DAGO Wójcik Marek

Opinie o DAGO Wójcik Marek

pracownica

Firma nie szanująca pracownika. Miałam przyjemność pracować dla Pana Marka W ,praca po8- 9 godz po 5 dni w tyg tak -było by ok gdyby nie wymiana towaru która oznaczala siedzenie w pracy CAŁY weekend. Gdyż jak powiedziano mi po 2-óch tyg to jest MOJ problem jak to zrobie.Towar ma być rozlozony . Mogę sobie dobrac pracowników ,których ja mam zatrudnić (na czarno oczywiście )i za których ja biore odpowiedzialność . A stawka jaka miałam to po 50 zl . Zart, praca po nieraz 12 godz za 50 zl. Kpina. Praca bardzo ciezka- taszczenie worów z ciuchami wazycymi nie raz 25 kg jeden -to dla kobiety przesada. NIE POLECAM

Witam w sortowni pracowałam dośc długo jak na obyczaje panujące w tej firmie . Nie polecam ! Brak szacunku , ciągłe perypetie i cyrk panujący w firmie Dago !

Aleksandra

Nie polecam tej firmy, specjalizują się w zatrudnianiu pracowników na pseudo okres próbny 3 miesięcy (lub na czarno), obiecując umowę o prace, a z ostatnim dniem żegnają się z Tobą nie podając przyczyny zwolnienia. Umowa na te 3 miesiące oczywiście jest umową zlecenie na 300zł brutto. Bród, smród w prawie każdym sklepie. Pani kierowniczka rekrutująca ludzi do pracy nie jest w stanie podać nawet konkretnego adresu sklepu do którego masz nazajutrz jechać, już nie wspominając o innych kwestiach typu- kod do alarmu itd. wynagrodzenie nieadekwatne do godzin pracy, ponieważ za 9 godzin (minimum) pracy, 5 dni w tygodniu płacą 1300 netto. Oferują także pracę przy wymianie towaru, gdzie płacą 50zł za pracę nie raz po 10 godzin. W sklepach panują ciężkie warunki pracy, ponieważ sklep wolnostojący bywa ogrzewany jedynie małym piecykiem gazowym, więc tych 9h pracuje się trzęsąc się z zimna. Pozdrawiam

Zostaw opinię o DAGO Wójcik Marek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAGO Wójcik Marek