? Możecie pomarzyć. Krzyki, obgadywanie, telefony wieczorami, w weekendy? Standard. (usunięte przez administratora). Nie walczy o swoich pracowników, ponadto ich szkaluje do dyrektorki finansów za ich plecami. Trzymajcie się z daleka od tego działu. Mała płaca a pracy całe mnóstwo. Nadgodziny to normalka, ale potem i tak nie wypłacą wam całości, bo zarząd nie lubi płacić za nadgodziny na pracy zdalnej do której większość firm i pracowników była zmuszona, ale nadgodziny w sobotę żeby poprosić pracownika o ich wykonanie jak najbardziej tak. Zespół co chwilę się zmienia, bo wszyscy uciekają jak tylko zobaczą co się dzieje. Ten kto mądry nie da sobie wejść na głowę i ucieknie. 4 pracownice na zwolnieniu to chyba o czymś świadczy. Leki uspokajające? Przygotuj na to swój portfel. W innych działach atmosfera i szefostwo na super poziomie. Polecam zwłaszcza dział obsługi klienta, świetni ludzie!

Tadam
@1111

I nic się nie zmieniło.. może na chwilę i wracamy dokładnie do poziomu z posta..

KC
@Tadam

KC
@Tadam

I nic się nie zmieni dopóki CFO nie zostanie zmieniona. Ona potrafi tylko mówić ale nie potrafi działać. Sieje zamęt i straszny bałagan. Mówi jedno robi drugie.

Vege

Dzień dobry. Jak pakują Państwo produkty? Foliowe siatki czy raczej papierowe torby? Zamawiałam dotychczas z innego sklepu, ale tam dosłownie wszystko w foliówkach, a staram się zminimalizować ich użycie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

oi
@Vege

różnie ale na pewno nie wszytsko w foliówkach

@Vege

Produkty pakowane sa zarówno w foliowe jak i papierowe, nie jestem pewien na 100%, ale wydaje mi się, że klient może zdecydować przy składaniu zamówienia jakie toby preferuje.

Vege

Bardzo dziękuję.

mtt
@Vege

Wiesz ze torby papierowe nie mają nic wspólnego z ekologia? Właśnie dlatego wymyślono foliowki bo już drzew brakło na papier do pakowania wszystkiego...

Czy w Frisco S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak

Tak. Bardzo.

@Tak

Nieprawda

Xz

Nie ma żadnej reakcji Nie polecam pracy w oddziale Wrocław

Kamil

Siemka.Sa tu kierowcy z Warszawy na własnej DG ? Jaką wysokość karty podatkowej macie ? Pozdro

Tenet

Macie teraz większy ruch przez to, że ludzie mniej wychodzą z domów czy raczej jest normalny natłok pracy?

@Tenet

Tak.

ee
@Zorientowany

Czyli które? Większy ruch, czy normalka? Bo pytanie tak skonstruowane,że odp "tak" nic nie wyjaśnia ;d

kross
@Tenet

natłok pracy byl zawsze, wbrew pozorom takie zakupy internetowe z dowozem sa coraz bardziej popularne od dłuższego czasu, ale faktycznie w ostatnim okresie jest ciężej i tych osób jest więcej, ale w sumie co się dziwic. ja tam nie narzekam, trzeba sie cieszyc że praca jest

Edi
@ee

Większy.

A.

Dzień dobry, czy jest to ktoś z pracowników biura i podzieli sie opinia o pracy w księgowości? Bede wdzieczna za pomoc Pozdrawiam

Ez
@A.

ja co prawda nie z biura bezpośrednio ale słyszalem że mają tam spoko atmosfere i dobrze im się pracuje

Olo
@Ez

to dość okrojone informacje, nie wiesz nic więcej???

Ez
@Olo

niestety nie, tak ja mówię - nie pracuję w biurze i opieram się na zasłyszanych informacjach

Olo
@Ez

no trudno szkoda, fajnie by było gdyby ktoś coś więcej opowiedział, ale cóż, najwyraźniej mało się tu osób z biura wypowiada

W
@A.

Nie polecam. W biurze i na magazynie ogromna rotacja wynikająca z bardzo niskich wynagrodzeń i trudnych warunków pracy.

Jakimi autami jeździcie?

Merceds Sprinter

@Lommy

Całkiem całkiem, tak czułem, że Merce, ale myślałem, że może kaczki, chociaż to już trochę relikt przeszłości

prd

a ja myslalem o ogorkach..

suchar
@prd

to idź do szklarni

@Lommy

no to klasa , dzięki. Jakoś nie przyglądałem się wcześniej po mieście jakie to auta jeżdża

Inny

o sory podebrałem nicka bezmyslnie, a też mnie ta kwestia ciekawiła

Rafał

Zastanawiam się nad przyjęciem do pracy jako kierowca- dostawca. Pytanie do pracowników : czy możecie napisać plus minus jak wygląda praca: -jakie są zmiany -ile zamówień podczas zmiany, -czy kierowca sam kompletuje zamówienia -czy można pracować w wybrane dni -jak wygląda pomoc przełożonych i innych kierowców (służą pomocą czy raczej nie) -jaka jest forma zatrudnienia Z góry dziękuję za odpowiedź

Frisco
@Rafał

Daj sobie spokój z Frisco,to (usunięte przez administratora)!!Zero szacunku do pracownika!!!Tam prawie sami Ukraińcy,Białoruś.Jaka pomoc,każdy myśli tylko o sobie!!Jak nie masz tam znajomego który pracuje przynajmniej z pol roku jako kierowca to nawet tam nie idź.

Aktualny
@Rafał

kierowcy zazwyczaj pracują na zleceniu albo b2b. podstawa to jest określona kwota na każdą zrealizowaną dostawę ( to już do ustalenia na rozmowie ja się w to nie wtrącam bo nie chce nikogo wprowadzać w błąd albo coś). Łącznie dostaw dziennie robi się w granicach od 15-19 ale wiadomo im wiecej tym lepiej dla Ciebie, bo to Ty na tym zarabiasz. Są tam jeszcze inne dodatki typu za wyszkolenie innego pracownika, albo miesięczny dodatek za zrealizowanie wszystkich dostaw. Ładujesz się sam ale zamówienie przygotowuje magazyn, więc jeśli np w tygodniu zmiana zaczyna się od 6-14 no to przed 5 trzeba być żeby sobie to wszystko ogarnąć. Druga zmiana jest od 15, no to też trzeba jakoś przed 14 być. Jesli chodzi o pomoc, no to mi pomogli. Na początku ma się kilka dni szkolenia i wtedy własnie uczy Cię starszy stażem kierowca, ja ze swoim się bardzo spoko dogadałem, nauczył mnie wszystkiego co sam umie i o wszystkim poinformował, wiec jak sie dobrze trafi no to naprawde jest nieźle. Wiadomo to są tylko ludzie też są czasem zmęczeni więc z atmosferą może różnie bywać, ale ogólnie jest dobrze. Mi się ta robota podoba, ja lubię jeździć, na razie siłe jeszcze mam więc problemów z załadunkiem czy czymś no to nie mam.

ello
@Aktualny

No, w końcu jakiś komentarz, który bardziej wyczerpuje temat, thx

@Aktualny

dzieki za ten opis. a jak się już jest pracownikiem i sie kogoś szkoli to też się coś z tego ma??

@Rafał

-Zmiany: dwie zmiany od 5 i od 13 -ilosc zamowien: zalezy od starzu, na poczatku 12-15 na zmiane, starzy pracownicy 20+ na zmiane -kierowca nie kompletuje zamowien, ma przygotowane przez magazyn, przed wyjazdem pakuje dostawy na samochod, - dyspozycyjnosc kazdy pracownik sam deklaruje przed rozpoczeciem miesiaca ( ale to i tak nie jest takie sztywne, mozna sie dogadac w trakcie pracy o dodatkowy dzien wolny) - Pomoc: z tym roznie, zalezy na kogo sie trafi, ale raczej tak -forma zatrudnienia: mozna przez agencje wspolrpacujace z Frisco, albo bezposrednio. zatrudnienie na U-Z lub B2B.

Cześć. Czy we Frisco można sobie wybrać parę dni w miesiącu i w nie pracować? Szukam czegoś żeby dorobić. Jakie są zmiany? Ta druga od 14 to do której jest? Pozdrawiam

Bot
@Nowy

z reguły robi się cały etat ale może jest opcja dorobienia.. nie chce mówić bo nie wiem w sumie lepiej żebyś sie u źródła zaptytał

Toto

znajdzie się dla mnie jakieś miejsce w szeregach? szukam informacji z wewnątrz od pracowników bo na oferty to umiem wejść

Goku
@Toto

a co ci pracownik ma stanowisko wyczarować? jak nie ma ofert to i nie ma wolnych stanowisk to jest raczej logiczne i po to sie tworzy strone z ofertami pracy. jest stanowisko ale tylko na kierowce jesli ci odpowiada no to dawaj

Goku
@Toto

wymagań w sumie nie ma za wiele poza oczywiście prawem jazdy, więc jak to masz to się nadasz. a myślę że warunki oferują całkiem niezłe

DD

Jak rozliczani są kierowcy przy pracy na umowie B2B ? Czy jest konkretna stawka za dostarczone zamówienie ?

odp
@DD

Jeśli chodzi o tą stawkę podstawową no to tak, dostaje się od zrealizowanej dostawy

@odp

a prócz tego? lepiej na b2b czy zlecenie?

Aleks
@Toto

To już zależy od Ciebie, większość pracuje na zleceniu, ja też tak wolałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Frisco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Frisco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frisco S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frisco S.A.?

Kandydaci do pracy w Frisco S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frisco S.A.