Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
adriano81 - 2010-01-05 10:18:19 odpowiedz | cytuj
tanio? idź do media expert do RTV EURO AGD mają wszystko taniej
zdjecie uzytkownika
nemo - 2010-02-14 12:21:00 odpowiedz | cytuj
Pamiętaj Escape, że obniżki cen w danym markecie odbywają się kosztem zarobków pracowników tam zatrudnionych.
Coś za coś, nic za darmo
zdjecie uzytkownika
Escape - 2010-02-19 23:09:51 odpowiedz | cytuj
W takim razie niech albo tych że "obnzek" nie robia w ogole, badz minimalne, ale jednak realne.
W moich oczach ta siec stracila wiarygodnosc.
Promocja "Bez VAT" we Wroclawiu byla po prostuzenujaca.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-29 23:27:14 odpowiedz | cytuj
ludzie omijajcie mediamarkt-tyle!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-30 15:45:33 odpowiedz | cytuj
ok
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-09 09:24:00 odpowiedz | cytuj
[usunięte przez moderatora] Wszystko co napisal tamten gosc to rzeczywiscie prawda, chociaz premie bywaly nawet po 1000zl ale od 2 lat sie tak pozmienialo,ze zeby dostac 250zl to trzeba sie wybitnie wykazac. Nie wiem w jakim markecie pracujesz ale napewno na krakowskiej tak jest. Co do technik sprzedazy i tajemniczego klienta to wiem,ze jesli chodzi o warszawe to tylko na krakowskiej odchodzą takie cyrki.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-25 10:09:13 odpowiedz | cytuj
Sluchajcie a w tym media markt t praca od ktorego roku zycia jest?moj koles ma juz skonczone pol roku temu 17 lat i chcialby tam isc do pracy czy jest na to szansa?prosze o wypowiedzi tych ktorzy tam przykladowo pracowali.Dzieki
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-28 10:26:19 odpowiedz | cytuj
Ludzie, tak narzekacie a to jednak całkowita nieprawda- jak wstajecie już rano źli że musicie iść do pracy to wasza wina.

Praca w MM może i wymagająca- praca w weekendy, długie zmiany itp- ale zarobki nie są złe- zależy jaki market i jak wy się dogadujecie.
zdjecie uzytkownika
zainteresowany pracą - 2010-07-30 00:16:38 odpowiedz | cytuj
witam jestem ciekawy jak wygląda praca magazyniera w marketach media markt, proszę o jakieś szczegóły czy na zapleczu jeżdzi się wózkiem widłowym czy towary nosi się ręcznie czy magazynier robi też za doradcę klienta jakie są zmiany jeśli market otwarty jest od 9-21. Z góry dziękuję za odpowiedż
zdjecie uzytkownika
zainteresowany pracą - 2010-08-05 22:58:46 odpowiedz | cytuj
dzięki za odpowiedz
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-27 21:41:17 odpowiedz | cytuj
Witam.Czytając kiedys posty innych myślałem przesadzacie nie jest zle ale teraz to mi serducho pekło.Do rzeczy zgadzam sie z ludzmi ze kiedys było lepiej i czytajac posty widac kto naprawde paracował i zna sprawe od środka teraz jest masakra pracownicy maja juz dosc zwlaszcza pracujacy od kilku lat. Ciagle jest cos nie tak opiernicz co dzien od dyra lub kierownika jak sie trafi ciągła obawa o swoja prace. Dzieki wszystkim za wczesniejsze posty czasem miło poczytac ze inni tez maja podobnie.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-01 21:35:25 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś z Was wie jak się pracuje w Media w Gdańsku Matarni, atmosfera itp?
zdjecie uzytkownika
Łukasz - 2010-12-08 14:04:44 odpowiedz | cytuj
Witam, pytanko dla ludzi pracujących w MM na jakim dziale najlepiej pracować gdzie można najwięcej zarobić?
zdjecie uzytkownika
media warszawa - 2010-12-10 22:36:10 odpowiedz | cytuj
Najlepiej być dyrektorem :D

A tak poważnie, to na każdym dziale tak samo. Musisz się znać na tym co sprzedajesz to i dobrze zarobisz. Są dodatkowe premie za usługi dodatkowe i na tym najwięcej kasy można zarobić.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-12 00:15:52 odpowiedz | cytuj
Możesz sprzedawać np. dodatkową gwarancję. W zależności ile sprzedasz, taką masz premie. 300 brutto jest od obrotu.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-16 16:22:21 odpowiedz | cytuj
zawsze tak jest jak posiedzą z rok bez pracy bez zasiłku bez kasy to docenią to co mieli i że nie bylo tak źle a jak znajda "jakąś" prace to na pewno będą chcieli wrócić...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-18 19:39:10 odpowiedz | cytuj
moze coś ciekawego by ktoś napisał (prawde) bo ostatni post to mnie hmm rośmieszył...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-12 21:12:08 odpowiedz | cytuj
To, o czym napisał gonzo, to właśnie prawda.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-14 00:14:37 odpowiedz | cytuj
Najprawdziwsza prawda. Aha, jakby kogoś to interesowało, to premii inwentaryzacyjnej ( tzn. trzynastki ) już nie ma.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-22 22:42:12 odpowiedz | cytuj
Potwierdzam. Brak premii inwentaryzacyjnej. I generalnie co raz większy syf.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-29 14:53:34 odpowiedz | cytuj
jeżeli nie pracowałeś to skąd w tobie tyle żałości. I masz czelność wypowiadać się na temat o którym nie masz podobno pojęcia.
Pozdrawiam Kumatych
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-21 16:15:00 odpowiedz | cytuj
Widzisz wiczocznie ona nie przechodziła szkolenia z bluetooth. Już pomijam fakt że nie odpowiedziałeś na żadne z jej pytań.
TK by cie ładnie załatwił.
zdjecie uzytkownika
MM - 2012-01-06 19:43:14 odpowiedz | cytuj
Co do zarobku to przy wypłacie, premii i gwarancji jest to możliwe :) Upominków ostatnio firmy dają coraz mniej :/ ale z tymi wyjazdami to lekka bajka :) coraz mniej jest imprez "integracyjnych" i w żadnym media nie przejdzie bajka z 15 dniami wolnymi i 15 pracującymi :)
zdjecie uzytkownika
gonzo - 2012-07-11 16:18:37 odpowiedz | cytuj
Jak tam teraz wygląda praca w M-M ?? Zmienia się coś ??
U nas pensja sprzedawcy to 1700 brutto można dorobić coś na gwarancjach 10 G+ to 100 zł brutto, na każdym kroku grożą naganami za nie wyrabianie planów u was jest tak samo ??
zdjecie uzytkownika
moni - 2012-11-07 16:57:38 odpowiedz | cytuj
mam pyta dotyczące zarobków w MM na pół etatu...
Miasto Bydgoszcz.
Nie wiem ile w tym mieście zarabiają brutto na cały etat.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Joanna Chmiel - 2013-04-02 19:21:38 odpowiedz | cytuj
Pracowalam w trakcie studiow krótko w media markt, nie bylo zle, mila atmosfera, najgorsze byly tylko soboty i piatki ale pozatym bylo pl
zdjecie uzytkownika
EdekLeszczyk - 2014-02-03 10:13:32 odpowiedz | cytuj
Jak się wszystko samo sprzedawało to Cię po pleckach klepali, a teraz jak cały pseudo zarząd musi ruszyć głową jak tu kupujących przyciągnąć to już mądrego nie ma, i będzie mnie straszył jeden z drugim zwolnieniem :):):):) Za grudzień i styczeń zarobiłem na rękę 1450 zł (pracuje prawie 10 lat) poziom absurdu przewyższa już komedie Barei, jeśli oni już naprawdę wierzą w te bzdury to ja dziękuję. Ale to trzeba przeżyć, na szczęście już inna praca nagrana i na dniach idę do pana (celowo z małej) dyrektora z uśmiechem na twarzy.

Pozdrawiam pracujących i nie dajcie się zwariować tej korporacyjnej hołocie !!!!!!
alert