Siódemka s.a. - Łódź

Łódź

Opinie o Siódemka s.a. - Łódź

Jasiek

Czy po tej zmianie i połączeniu z DPD jest teraz dobrze i dlatego nikt nie pisze?

Staszek

No wiesz co jeśli chodzi o to to faktycznie nie będę ściemniał, że jest to bardzo, nawet bardzo fajna praca dla studenta i nie kłamiesz, kasa rzeczywiście jest na takim poziomie, czyli nawet ponad 2000

edek

Od 1,5roku cały czas szukają osób do wprowadzania listów przewozowych na zlecenie 15-23 pn-pt kiedyś bezpośrednio teraz przez APT szukają naiwnych i jeszcze w tak nieciekawych godzinach płacą też grosze.

ilonka

no praca w siódemce to tak jak każda kurierka jest praktycznie, masz paczki, klientów i okreslone współczynniki, które musisz wyrobić, nie jest to najłatwiejsza praca tak naprawde i wymaga faktycznie troche więcej predyspozycji i to też takich fizycznych jednak.. mam nadzieje, że teraz będzie to troche lepiej widoczne.

Leito

Pracuję Siódemce i tak jak w każdej pracy czasami jest dobrze, a czasami źle. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ogólnie zarobki nie powalają. Na początek najniższa krajowa, ale ile mają PH to nie wiem. Możliwość podwyżki znikoma, ale system premiowy ok. Czytając poprzednie posty i pracując w 7 nie sprawdzają się te osoby, które po prostu nic nie robią. Największy plus to szybka możliwość awansu, ale pod warunkiem, że chce się robić. PS: Nie wiem kto z kim sypia :)

Aż sie nie chce czytać takich bzdur, takimi sensacjami jak kto z kim gdzie to ja raczej rodziny nie wykarmie a zawsze uważałem że taki portal służy bardziej do tego aby dowiedzieć sie czegos więcej o pracodawcy jakie zarobki , jakie warunki pracy, jak wygląda proces rekrutacji, jakie narzędzia do pracy firma oferuje, a osoba pisząca post powyżej powinna raczej zadzwonić na telefon zaufania i się wyżalić lub napisać konkrety które by interesowały potencjalnych kandydatów do pracy w Siódemce np.takiego jak ja.

Dariusz

Brałem udział w ostatnim procesie rekrutacji. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. Miałem też przyjemność rozmowy z Przedstawicielami Handlowymi , którzy są zatrudnieni w firmie Siódemka i chwalili sobie pracę , warunki oraz wynagrodzenie - trzeba się pogimnastykować , ale efekty są pozytywne. Jeśli pomogłem to super

?

Tak jak wszędzie trzeba pracować, ta firma eliminuje leni z samego poczatku, anonim to chyba własnie taki człowiek zgadzam sie z postem leszka, chyba anonim wolał szukać sensacji he....zwolniony rozgoryczony?

Justyna

To widocznie słabo pracowałeś jeżeli skupiałeś się na głupotach a nie na pracy, anonim zrozum ze ktos moze byc od Ciebie lepszy poprostu a Ty w swojej głowie wymyślasz usprawiedliwienie samego siebie,słabe

Pracowałem....przez rok...

pytana

Może ktoś opisać stanowiska. Specjalista ds obsługi klienta. Czy tutaj chodzi o telefoniczną obsługę? oraz Telemarketing Jak wygląda praca i gdzie konkretnie jest oddział.

a jak wyglada praca na stanowisku przedstawiciela w tym oddziale w Łodzi na Niciarnanej?

była pracownica

Pracowałam tu tylko 3 miesiące a zdążyłam zauważyć co się piekli więc na szczęście w miarę szybko zrezygnowałam. Zarobki jak zarobki mało który pracodawca w tych czasach płaci dużo, chociaż jak na firmę kurierską wypłaty w porównaniu z innymi firmami logistycznymi są bardzo niskie. Jestem dojrzałą kobietą więc nie pozwolę sobie na dziecinne igraszki kierownictwa. Ogólnie to atmosfera dnia pracy zauważyłam że zależy od humoru kierownictwa. Jak tylko wchodzisz do biura i widzisz minę jednego z kierowników to już wiesz co Cię czeka. Możesz być niewinn niczemu ale jak kierownik biura ma złą minę to znaczy że będziesz odpowiadał ża wszystkie krzywdy jakie go spotkały. (usunięte przez administratora) Wiem jednak że jes to nie możliwe bo jeżeli nie masz wsparcia ze strony kierownictwa nic dobrego w firmie nie wskórasz.

kurier

Zgadzam się, co prawda nie pracuję w biurze ale to nie sposób zauważyć jak \"miłe Panie\", wykazują się swoimi \"umiejętnościami\" kierowniczymi :P Mnie to osobiście śmieszy na szczęście nie są moimi przełożonymi, mój kierownik Serwisu jest spoko więc nie mam co narzekać, ale jeżeli ktokolwiek z moich znajomych chciał by pracować w biurze nigdy bym mu tej pracy nie polecił.

Marek

jedzie ktoś do Wa-wy na kolejny etap rekrutacji?

Witam. Aplikuję do tej firmy na stanowisko PH, może ktoś z WAS pracował lub pracuje na tym stanowisku w Łodzi? Proszę o informacje na temat: - zarobków i warunków pracy w tej firmie. Czy zarobki można negocjować? -Jak wygląda rekrutacja - jedna rozmowa czy może kilka etapów? -narzędzia pracy? (podobno skody fabie i KIA, szkolenia?) - założenia sprzedażowe-target możliwy do zrealizowania? -jaka atmosfera? Dzięki i pozdrawiam :)

Zostaw opinię o Siódemka s.a. - Łódź - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siódemka s.a. - Łódź