Opinie o Siódemka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Siódemka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Siódemka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siódemka w Warszawa

helmut

tak można pracować u przewoźnika który ma podpisaną z nimi umowę, ale za dużo nie zarobisz a stracisz cały dzień (praca w godzinach od 6.30-21.00

jergiej48
@helmut

Nie, nie musi mieć . przyjmujesz się do tzw. pośrednika i on ustala z tobą warunki. A są one takie. 2.50 zł od paczki paliwo i samochód własny, może być osobówka i telefon na swój koszt. I wychodzisz jak Zabłocki na mydle.Policz dziennie około 20-25 paczek no z porywem 28. a co się nabiegasz po piętrach to twoje. jergiej48

sxc

Czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda praca przedstawiciel handlowego? Jak realnie wyglądają zarobki ?

Jagoda

moglby ktos napisac jakie zarobki w Telefonicznej obsłudze klienta? nie chodzi o telemarketing a o odbieranie telelfonów.

gośka

Wiesz, zawsze ( jak ktos ma po drodze) warto wejsc, zobaczyc... Ale wiem jak jest, obiecuja zlote gory...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Siódemka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
zainteresowany praca w Oddziale Gdansk

Dzięki Gośka za szybka odpowiedz i szczerość. Wyleczyłas mnie z ubiegania się o prace na tym stanowisku w tej firmie. Za taką kasiore co daja w Siódemce nie dalbym rady utrzymac sie w Gdańsku...niestety. Ciesze się że odpisałaś, przynajmniej wiem, że Siódemka to zły kierunek. Adam

gośka

Obawiam sie, ze warunki pracy podobne jak wszedzie, wynagrodzenie (usunięte przez administratora) zl netto. Dostaniesz karte enel med, multisport i masz sie cieszyc. Za enel med zabieraja Ci (usunięte przez administratora) zl z pensji, za multi okoko (usunięte przez administratora) zl.

zainteresowany praca w Oddziale Gdansk

Goska lub inne sympatyczne osoby mozecie cos napisac o stanowisku koordynator operacji na magazynie, uiegam sie wlasnie o prace na tym stanowisku w Siódemce w Gdansku. Napiszcie chlopaki i dziewczyny ile orientacyjnie dają na ręke na tym stanowisku? moze ktos opisac jak sie pracjue w gdansku ?

gośka

Witam wszytskich zainteresowanych praca w Siodemce. Ja pracowalam tam 2 lata i moge sporo napisac o kilku stanowiskach, Przede wszytskim praca telemarketera, za najnizsza krajowa, do tego sa premie za wyrobienie 8 spotkan dziennie. Jelsi spotkania sa a sie nieodbeda to oczywiscie automatycznie obniza sie prog i premii moze nie byc. Telemarketer dostaje (usunięte przez administratora)zl brutto za wyrobienie 100% planu, w tym musi byc 10 spotkan kat A czyli klientow, ktorzy maja najwyzsze obroty. Taki handlowiec moze miec z tych spotkan niezla kase. Powiem tak, sa handlowyc i to spora wiekszosc, ktora wyciaga na reke ponad 3 tysiaki, sa tacy co maja na raczke 6 tysiakow, wiec zarobki sa naprawde dobre. Ale oczywiscie trzeba tyrac. Praca dziewczyn w dziale obslugi klienta to albo um zlecenie, albo zarobki (usunięte przez administratora) zl na reke, czyli szal! Co do kolesiostwa, owszem. Kierownik dzialu handlowego jak kogos lubi to zawsze mu firme podrzuci. Kpina jest zalatwianie wlasnych spraw, przez kierownikow w czasie godzin pracy. wlasne sprwy czyli:handlowiec musi pojechac z psem kierasa do fryzjera, handlowiec musi odebrac dziecko, musi zawiesc kierownika do lekarza, bo tego noga boli itp... Praca na magazynie, panowie pracuja w kiepskich warunkach za (usunięte przez administratora)zl na um zlecnie! Pozniej jak sie sprawdza tez dostana(usunięte przez administratora) zl netto ale umowa o prace. To sa realia! Wiec jesli ktos chce nich idzie,s porbowac mozna, ale ciesnienie w kazdym dziale jest, a kasa zenujaca...

zbinekpe
@gośka

niestety firma przewozowa siódemka okazała się niekompetentna i arogancka. Paczka pomimo oznaczenia "szkło" nosiła ślady niechlujnego przerzucania, karton był przedziurawiony, a silnik miał urwaną stopę. Kurierowi tak się spieszyło że nawet nie zażądał podpisu potwierdzenia odbioru, położył paczkę pod płot, pokazał łapkę i odjechał. Nawet nie miałem możliwości sprawdzenia przesyłki i spisania protokołu. Po interwencji w centrali okazało się że owszem, przyślą znowu kuriera, załatwimy formalności, silnik oddam, a na rozpatrzenie sprawy firma ma miesiąc. No tyle czasu to nie mam.

asdf

a powiedzcie mi proszę jak z kurierami? jak wygląda praca? zarobki?

Ja sam

Jeśli chodzi o kasę na początek dla PH w Warszawie (nie wiem czy taka sama kasa w innych rejonach w PL) na początek to ok 2100 zł netto, dochodzi do 2400 zł netto po 3 miesiącach jeśli zrobisz "szał" (czyli nie zrobisz) i odliczają Ci miesięcznie 250 zł za auto. Do tego dostajesz marne 5% za prowizję (jeśli oczywiście zrobisz 100% planu), Prowizję dostajesz od 80% - ale to tylko 1% wówczas. Więc jak masz planu ok 13000 zł, to wówczas jak zrobisz 80% (czyli 10400 zł) wówczas otrzymasz bagatela 1% prowizji (czyli 104 zł brutto) - 23% VAT. A nacharujesz się jak cholera. Więc nie wiem czy to co się tam dzieje to jakaś dobra sprawa. Powiem tak: Chcesz być dobrze sprany i przejść szkołę życia - możesz spróbować w Siódemce popracować. Ale wypiorą Cię, a do tego to wszystko nazywa się mobbingiem. Więc ja nie polecam...

kasjer

Witam. czy jakieś bliższe informacje o pracy kasjer: zmianowość?, pensja?, dodatki jakieś ?

albatros

jak szukasz czegoś do zdobycia doświadczenia za male pieniądze to mozesz uderzać ale za ciekawie to nie jest ogromna rotacja

jaaaa1

We wtorek mam kolejną rozmowę w Siódemce w Gdańsku,stanowisko PH.Powiedzcie jak to wygląda i czy warto?

Bartol

Mam rozmowę w środę w siódemce, napisze po, co i jak sie dowiedziałem, Rozmowa w Warszawie na PH na Matuszewskiej

mistrz

o tym wlasnie nie bylo mowy dlatego pytam kogos kto tam pracuje czy warto

ona

aa spoko a jakie warunki na poczatek?

mazowieckie

ona

na jakie województwo i kiedy byłes ?

mistrz

bylem na rozmowie na ph w warszawie. odczucia mam takie ze osoby ktore mnie rekrutowaly mialy poczucie tego ze pracuja w wielkiej korporacji. zostalem zaproszony na 2 rozmowe. jak tam wyglada wogole praca bo nie duzo dowiedzialem sie na spotkaniu. oczywiscie byla mowa ile to nie zarobie po ...roku pracy

ona

i jak juz ktos pracuje nowy na podl.ph dostał sie teraz jakis ph?

Zostaw merytoryczną opinię o Siódemka - Warszawa

Siódemka