Opinie o Siódemka w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Siódemka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Siódemka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siódemka w Kielce

pencil

Ludzie, zastanówcie się co piszecie! Każdy ma prawo wyrażać swoją opinie, ale śmieszy mnie bardzo fakt, że pisząc o kimś, że jest c (usunięte przez administratora) em czy prostakiem nie zauważacie prostej zależności- również Wy tacy jesteście. Zabrakło Wam chyba odwagi, by pójść i najzwyczajniej w świecie powiedzieć komuś prosto w twarz, co o nim myślicie. Lepiej jest zwymyślać kogoś tutaj. Pracodawca, o którym tu mowa może rzeczywiście jest nieciekawym gościem, ale na Boga chociaż Wy miejcie odrobinę klasy i bądźcie ponad to. Nikt Was tam podejrzewam siłą nie przetrzymywał. Nie sztuką jest wypisywanie takich rzeczy.

była pracownica

[usunięte przez moderatora] wydziera się na wszystkich i o wszystko, a poza tym nigdy nie wywiązuje się z umów i płaci tak mało,że za bilety się nie zwraca.Ula wyżej[usunięte przez moderatora] niż [usunięte przez moderatora] ma... nosi się po firmie jakby była najważniejsza. Kurierzy są różni,ale kilku fajnych też poznałam. a najnormalniejszą osobą jaka tam pracuje jest chyba M.M. pracy nie polecam tam nikomu. a i dodam,że wszędzie jest taki syf że masakra

byly pracownik

[usunięte przez moderatora] to zakompleksiony [usunięte przez moderatora] z klasa tak wielka jak jego wzrost. Przyjemnosc czerpie ze [usunięte przez moderatora] sie nad ludzmi, we wszystkich widzi zlodziei, a przeciez sam jest [usunięte przez moderatora], nie ma dnia zeby kogos nie okradl. Zwykly prostak bez wyksztalcenia ktoremu wydaje sie ze jest kims, kim nigdy nie bedzie, patologia i dno.

Beatrix

Witam! Siodemka w Kielcach to jeden wielki badziew, najgorsze przezycie jakie moglo spotkac tych biednych ludzi, ktorzy tam pracuja. [usunięte przez moderatora]... to [usunięte przez moderatora] z kompleksami. Nie potrafi sie wypowiadac, pluje się jest malutki, a uwaza się za goryla. Niechetny do robienia podwyzek, obiecuje i na tym się konczy, ludzie pracuja za smieszne grosze, na umowie daje 400zl i zlecenie na 3 miesiace-zal. Sposob w jaki traktuje pracownikow mozna zaliczyc do wrecz skandalicznych, takiemu typkowi to tylko porzadny lomot spuscic by się nalezalo. Do wszystkich ma pretensje, a sam nawet nie wie o co chodzi w firmie, ktora niby zarzadza.Potrafi tylko unosić glos i przeklinac, narzekac i iine pierdoly, czepia sie banalow, a o konkretach nawet nie wspomni, chyba inteligencja mu na to nie pozwala. Co do [usunięte przez moderatora] z biura to najwiekszy i najdluzszy kabel jaki kiedykolwiek widzialam, pani [usunięte przez moderatora] za dyche, wiecznie zla jakby musiala [usunięte przez moderatora].reszta ludzi jest swietka, ale atmosfera wywolana przez[usunięte przez moderatora] i jego podporzadkowana przekracza wszystkie normy i szkoda tylko, ze cala Siodemke oceniaja na podstawie placowki w Kielcach. Nikomu nie polecam pracy w tej jakze zajefajnej firmie. Pozdrawiam

Kurier

Niski poziom. Nie było rozmowy kwalifikacyjnej tylko opowiadanie o obowiązkach. Pierwsze 10 dni jazdy za darmo - niby szkolenie. Od rana do wieczora, często do ok 19 od 6.30. Potem po podpisaniu umowy... śmiecia na 400 zł/mc. wypłata. Fakt, nigdy się nie spóźnił z wypłatą. Ale potrącenia były tak wielkie, że wypłata to średnio 1500 zł. Dlatego zrezygnowałem, gdy nie było widoku na poprawę a furiat używał do rozmowy języka pijaczka z rynsztoka.

Pytania...: prawo jazdy posiada ? niekaralny ? chce pracować? To będzie pracował.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
kitdr

W kieleckim oddziale nie życzył bym pracy nawet wrogowi. Szef oddziału [usunięte przez moderatora] to [usunięte przez moderatora] bez ogłady, poniża pracowników i wyzywa ich, stosuje przemoc psychiczną.Wiem co mówię, pracowała tam moja narzeczona jednak zrezygnowała po kolejnej awanturze, którą urządził pan [usunięte przez moderatora]. Do tego dochodzą marne zarobki: biuro gdzie pracowała narzeczona 900 zł lub jeżdżący po 12-13h godzin dziennie kurierzy: 1200 zł. Jednym słowem, rewelacja na rynku pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Siódemka - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Siódemka?

Kandydaci do pracy w Siódemka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Siódemka