Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
wojt - 2007-11-26 10:33:33 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś pracował w Holandii za pośrednictwem tego holenderskiego biura pracy mieszczącego się w Częstochowie ?? Jeżeli tak to proszę o opis - jakie warunki pracy zakwaterowanie wypłacanie wynagrodzenia itp. oraz wrażenia ze współpracy z tą agencją czy warto jechać za pośrednictwem tego biura ?? Bardzo proszę o wszelkie informacje !! Dziękuję !!
zdjecie uzytkownika
Karolina - 2007-11-29 09:03:11 odpowiedz | cytuj
hej! ja od ponad roku wspolpcuje z firma bakker.jak narazie nie moge narzekac,pieniazki zawsze sie zgadzaja i sa na czas,takze biuro w 100% wyplacalne.warunki mieszkaniowe dobre,wiadomo bez luksusow,ale z wszystkim co jest nam potrzebne.dojazd do pracy zapewniony,praca jest tez calkiem w porzadku.ja pracuje jako pakowacz na tasmie.takze napewno polecam! 
zdjecie uzytkownika
tusiu11 - 2007-12-13 12:50:46 odpowiedz | cytuj
pracowałem 6 miesięcy  mam zamiar jechać w styczni polecam
zdjecie uzytkownika
Danielossss - 2007-12-13 13:19:25 odpowiedz | cytuj
Czesc tusiu ja bym tez chcial wyjechac ze granice podala bys mi adres tej firmy albo jakies namiary porosze pozdro
zdjecie uzytkownika
danielosss - 2007-12-13 13:45:07 odpowiedz | cytuj
Czesc karolinko podala bys mi namiary na ta firme odpisz na moje gg   5453980 bo chcialem pogadac w sprawie tej firmy pozdrawiam  DANIELOSSSS
zdjecie uzytkownika
życzliwa - 2008-01-09 20:56:16 odpowiedz | cytuj
znam firmę Bakker dość dobrze. jedyna zaleta-pieniądze na czas, ale stawka 6,10, niezmiennie od kilku lat, więc coraz mniej się opłaca, zwłaszcza, że euro ciąle leci w dół. a warunki socjalne? różnie to bywa. np hotel robotniczy, z lodówą jak chłodnia na trupy, z kiblem w pokoju, z czterema prysznicami na 70 osób, na żetony. woda leci przez ok. 7 min. można trafić też na całkiem fajną chatę. pytanie tylko na jak długo. częste przeprowadzki. w ogóle firma, w której funkcjonuje masa układzików, dziewczyny w biurze niekompetentne i generalnie mają człowieka za nic.  
zdjecie uzytkownika
Rafał - 2008-01-17 20:37:08 odpowiedz | cytuj
Czy naprawdę jest tak źle, kazdy na poczatku nie jest kims
zdjecie uzytkownika
Bakteria - 2008-01-19 22:37:37 odpowiedz | cytuj
Firma wcale nie jest taka zla jak o niej pisza.Pracuje juz w niej prawie rok i jestem zadowolona.
zdjecie uzytkownika
Ewa - 2008-01-20 11:04:12 odpowiedz | cytuj
Karola mozesz podac adres tej firmy?przy  jakiej znajduje sie ulicy w czestochowie??
zdjecie uzytkownika
robert - 2008-01-21 10:23:28 odpowiedz | cytuj
czesc czy ktos moze podac adres lub nr telefonu do tej firmy??prosze
zdjecie uzytkownika
Bakteria - 2008-01-22 11:47:50 odpowiedz | cytuj
Polski numer 0048602857851 i numer do biura holenderskiego(nie bac sie dzwonic-mowia po polsku :) ) 0031229295053 Prosze bardzo
zdjecie uzytkownika
robert - 2008-01-22 13:10:18 odpowiedz | cytuj
Stokrotne dzieki
zdjecie uzytkownika
ukryty - 2008-03-07 16:46:56 odpowiedz | cytuj
zgadzam sie co do wypłacalnosci firmy  to prawda a co do warunkow mieszkaniowych tez.Jezeli trafi sie na domek to super ale na ten hotel robotniczy,o ktorym mowisz to masakra,pokoje jakby w psychiatryku.Do biura mozna czasami ciagle dzwonic a oni swoje.Co tydzien mnie zbywano z przeprowadzkami.Ale jest jeszcze gorsze miejsce niz ten hotel robotniczy,istna spelowa nie rozumie jak mozna pozwolic zeby ktos tam mieszkal,warunki nie godne czlowieka.
zdjecie uzytkownika
dawid - 2008-03-20 02:50:01 odpowiedz | cytuj
mam pytanie odnośnie zakwaterowania jest płatne 55 euro brutto?? byłem na spotkaniu i tak mi powiedzieli, na stronie internetowej bakker jest napisane ze zakwaterowanie jest bezpłatne tak więc o co chodzi?? czy może mi to ktoś wytlumaczyć?? a kolejna sprawa jeśli mam mniej niż 21lat mam mniejszą stawke za godzine 5,6 netto? o co chodzi z tym podatkiem wakacyjnym mam co miesiąc odciągane 8% z pęsji a puźniej mi to zwracają??
zdjecie uzytkownika
dawid - 2008-03-22 19:31:30 odpowiedz | cytuj
cześć może mi ktoś odpowiedzieć na pytania?? Dzięki!
zdjecie uzytkownika
Angela - 2008-03-24 10:30:19 odpowiedz | cytuj
Cześc!Pracowałam u Bakkera przez 6 miesiący z czego przez 4 mieszkałam na Hotelu Hoorn.Pokoje 2 osobowe + łazienka+telewizor.Praca zależy jak trafisz czasem lepiej czasem gorzej.Ale ogólnie OK!Ale najlepiej mieszkac na Hotelu Hoorn, ponieważ można się tam uczyc holenderskiego u Belindy.Minusem lub plusem są obiady. - trzeba za nie płacic a + masz podane na 'tacy'.Belinda jest babka do której możesz się zwrócic w każdej chwili, super wykłada holenderski łatwo można zakumac i zawsze można liczyc na jej pomoc.Praca u Bakkera jest dla mnie OK!!Hotel spoko a Belina super!!! 
zdjecie uzytkownika
Angela - 2008-03-24 10:30:23 odpowiedz | cytuj
Cześc!Pracowałam u Bakkera przez 6 miesiący z czego przez 4 mieszkałam na Hotelu Hoorn.Pokoje 2 osobowe + łazienka+telewizor.Praca zależy jak trafisz czasem lepiej czasem gorzej.Ale ogólnie OK!Ale najlepiej mieszkac na Hotelu Hoorn, ponieważ można się tam uczyc holenderskiego u Belindy.Minusem lub plusem są obiady. - trzeba za nie płacic a + masz podane na 'tacy'.Belinda jest babka do której możesz się zwrócic w każdej chwili, super wykłada holenderski łatwo można zakumac i zawsze można liczyc na jej pomoc.Praca u Bakkera jest dla mnie OK!!Hotel spoko a Belina super!!! 
zdjecie uzytkownika
kwiatek1-2 - 2008-03-24 15:15:20 odpowiedz | cytuj
Oczywiscie ze placisz za mieszkanie placisz tez ubezpieczenie 15 euro a jak trafisz na hotel to i za obiady25 euro co z mieszkaniem daje na tydzien 95euro niezle co? Wakacyjne zwracaja na koniec roku lub po zakonczeniu kontraktu
zdjecie uzytkownika
kwiatek1-2 - 2008-03-24 15:23:02 odpowiedz | cytuj
Hej mała to może się znamy ja też mieszkałam na hotelu i nie raz z Belindą kawe piłam masz racje spoko gościówa nie traktuje nas jak roboli chociaż mogłaby
zdjecie uzytkownika
yakumo - 2008-03-24 16:58:33 odpowiedz | cytuj
jak uwazacie warto jechać z tego biura ?? mozecie podać jakieś plusy i minusy ?? a czy ktoś moze jedzie do holandi z tego biura pod koniec kwietnia??
zdjecie uzytkownika
adam21 - 2008-03-24 17:22:58 odpowiedz | cytuj
Witam pracowalem wczesniej w wloszech jestem zaiteresowany wyjazdem do holandi wlasnie przez to biuro...mam do was pytanie na temat zarobkow ile mozna zarobic miesiecznie na czysto i czy mozna tam znalesc prace na wozkach??
zdjecie uzytkownika
Czarna Mamba - 2008-04-04 23:03:15 odpowiedz | cytuj
Witajcie! firma Bakker znana mi ,kiedyś byłam jej pracownikiem,warunki mieszkaniowe b.dobre a pieniążki zawsze na czas. Szczególnie miło wspominam Belinde zawsze można na nią liczyć .
zdjecie uzytkownika
kwiatek1-2 - 2008-04-08 18:56:42 odpowiedz | cytuj
hej ty piszesz o OBELIKSIE nie myl z HOTELEM!!!!!!!!!!!!!! hotel jest super dwu pokojowe mieszkania w kazdym prysznic i ubikacja wlasny telewizor Pod prysznicem mozesz stac godzine przyniosa ci obiad do pokoju pozmywaja po tobie.Zkazdym doslownie kazdym problemem mozesz sie  zwrocic do BELINDY nawet do samego Eda zadzwoni Kobieta uczy sie polskiego zeby sie z nami porozumiec WSZYSCY PRACOWNICY Bakker detachering B.V chca mieszkac na hotelu HOTEL HORN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a sam bakker wcale nie jest taki zly
zdjecie uzytkownika
matrix - 2008-04-17 12:07:19 odpowiedz | cytuj
witam! jedzie ktoś do Holandii z  bakkera 18kwietnia??
zdjecie uzytkownika
agnes - 2008-04-27 19:35:31 odpowiedz | cytuj
Witam! Jak widzę wasze opinie o bakker są podzielone. Wybieram się tam w maju. Jedzie ktoś też  w tym terminie??

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
dziki - 2008-04-28 13:41:36 odpowiedz | cytuj
czesc jade w maju pierwszy raz od nich zobaczymy jak to bedzie co z tego wyjdzie pozrawiam serdecznie
zdjecie uzytkownika
kasia - 2008-05-11 22:29:31 odpowiedz | cytuj
prosze mi podac adres fi rmy bakker z czestochowy pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
yakumo/matrix - 2008-05-11 22:31:27 odpowiedz | cytuj
cześć zgadzam sie z bułą posty napisane przez yakumo i matrixa są moje, wyjechałem z bakkera jestem juz tu 3 tygodnie i mam za sobą pierwszą przeprowadzke po upływie kontraktu juz tu nie wrócę! wydaje mi sie ze większość pozytywnych komentarzy wystawiają pracownice bakkera wszystko ładnie napisane a w rzeczywistości to nie bajka tylko koszmar który będzie trwał jeszcze 5 miesięcy:(
zdjecie uzytkownika
luq62 - 2008-05-16 11:53:08 odpowiedz | cytuj
Pracowalem 6 miesiecy hmmm jak tam jest to zalezy gdzie kto trafi  np  VAPEN jak ktos lubi pic to ok ekipa samych gosci wszyscy zawodowo tankuja pokoje male po 4 osoby n amieszkaniu gdzi epowinny mieszkac gora 2 a my tam mieszkalismy w 4 masakra/OBELIX tam juz kobiety mieszkaja i faceci te znie jest tragicznie piwka vodeczki narkotyki przeciez to holandia czyli legal/kolezanka nizej pisala o HOTELU mieszkania fajne ale nei radze sie napalac na jedzenie bo jest straszne ludzi eto wyrzucaja do kosza a co najleprze musisz za to placic skoro ta mieszkasz /zwaag same domki z tych miejs co wymienilem to to jest najgorsze pod katem ludzi jacy tam mieszkaja np urodziny kolezanki normalen napijesz sie cos wracasz do domku a na drugi dzien mas zopinie alkoholiczki i kurwy plotki sie tam rozchodza masakrycznie szybko a jezeli chodzi o mieszkania to naprawde fajnie TERAZ PRACA sa rozne mieszja od szklarni po fabryki ciastek i salatek radze pchac sie na szklarnie a dokladnie tam gdzie sa szefami holedrzy bo np churtownia salatek czyli HESSING TURASY JEBANE TAM SA SZEFAMI a kobiety traktuja jak mieso a jezeli ktora pani z nowych oczywiscie powie spierdalaj to taka szmata bedzi estala nad nia i patrzala na rece jak szybko robi itp mase dziwczyn znac ktore wracaly z zaplakane z pracy  a co do zarobkow to 6.10 euro za godzine  zycie tanie tyle ze za 6.10 nie oplaca si erobic  TERAZ CO  zle nei mialem tam az tak al enapewno ju znie wroce  nigdy  siedzialem w irlandii praca na budowie dosyc lekka 16 euro za godzine pracowalem we wloszech 15 euro a teraz znaazlem prace w polsce za 2000 zl i starcza JESTEM SZCZERYM GOSCIE TAKZE NIEUBARWIALEM NCI PRZEDSTAWILEM WAM CALA PRADE    JEDEN TRAFI  I BEDZIE TAK SOBIE Z DRUGI WPADNIE W BAGNO POLAKOW ALKOHOLIKOW ALBO W PIERDOLNIETE TOWARZYSTWO CO CI BEDZI EZAGLADAC DO TALERZA KAZDEGO DNIA ZEBY WIEDZIEC CO JESZ  POZDRAWIAM
zdjecie uzytkownika
agnes - 2008-05-20 19:47:58 odpowiedz | cytuj
Luq  chyba jednak nie jesteś szczery pracowałeś wcześniej jak piszesz we włoszech za 15 euro a teraz zgodziłeś się pracować za niecałe 7 i to w takich warunkach. Coś chyba ściemniasz z tą holandią
zdjecie uzytkownika
masia - 2008-06-01 16:24:09 odpowiedz | cytuj
hej a jak ze skladkami emerytaln-renotwymi????
zdjecie uzytkownika
rozczarowana:( - 2008-07-09 21:53:36 odpowiedz | cytuj
masz  racje ....szkoda ze wczesniej tego nie przeczytalam....  musisz uwazac na ploty , jak nie masz niemieckiego paszportu ( teraz to nie ma juz znaczenia ... hallo obudzcie sie!!! ) czy znajomosci to jestes tu smieciem!!!!!  caly czas klamia, zwodza, przyjebuja kary ( jak np. ich kierowca dostanie mandat) w busach w [admin -wulgaryzm]ludzi ktorzy siedza na pace,  a jeszcze czekasz na niego czasem po 2 godz , o wyjezdzie do polski dowiesz sie nawet 3 godz przed wyjazdem...a obiady na hotelu 50% zjadliwe ale facet po ciezkiej fizycznej pracy to sie tym raczej nie naje, no i wasza ukochana belinda - wredna zaklamana [ADMIN-WULGARYZM] - wlazi do pokoju bez pukania ( otwiera wlasnym kluczem) ...... potrafia cie wyjebac z roboty bo znajomy akurat potrzebuje pracy.... szklarnia moze i fajnie ale jak zawsze zalezy gdzie( potrafia cie gonic jak niewolnika w 40 stopniowym upale)  i przy czym... np. roze - blizny do konca zycia !!! a jak masz isc na pole to oczywiscie nikt ci o tym nie powie zeby sie jakos przygotowac ( plasz przeciwdeszczowy buty itp) jak to mowia czego nie chce robic holender to polak zrobi... jak masz szczescie i dobrze trafisz juz na poczatku ( stala praca itp) to jakos da sie to wszystko przezyc ....ale jak nie,  to przyjedziesz,  wydasz kase, a oni po tygodniu wysla cie do polski bo nie ma pracy ( oczywiscie nie licz ze popracujesz dluzej niz 2 dni - musisz zarobic na mieszkanie) czyli tak naprawde gowno zarobisz a tylko stracisz ..............masz tyle szczescia zeby zaryzykowac????????????????????????????????
zdjecie uzytkownika
izi - 2008-07-14 14:02:08 odpowiedz | cytuj
Dziewczyno, chyba sama nie wiesz co piszesz. Dziwne, ze tylko zle pisza ci co zostali wyrzuceni z pracy za jakies przewinienie.  Ci co chca pracowac to sobie spokojnie pracuja. Ploty to roznosza tylko Polacy, sami sobie sa temu winni. To juz taki narod. Tym co sie chce pracowac to pracuja dalej, tak jak ja. Widocznie nie chcialo ci sie albo sobie olewalas. A obiady na hotelu sa ok, widocznie jestes jakas osoba wybrzydzajaca.
zdjecie uzytkownika
rozczarowana:( - 2008-07-16 19:56:24 odpowiedz | cytuj
no niestety twoja teoria upadła !!! ja nadal tu pracuje no ale juz niedlugo bo mam tego wszystkiego dosyc!!!!!!!!!!!!!!!   juz sie dosc nasluchalam i widzialam ...... - a ludzie faktycznie wylatuja tu za nic wystarczy zwykly telefon od "zyczliwej osoby" - jak dzwonisz do biura z jakims problemem to  nakazuja ci nie marudzic i pracowac bo pojedziesz do polski i dostaniesz kare za zerwanie kontraktu ( ktory oni moga zerwac w kazdej chwili ?!) - nie wazne co sie dzieje i tak ci nie pomoga ( chyba ze masz  znajomosci ) Wiec zeby ci bylo dobrze w tej firmie to nie narzekaj i pracuj ponad swoje sily , podlizuj sie , donos.... bo jak tylko sie odezwiesz to trafisz na czarna liste i wylecisz do polski w trybie natychmiastowym....smutne ale prawdziwe......niestety.........
zdjecie uzytkownika
ozzy - 2008-07-17 00:36:40 odpowiedz | cytuj
zgadzam sie z moją poprzedniczką w 100% -jeśli nie masz szerokich pleców w tej firmie jesteś z góry skazany na przerąbaną robote. osoby które pracują w tej firmie od paru lat mają cieplutką fajną prace i wiele możliwości. a nawiązując do hotelowego "żarcia"  które kosztuje 25E tygodniowo -3,51euro na dzień otrzymujemy np. kiełbase(lub jak kto woli parówke)+ ziemniaki (około 4 średniej wielkości) lub śmierdzący brązowy sosik przypominający gówn... z jakimś czerwonym mięsem poprzerastanym zyłami Mmmmm...... pycha:)  a może suchy ryż ze starą salami którą trzeba wypatrzeć przez lupę??? dla nie zorientowanych robiąc sobie samemu obiad oszczędzamy jakies 2euro na dzień co daje prosty rachunek    2e x 31dni=62euro a to całkiem wiele w naszej kieszeni.
zdjecie uzytkownika
monia - 2008-09-16 19:08:55 odpowiedz | cytuj
Wiesz co,mysle ze tak piszesz bo wiodlo ci sie w tej firmie niezle,ale moze chcialas cos zalatwic np.przeprowadzke a ze sie nie udalo to orazu be...ale nie zawsze da sie wszystko zalatwic jak by sie chcialo,tam jest okolo 500ludzi to zrozum biuro na wszystko nie ,moga sie godzic,,dasz palec wezma reke"dla mnie firma jest oki i wogule nie mam ukladzikow w firmie
zdjecie uzytkownika
Lukasz - 2008-09-16 19:18:17 odpowiedz | cytuj
Autor: ~Lukasz        2008-09-15 17:59:30      + Odpowiedz   Zgłoś do usunięcia   Pracowalem w firmie Bakker Detachering.I ogulnie jest ok ale jedno co mi sie nie podoba(i u wiekszosci pracownikow)to kary za nic przychodzisz do domu po charowce a tu kara za ,,brudny pokoj"Nie wiem jakim prawem ale,kontroluje to kierowca firmy,,AJAX"(kto tam pracuje to wie o kogo chodzi)wchodzi do pokoju kiedy mu sie podoba,bez pukania i ciach,maly okruszek na podlodze i 50E kary,nie masz szans sie wytlumaczyc,bo juz zapisane w jego teczce!!!Co go widze to on w firmowkach,a za co je kupuje za nasza kase zdzierana co tydzien na jego smieszne kary!!!A wiec jesli chcecie jechac do BDto tylko na prywatny domek bo z kar sie nie wyplacicie!!nie polecam
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-01-16 21:23:38 odpowiedz | cytuj
straszna firma nie do wytrzymania nie da sie ta wytrzymac traktuja osoby jak debili nie radze tam jechac straszna .....
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-01-16 21:26:55 odpowiedz | cytuj
moze płatnośc ok ale praca lipa i mieszkanie nie radze jechac z tej firmy kłamcy i jeszce raz kłamcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-01-16 21:42:55 odpowiedz | cytuj
mowie powaznie o tej firmie bo tam bylam naprawde troche i jest do niczego pracuje z tej firmy ludzie ktorzy zachłani sa na pieniadzi i daja sie robic w bambo ibaker robi sobie z nimi co chce a oni jak pieski posluszni robia to za marne pieniadze nie daj sie ponizyc jak oni ja bylam ale wrocilam nie warto i nigdy juz tam nie pojade do takiego zadupia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-01-16 21:44:25 odpowiedz | cytuj
nigdy w zyciu prze nigdy juz z tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-01-22 21:19:25 odpowiedz | cytuj
strasznie jest tam!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-01-22 21:19:25 odpowiedz | cytuj
strasznie jest tam!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-01 16:48:38 odpowiedz | cytuj
wybieram się do pracy w marcu po jak tam jest naprawdę .

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-01 16:48:39 odpowiedz | cytuj
wybieram się do pracy w marcu po jak tam jest naprawdę .

zdjecie uzytkownika
Dora - 2009-02-08 19:12:43 odpowiedz | cytuj
Firma jest ok warunki mieszkaniowe dobre praca lekka ludzie spoko dziewczyny z biura ( usunięte przez administratora )są zawsze do dyspozycji .
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-09 14:47:01 odpowiedz | cytuj
siema ja tez pracowalam w tej firmie przez ponad rok i musze stwierdzic ze wiekszosc ludzi ma racje mowiac ze jest firma do bani. Chyba ze jakims dobrym trafem trafisz na dobry domek i prace.ja nie mialam tego szczescia miiszkalm w garażu bez ogrzewania i nie tylko ja bo wiele osob tak trafia. Obeliks 70 osob 2 kuchenki gazowe,1 pralka i prysznice po 7 minut to sa jakies kpiny. Dobrze pisza o tej firmie ci ktorzy mieszkali na hotelu hoorn. Na dojazd i powrot do domu tracisz z 2-3 godziny jesli kierowca o tobie nie zapomni. Musisz chodzic prosic sie zeby ktos laskawie powiedzial ci z kim jedziesz do domu, bo kazdy ma cie w dupie.... do pan z biura trudno sie dodzwonic a zeby cos zalatwic to zapomnij. Nie podoba sie to mzesz jechac do Polski. Nie którzy nie maja pracy przez caly tydzien ale nowe osoby przy jeżdzają z Polski. Osobiscie nie polecam........
zdjecie uzytkownika
ciekawy - 2009-02-22 17:01:21 odpowiedz | cytuj
jak sie sytuacja przedstawia w roku 2009 ? warto tam jechac i gdzie najlepiej mieszkać? my para, po 27 lat, co polecacie ?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-28 13:38:12 odpowiedz | cytuj
nie wiem dlaczego tak zle piszecie o tej firmie ja tam pracowałam wiadomo pracowac trzeba wszedzie dostałam wszystko wyplacone i to w terminie warunki mieszkaniowe nie byly złe jak miało sie w mieszkaniu to tylko zalezy od domownikow i od ciebie jezeli nie sprzatali to mieli syf .do pracy był dowoz iczego tu jeszcze chciec niektorzy to nie maja w polsce tak jak tam mieli.SZEF NIE WIE KOGO PRZYJMUJE DO PRACY WYDAJE SIE ZE CZŁOWIEK OK A POZNIEJ POLAKOM WODA SODOWA UDEZA DO GŁOWY NIE CHCE SIE IM PRACOWAC PIJA CPAJA SPIA Z KIM POPADNIE NAPRAWDE AZ PRZYKRO NA TO PATRZEC SAMA SIE WSTYDZILAM ZA POLAKOW PRACOWAŁAM Z WSZYSTKIMI OBCOKRAJOWCAMI I NIKT TAK SIE NIE ZACHOWYWAL. było tam rowniez duzo polakow fajnych uczciwych i oni nigdy nie nazekali duzo zarobili ja to zarobilam na 3 wesela ktore zrobilam swoim dzieciom kazde wesele mialo 80 gosci ja tez mialam tam problemy ale tylko przez polki lekkich obyczajow i to mezatki to takich ludzi trzeba sie obawiac .I NIGDY NIE SŁUCHAC PLOTEK JAK TAM PRZYJEDZIESZ DO PRACY JA TEZ NA SAMYM POCZATKU JAK MI POWIEDZIELI JAK TAM JEST TO IM UWIERZYŁAM ALE POZNIEJ PRZEKONAŁAM SIE SAMA NA WŁASNEJ SKORZE WIEC POLECAM TA PRACE ALE PAMIETAJCIE TO ZALEZY TYLKO OD CIEBIE JAK TAM BEDZIE POZDRAWIAM NATOMIAST WSZYSTKICH DOBRYCH PRACOWNIKOW KTORZY TAM TERAZ PRACUJA I ZA KTORYCH SIE CZŁOWIEK NIE WSTYDZI . U.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-04 12:58:41 odpowiedz | cytuj
i tu masz chlopie racje i jest to firma w ktorej zadzi ( usunięte przez administratora )z nich ma na imie justyna ktora traktuje ludzi jak smieci ale to jest spowodowane tym ze niema chlopa no ale kto by to ( usunięte przez administratora ) i kobiecie odbija po prostu ludzie strzescie sie tej firmy jak ona tam bedzie pracowac o
alert