Opinie o Siódemka w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Siódemka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Siódemka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siódemka w Kielce

driver to driver

ja tam jeżdżę swoim sam i jestem zadowolony , myślę o wstawieniu następnego . przestańcie narzekać i pomyślcie trochę , własnej inicjatywy a da się zarobić :)) mnie się wsiowy nie czepia , nie wiem o co wam chodzi . pozdro dla 7 Kielce :))

driver :)

Można powiedzieć, że jest ok. jak już kadra kierownicza się bzy...a z pracownikami to znaczy jest dobrze :)

ona

nie weim jak jest teraz... ale wtedy nie było najlepiej:P kasy tyle ze za bilety sie akurat zwracało i niewiele zostawało. ogolnie syf straszny, mnie sie ogolnie praca podobała ale warunki straszne

driver :)

No i jest jak mówił Bogusz, ledwie kilka dni po jego odejściu i wszystko ucichło. Żadnych buntów, żadnych strajków, wszyscy jak te cielęta się godzą na traktowanie jak szmaty przez wsiowego.

Kurier

Niski poziom. Nie było rozmowy kwalifikacyjnej tylko opowiadanie o obowiązkach. Pierwsze 10 dni jazdy za darmo - niby szkolenie. Od rana do wieczora, często do ok 19 od 6.30. Potem po podpisaniu umowy... śmiecia na 400 zł/mc. wypłata. Fakt, nigdy się nie spóźnił z wypłatą. Ale potrącenia były tak wielkie, że wypłata to średnio 1500 zł. Dlatego zrezygnowałem, gdy nie było widoku na poprawę a furiat używał do rozmowy języka pijaczka z rynsztoka.

Pytania...: prawo jazdy posiada ? niekaralny ? chce pracować? To będzie pracował.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
wytrzymujący

ona - 2013-07-14 22:24:54 no moge byc nie w temacie bo nie byłam tam do 2010:P w sumie mało kto tam wytrzymuje z (usunięte przez administratora). dłużej niż kilka miesiecyTo prawda, że mało kto... az dziw, że ludzie w ogóle chcą tam pracować.

ona

no moge byc nie w temacie bo nie byłam tam do 2010:P w sumie mało kto tam wytrzymuje z G. dłużej niż kilka miesiecy

z trasy

Kurna, kiero odszedł, zacznie się dym. Kto to teraz będzie pilnował? był facet na odpowiednim stanowisku a teraz jest jakaś ciapa.

kurier

Gościu, zajrzyj do tematu, siodemka kielce przecież, i o jakie noclegi ci chodzi. Tu się pracuje jako kurier rozwożąc przesyłki.

kurier

Kiero jest ok, chyba najlepszy jakiego miała ta nieszczęsna siodemka. Daje rade i mimo, ze w stosunku do szefa niemal zawsze ma racje to i tak dostaje po glowie, za to, ze jest od szefa mądrzejszy(usunięte przez administratora) Własnie kiero walczy o nowe auto lub chociaż o nowe części zamienne a nie używane, (usunięte przez administratora) Kiero, zawsze odbierze telefon, pomoże, czasem się wydrze ale taka już jego praca, zawsze postawi zastepcze auto, a i sam pojedzie jak jest problem. Wszyscy idą do domu a ten jescze siedzi by pisać jakies smieszne raporty, których wymaga wsiowy. Studenci? Jest ich kilku... Dawaj chłopie, czekamy.

Zatem masz dwie możliwości: albo wróć do szkoły sie uczyć albo wykonuj poprawnie swoją pracę. Bo takich jak ty jest tu sporo, wszyscy narzekają, marudzą ale nikt nie chce pracować. Wypłata kuriera w Siódemce jest ok, moja przekracza 2 tysiączki a wcale nie robię po 12 czy więcej godzin. Zwyczajnie weź się do roboty a nie płacz jak byle dzieciak.

pracowałem

Ogólnie byłem zadowolony z pracy w Siódemce, nikt się nie czepia jeśli dobrze wykonuje się swoje obowiązki - do wypłaty nie miałem zastrzeżeń - niestety musiałem zrezygnować - gdybym mógł wróciłbym...

Słońce

Kto wykasowuje moje prawdziwe komentarze !!!!!.

Salwa

Opinie tej ,, psudo\'\' Firmie są prawdziwe. Praca od świtu do nocy za marne pieniądze.

on

nie dawno przestalas pracowac, nic dziwnego, ze tak piszesz. twoj brak kompetencji spowodowal, ze wylecialas i wlasnie bledy powoduja minusy od wyplaty, skoro jak piszesz je mialas to znaczy ze popelanias bledy i tyle. i komu sie zalisz?

ona

za te pozytywne komentarze to wam płacą?? ja jak tam pracowałam, nie spotkałam nikogo, kto byłby zadowolony z pracy i wypłat. Zawsze znajdzie się coś za co odtrącali z wypłaty... ale nie wiem. może cud się stał i coś się tam zmieniło

Gościu - piszesz: syf, kila i mogiła. Osobiście uważam, że jesteś kretyn, żal mi cię. Tez tam pracuję i to nie od dziś. Skoro mówisz, że syf i kiła... dlaczego pracy nie zmienisz? Ktoś cie tu trzyma na siłę? Żałosny jesteś i lepiej bym cie nie rozpoznal na magazynie bo zrezygnujesz z przychodzenia do pracy. Ekipa jest spoko i to się liczy. Nawet kiero daje rade chodź nowy jest i z takimi durniami jak ty musi sobie radzić. A to co napisali inni jest prawdą: NIGDY WYPLATA NIE BYŁA SPÓŹNIONA!!. NIGDY NIE BYŁA W ŻADEN SPOSÓB OBCIĘTA. Żal mi cię gościu i nie wchodź mi w drogę...

ten

Praca w Siódmce to syf, kila i mogila. Dobrze ze chociaz w biurze fajne dziewvczyny pracują. Szczegolnie Kasia W. :), bardzo mila osoba i do tego ma niebezpieczne krągłości :) Co ja bym dal zeby sie ze mna umówila... ale za słaby jestem do niej... dla niej przychodze do pracy...

Kurier

pencil - 2012-02-26 18:53:14 Ludzie, zastanówcie się co piszecie! Każdy ma prawo wyrażać swoją opinie, ale śmieszy mnie bardzo fakt, że pisząc o kimś, że jest c (usunięte przez administratora) em czy prostakiem nie zauważacie prostej zależności- również Wy tacy jesteście. Zabrakło Wam chyba odwagi, by pójść i najzwyczajniej w świecie powiedzieć komuś prosto w twarz, co o nim myślicie. Lepiej jest zwymyślać kogoś tutaj. Pracodawca, o którym tu mowa może rzeczywiście jest nieciekawym gościem, ale na Boga chociaż Wy miejcie odrobinę klasy i bądźcie ponad to. Nikt Was tam podejrzewam siłą nie przetrzymywał. Nie sztuką jest wypisywanie takich rzeczy. mogę się tylko potwierdzić , ci co piszą takie wulgarne opinie to są sami prostacy , pracuję obecnie jako Kurier i jaszcze nie zdarzyło sie żeby mnie się ktoś czepiał , poza tym Pan[usunięte przez moderatora]. wymaga to co od niego wymaga Centrala bo dziewczyny z biura nie raz to potwierdziły, wszędzie zdarzają sie mądrale co wiedzą lepiej i póżniej przez nich a raczej za nich trzeba rozwozić paczki bo się nie wyrobili na swoim rejonie, dodam ze nigdy nie było za mało wypłacone za moją pracę , robię swoje co do mnie należy , praca nie jest lekka ale nie narzekam, mam rodzinę a nie zdarzyło się od trzech lat żeby był jeden dzień spóżnienia z wypłatą co w moim przypadku jest bardzo ważne, te osoby co takie idiotyczne opinie piszą to pewnie ci (usunięte przez administratora) co w kajdankach przez Policję byli zabierani z Siódemki a teraz mają pretensje i w ten sposób mszczą się, ja jestem zadowolony i moge tylko polecić Siódemkę w Kielcach,

kamyk

praca fajna lekka i przyjemna. Obecna ekipa jest super :)

Pracowałam!

ZGADZAM SIĘ Z WSZYSTKIMI NEGATYWAMI!!!!! KOMPLETNE DNO

Zostaw merytoryczną opinię o Siódemka - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Siódemka?

Kandydaci do pracy w Siódemka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Siódemka