Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
mysiowaty - 2011-04-08 13:26:15 odpowiedz | cytuj
To od kiedy w Sygma Bank są jakies umowy o pracę na placówkach???Z tego co mi wiadomo to wszyscy pracują na umowe zlecenie. Ile wyrobisz sobie godzin tyle masz na wypłate. Ogólnie praca spoko, jedynie co nie podoba mi sie to że oczekują od nas tyle rzeczy a stawki ani premie nie sa widoczne.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-26 20:28:41 odpowiedz | cytuj
O LOSIE!!! jakie z was niedorajdy ludzie, ta dwa lata pracuje za 1400 zł i jeszcze tam siedzi?! Kobieto jak uważasz że stać cię na więcej to szukaj innej pracy! Ale skoro to ci odpowiada to siedź i płacz!
We wszystkich bankach są plany i ciśnienie! Jak chcecie mieć to z głowy to radzę iść popracować w kiosku :)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-31 11:21:25 odpowiedz | cytuj
A ja dostałam ofertę pracy w tym Banku
Naprawdę jest aż tak źle?
zdjecie uzytkownika
spoksik - 2011-06-15 00:10:42 odpowiedz | cytuj
a mnie ciekawią opinie PH, ale tych dzisiejszych po połączeniu, tych którzy wytrzymali presję zmian i są razem ze mną w tej jednej rodzince.
Tak, było ciężko, ale wreszcie coś się ruszyło, BK jest fantastyczne, sklepy idą za nami i są w stanie wybaczyć i znieść z nami każdy ból.

Pozdrawiam brać PH SBP!!!
zdjecie uzytkownika
Kaja - 2011-08-05 14:41:13 odpowiedz | cytuj
Witam,

Wiecie może jakimi autami jeżdżą przedstawiciele handlowi sygma banku i jaka jest podstawa na tym stanowisku.

Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
TAJEMNICZY - 2011-08-12 19:36:29 odpowiedz | cytuj
ODRADZAM PRACE W TYM BANKU -[usunięte przez moderatora] A KIEROWNICTWO BEZ WYŻSZEGO WYKSZTAŁCENIA [usunięte przez moderatora] OSZUKUJĄ PRACOWNIKÓW ZMIANY Z DNIA NA DZIEŃ . PSYCHIATRYK TO ŁAGODNE OKREŚLENIE.
zdjecie uzytkownika
eMmmag - 2011-10-24 17:47:57 odpowiedz | cytuj
Umowa na czas określony i nie przedłużają
zdjecie uzytkownika
hytjuyjmuy - 2012-01-19 15:55:53 odpowiedz | cytuj
masakra, zatrudniają przez randstad. zwolnili mnie za dzien wolny bo byłem krew oddac. chamstwo.
zdjecie uzytkownika
nn - 2012-02-01 17:48:08 odpowiedz | cytuj
najgorsze są tylko i wyłącznie założenia do wykonania..no i np że u nas jest zlecenie a w placówce obok umowa o pracę:|
zdjecie uzytkownika
nn1 - 2012-02-29 21:11:16 odpowiedz | cytuj
Jeśli jesteś z OBI bądź NOMI to nie będzie umowy o pracę
zdjecie uzytkownika
Adam - 2012-11-21 15:52:49 odpowiedz | cytuj
A jak to wygląda jeżeli chodzi o pracę grafika w Sygma Bank? Ktoś coś wie? Dostałem właśnie propozycję ale po przeczytaniu komentarzy zaczynam się trochę obawiać... Będę wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
torpe - 2013-02-19 10:26:18 odpowiedz | cytuj
na stronie firmy jest napisane, że inwestują w kapitał ludzki i że firma się rozwija. to bardzo ciekawe w kontekście ostatnich zwolnień.
zdjecie uzytkownika
windykacja - 2013-02-26 11:03:56 odpowiedz | cytuj
W jednych działach zwalniają w innych zatrudniają zależnie od potrzeb firmy to całkiem naturalne . A jeżeli chodzi o zadowolenie z pracy wszystko zależy od stanowiska/stażu co wiąże się z pensją.
Ja jestem w miare zadowolony.
zdjecie uzytkownika
Ikar - 2013-11-19 14:13:33 odpowiedz | cytuj
Praca na słuchawkach w Sygma Banku, to istna katorżnicza praca ! Program dialer, same wpadają połączenia jedno za drugim. NIe masz na nic czasu. Maszynka to mało powiedziane ! Duży stres, jeśli chodzi o prowizję, to nikt nic nie wie na ten temat ! Studio call center nieprzystosowane do pracy na słuchawkach. Jest bardzo głośno nie da się skoncentrować myśli. Szkoda, że BHP-wiec się tym nie interesuje ! Warunki pracy bardzo złe ! Płaca marna. Ludzi bardzo pogubieni. Zespół przemęczony. Kierownictwo wyciska ile można. MASAKRA !
alert