SIÓDEMKA

Kraków

Opinie o SIÓDEMKA

frank

Też byłem klientem firmy ale chciałbym spróbować jako pracownik dziwi mnie, że jest tak mało komentarzy. Te z 2013 nieciekawe ;/ mam nadzieje, że dziś warunki lepsze

JAHO

anonim - 2011-03-26 21:28:19 Przyjmując się do firmy kurierskiej w Krakowie nie przypuszczałem, że będzie to najgorsza praca jaką kiedykolwiek miałem. Bez jakiegokolwiek szkolenia, wypisywanie listów przewozowych nauczyli mnie klienci. Ogólnie atmosfera między biurem, a kurierami jest mrożąca. Traktowany jako [usunięte przez moderatora] zawsze jesteś winny wszystkiemu. Jeżeli chodzi o kierownictwo to totalna masakra. Pani [usunięte przez moderatora] nikogo nie szanuje, traktuje wszystkich z góry niczym roboty. Zwalnia ludzi z dnia na dzień i pomimo miesięcznego wypowiedzenia zabiera kamizelkę, bez której nie zostaniesz wpuszczony na magazyn i nikt Ci nie wyda paczek. Interesują ją tylko słupki z wykresów, a nie ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] div>RACJA SZACUNEK DLA PANI [usunięte przez moderatora] CZY PANA [usunięte przez moderatora]KIEROWNIKA MAGAZYNU NIE JEST ZNANY W STOSUNKU DO PRACOWNIKÓW- JA ZOSTAŁEM ZWOLNIONY PRZEZ SMSA HAHA TAK ROZWIĄZUJE SIĘ UMOWĘ NA ZLECENIE BAJZEL , SMRÓD W SZATNI ,WC. W LECIE BRAK DOSTĘPU DO WODY W ZIMIE DO GORĄCEJ WODY A Z RESZTĄ IDŹ NAPIJ SIĘ DOSTANIESZ OCHRZAN PRZECIEŻ JESTEŚ W PRACY -[usunięte przez moderatora] CHYBA LEPIEJ TRAKTOWALI FIRMA GODNA POŻAŁOWANIA ROBIĄCA KASĘ NA LUDZIACH ZA 7.50 ZA GODZ.

Praca w Siódemce to bagno. Brak szacunku dla pracownika. Kierowniczka o/Kraków patrzy tylko na statystyki. Zwalnia ludzi z dnia na dzień bez możliwości pracy w okresie wypowiedzenia.Powód? 93% doręczalności. Koordynator kurierów, po dwudziestce, któremu woda sodowa uderzyła do głowy, wyżej s... niż .d.. ma. Obraża kurierów, miesza ich z błotem. Jednym słowem jeden wielki syf. Nikomu nie radzę tam pracować. Wszędzie lepiej byle nie tam.

Przyjmując się do firmy kurierskiej w Krakowie nie przypuszczałem, że będzie to najgorsza praca jaką kiedykolwiek miałem. Bez jakiegokolwiek szkolenia, wypisywanie listów przewozowych nauczyli mnie klienci. Ogólnie atmosfera między biurem, a kurierami jest mrożąca. Traktowany jako [usunięte przez moderatora] zawsze jesteś winny wszystkiemu. Jeżeli chodzi o kierownictwo to totalna masakra. Pani [usunięte przez moderatora] nikogo nie szanuje, traktuje wszystkich z góry niczym roboty. Zwalnia ludzi z dnia na dzień i pomimo miesięcznego wypowiedzenia zabiera kamizelkę, bez której nie zostaniesz wpuszczony na magazyn i nikt Ci nie wyda paczek. Interesują ją tylko słupki z wykresów, a nie ludzie. BURDEL!!!!!

Zostaw opinię o SIÓDEMKA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIÓDEMKA