Siódemka

Opinie o Siódemka

Karolina

Jaki jest powód tak długiej ciszy na forum?Mam wrażenie, że dobrze się wam pracuje i nie chce się pisać?

Hanna

@edwardini czy pomimo tego, że złożyłeś swoje zażalenie nic się nie zmieniło? Czy kogoś jeszcze spotkała podobna sytuacja? A kto z Was pracuje w Siódemka? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę?

df

@bush no nie sa ale w sumie wiesz to wszystko zalezy tez od podejscia i od tego na co chcesz przeznaczyc takie zarobki a kazdy ma inne potrzerby przeciez

edwardini

Generalnie same z nimi problemy - mówię od strony odbiorcy. Kurier robi łaskę, że przyjedzie w godzinach popołudniowych. Pozostawia przesyłki w skrzynce / sklepie / u nieznajomych sąsiadów bez uzgodnienia z odbiorcą. Sytuacje powtarzalne, pomimo skarg. Nie polecam.

Bezwzględna D.

Bezwzględna Domina Miasto Wrocław / Centrum wyjazdy Tak wiek 30 lat waga 55 kg wzrost 170 cm biust 5 znane języki - Cena za 1h 300 zł za całą noc: 3000 zł Telefon 731-957-665 Godziny pracy poniedz.-piątek: cały czas sobota: cały czas niedziela: cały czas Treść ogłoszenia Bez zahamowań, bez cenzury, bez litości... Dla zwolenników niekonwencjonalnych praktyk każdy rodzaj dominacji. Często karzę, nagradzam sporadycznie, lubię jak cierpisz... Mogę wszystko, ty nie możesz nic, no chyba że pozwolę. Nagradzam wyłącznie wtedy, gdy sobie na to zasłużysz. Wymagam od Ciebie absolutnego posłuszeństwa. ------------------------------------------------------ Dominacja psychiczna, fizyczna (tortury, chłosta, baty, pejcze, liny, kajdanki), erotyczna (gwałt analny, oralny - za pomocą straponów, wibratora, ręki), fetysze (stóp, butów, pończoch), toaletowa - piss, scat. Unieruchamianie, plucie, policzkowanie, sprowadzanie do roli psa oraz inne role - również feminizacja. Jeżeli jesteś początkujący nie masz się czego obawiać. Z przyjemnością wprowadzę Cię w świat BDSM.

Kuba

NIE POLECAM !!! Zamowilem buty ze sklepu w Gdańsku i opcja dostawy byla : Kurier Siódemka pobranie . Przesyłka miala byc w ciagu 24h ... Dostalem ja 3 dni pozniej . I jeszcze na stronie Siódemki było ze paczka jest juz w magazynie niedaleko mnie .... NIE POLECAM !!!

Marta

Jakiś absurd! Kurier w ogóle się nie kontaktuje, nie wiem kiedy w ogóle był. Po otrzymaniu informacji o wysyłce paczki, monitorowałam ją na bieżąco poprzez stronę internetową. Pierwszego dnia wieczorem patrzę, że awizowana, drugiego to samo, a nie mam żadnej informacji w skrzynce, że ktoś był ani żadnego telefonu od kuriera czy też firmy. Po telefonie na infolinię, bardzo nieuprzejma pani, głosem pretensjonalnym wyjaśniła mi, że kurier nie ma obowiązku dzwonić, a jak mnie nie ma w domu (a jestem raczej osobą przebywającą w domu) to jest to mój problem. Rozumiem, że kurier nie ma obowiązku dzwonić, ale niech firma to jakoś rozwiąże, chociażby poprzez e-mail, że takowa próba była. Suma sumarum okazało się, że muszę jechać do Komornik i wysłałam tam właśnie męża.

Janusz

Przepracowałem dla tej firmy ponad rok jako przewoźnik- kurier. Mając ponad dwudziestoletni staż w branży przesyłek kurierskich, z całą odpowiedzialnością mogę napisać, że z takim złodziejstwem w kwestii rozliczeń za wykonaną pracę, łobuzerstwem w sposobach traktowania ludzi i brakiem profesjonalizmu w ogóle,jak w firmie "Siódemka" o/Warszawa jeszcze się nie spotkałem. Zdecydowanie odradzam. Jeśli ktoś ma podobne doświadczenia i nie boi się o tym mówić- proszę o kontakt jpodniesinski@wp.pl ; wybieram się z tym do sądu.

sagan

oddzial siodemki w rawie maz to istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero przerw brygadzisci poganiaja jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a to wszystko za40 zl za noc pracy

Agnieszka

NAJGORSZA firma kurierska z jaką miałam styczność!!!!! ODRADZAM!!!!!

mee

Kurierzy zupełnie niepoważnie. Zostawiają kolejne paczki w miejscowym sklepie, do którego ja nie zaglądam nawet raz do roku. Robią to pomimo mojego zakazu,a jadąc do sklepu przejeżdżają obok mojego domu. Uwagi klienta są lekceważone i ogólnie wszystkim odradzam korzystanie z usług ten firmy, bo się człowiem tylko denerwuje.

wkurwiony

ta siodemka to jakas pomylka, mieszkam w warszawie i tam tez znajduje sie firma kurierska siodemka, myslalem ze dostarczenie paczki to max dzien dwa ale sie pomylilem czekam piec dni zero kontaktu z kurierem zadzwonilem do ich biura i powiedziano mizemam czekac bo paczka wyjechala i bedzie dzis lub jutro, ekstra to ja teraz musze czekac caly dzien w domu az ktos przyjedzie, powinni wysylac chociaz sms z godzinami w ktorych sie pojawi, juz nigdy tu nie zamowie nie pozdrawiam

papas

Płacą 10 brutto, a więc niewiele.W tym oddziale gdzie ja pracowałem tak naprawdę ciężka praca trwa jakieś 3,5 do 4 godziny zanim kurierzy nie odbiorą swoich przesyłek. Ale na dłuższą metę nie polecam tej roboty. Jeżeli masz do przerzucenia kilkadziesiąt lub stokilkadziesiąt paczek o wadze +20 kg (a nie ma siły aby takich nie było przy kilku tys. wszystkich) ,to prędzej czy później odbije się to na twoim kręgosłupie do tego praktycznie pracujesz w temperaturze takiej jak na dworze a niekiedy w przeciągu. Stąd tak rotacja na magazynie. A teraz zagadka jak ma wyglądać paczka która waży 30 kg ,lub taka która pod nią leży ,jeżeli sortuje ją człowiek dostający 8 zł na godz i działający pod presją czasu?Z resztą podejrzewam ,że to akurat dotyczy jeśli nie wszystkich to większości firm kurierskich

dźwigacz

Witam, czy ktoś wie jaka jest stawka godzinowa na stanowisku magazyniera? Wczoraj dzwoniła do mnie Pani i ciężko było się z nią dogadać, więc niewiele się dowiedziałem. Chodzi o oddział Poznań-Plewiska. Jeżeli ktoś ma takie informacje, to proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

jacek

Mimo, że transakcja nie doszła do skutku, kontakt ze sklepem uważam za bardzo dobry. Natomiast firma kurierska " siódemka", z której usług korzysta to jakieś nieporozumienie. Przedstawiciele sklepu twierdzą, że mają z nią umowę, by kurier w razie potrzeby poświęcił klientowi 15 minut na odbiór i fizyczne sprawdzenie przesyłki w jego obecności. Mocodawcy "siódemki" upierają się, że kurier nie ma obowiązku czekać ani chwili, gdy za nią zapłacę i pokwituję odbiór i że jest to jego dobra wola. Tłumaczą, że nie wiedzą czy tak jest w umowie, bo umowy podpisywane są ze sklepami indywidualnie i nie mają w tej chwili do nich wglądu. Zatem sprawdzenie zawartości przesyłki, bez dobrego humoru kuriera i ewentualne natychmiastowe sporządzenie protokołu w celu skutecznego postępowania reklamacyjnego jest praktycznie niemożliwe, zwłaszcza jeśli z zewnątrz paczka wydaje się być nieuszkodzona. Niestety LED-TV są delikatnym sprzętem i to sporych gabarytów. Mają duże powierzchnie narażone na uszkodzenia mechaniczne, więc taki sposób transakcji kojarzy mi się raczej z loterią, niż profesjonalizmem. Zapewne po dniu lub dwóch, nawet jeśli ktoś raczyłby przybyć, by spisać protokół nie uwierzy mi że po otwarciu przesyłki w kartonie telewizor okazał się mieć pęknięty ekran lub zamiast niego była stara rama okienna. Natomiast hipotetyczny kurier, z pewnością będzie się upierał, że dostarczył ją w idealnym stanie, by nie narażać siebie na nieprzyjemności. Niestety bez protokołu spisanego przez kuriera w momencie odbioru przesyłki nie będę w stanie udowodnić, że zapłaciłem ponad 2000 zł. za stare okno i na zdrowy rozsądek, nikt takiej reklamacji nie uzna. Twierdzenie przedstawicieli firmy kurierskiej, że nie odpowiada ona za zawartość przesyłki jest po prostu śmieszne. Przecież przez kilka dni jest w ich rękach i uszkodzenia może powstać w wyniku niewłaściwego traktowania przez jej pracowników lub pracowników sklepu. Sprawdzenie w obecności kuriera ma na celu wykluczenie winy adresata, co też ułatwi znalezienie ewentualnych winnych. Jak myślę jest to niewygodne dla firm kurierskich i sklepów gdyż rotacja pracowników i pogoń za kasą sprawia, że nie mają nad nimi kontroli i obie strony zdają sobie sprawę, że byłyby winnymi ponad 99% reklamacji związanych z uszkodzeniami podczas transportu do klienta. Ponad to Cytuję słowa pana Marcina Kruszyńskiego - PR Managera Siódemki odnośnie innej kwestii: - Zasadą jest brak możliwości otwarcia przesyłki w celu sprawdzenia jej zawartości przed odbiorem przesyłki przez odbiorcę – informuje Firma, jak dodaje, dopuszcza jednak możliwość weryfikacji zawartości w przypadku przesyłek towarowych (o masie powyżej 20 kg lub o wymiarach z których choć jeden przekracza 200 cm lub gdy suma długości i największego obwodu mierzonego w innym kierunku niż długość przekracza 300 cm)- http://serwisy.gazetaprawna.pl/poradnik-konsumenta/artykuly/776405,otwarcie-przesylki-przed-potwierdzeniem-obioru.html O tym również ani kurierzy ani zawiadujący "siódemką"nie słyszeli a co ma miejsce w w przypadku TV wielkości , już ok. 50 cali. Zatem jak na wstępie, obsługę sklepu mimo wszystko oceniam pozytywnie ale kuriera 'SIÓDMKĘ"radzę omijać szerokim łukiem, no chyba że zamawia się rzeczy nie narażone na ryzyko poważnego uszkodzenia np. ziemniaki w workach, ewentualnie gazety lub książki.

Beata

Praca tej firmy to totalna porażka. Kurier umawia się na dostarczenie paczki po czym nikt nie przyjeżdża. Kiedyś natomiast zdarzyło mi się, że w ogóle nie zadzwonił wcześniej a informacje o paczce zostawił w bramie (mieszkam w bloku!).

jac

Zgadzam sie w 100% administracja oddzialu gdansk zapomniala chyba ze niewolnictwo zniesiono wiele lat temu

slon

Pełna patologia zwłaszcza oddzial gdansk kierownicy i caly serwis ksk to jedno dno nie polecam

kursió

Witam, Czy to pawda że wypłata jest zawsze 20-tego a pierwszą wypłatę wypłacają drugiego miesiąca? Dziś powinienem dostać wypłatę powiedzieli mi że za miesiąc dopiero.

megi

Jestem zona kuriera i nikt nas tak nigdy nie okradal jak ta firma. Co miesiac wymyslaja jakies "noty" a gdy maz prosi o wyjasnienie z jakiej okazji tak sie bogaca naszym kosztem to nikt nic nie wie kaza dzwonic do centrali i tam wyjasniac. Gdybym mieszkala w Warszawie chetnie bym sie tam przeszla i wyjasnila z nimi dlaczego nas okradaja ale niestety nie mam okazjii. Ludzie trzymajcie sie z daleka od tej firmy. Oboz pracy inic wiecej. Meza nie ma do poznych godzin wieczornych po 100 paczek rozwozi zeby bylo wiecej pieniazkow to zawsze cos wymysla i mu zabiora.

adfad

DNO. Pracowałem kilka miesięcy i pomijając to jak beznadziejny jest to pracodawca, to NIGDY nie wyślę paczki siódemką, bo albo dostanę zniszczoną paczkę, albo nie dostane jej wcale

luki

bardzo jestem nie zadowolony z usług tej firmy kurierskiej ponieważ zamowilem przesylke tydzień temu i do dzisiaj nie dojechala dzwoniłem zapewniali mnie ze do 20stej dojedzie ale to jest bzdura ponieważ kurier podobno u mnie byl juz trzy razy i niby nikogo nie było a po za tym jak on ma do mnie dotrzeć o 20stej jak na stronie siódemki gdzie jest monitoring przesyłki sprawdziłem i kurier trzy krotie oddawał przesyłke o godzinie 18 stej do magazynu to jest kpina i żarty z klientów nie polecam tej firmy

sahar

Bez wykształcenia Cię tam wezmą nawet na inne stanowisko niż kurier czy magazynier. Ale nie polecam hehe. A rekrutacja raczej wewnętrzna.

bubu

Praca w tej firmie to kompletna pomyłka, szczególnie jeśli chodzi o Katowice. Chodzi głównie o prace kuriera. Praca po 10-12godz., przeważnie 12 godzin. Traktują człowieka jak śmiecia, byle szybciej, byle więcej. Ciągła presja czasu i kar. Kurier ma wszystko dowieź i wszystko odebrać i mają gdzieś to ile to zajmie, czy się wyrobi czy nie, czy kogoś niema. Praca za grosze. Człowiek jest kurierem, magazynierem, call center, i biurem w aucie. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie, bo szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego za taką kase, i przede wszystkim za taką prace. Rotacja kurierów ogromna. Praca jest non stop dla kuriera. Każdy idzie, patrzy jak to wygląda i spada stamtąd. Gorzej jak ktoś wejdzie bez obeznania tam na swojej działalności. To wtedy tyra w tym bagnie. TYLE. BRAK SŁÓW.

Siódemka

A ja wam powiem szczerze jak jest, pracuję rok dostałam umowę na trzy lata prywatna opieka zdrowotna za grosze :) Jestem bardzo zadowolona mam podstawę plus premia która jest różna ale wynagrodzenie jest na prawdę w porządku patrząc pod kontem innych firm. Tutaj przekonałam się że praca w call center jest na prawdę przyjemna :) Żeby nie było tak pięknie oczywiście zmiany są przeróżne.. w sezonie szczytu pracujemy po 9-10 godzin dziennie.. ale możliwośc roozwoju w Siódemce myślę że to wynagradza :)

Robyd

marko
@Robyd 26.04.2014 22:39
A jak myślicie? Jak będzie gdy Francuzi przejmą Siódemkę? Czy pensje np. też będą takie jak we Francji?...

Chyba żartujesz.

alexandra

Kurier w porządku, bo co może, że w takiej firmie kurierskiej pracuje ... najwyżej może się zwolnić, a nie każdego na to stać ... Natomiast jakość usługi w zakresie- możliwość śledzenia przesyłki i łatwość kontaktu z kurierem - świadczonej przez firmę, to ... po prostu brak słów. Zostałam zmuszona przez firmę do ponad 10 godzinnego domowego "aresztu", aby móc odebrać wysłaną do mnie przesyłkę. Jakikolwiek kontakt z tzw. konsultantem był jak rozmowa z automatem. Moje prośby o to by uzyskać przybliżony czas przyjazdu kuriera do mnie typu. do południa, lub po południu ... kończył się na stwierdzeniu ... "kurier ma czas na dostarczenie przesyłki od 8.00 do 20.00". I tak w kółko. Czasem pani konsultantka dodawała ... "nie kontaktujemy się z kurierami". Negatyw, negatyw i jeszcze raz negatyw!!! Zero profesjonalizmu, zero poszanowania dla czasu klienta, zero konsultacji, zero indywidualnego podejścia, zero zrozumienia dla drugiego człowieka. Musiałam wziąć wolne w pracy żeby odebrać przesyłkę! Jeśli jeszcze kiedykolwiek będę musiała coś zakupić w necie i dowiem się, że jedyną opcją dostawy jest firma "siódemka" to siedem razy splunę przez lewe ramię i natychmiast zrezygnuję z zakupu. Nie chcę mieć więcej nic do czynienia z tą firmą i jej konsultantami. I wszystkim odradzam.

Dynastia...

Pracowałem w firmie Siódemka dość długo i najgorszemu wrogowi nie życzył bym tam pracować. Jest to tak zwana Dynastia od kręgu Prezesa, po Dyrekcje i Kierownictwo. Nie masz znajomości w rodzinie w tej firmie to nawet nie staraj się o pracę bo o podwyżkach i jakichkolwiek premiach możesz tylko śnić. Na rozmowach obiecują o profitach i o premiach, za które i tak płacisz w pensji podatek, a premia jest uznaniowa więc albo ci dam albo ci nie dam. Zawsze i tak znajdą pretekst, że by ci nie dać. (usunięte przez administratora) Teksty pod tytułem „…chyba nie wiesz kim ja jestem…”, albo „…długo to ty tutaj nie popracujesz…” to podstawowe mobilizowanie, głównie w dziale Handlowym (usunięte przez administratora)Zero opanowania, jakiekolwiek dykcji, a na dodatek soczysta wymowa. Ciągle wyróżniający się tym, że ktoś coś za niego robi bo do niczego sam w życiu nie doszedł. Zerowe wykształcenie, a znajomości językowe na podstawie pierwszej klasy podstawowej. Tak zwane sztuczne stanowiska. Nie polecam, warto jest poszukać dłużej, a znaleźć coś fajnego.

wyzysk

Praca w charakterze kuriera to ciężki chleb. Szczególnie w Katowicach. Praca od 6 do skończenia niby do 4 są odbiory ale niektóre firmy mają ustalone np o 17, 18. Najlepsza jest kobieta z działu rekrutacji która myśli że jest piękna bo jej dziadki komplementy prawią hahaha omijajcie tą firmę bo stracicie zdrowie i Kręgosłup

pozew

Proszę o kontakt osoby, które zostały oszukane przez firmę kurierską Siódemka poprzez naliczanie zawyżonych faktur i brak dostarczenia podpisanej umowy. pozewzbiorowysiodemka@wp.pl Pozdrawiam

kris
@pozew 24.03.2014 09:08

Chętnie złoże taki pozew od 2 miesięcy nie dostarczyli mi pieniędzy za paczkę oszuści

marko

Zapomnijcie o pracy kuriera w siódemce. Robisz jak ten ( usunięte przez administratora ) od 6 rano do końca dnia za marne 2 tys. Życia towarzyskiego praktycznie nie ma a gdy przychodzi weekend wolny to praktycznie nic się nigdzie się nie chce wychodzić. Oczywiście gdy człowiek jest pod ściana to dobre i takie zajęcie ale tak jak mówię, jak nie musisz to trzymają się z daleka

była pracownica

Kiedyś tam pracowałam za czasu Pana PW i jego wspaniałego braciszka PB - teraz dyrekora. Praca ogólnie była ok do chcwili kiedy byłam tam zbedna i potraktowano mnie jak ..... Szkoda pisac nie polecam pracy w siódemce nikomu nawet najgorszemu wrogowi.

takaprawda

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . Wszędzie trzeba (usunięte przez administratora) tyle . Jestem handlowcem w firmie zajmującej się zabezpieczeniami i nie mam normy godzinowej - nie da się bo klienci albo pracują , albo nie ma prądu , w sobote , w niedziele, o 20 , o 6 rano - tak wygląda praca handlowca - pracuję 7 lat i znam ten chleb . wszedłem na tą stronę ponieważ zaproponowano mi pracę w krakowie i nie wiem jak to wygląda i czy warto ?

nowy

na jakim poziomie jest podstawa PH w siódemce ? może mi ktoś przeslać dane na maila? (usunięte przez administratora)

expracownik

Pracowałem w Siódemce przez dłuższy czas. Szczerze nikomu nie polecam tej firmy jako pracodawcy. W pionach operacyjnych poczynając od v-ce prezesa występują związki rodzinne. Nie da się też ukryć, że od rozmowy kwalifikacyjnej obiecują złote góry i wiele osób niestety się na to łapie. Na umowach często występują niskie podstawy, ale firma broni się wysokimi premiami za osiągnięte rezultaty, niestety kiedy przychodzi co do czego ucinają tzw. premie uznaniowe za byle co - firma 'oszczędza', warto też dodać, że bez podstawnie, ale jeżeli masz słabego kierownika, który nie umie zadbać o swoich pracowników to niestety tak jest i pozostajesz często z samą podstawą. Nie można jednak zarzucić, że są działy w których pracuje się naprawdę z wielką przyjemnością. Są także poszczególne osoby z każdego działu z którymi można się dogadać, jak także, które będą na tyle życzliwe, że Ci pomogą, niestety w wielu przypadkach musisz radzić sobie sam, na jakim stanowisku byś nie był. Warto też wspomnieć, że pomimo, iż firma w wielu przypadkach znajduje się w luźnej atmosferze i większość osób zwraca się do siebie na per 'Ty' to w bardziej plotkarskiej firmie nie miałem możliwości pracowania. Jest też bardzo wiele osób, które nie patrzy na innych i jak to się mówi po trupach do kariery, w Siódemce można się z tym często spotkać. Ogólnikując nie polecam Siódemki jako pracodawcy i wychodzę z założenia, że warto szukać czegoś innego.

inter

witam, jestem zainteresowany złozeniem CV na oferte przedstawiciel handlowy . Prosze odpowiedzcie mi na pytanie czy to stanowisko to de facto kurier? tzn osoba która jezdzi duzym dostawczym Transitem lub Ducato i rozwozi przesyłki czy PH to jakies osobne stanowisko, auto i zadania? dz.

Misza

a jaki miałes rejon kolego? ja tez własnie chciałem podjac z nimi współprace. Pozdrawiam

obiektywna

Nie jestem pracownikiem tej firmy, mam tam znajomych. Za ubezpieczenie medyczne potrącają we wszystkich firmach

helmut

tak można pracować u przewoźnika który ma podpisaną z nimi umowę, ale za dużo nie zarobisz a stracisz cały dzień (praca w godzinach od 6.30-21.00

jergiej48
@helmut 13.07.2013 21:13

Nie, nie musi mieć . przyjmujesz się do tzw. pośrednika i on ustala z tobą warunki. A są one takie. 2.50 zł od paczki paliwo i samochód własny, może być osobówka i telefon na swój koszt. I wychodzisz jak Zabłocki na mydle.Policz dziennie około 20-25 paczek no z porywem 28. a co się nabiegasz po piętrach to twoje. jergiej48

sxc

Czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda praca przedstawiciel handlowego? Jak realnie wyglądają zarobki ?

Jagoda

moglby ktos napisac jakie zarobki w Telefonicznej obsłudze klienta? nie chodzi o telemarketing a o odbieranie telelfonów.

gośka

Wiesz, zawsze ( jak ktos ma po drodze) warto wejsc, zobaczyc... Ale wiem jak jest, obiecuja zlote gory...

zainteresowany praca w Oddziale Gdansk

Dzięki Gośka za szybka odpowiedz i szczerość. Wyleczyłas mnie z ubiegania się o prace na tym stanowisku w tej firmie. Za taką kasiore co daja w Siódemce nie dalbym rady utrzymac sie w Gdańsku...niestety. Ciesze się że odpisałaś, przynajmniej wiem, że Siódemka to zły kierunek. Adam

gośka

Obawiam sie, ze warunki pracy podobne jak wszedzie, wynagrodzenie (usunięte przez administratora) zl netto. Dostaniesz karte enel med, multisport i masz sie cieszyc. Za enel med zabieraja Ci (usunięte przez administratora) zl z pensji, za multi okoko (usunięte przez administratora) zl.

zainteresowany praca w Oddziale Gdansk

Goska lub inne sympatyczne osoby mozecie cos napisac o stanowisku koordynator operacji na magazynie, uiegam sie wlasnie o prace na tym stanowisku w Siódemce w Gdansku. Napiszcie chlopaki i dziewczyny ile orientacyjnie dają na ręke na tym stanowisku? moze ktos opisac jak sie pracjue w gdansku ?

gośka

Witam wszytskich zainteresowanych praca w Siodemce. Ja pracowalam tam 2 lata i moge sporo napisac o kilku stanowiskach, Przede wszytskim praca telemarketera, za najnizsza krajowa, do tego sa premie za wyrobienie 8 spotkan dziennie. Jelsi spotkania sa a sie nieodbeda to oczywiscie automatycznie obniza sie prog i premii moze nie byc. Telemarketer dostaje (usunięte przez administratora)zl brutto za wyrobienie 100% planu, w tym musi byc 10 spotkan kat A czyli klientow, ktorzy maja najwyzsze obroty. Taki handlowiec moze miec z tych spotkan niezla kase. Powiem tak, sa handlowyc i to spora wiekszosc, ktora wyciaga na reke ponad 3 tysiaki, sa tacy co maja na raczke 6 tysiakow, wiec zarobki sa naprawde dobre. Ale oczywiscie trzeba tyrac. Praca dziewczyn w dziale obslugi klienta to albo um zlecenie, albo zarobki (usunięte przez administratora) zl na reke, czyli szal! Co do kolesiostwa, owszem. Kierownik dzialu handlowego jak kogos lubi to zawsze mu firme podrzuci. Kpina jest zalatwianie wlasnych spraw, przez kierownikow w czasie godzin pracy. wlasne sprwy czyli:handlowiec musi pojechac z psem kierasa do fryzjera, handlowiec musi odebrac dziecko, musi zawiesc kierownika do lekarza, bo tego noga boli itp... Praca na magazynie, panowie pracuja w kiepskich warunkach za (usunięte przez administratora)zl na um zlecnie! Pozniej jak sie sprawdza tez dostana(usunięte przez administratora) zl netto ale umowa o prace. To sa realia! Wiec jesli ktos chce nich idzie,s porbowac mozna, ale ciesnienie w kazdym dziale jest, a kasa zenujaca...

zbinekpe
@gośka 04.02.2013 13:34

niestety firma przewozowa siódemka okazała się niekompetentna i arogancka. Paczka pomimo oznaczenia "szkło" nosiła ślady niechlujnego przerzucania, karton był przedziurawiony, a silnik miał urwaną stopę. Kurierowi tak się spieszyło że nawet nie zażądał podpisu potwierdzenia odbioru, położył paczkę pod płot, pokazał łapkę i odjechał. Nawet nie miałem możliwości sprawdzenia przesyłki i spisania protokołu. Po interwencji w centrali okazało się że owszem, przyślą znowu kuriera, załatwimy formalności, silnik oddam, a na rozpatrzenie sprawy firma ma miesiąc. No tyle czasu to nie mam.

asdf

a powiedzcie mi proszę jak z kurierami? jak wygląda praca? zarobki?

Ja sam

Jeśli chodzi o kasę na początek dla PH w Warszawie (nie wiem czy taka sama kasa w innych rejonach w PL) na początek to ok 2100 zł netto, dochodzi do 2400 zł netto po 3 miesiącach jeśli zrobisz "szał" (czyli nie zrobisz) i odliczają Ci miesięcznie 250 zł za auto. Do tego dostajesz marne 5% za prowizję (jeśli oczywiście zrobisz 100% planu), Prowizję dostajesz od 80% - ale to tylko 1% wówczas. Więc jak masz planu ok 13000 zł, to wówczas jak zrobisz 80% (czyli 10400 zł) wówczas otrzymasz bagatela 1% prowizji (czyli 104 zł brutto) - 23% VAT. A nacharujesz się jak cholera. Więc nie wiem czy to co się tam dzieje to jakaś dobra sprawa. Powiem tak: Chcesz być dobrze sprany i przejść szkołę życia - możesz spróbować w Siódemce popracować. Ale wypiorą Cię, a do tego to wszystko nazywa się mobbingiem. Więc ja nie polecam...

kasjer

Witam. czy jakieś bliższe informacje o pracy kasjer: zmianowość?, pensja?, dodatki jakieś ?

albatros

jak szukasz czegoś do zdobycia doświadczenia za male pieniądze to mozesz uderzać ale za ciekawie to nie jest ogromna rotacja

Zostaw opinię o Siódemka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siódemka