Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
- 2012-01-23 19:53:07 odpowiedz | cytuj
a czy rzeczywiscie przestrzegaja zasady wiek do 45 lat czy przyjmuja czasem starszych? Proszę niech ktos napisze jak cos wie na ten temat.
zdjecie uzytkownika
Mała - 2012-02-02 10:22:38 odpowiedz | cytuj
Jeśli ktoś zrezygnowałby to prosze o kontakt, pojade za niego, bardzo mi zalezy. gg: 9333911
zdjecie uzytkownika
sisi26 - 2012-02-29 17:45:34 odpowiedz | cytuj
Witaj Katty,weszlam przypadkowo na to forum opinie sa rözna jak zawsze.Ja pracowalam dobre kilka razy w firmie przy salacie i brokuli.bylo ciezko ale dalo wytrzymac.poszukuje pracy na ten rok 2012 koniec czerwca do konca wrzesnia razem z moim chlopakiem.Byloby cos wolnego jeszcze.pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
lukaszenko - 2012-03-01 21:03:10 odpowiedz | cytuj
A ktos jest tutaj na forum co jedzie w tym roku??

Pozdrawiam
Sympatyczny:)
zdjecie uzytkownika
martin88 - 2012-03-09 10:51:31 odpowiedz | cytuj
ludzie co wy tu piszecie..ja jeżdrze do Halter juz 3 lata, teraz jade 4 i jestem zadowolony, wiadomo nie ma lekko, ale to jest praca a nie wakacje jak sie komu wydaje, żal mi tych ludzi co pisza ze to obóz pracy i takie tam i moge sie założyć że Ci co to piszą to albo zostani wywaleni za ścieme albo po prostu nie dali rady bo są to mami synki którzy myśleli że jadą na wakacje a pieniadze same bedą im lecieć do portfeli, ludzie opanujcie się z tymi komentarzami, zachowajcie je na siebie i dajcie innym zarobić a nie zniechęcac nowych do wyjazdu do halter, jeśli chodz o warunki to są bardzo dobre, uwieżcie mi ze pracowalem w innych gospodarstwach w Austri i tam tylko można było po marzyć o takich warunkach jakie są w Halter, tak że troche chęci i zdrowia i można ładne pieniążki zarobic!!!
zdjecie uzytkownika
- 2012-03-09 13:03:41 odpowiedz | cytuj
Dzieki lukaszenko.
zdjecie uzytkownika
lukaszenko - 2012-03-11 19:59:51 odpowiedz | cytuj
dokladnie zgadzam sie oboz pracy pewnie to pisza dzieci "emo" co ich rok temu po tygodniu czy 2 wyrzucili bo ani nie zbierali ani sie nie starali zbierac smarkaczom chcialo sie wyrwac z domu i tyle

Czytalem takie fora przed pierwszym wyjazdem i bylem przerazony lecz jestem osoba co na wlasnej skórze sie nie przekona to nie uwierzy wiec pojechalem i jade i w tym roku i juz wiem ze jak dam rade to i za rok pojade

pozdrawiam wszystkich nie bojacych sie wyzwan :)

zdjecie uzytkownika
lucenzo - 2012-05-02 12:08:50 odpowiedz | cytuj
ja sie przymierzam
zdjecie uzytkownika
lucenzo - 2012-05-02 12:14:10 odpowiedz | cytuj
bardzo prosiłbym, żeby ktoś przyblizyłmi warunki tam panujące, jak wyglądaja tam posiłki dzienne opłaty i ile godzin dziennie się pracuje
zdjecie uzytkownika
lukaszenko - 2012-05-03 14:18:14 odpowiedz | cytuj

wiec tak warunki mieszkaniowe sa bardzo dobre nie ma pod tym wzgledam co narzekac posilki nie ma szalu co kto lubi w kazdy poniedzialek jest zazwyczaj to samo wtorek itd. .... a ile sie pracuje to zalezy jak szybko bedziemy zbierac i ile bedzie pola rok temu robilo sie gdzies do poludnia i tyle:P:) a 1 raz jesdziesz?
zdjecie uzytkownika
lucenzo - 2012-05-03 20:56:55 odpowiedz | cytuj
tak pierwszy raz (zamierzam), ale mam wątpliwości co do tej wpłaty 50 euro, w dodatku nie mam 19 lat i nie wiem ile będzie wynosiło opodatkowanie z tym się wiążące, interesuje mnie też gdzie umieszcza się tygodniowe wypłaty, przechowujecie je w ośrodkach, wpłacacie regularnie do banku? A jak jest z pozostałymi posiłkami i jakie są ceny w tamtejszych sklepach?
zdjecie uzytkownika
lucenzo - 2012-05-03 21:44:48 odpowiedz | cytuj
mógłby ktoś zamieścic kopię umowy z nimi?
zdjecie uzytkownika
lukaszenko - 2012-05-05 16:44:43 odpowiedz | cytuj

a to jeszcze nie wyslales umowy z kasa?? to nie wiem czy Cie jeszcze przyjmia bo z tego co wiem to nawet 2 termin wplaty juz minol opodatkowania zero oni ta umowe podpisuja typu umowa zlecenie max 2 miesiace i nie odprowadzaja duzych sum jedynie chyba zdrowotne bo lekarza masz za free i leki jedzenie ja rok temu bralem z domu wysalem kolo 150zl i pod koniec mojego pobytu musialem kilka rzeczy sprzedac bo jaki sens przywozic do domu kase masz na tzw. koncie firmy codziennie na komputerku mozesz sprawdzac ile masz euro:)) i raz w tyg albo 2 nie pamietam sa zaliczki a w dniu wyjazdu rano dostajesz to co Ci zostalo czyli jak sie nie opierdzielales fajna kaske acha chleb w iemczech jest drozszy i niedobry (uprzedzam) umowy nie wysle bo nie wiem czy tak mozna o!:P acha a propo jedzenia wiadomo placi sie w euro wiec jest troszke drozej ale nie jest zle czesto sie robilo jakies zakupy tam i to spore zakupy a i tak troche kaski sie przywiozlo :P:))
zdjecie uzytkownika
lucenzo - 2012-05-05 20:49:25 odpowiedz | cytuj
dzięki za odp, a mógłbyś mi tą umowę wysłac na maila?
mozol9423@gmail.com
zdjecie uzytkownika
- 2012-05-05 21:01:13 odpowiedz | cytuj
lukasz1987 - 2009-05-06 12:10:54

Co wy (usunięte przez administratora) praca jak kazda, jak najbardziej mi odpowiada a wam jak sie nie podoba to siedzcie w polsce i szukajcie lepszej pracy. Cieszcie sie z tego co zapewnia mam firma pracowalo sie w duzo gorszych warunkach nie wiecie widocznie po co jedziecie zarobic czy dobrze sie bawic? na to pytanie odpowidzcie sobie sami.
chyba jesteś podstawiony(jednym z nich)
zdjecie uzytkownika
lukaszenko - 2012-05-28 21:05:16 odpowiedz | cytuj
wie ktos kiedy jest 3 termin?? ktorego?
zdjecie uzytkownika
lukaszenko - 2012-05-29 19:45:34 odpowiedz | cytuj
kto jest chetny na wyjazd do niemiec w terminie 11 -13 czerwiec busem koszt okolo 200-250zl

jestli ktos chetny do ahlhorn jechac busem badz vanem w takim terminie z olkusza zawiercia miechowa lub okolic pisac na mejla z nr tel Lukaszenko509@wp.pl
zdjecie uzytkownika
bolo - 2012-06-03 13:24:55 odpowiedz | cytuj
Szkoda ale tym co uczciwie pracowali nie pozwoliła zrobić krzywdy .Przy takiej grandzie ludzi nigdy wszyscy nie będą zadowoleni bo my polacy to już tak mamy we krwi...
zdjecie uzytkownika
truskawka77 - 2012-06-08 21:09:29 odpowiedz | cytuj
Witam ! Jeżeli jest ktoś zainteresowany wyjazdem do Alhorn w dniu 12.06.2012, busem z okolic Zawiercie, Myszkowa lub Szczekocin, to proszę pisać na maila madziunia23610@wp.pl.
zdjecie uzytkownika
migotka - 2012-12-16 12:43:14 odpowiedz | cytuj
cześć nie obawiaj się jak chcesz pracować uczciwie to zarobisz a przy drobnych kontuzjach obsada pomoże tylko być człowiekiem. Ja załapuje się na sadzonki od kilku lat i nigdy nie miałam problemów nawet jak coś się niedobrego mi przytrafiło.(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Szczery - 2013-01-14 20:41:32 odpowiedz | cytuj
Witam! Prawde mówiąc jestem na tym forum po raz pierwszy ale w halter jak i alhorn kilkanaście razy. I to co niektórzy tutaj wypisuja przyprawia o gesia skórke! Sa to tchórze ktorzy nawet nie maja odwagi podpisac sie swoim imieniem i nazwiskiem. Za to maja odwage wypisywac totalne bzdury,wyssane z palca.To śmieszne i pozostaje mi tylko współczć tym osobom takiego małego ilorazu inteligencji:)PS:Pozdrawiam,mam nadzieje ze chociaz zdążyliscie zarobic na dobrą szkołe:)
zdjecie uzytkownika
mewa - 2014-01-12 12:55:42 odpowiedz | cytuj
zapisują i starsze osoby spoko liczy się tylko chęć do pracy
x
Konkurs fryzjerski