Opinie o Siódemka w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Siódemka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Siódemka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siódemka w Kielce

nutcane Nowy wpis

w siódemce całkiem nieźle się zarabia, kurierzy mają tak koło 2100 zł na rękę na spokojnie, tylko wiadomo, do tego trzeba mieć również odpowiednie prawo jazdy kategorii C jak podejrzewam :) pozdrawiam

kierowca Nowy wpis

co za bzdury. tu w siódemce... które tak nawiasem mówiąc już nie ma, zostala sprzewdana i w najblizszych tygodniach przestaje istnieć pracuje się niemal wyłącznie na własnej działalności. kiedys tak bylo ze dawali umowe na 400 zl i pracuj od switu do nocy. ale teraz: wlasne auto i działalnosc. chodź nadal pracujesz od switu do nocy, jest jescze kilka niedobitków z poprzedniego okresu ale to juz resztki.

kierowca Nowy wpis

kolego, tyle nie zarabia tu nawet kierownik operacyjny. kurier jak weźmie na łapę 1800 do 2200 to maks.

mario Nowy wpis

Z tego co kojarzę, to każdy kurier, który nie jeździ pod wykonawcą musi mieć założoną działalność gospodarczą. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale Siódemka chce zmniejszać swoje koszty zatrudnienia do minimum. Nie wiem co prawda jak teraz wygląda kwestia zarobków, czy coś się zmieniło, ale granica 3-4 tysiące na czysto jest realna?

Kurier

Niski poziom. Nie było rozmowy kwalifikacyjnej tylko opowiadanie o obowiązkach. Pierwsze 10 dni jazdy za darmo - niby szkolenie. Od rana do wieczora, często do ok 19 od 6.30. Potem po podpisaniu umowy... śmiecia na 400 zł/mc. wypłata. Fakt, nigdy się nie spóźnił z wypłatą. Ale potrącenia były tak wielkie, że wypłata to średnio 1500 zł. Dlatego zrezygnowałem, gdy nie było widoku na poprawę a furiat używał do rozmowy języka pijaczka z rynsztoka.

Pytania...: prawo jazdy posiada ? niekaralny ? chce pracować? To będzie pracował.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
zadowolony

Na międzynarodówce kolego masz zarabiać 2500-300 i nie więcej jak 3 tyg w trasie. w rzeczywistości nie zdaży wyschnąć pranie a już dzwonią byś jechał. Więc rodziny de facto nie widzisz. W trasie tylko landówkami, bo za autostrady nie płacą. Ale jadą landówkami wymagają spalania min. gdzie jedynie można je uzyskać na autostradzie biorąc pod uwagę obciążenie - 75% to przeładowanie to masz przepał. A jadąc landówkami tracisz czas. więc spóżniasz się przeładowanym autem i masz przepał. A za to wszystko oczywiście są obciążenia więc z wypłaty realnie dostajesz 1700 zł. czasem 1950. Sam się zastanów czy warto.

gotowy

czy ktoś moze mi powiedzieć jak wyglada stanowisko pracy jako kierowca miedzynarodowy w tej firmie???

zadowolony

Tyle zolci w twej eypowiedzi. Pewnie jestes jakims niedoceninyn pracownikiem viura... albo jeszcze gorzej jakas kasjerka od kilku lat ktora wszyscy olewaja ze gledu na swoja zalosc... i odbijasz to sobie tutaj na kims kogo vhyba nawet nie znasz. :) zalosne. Ae ciz. Masz prawo miec swoje zdanie

chmurka

tak? pracuje w kurierce w której On był kierownikiem ostatnio. Śmieszne jest co piszesz bo był na wypowiedzeniu... wyżej heheh On???? nigdy w życiu

zadowolony

chmurka... czy jak ci tam... kiepskie masz informacje. nie wyrzucili tylko przenieśli wyżej. Ponoć do centrali... ostatnio się z nim widziałem w wawie, był na jakimś obiedzie z "fiszami" z góry. Wugląda na o, że wreszcie chłopaka docienił ktoś to się zna na rzeczy.

chumrka

inamorato który kierownik? czyżby przesławny p. (usunięte przez administratora)??? On jest nienormalny :/ już go wyrzucili z kolejnej kurierki a to o czymś świadczy :D

inamorato

Pracowalem w siódemce jako przedstawiciel handlowy praca fajna ale kierownik miał problem z głową.I niestety pożegnalem się z firmą.Ludzią na stanowiskach kierowniczych bije do łba.

kierownik.siodemka

To nie prawda jest co pisza tu pewne osobg. W siodemce zarobi sie ok 1800, 1900 a dlugie trasy zarobia nawet do 2200, 2300. Wiadomo, stalych godzin pracy nie ma ale jak ktos jest sprytny to szybko ogarnie swoje paczki w danym dniu. Jedynie to albo ludzie moga spowolnic albo awaria auta a w siodemce jest ich cale mnostwo. Auta oczywiscie nie wszystkie ale wiekszosc jest w oplakanym stanie ale Grzesiu na to leje bo liczy sie tylko to ze kurier ma wyjechac w trase i rozwiezc jego paczki. A jak wroci i czy wroci to juz nie jest to jego sprawa. On wymaga. Ogolem ten czlowiek nie ma sumienia i szkoly, wogole to procz kasy i bmw nie ma nic. A nie daj boze ktorys pracownik zarysuje jego auto albo wjedzie w cos z wlasnej winy. Rece zaciera z radosci bo pracownik odda pol pensji. Ogolem praca jako kurier jest ciekawa ale siodemke odradzam ze wzgledu na bezpieczenstwo podczas jazdy autem. Chyba ze ktos lubi adrenaline to niech sprobuje swoich sil.

zdziwiony

No i stało się. Decyzja zatwierdzona po upublicznieniu : (usunięte przez administratora) Pozostało jedynie czekać na pierwsze zwolnienia w Siódemce... Więc jak "mich"... nadal tam jeździsz, czy już drapiesz się po głowie gdzie znaleźć pracę po takiej padlinie jaką jest ten oddział w Kielcach ?

kiero

co za bzdury , czy tutaj piszą osoby które pracują w Siódemce ??? wsiowy właśnie przekazał kierowcom nowo zakupione samochody i ja tez dostałem. krytyków i zazdrośników tutaj pełno , ja jestem zadowolony bo to co słyszę jak jest w innych firmach kurierskich to dziękuję ze mam w ogóle pracę .

zdziwiony

No tak... szkoda takich ludzi, którzy chcą pracować bezpłatnie. Obniżają wartość rynku pracy a do tego nabijają kabzę takim oszustom jak ten tu wymieniany...

anna

czy przyjmują tam studentów na bezłatne praktyki zawodowe?

Zadowolony

DPD kupilo siodemke :))) jak wcześniej Fedex kupił Opka. Kielecki wsiowy/druciarz już wie, że są to ostatnie jego chiwile :))) na szczęście skończy się wyżywanie sie na kurierach (usunięte przez administratora)Z (usunięte przez administratora)stanie się wreszcie normalną firmą gdzie nie będzie się pracować od świtu do nocy.

mich
@Zadowolony

no to twoje zadowolenie wkrótce minie ,hahaha szkoda mi ciebie bo cały czas jesteś nie zadowolony , wkurzony i to tylko na siebie ze nie potrafisz nic sam zrobić :)) ja pracuje w Siódemce w Kielcach własnym samochodem i wiem ze jutro również tutaj będę pracował :))Sami mądrale wpychają się bez kolejki na magazynie i to do rozliczenia a my stoimy , ktoś zwróci im uwagę to później właśnie piszą takie opinie. pozdrawiam

@mich

Cóż... właśnie zostala upubliczniona decyzja UOKIK odnośnie wciągnięcia tej czerwonej firmy przez potentata DPD... jesteś pewien, że nadal tam będziesz jeździć ? Bo słuchy chodzą, że DPD zacznie od likwidacji przedstawicielstw... więc i tych co niestety kupili auta i wstawili do Siódemki...

Bronek
@Zadowolony

To po zawodówce tam przyjmują, a ja z wyższym wykształceniem martwię się czy mnie na praktyki tam przyjmą,

@Bronek

Oczywiście, że przyjmą. Za 400 zł na umowę zlecenie. Pierwsze 2 tyg za darmo w ramach szkolenia. Ponadto od 6 do co najmniej 18-ej. Poza tym Siódemka została sprzedana... więc dni Kieleckiej polacówki są policzone...

Kamil W

Czy wystarczy wykształcenie ZAWODOWE do pracy jako kurier. Mój kolega Tomasz Kurak z Barwinka teraz chyba w Tokarni mieszka pracuje w Kieleckiej siódemce i ma zawodówkę.

zwolniony

Niestety nie zwolniony na wlasne zycxenie wlasciciel firmy to furiat. Debil jakich malo ocxywiscie on nie zwalnia tylko doprowadza do sytuacji gdy ludzie sami odchodza. Ciagle obcinanie pensji umowa zlecenie na 400 zl a jak potem chcesz isc do sadu bo jest nagranie twojej racji na kamerach to nagle te nagrania poginely. Oszustwa kretactwa i mataczenie. I nigdy nie dostajesz wypracoeanej wyplaty. Ja tam robilem ponad dwa lata. Nigdy nie widzialem pelnej wyplaty

marti

a jak atmosfera w samej pracyw Siódemce? i jak obecne relacje na linii pracownik - pracodawca? coś się zmieniło?

Zostaw merytoryczną opinię o Siódemka - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Siódemka?

Kandydaci do pracy w Siódemka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Siódemka