Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
MArcin - 2009-02-16 14:16:26 odpowiedz | cytuj
Szukam Pracy jako kierowca autobus Anglia lub Norwegia mmarcin60@onet.eu ,Angielski komunikatywny - bez problemow. moze ktos wyjezdza niedlugo? w grupie zawsze lepiej..
zdjecie uzytkownika
v6 - 2009-02-25 21:34:40 odpowiedz | cytuj
szukam pracy jako kierowca autobusu w Anglii lub Norwegii, podstawy angielskiego,uczciwości rzetelność pozdrawiam i dziękuję.marek48@vp.pl
zdjecie uzytkownika
daro - 2009-02-26 11:29:47 odpowiedz | cytuj
Ja tez szukam pracy w Norwegii . mam 9 lat stażu jako kierowca autokaru i prawie 2 lata stażu na zestawach ciezarowych. Jesli ktos moze mi pomoc to prosze o kontakt (usunięte przez administratora)Jestem gotowy wyjechac od zaraz

zdjecie uzytkownika
leon-jk@wp.pl - 2009-03-09 16:19:01 odpowiedz | cytuj
szukam pracy jako kierowca.wszystkie kategorie.dlugoletnie doswiadczenie!najlepiej norwegia!prosze o kontakt na maila!
zdjecie uzytkownika
rgala - 2009-03-11 20:53:44 odpowiedz | cytuj
Witam, poszukuje pracy w Norwegii mam wieloletnie doswiadczenie jako kierowca autobusu, posiadam wszystkie kursy i badania(obecnie przebywam na terenie Norwegii).
rgala1@o2.pl
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-15 12:52:13 odpowiedz | cytuj
Jestem Adam poszukuję pracy jako kierowca autobusu w Norwegi . Pracowałem w Anglii ,podstawy angielskiego jakieś mam .W tym zawodzie przepracowałem 19 lat.Jeśli można proszę o jakiś kontakt mój (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Krissmo - 2009-03-17 20:43:11 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich,poszukuje pracy w Norwegi jako Kierowca Autobusu ( posiadam doswiadczenie) znam komunikatywnie język Norweski (Certyfikat A-1) (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Adam - 2009-03-18 11:50:04 odpowiedz | cytuj
Proszę o napisanie jakie są wymagania.Ja już pracowałem w Szkocji i tak jak była mowa w poprzednich zostałem oszukany.W swoim fachu przepracowałem 18 lat.Mój język angielski jest w stopniu komunikatywnym.Wróciłem i jestem bez pracy a teraz ciężko ją znależć.Proszę o jakiś kontakt. Mój tel. (usunięte przez administratora)Dziękuję
zdjecie uzytkownika
bras - 2009-04-15 11:03:31 odpowiedz | cytuj
witam szukam pracy jako kierowca autobusu najlepiej w Norwegii posiadam wszystkie kategorie prawa jazdy kurs na przewóz osób angielski wiek 38 e-mail bras15@wp.pl
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-18 13:22:18 odpowiedz | cytuj
szukam pracy od lipca do października posiadam kat. C bender999@wp.pl GG8061497
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-20 13:10:59 odpowiedz | cytuj
szukam pracy jako kierowca irlandi lub norwegi morze ktos mi pomorze posiadam wszystkie katygorie praktyke w transporcie zwierzad.(usunięte przez administratora).ADAM
zdjecie uzytkownika
karino - 2009-06-09 19:42:38 odpowiedz | cytuj
Szukam pracy na stale w dowolnym kraju unii z mozliwoscia osiedlenia.Posiadam prawojazdy kat BCDE,wozki widlowe,swiadectwo na przewoz osob i rzeczy,karta kierowcy,lat 36,doswiadczenie w zawodzie od 1994r.obecnie jako kierowca w komunikacji miejskiej.Kraj docelowy najlepiej Wlochy,Czechy,Norwegia.Kontakt karino13@libero.it
zdjecie uzytkownika
karino - 2009-06-09 19:45:51 odpowiedz | cytuj
prosze o kontakt do waszej firmy
zdjecie uzytkownika
prezeso24 - 2009-06-21 22:52:56 odpowiedz | cytuj
witam, szukam pracy jako kierowca autokaru w Anglii, Irlandii, Norwegii na stałe, 2 lata doświadczenia po kraju.
zdjecie uzytkownika
Jo - 2009-07-15 15:37:52 odpowiedz | cytuj
witam ! szukam pracy jako kierowca autobusu interesuje mnie glownie norwegia mam 2letnie doswiadczenie w tym zawodzie w anglii . angielski dobry ,niemiecki dobry . niestety nie nwiem gdzie i w jakich firmach moge sie pytac o taka prace . narkoza@interia.pl
zdjecie uzytkownika
chudy - 2009-08-20 09:22:40 odpowiedz | cytuj
Witam, szukam pracy jako kierowca autobusu we Wrocławiu.
Prawo jazdy kat.B i D z przewozem osób.Jak coś macie to piszcie na kitu@g.pl . Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
marcin_ - 2009-09-05 18:49:37 odpowiedz | cytuj
Szukam pracy za granicą jako kierowca autobusu. Posiadam czteroletnie doświadczenie a także prawo jazdy kategorii BCDE. Proszę o jakieś namiary. Z góry dziękuje.... mmarcys80@wp.pl
zdjecie uzytkownika
kriskros@vp.pl - 2009-09-05 21:08:22 odpowiedz | cytuj
Witam,też mam zamiar we wrzesni wyjechac do Anglii szukac pracy jako kierowca (B,C,D),moze ktos tez sie wybiera lub moglby pomóc znalezc prace jako kierowca,niekoniecznie w UK.
moj imeil:kiriskros@vp.pl
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Artur - 2009-10-08 14:39:17 odpowiedz | cytuj
Witam. Szukam pracy w Norwegii jako ierowca autobus,mam 10 letnie doświadczenie w zawodzie :) obecnie pracuje jako kierowca :) jestem chętny do nauki norweskiego. (usunięte przez administratora). Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
SwierQ - 2009-10-21 23:31:02 odpowiedz | cytuj
witam proszę o jakieś namiary dla kierowcy autobusu posiadam doświadczenie ostatnio pracowałem w niemczech i holandii. Mam aktualne badania psyczotechniczne kurs na przewóz osób i rzeczy kat . prawa jazdy : B C D B +E C+E D+E kontakt .tel .(usunięte przez administratora)bez nałogów komunikatywny j . niemiecki serdeczne dzięki
zdjecie uzytkownika
darek - 2009-11-09 09:09:24 odpowiedz | cytuj
witam mam na imie darek szukam pracy jako kierowca autobusowy interesuje mnie tylko NORWEGIA obecnie pracuje jako kierowca autobusowy w komunikacji miejskiej posiadam 5 letnie doswiadczenie jako kierowca autobusowy wszystkie dokumenty aktualne jezyk angielski komunikatywny meil-zdzislawa12@vp.pl
zdjecie uzytkownika
elf - 2009-11-09 10:43:12 odpowiedz | cytuj
nie badzcie naiwni, praca w skandynawii bez znajomosci jezyka norweskiego, szwedzkiego to nierealne...nawet angielski na niewiele sie zda..,ja tam siedzialem i wiem co mowie!
zdjecie uzytkownika
pawlo61 - 2009-11-17 19:16:17 odpowiedz | cytuj
Witam poszukuje pracy w Norwegi jako kierowca autobusu. Posiadam 28 letnie doswiadczenie z tego 20 lat na autobusie, a takze prawo jazdy kategorii A B C D. Prosze o jakies oferty, z góry dziękuje moje namiary (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
henryk - 2009-11-20 23:09:42 odpowiedz | cytuj
pawlo61 - 2009-11-17 19:16:17

Witam poszukuje pracy w Norwegi jako kierowca autobusu. Posiadam 28 letnie doswiadczenie z tego 20 lat na autobusie, a takze prawo jazdy kategorii A B C D. Prosze o jakies oferty, z góry dziękuje moje namiary (usunięte przez administratora)r/>

witam. Mam pytanie czy w Angli jest potrzebne swiadectwo na przewóz osób za wiadomość z góry dziękuję. pozdrawiam kierowców.
zdjecie uzytkownika
Krzyś - 2009-12-08 18:52:08 odpowiedz | cytuj
Witam szukam pracy za granicą jako kierowca autobusu posiadam prawo jazdy kat. D od 2 lat lecz nie mam w tym zawodzie doświadczenia nie jestem wzorowym kierowcą bo uważam że takich nie ma ale jestem pewien że posiadam dobre opanowanie w prowadzeniu autobusu dlatego też chciałbym wyjechać z kraju i pracować w zawodzie kierowcy proszę i szukam kogoś kto zna i ma jakiśkolwiek namiary na prace zagranicą nie koniecznie musi to być Norwegia z góry dziękuję za nadesłane przez was wiadomości

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Mariusz - 2009-12-10 07:58:41 odpowiedz | cytuj
Mam na imię Mariusz szukam pracy jako kierowca autobusu w kraju jak i za granicą , 10 lat praktyki w przewozach krajowych i międzynarodowych , na Liniach Komunikacyjnych i przewozach turystycznych. Doskonała znajomość Niemiec ( 3 lata jazdy do Niemiec ) bardzo dobra znajomość Włoch , doskonała znajomość Sycylii ( rok na Linii Komunikacyjnej Polska - Włochy - Sycylia ). Posiadam wszystkie zaświadczenia i badania.
Kontakt: mariusz_ostrowiec@wp.pl
zdjecie uzytkownika
rychubil - 2009-12-15 14:03:05 odpowiedz | cytuj
Witam!
szukam pracy w Norwegii lub w Anglii ale może być też inny kraj, jako kierowca autobusu.
rychubil@interia.pl
(usunięte przez administratora) Rysiek
zdjecie uzytkownika
zmiennik - 2009-12-28 14:18:12 odpowiedz | cytuj
Znam angielski na poziomie CAE. Pracuje 2 lata w komunikacji miejskiej w stolicy na pełny etat.
Chętnie zmienię pracę na lepiej płatną za granicą...najchętniej kraje anglo-języczne lub skandynawskie...zmiennik83@gmail.com
zdjecie uzytkownika
Bumik - 2009-12-29 01:37:05 odpowiedz | cytuj
Poszukuję pracy jako kierowca autobusu. Posiadam wszystkie niezbędne dokumenty. 20 lat praktyki na trasach europejskich. Jezyki obce to: grecki, angielski, rosyjski.tel.(usunięte przez administratora) lub mail:
bumik10@wp.pl
Dziękuję.
zdjecie uzytkownika
Zbigniew - 2010-01-01 14:53:42 odpowiedz | cytuj
Szukam pracy jako kierowca autobusu, najchętniej w Norwegii. Posiadam aktualne wszystkie badania i uprawnienia,prawo jazdy kat D+ swiadectwo kwalifikacji na przewóz osób. Gotowość do wyjazdu natychmiast. Tel.(usunięte przez administratora) /Konin/
zdjecie uzytkownika
Mariusz - 2010-01-22 13:59:23 odpowiedz | cytuj
Mam na imię Mariusz szukam pracy jako kierowca autobusu w kraju jak i za granicą , 10 lat praktyki w przewozach krajowych i międzynarodowych , na Liniach Komunikacyjnych i przewozach turystycznych. Doskonała znajomość Niemiec ( 3 lata jazdy do Niemiec ) bardzo dobra znajomość Włoch , doskonała znajomość Sycylii ( rok na Linii Komunikacyjnej Polska - Włochy - Sycylia ). Posiadam wszystkie zaświadczenia i badania, oraz kartę kierowcy do elektronicznego tachografu.
Kontakt: (usunięte przez administratora) lub e- mail mariusz_ostrowiec@wp.pl
zdjecie uzytkownika
Sławek - 2010-01-29 19:00:38 odpowiedz | cytuj
czy można się dowiedziec coś więcej o szkoleniach w Polsce przed wyjazdem do Norwegii??? znam troche norweski.
zdjecie uzytkownika
pablo - 2010-02-08 09:45:39 odpowiedz | cytuj
Witam. Szukam pracy jako kierowca D lub C , w Norwegii, Anglii od zaraz . Mam kurs na przewóz osób i reczy , angielski komunikatywny, tel.(usunięte przez administratora) paweł
zdjecie uzytkownika
AREK - 2010-03-15 23:43:11 odpowiedz | cytuj
Szukam pracy jako kierowca autobusu w Norwegi, pracowalem w transporcie miedzynarodowym oraz na terenie norwegi, znajomosc jezyka angielskiego, chec do podjecia nauki norweskiego, badania lekarskie i psychotechniczne, kurs na przewóz osób, prawo jazdy kat b,c,d,e,
kontakt (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-19 08:15:46 odpowiedz | cytuj
witam wszystkich szukam pracy za granica najlepiej w norwegi jako kierowca autobusowy posiadam 5letnie doswiadczenie w tym zawodzie obecnie pracuje jako kierowca autobusowy w jeleniej gorze moj mail zdzislawa12@vp.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-24 18:33:07 odpowiedz | cytuj
szukam konpana z jezykiem angielskim i doswiadczenie w uk kierowcy autobusu ja własnie chce wyjechac i szukac pracy kier na miejscu w uk
mam namiary na firme ktora przyjmuje do pracy czekam na chetnego
zdjecie uzytkownika
radomiak - 2010-03-29 18:26:29 odpowiedz | cytuj
jest taka firma w Szczecinie Proffman i oni rekrutują kierowców autobusów do Norwegii. ale wymagają znajomości j.norweskiego na poziomie B-1. później oferują szkolenia 2 miesięczne w celu dalszego szlifowania j. norweskiego. dalej jest egzamin na poziomie B-2 i kto zda ten ma pracę.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-30 15:36:49 odpowiedz | cytuj
szukam kontaktu z panem,ktory pisal o norwegii.mam mozliwosc wyjazdu ale nie ufam firmom posredniczacym.prosze sie do mnie odezwac!!!modliszka38@wp.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-31 10:13:44 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-03-24 18:23:46

Panowie przestrzegam kierowcow autobusu przed pracaw veoli stavanger kasa kiepska ceny pokoi ogromne do nauki 40 linii w ciagu miesiaca kontrakt 2 letni bez mozliwosci zerwania kary za zerwanie norwegia przereklamowana a ceny zarcia (usunięte przez administratora) olbrzymie

poco koles jedziesz do obcego kraju nieznajac go i potem narzekasz na ceny tylko komus zabierasz mozliwosc wyjazdu do tego wspanialego kraju jak nie podoba sie do do polski spowrotem!!!! tu w polsce ceny sa przeciez niskie jak i ''zarobki'' pozdro
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-13 14:41:31 odpowiedz | cytuj
Witam
Podobnie jak Ty nie mam doświadczenia w kierowaniu autobusu ponieważ od kiedy zrobiłem te uprawnienia tj wiosną 2007 roku nie miałem okazji pracować w tym zawodzie. Obecnie sytuacja zmusza mnie do tego aby podjąć inne niż dotychczas zatrudnienie i myślę o autobusie. Posiadam wymagany kurs na przewóz osób. Jeżeli masz jakieś propozycje którymi mógłbyś się podzielić będę wdzięczny. Pochodzę z Lubelszczyzny
Mój mail alojzy6@tlen.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-19 16:51:38 odpowiedz | cytuj
jurek szukam pracy za granicą prawojazdy kat D ju46rek@wp.pl tel (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Karolu87 - 2011-08-21 21:16:56 odpowiedz | cytuj
Szukam pracy jako kierowca Autobusu/busa Norwegia Oslo posiadam wszystkie uprawnienia staż pracy 3 lata bez kolizyjnej jazdy

Kojaito@wp.pl
zdjecie uzytkownika
kadukproonetpl - 2012-05-22 18:22:30 odpowiedz | cytuj
Mam pracę w okolicach Oslo dla kierowcy autobusu
Jeżeli jest pan zainteresowany proszę okontakt(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
marek - 2012-06-26 17:19:32 odpowiedz | cytuj
Szukam pracy jako kierowca autobusu. Interesuje mnie tylko zagranica. Angielski i niemiecki podstawowy ale cały czas się ucze. Proszę o email marekkwawa@wp.pl
alert