Siódemka S.A.

Opinie o Siódemka S.A.

p83

Siódemka to skrajnie niepoważna firma traktująca potencjalnych pracowników jak śmieci. Omijajcie ją szerokim łukiem. W trakcie procesu rekrutacyjnego byłem pytany o oczekiwane wynagrodzenie. Podałem je i po paru dniach zostałem zaproszony na rozmowę. Podczas rozmowy na samym wstępie "wyskoczyli" z dużo niższą stawką, poniżej kosztów utrzymania w Warszawie. Żeby było zabawniej w ogłoszeniu piszą, że oferują "atrakcyjne wynagrodzenie". Ta firma to żenada i kpina. Jeśli chcecie oszczędzić cenny czas i nerwy dajcie sobie z nią spokój.

Zostaw opinię o Siódemka S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siódemka S.A.