Opinie o F1Karting w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy F1Karting. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w F1Karting o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F1Karting w Warszawa

Kozak Nowy wpis

Super miejsce zarówno do pracy jak i spędzenia czasu. Pracuje tutaj dorywczo od dwóch lat.

Pracownik Nowy wpis

Wszystko super. Miła atmosfera wypłata zawsze na czas. Wszystko zgodnie z ustaleniami

Oldboy

Pracowałem na stanowisku obsługi toru. Wszystko w jak najlepszym porządku, wypłaty na czas plus częste premie. Ekipa jak to ekipa z jednymi pracowało się lepiej z drugimi gorzej. Do pracodawcy jak samych obowiązków nie mam żadnych zastrzeżeń. Spoko praca dla ucznia studenta żeby dorobić ale też i na pełen etat.

Mlody Nowy wpis
@Oldboy

Parszywe kłamstwo napisane przez managera bo mu się grunt pod nogami pali. O premi przez rok nie słyszałem ani nie widziałem. Szacunek nie istnieje. W miejscu pracy -15 czy +30 stopni robić trzeba, w spalinach, hałasie w swoich ubraniach, które niszczeją a na nowe nie idzie zarobić a wyglądać trzeba. Jedyne co się zgadza to wypłaty są faktycznie na czas, za to nie zawsze takie jakie powinny być.

Jon Nowy wpis

Kozackie miejsce

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie F1Karting? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kiwi

Fajna atmosfera i wypłaty zawsze na czas. Ps. Wieczorami można jeździć

beti

super miejsce

fragles

ogólnie mogę polecic prace tutaj. Czesto jest spory ruch ale czas szybko leci. Kasa zawsze na czas

@miki a jaką miałeś umowę na torze ? Czy to lekka praca ? Pracuje dużo kobiet ? Pozdrawiam

Xyz

Obsługa tak miła, że jak zakładałam konto to stwierdzila, że jestem z tego samego rocznika i wyglądam 10 lat starzej (na 30lat). Juz nie wspominając o tym, że sama wyglądała nieciekawie z rzesami sięgającym do brwi pewno za 50 zł skoro tak słabo placa. Kto tak się odnosi do klienta ?? Pełen profesjonalizm

miki

Pracowałem ponad rok na torze. Praca wymagajaca, ale czas szybko leci. Kasa na czas zgodnie z ustaleniami...

flow

pracuję na recepcji w f1. Praca jest zmianowa, wypłaty w terminie, ludzie którzy tam pracuja tez sa ok. Zadnych zarzutów nie mam i mogę polecic pracę w f1

Jaro

a ja pracuje na torze i jest spoko. jestem tu już jakiś czas i wiadomo czasem jest więcej czasem mniej roboty, ale nie narzekam, fajni ludzie to i klimat fajny.

Bona

pracowałam na recepcji, zmieniłam pracę, bo wróciłam do rodzinnego miasta. bardzo miło wspominam czas pracy w f1. jest zasada: wykazujesz się, to idziesz do przodu i robisz postępy. poza tym poznałam wiele fajnych osób, czy to klientów czy współpracowników. co do właściciela, też bardzo ok, jak się umówiałm, tak słowa dotrzymywał. Polecam osobom, które chcą pracować z młodymi ludźmi, w fajnej atmosferze, a tym bardziej fanom motoryzacji!

Wawa

Powiem tak - jeśli ktoś chce zaczynać współpracę i od razu łamie kodeks pracy to od razu coś jest na rzeczy. Jak to dzień na test i za darmo się robi ? Jak zaczynałem prace w innej firmie to od razu pierwszego dnia podpisywałem umowę na okres próbny. Bez tego nie można zacząć pracy. Przydałaby się kontrola inspekcji pracy tam. Co zapewne stanie się w końcu. Wtedy zaczną przestrzegać przepisów kodeksu pracy.

Próbna

Byłam tam ostatnio na dniu próbnym. Z tego względu, że posiadam doświadczenie w tego rodzaju pracy nie potrzebowałam żeby mi wiele tłumaczono. Od razu pracowałam jak reszta zasuwając ile sił w nogach. Szkółka, dwie imprezy zorganizowane (jeśli można to nazwać organizacją) po czym klienci indywidualni. Dziewczyny zachwycone moją pomocą. Praca za darmo od 8 do 23. Na koniec zadzwonił szef, dziewczyny przez telefon zachwalały, że super, bardzo dużo pomogłam itp. Na koniec usłyszałam "W poniedziałek do Ciebie zadzwonimy, paaaa;)". Padnięta na ryj, ale zadowolona, że odwaliłam kawał dobrej roboty wróciłam do domu. Dzisiaj jest czwartek, a telefon dalej milczy. Dodam jeszcze, że sosy do hamburgerów, które miały na blacie były z datą ważności do marca i kwietnia 2014(!)roku. Dziewczyny stwierdziły, że u nich nigdy się nie sprawdzało daty ważności i ze zdziwieniem przy mnie wyrzuciły. Tak to wyglądało u mnie, pozdrawiam ;)

pracujący

Pracuję od dłuższego czasu. Nie ma problemów z płatnościami. Tak jak wszystko ustalone na początku tak jest. Nikt nie wnika w przerwy, nie ma z nimi problemu. Każdy nowy pracownik zapraszany jest na dzień próbny (bezpłatny - informacja podczas pierwszej rozmowy) Praca dużo wymaga od pracownika. 95% ludzi którzy przychodzą na dzień próbny to nieroby. Myślą tylko o tym jak nabić godziny, żeby się nie zmęczyć. Zero zaangażowania. Podsumowując jeżeli ktoś solidnie wykonuje swoje obowiązki zostanie doceniony.

(usunięte przez administratora) Nie chcą podpisać umowy, a jak podpisują to umowa o pracę. Biorą dużo ludzi na ,,testy". Pracujesz 3 dni po 15 godzin po czym dostajesz informację, że się odezwą co oczywiście nie następuję. O pieniądzach nie ma co marzyć.

Masakra . (usunięte przez administratora)

orinoko

z początku dużo obiecują... pracujesz bez umowy prze minimum 2 miesiące, potem podpisują na najniższą krajową albo jakąś \"śmieciową\"; ucinają na godzinach; praca od 8 do ostatniego klienta czyli 24 nawet... jak nie upomnisz sie o przerwę (gdzie cały czas jesteś na nogach) to jej nie będziesz miał; poza tym wdychasz te wszystkie spaliny... nie polecam;/

Zostaw merytoryczną opinię o F1Karting - Warszawa

• Jak się pracuje w F1Karting?

Zobacz opinie na temat firmy F1Karting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F1Karting?

F1Karting
3.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ul. Zwycięzców 4 D
    03-941 Warszawa