Opinie o Marek Wójcik Dago Wójcik Marek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Marek Wójcik Dago Wójcik Marek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marek Wójcik Dago Wójcik Marek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Wójcik Dago Wójcik Marek w Warszawa

Ile jest zmian w Marek Wójcik Dago Wójcik Marek?

Jak wygląda ścieżka kariery w Marek Wójcik Dago Wójcik Marek? Czy trudno jest zdobyć awans?

Niewiem o jakim awansie tu mowa. Na co mozna awansować z ekspedientki? Jesli jestem jedyna obsługa na sklepie jestem kasjerem menadzerem i kierownikiem i to wszystko za 2300 ????

@Kasia

No to może zamiast awansu na stanowisko przydałby się jakiś awans finansowy? :(

@Alicja

No niestety firma tego nie przewiduje. Chocbys dawała z siebie wszystko to nie usłyszysz nawet pochwały. Tak jak mowie szefostwo przeżywa ze musi dac podwyżkę zgodna z obowiązującym prawem i to juz dla nich zbędny wydatek czego nie omieszkają ci uświadomić ????

@Kasia

Ale to firma serio tak słabo prosperuje, że z tego taki dylemat moralny się robi?

Kasia Nowy wpis
@Alicja

Wbrew powszechnym opiniom firma ma sie bardzo dobrze. Szef jezdzi samochodem dobrej klasy i ogolnie kasy tam nie brakuje. To dzieki temu ze (usunięte przez administratora) sie pracownikow na umowach a państwo na podatkach nie wystawiając paragonów. Dziwie sie ze jesscze zaden urząd sie ta firma nie zainteresował. Pani menadzer kaze oszczedzac papier czyli nie wydawac paragonów a na kase wbijane jest tylko to co idzie karta lub jak klient o paragon sie upomni. Nie raz wystawiane byly mandaty pracownikom tyle dobrze se firma to bierze na siebie ale na jak dlugo?

Alicja Nowy wpis
@Kasia

No właśnie a jak długo to trwa? Bo jeśli to prawda i ci klienci muszą się upominać, to pewnie sami przyczaili sprawę, serio jeszcze zgłoszenie nie poszło? Zastanawiam się czemu Ty tego nie zrobisz skoro to tak podkreślasz?

Kasia Nowy wpis
@Alicja

A kto powiedzial ze nie zgłosiłam. Z twgo co wiem w skarbówce ta firma jest bardzo dobrze znana .

Olda

Robię pracuję w jednym ze sklepów i nie mam problemu. Szefostwo (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)traktują tak jak się na to zasługuje. Wymagania duże ale teraz i pieniądze dużo lepsze. Zawsze można się porozumieć. Jestem zadowolona

karolina
@Olda

nie kadź więcej, bo prawda jest zupełnie inna. Pracowałam kiedys u wójcika (usunięte przez administratora) Nie szanuje nikogo, zatrudnia za bezcen a chce zeby pracować ponad swoje siły, oszukuje, nie przyznaje sie do rzeczy oraz słow ,które wypowiada, odradzam wszystkim prace w tej firmie. najwyżej sami się przekonacie co to za człowiek nic nie wart.

Pracowałem tam
@karolina

I potwierdzam każde twoje słowo. Zdecydowanie odradzam podjęcie pracy w tej firmie.

@karolina

Wcale nie,ja pracuję od dwóch lat i bardzo dobrze mu się z nimi współpracuje. Przerwy mam kiedy chcę, pieniążki całkiem niezłe z dniami wolnymi nie ma problemu. Z kierowniczką miło się gada przy kawie ,a prezes zawsze pogada i nie robi pod górę. Widocznie z tobą musiał być jakiś problem, bo ja zwiedziłam kilka sklepów i nie poznałam osoby która by narzekała

Śmiechu warte
@Olda

Wciąż zatrudniane są osoby na umowę zlecenie za fikcyjne 300 zł a pensja wypłacana bez podatku i zus?

@Śmiechu warte

Co, niemożliwe żeby zatrudniali za 300 zł na pełen etat xD Chyba nikt by na to nie poszedł? O czym Ty mówisz?

Byla pracownicA
@Anna

Oczywiscie ze kazdy nowy pracownik dostaje śmieszna umowę zlecenie na 300 zl . O innej nawet niema mowy. Jesli pracownik sie domaga normalnej umowy zostaje zwolniony. Malo tego, pracownicy sa zarejestrowani w kilku firmach naraz wiec jestem ciekawa jakie lody tam kreca.

Byla pracownicA
@Olda

Juz nie kadź wszyscy doskonale wiedzà ze pewnie jestes prawa reka wielkiej Pani manager ktora chwali sie jak to współpracuje z Ukrainkami. Pracowalam tam kilka lat i o tej firmie mozna by ksiazke napisac.

Aneta
@Byla pracownicA

A ile wypłacane jest pod stołem? :P Jakie konkretne pieniądze, czy najniższa krajowa?

@Aneta

Haha konkretne pieniadze? Smiechu warte. Dostajesz najniższa krajowa i i tak musisz sie nasłuchać jak to firma jest przez ciebie stratna i ze prezes od ust sobie odejmuje zebys ty miala prace . Wyplate sama sobie wypłacasz z tego co zarobisz a jak pracujesz na sklepie gdzie sa kiepskie utargi a jeszcze połowa z tego idzie karta to bywa tak ze wyplate bierzesz dopiero pod koniec miesiaca. Nic to ze masz rachunki do zapłacenia ze niemasz za co zakupow zrobic . Nikogo to nie obchodzi . Dostaniesz jeszcze uwage od Pani menadzer ze na dluzej ci wystarczy wypłata i nie wydasz na glupoty. Śmiech na sali.

@Byla pracownica

I ten chory sposób "rozliczenia" ujęty w umowie jakoś jest? Bo jak nie a tak się dzieje i nie zgadza się to z uzgodnionymi warunkami to chyba oni są na przegranej pozycji?

@Alicja

To raczej wyglada tak ze na rozmowie sa zapewnienia o umowie natomiast po jej rozpoczęciu dlugo nie mozesz sie doprosić jakiejkolwiek umowy a potem dostajesz umowe zlecenie na 300 zl a reszta pod stołem. Dziwie sie ze urząd skarbowy jeszcze ich za (usunięte przez administratora) noe wzial. Żerują tylko na ludziach ktorzy nie maja zadnego wyjscia i zgadzają sie na te chore warunki.

@Marta

Hahaha smieszne . Dźwiganie worow po 25 kilo dla kobiety to super sprawa. Zwlaszcza na wymianach towaru gdzie musisz ulozyc je jak najwyzej w gore na małym zapleczu a towaru masz okolo tony. Jak niemasz W rodzinie faceta ktory przyjdzie i to Zrobi to jestes w (usunięte przez administratora) bo nikogo nie interesuje to ze ty Noe dasz rady . Ma byc zrobione. A na pretensje do pani menadzer usłyszysz tylko „zycie slonko „

@Byla pracownica

Słabo. :( A ta pani manager to kiedyś też to robiła? Bo czasami jest tak, że posadzkę to po awansie się dostaje czy coś. Wgl piszesz 25 kg a dla kobiety nie powinno być max 15 jak już?

@Alicja

Z tego co wiem to Pani menadżer kiedyś pracowała na jednym ze sklepów . Ogólnie niemam pojęcia jak została menadżerką bo szczerze mowiac niema o tym zielonego pojecia. Niestety w tej firmie kodeks pracy nie jest w żaden sposob przestrzegany i jesli niemasz faceta ktory ci przyjdzie i pomoze to tak podczas wymian towaru musisz dzwigac te worki bo jakie masz inne wyjscie? Towar ma byc rozłożony a jak to zrobisz nikogo nie interesuje. Wieczne niezadowolenie, pogardzanie pracownikiem na kazdym kroku a to wszystko za najniższa krajowa. Zero jakiejkolwiek premii chociażby za staż pracy bo sa kobiety ktore tu pracuja po 10 lat .

@Anna

No to właśnie chyba tym bardziej należy się im jakaś nagroda za taką pracę? Te Panie są już w miarę wiekowe? Bo martwi mnie wciąż to dźwiganie. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś tu był w początkowym etapie ciąży podczas pracy?

@Alicja

Mysle ze jesli chodzi o ciążę to jeśli wogole dostaniesz umowe to bedziesz zmuszona pojsc na zwolnienie No bo niestety nie wyobrażam sobie żeby kobieta w ciąży robiła wymianę towaru . Szefostwo zadnych nagród nie przewiduje ani za staż pracy ani za staranie sie zeby byl fajny utarg takze pracownik ma zero motywacji do pracy . Ciagle niezadowolenie i coraz wieksze wymagania skutecznie zdemotywuja nawet najlepszego pracownika. Ogolnie chyba wychodza z założenia ze jesli nie wychodzisz z pracy umęczona to nie jest praca, wiec starają sie wykorzystać cie na maksa wymyślając ci milion bezsensownych rzeczy do roboty bylebyś cos robila. Traktują pracownika jak złodzieja a sami (usunięte przez administratora) państwo .

@Kasia

No to mało motywujące skoro nagród brak. A w takim razie jeszcze co z ubezpieczeniem przy tego typu robocie?

@Alicja

Sprawa wyglada tak ze jesli juz wywalczysz sobie stala umowe to poprostu składki nie sa regularnie odprowadzane. Mialam taka sytuacje ze poszlam do lekarza a tam sie okazalo ze niemam ubezpieczenia bo firma nie oplaca należycie składek. Jeden miesiac zapłacą kilka kolejnych nie . Okradanie pracownika na kazdym kroku .

Olivia13

1300 zł to średnia krajowa? Normalnie koń ze śmiechu na blachę leje. Komentarze jak czytam, szczególnie te negatywne to same FAKTY.

Ina
@Olivia13

Porąbani ludzie. Jedna z pracownic Anna K. nasylala mi policję do domu, straż graniczna do miejsca zameldowania kilka msc po zakończeniu pracy. Odradzam.

@Olivia13

Co ty gadasz? Na dzień dobry masz ponad dwa tysiące i nie ważne jak sklep funkcjonuje.

@Marta

Faktycznie dwa tysiace za poniżanie przez Pani menadzer i wielkiego Pana prezesa z koziej wolki sa warte utrzymania tej pracy . Ciekawe ze non stop pojawiają sie nowe ogłoszenia o prace w tej firmie. Widocznie nie jest tak kolorowo . Zreszta kto pracował w tej firmie to wie jak jest

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Marek Wójcik Dago Wójcik Marek? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Aga

Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe wiem bo pracowałam tam kilka lat temu i aż dziwię się , że nic nie uległo zmianie.Pensja nadal śmieszna ????

Lidia
@Aga

Co masz na myśli pisząc, że pensja w Dago była śmieszna? Dla jednej osoby najniższa krajowa jest nie do przyjęcia, dla innej to atrakcyjne pieniądze, warte podjęcia i utrzymania się w pracy. Zresztą, w każdym ze sklepów warunki płacowe sprzedawców mogą być inne, nie sądzisz?

@Aga

Śmieszna jesteś. Wszystkie wiemy,że wylecialaś za alkohol.

@Pracownik a szef też okej jest?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Marek Wójcik Dago Wójcik Marek?

Pracuję już dość długo i nie narzekam. Pieniądze wypłacane w terminie, zawsze można dogadać się co do dni wolnych.

Alan

@iza a jakie były pytania na rozmowie ?

iza

Miałam rozmowę o pracę. Pani, z którą rozmawiałam była miła. Po spotkaniu dostałam informację, że chcą mnie. Schody zaczęły się gdy chciałam potwierdzenia mailem warunków zatrudnienia. 3 dni pisałam sms i dzwoniłam. Zero odpowiedzi. Cóż, pracy nie podjęłam.

Stefan

Niezbyt pochlebnie piszecie od dość dawna. Może firma nie jest idealna ale pracownicy również.

Witam. Pracuje w tej firmie 2 miesiące i już mam dosyć. Praca po 8-9godz do tego soboty 13h za 1800 zł. Umowa zarejestrowana na 300 bez mojej wiedzy. P. Marek nazwał mnie klamczuchem kiedy zwróciłam uwagę że nie było że mną uzgadniane to na jaka kwotę jestem zarejestrowana. Żenada brak wolnych dni. Na wymiany towarów sama muszę sobie organizować osoby do pracy bo P. Irena nie jest od tego. A od czego ona jest od wyzywania i rozkazywania pracownikom. Żenada. Czuje się jak więzień w tej firmie. Chce się zwolnić ale obawiam się że nie dostanę wynagrodzenia. Stanowczo odradzam współpracę z tymi osobami

Bartosz

Od pewnego czasu przestaliście się udzielać w wątku na temat tej firmy. Czy macie jakieś nowe, istotne informacje na temat tej firmy, o których chcielibyście wspomnieć? Jak w tej chwili wyglądają warunki zatrudnienia i czy od czasu Waszej ostatniej aktywności coś uległo poprawie? Czekam na Wasze opinie i przypominam o zamieszczaniu na forum postów zgodnych z naszym regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin )

pracownica

Firma nie szanująca pracownika. Miałam przyjemność pracować dla Pana Marka W ,praca po8- 9 godz po 5 dni w tyg tak -było by ok gdyby nie wymiana towaru która oznaczala siedzenie w pracy CAŁY weekend. Gdyż jak powiedziano mi po 2-óch tyg to jest MOJ problem jak to zrobie.Towar ma być rozlozony . Mogę sobie dobrac pracowników ,których ja mam zatrudnić (na czarno oczywiście )i za których ja biore odpowiedzialność . A stawka jaka miałam to po 50 zl . Zart, praca po nieraz 12 godz za 50 zl. Kpina. Praca bardzo ciezka- taszczenie worów z ciuchami wazycymi nie raz 25 kg jeden -to dla kobiety przesada. NIE POLECAM

Witam w sortowni pracowałam dośc długo jak na obyczaje panujące w tej firmie . Nie polecam ! Brak szacunku , ciągłe perypetie i cyrk panujący w firmie Dago !

Aleksandra

Nie polecam tej firmy, specjalizują się w zatrudnianiu pracowników na pseudo okres próbny 3 miesięcy (lub na czarno), obiecując umowę o prace, a z ostatnim dniem żegnają się z Tobą nie podając przyczyny zwolnienia. Umowa na te 3 miesiące oczywiście jest umową zlecenie na 300zł brutto. Bród, smród w prawie każdym sklepie. Pani kierowniczka rekrutująca ludzi do pracy nie jest w stanie podać nawet konkretnego adresu sklepu do którego masz nazajutrz jechać, już nie wspominając o innych kwestiach typu- kod do alarmu itd. wynagrodzenie nieadekwatne do godzin pracy, ponieważ za 9 godzin (minimum) pracy, 5 dni w tygodniu płacą 1300 netto. Oferują także pracę przy wymianie towaru, gdzie płacą 50zł za pracę nie raz po 10 godzin. W sklepach panują ciężkie warunki pracy, ponieważ sklep wolnostojący bywa ogrzewany jedynie małym piecykiem gazowym, więc tych 9h pracuje się trzęsąc się z zimna. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Wójcik Dago Wójcik Marek - Warszawa

• Jak się pracuje w Marek Wójcik Dago Wójcik Marek?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Wójcik Dago Wójcik Marek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Marek Wójcik Dago Wójcik Marek
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Żupnicza 17
    03-821 Warszawa