Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-04 11:20:40 odpowiedz | cytuj
rynek polski jest pełen chińskich towarów, co za dyskusja naprawdę!!! towar jest jak najbardziej legalny,ma wszystkie dane importera,dystrybutora,i większośc rzeczy jest bezniklowa,kolczyki oczywiście niektóre mogą nosić i noszą małe dzieciaczki i nic ich nie uczula,klienci je sobię bardzo chwalą.A nazwy powstały po to żeby ogarnać towar, który jest w duzych ilościach,a nie od miasta z którego pochodzą.......kobieto wypisujesz takie bzdury,że głowa mała....zajmij sie lepiej czymś pożytecznym
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-04 11:49:24 odpowiedz | cytuj
he he ale śmieszne. idz podlizuj się dla szefa z takimi tekstami to może popracujesz dłużej w tej pseudo firmie jako niby przedstawiciel handlowy
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-07 21:45:00 odpowiedz | cytuj
nie chcesz ,nie pracuj! jesteśmy wolnymi ludzmi w wolnym kraju(przynajmniej narazie:)) przymusu pracy nie ma.......
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-07 22:13:00 odpowiedz | cytuj
PeHetka :) - 2010-06-06 22:42:42

Wypowiedzi jest tu tyle, że czekam aż powstanie pieśń firmowa, na cześć firmy (usunięte przez administratora) oraz jego szefostwa. Pani
Ale prostak to pisał zazdroscisz chyba oj szoda mi Ciebie ze tak plytka jestes!!!!!!!!!!!!!!!!hihihihih
zdjecie uzytkownika
ciekawa - 2010-06-08 19:51:25 odpowiedz | cytuj
Co z tym wekslem czy KW? Czy w przypadku rozwiązania umowy jest on oddawany? I co on obejmuje?
zdjecie uzytkownika
ole! - 2010-06-08 21:51:05 odpowiedz | cytuj
No to pojechałaś,skoro nie pracujesz ,to raczej pożytku z Ciebie nie było.....możesz teraz smarować na firme,szefa,szefową itp. itd,ale co Ci to da? satysfakcję? ja mam swój rozum i nikt mi nie będzie mówił co mam robić.....wyzysk??? W każdej pracy musisz (usunięte przez administratora) jak chcesz coś mieć!!!
Nie powiem,lekko nie jest,ale póki co nie narzekam,a wszystkim czytającym polecam żeby przekonali się osobiscie,czy jest tu taki wyzysk,ha ha jestem białym murzynkiem,hi,hi,hi!!!!

zdjecie uzytkownika
ciekawa - 2010-06-09 08:31:45 odpowiedz | cytuj
No to co z tym wekslem, bo jakoś nikt tego nie wyjaśnił? Do pracujących albo tych co już nie pracują . Czy podpisywaliście weksel i kidy jest on oddawany?
zdjecie uzytkownika
biuro - 2010-06-09 14:38:15 odpowiedz | cytuj
po 12 mies.,kiedy ustanie umowa o zakazie konkurencji.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2010-06-09 17:31:09 odpowiedz | cytuj
hmm.. jak bedziesz sie mocno upominac i bedziesz non stop wydzwaniac i jezeli nie bedziesz miala zadnych zaleglosci to w koncu laskawie wysla ci ten weksel ale o kw zapomnij, a umowa o zakazie konkurencji nic do tego nie ma i pamiętajcie zeby srawdzac czy wpisana zostala data zawarcia tej umowy, wiem cos o tym, nagle jak pada pytanie dlaczego nie jest data wpisana dziewczyna z biura cala zmieszana szuka jakiejs odpowiedzi :)
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2010-06-09 21:26:25 odpowiedz | cytuj
Miałam nie zagladać na forum, jednak coś mnie podkusiło. No proszę. Ja w tej chwili jestem w nieciekawej sytuacji z powodu weksli. Biuro ociąga się z wysłaniem mi dokumentów a ma czas zajrzeć na forum. Bardzo się ciesze , że jednak zajrzałam. szkoda, że dopiero dzisiaj. Na szczęście prawnik mojego męża bardzo zainteresował się ta sprawą. Zobaczymy czy załatwimy jak to ktoś tu napisał "z klasą". Ja zachowałam się względem firmy właśnie tak, więc liczyłam, że firma też
zdjecie uzytkownika
biuro - 2010-06-09 22:06:45 odpowiedz | cytuj
były pracownik - 2010-06-09 21:26:25Miałam nie zagladać na forum, jednak coś mnie podkusiło. No proszę. Ja w tej chwili jestem w nieciekawej sytuacji z powodu weksli. Biuro ociąga się z wysłaniem mi dokumentów a ma czas zajrzeć na forum. Bardzo się ciesze , że jednak zajrzałam. szkoda, że dopiero dzisiaj. Na szczęście prawnik mojego męża bardzo zainteresował się ta sprawą. Zobaczymy czy załatwimy jak to ktoś tu napisał No widzisz kochana,dobrze,że zajrzałaś,tyle Cię omineło...trzeba czytać co sie podpisuje,a firma nie ma żadnych tajemnic,datę wpisujemy w momencie podpisania umowy o pracę,szef podczas rozmowy może również wszystko wyjaśnić,czego nie wiecie i macie wątpliwości,jednak domyślał się nie będzie......sorry.....a firma się zabezpiecza przed Waszymi kombinatorstwami.......wierzcie lub nie,ludzie trafiają do nas różni,oszustki również.....także jest jak jest,komu nie pasi,nikt nie ma musu się zatrudniać....także uwaga na wpisy od własnie ( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
Do Bitka - 2010-06-10 08:21:44 odpowiedz | cytuj
coś mi się zdaje że za dwa trzy miesiące gdy skończy się żniwo w fabienne trwające tylko latem Twoje bitowanie i rymowanie troszkę się zmieni jou, pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
ciekawa - 2010-06-10 09:24:24 odpowiedz | cytuj
Robi się tu coraz ciekawiej. Nawet bardziej ciekawie niż na forum (usunięte przez administratora)u. ja jestem tu tylko gościnnie, ale rzeczywiście temat mnie wciągnął. Jeszcze trochę poobserwuję to forum i mogę zabierać się do pracy. Widzę, że niezłe jaj się tu dzieją, a pracownicy nabijani są w butelkę. Piszcie dalej kochani , bo jeszcze mam za mało materiału, ale szef już zaciera ręce. To będzie bomba
zdjecie uzytkownika
ciekawa - 2010-06-10 19:32:56 odpowiedz | cytuj
Cóż tu nagle tak przycichło? Wystarczy się włączyć rozmowy a wszyscy zmowa milczenia. Do tej pory aż wrzało. Nudzę się
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-10 22:32:45 odpowiedz | cytuj
Bitek, ile Ci szef płaci??? chyba nie za dużo skoro zamiast siedzieć w kinie, czy na innych atrakcjach to Ty mu rymy podrzucasz:) Ale przyznam szczerze BITEK jest the best na tym forum:) Nie przestawaj tworzyć, bo to zdecydowanie ciekawsze od tych pojazdów. joł Bitek
zdjecie uzytkownika
ciekawa - 2010-06-11 07:57:49 odpowiedz | cytuj
No kochani co z Wami? :-)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-12 17:25:55 odpowiedz | cytuj
co tu sie wiele pytac o prace w fabienne ,
wszystko widać tu na forum
poziom, kulturę, obycie.
kto by w ogóle chciał pracowac z tak zacofanymi, kłótliwymi ludzmi ?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-13 00:31:33 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-06-12 17:25:55

co tu sie wiele pytac o prace w fabienne ,
wszystko widać tu na forum
poziom, kulturę, obycie.
kto by w ogóle chciał pracowac z tak zacofanymi, kłótliwymi ludzmi ?

Wiele osob chce prcowac a to forum jest dla ludzi ktorym sie nie udalo i nie sprawdzili sie jako handlowcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tala jest prawda przykro mi drogie kolezanki...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-13 18:55:21 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-06-13 00:31:33widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-06-12 17:25:55co tu sie wiele pytac o prace w fabienne , wszystko widać tu na forum poziom, kulturę, obycie. kto by w ogóle chciał pracowac z tak zacofanymi, kłótliwymi ludzmi ?Wiele osob chce prcowac a to forum jest dla ludzi ktorym sie nie udalo i nie sprawdzili sie jako handlowcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tala jest prawda przykro mi drogie kolezanki... jedne szczuja drugie szef ma( usunięte przez administratora ) jak nie ty to inna zero pomocnej dłoni i wskazowek tylko jakies wizwiska z lewej na prawo byle tylko dokopac, obsmarować i wyśmiac byłe pracownice, teraźniejsze i wszystkie inne - wstydzcie się !
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-13 21:31:51 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich użytkowników tego forum a jest ich wielu, skromnie wyrażę swoje zdanie, jest to pierwsze forum na którym jest aż tyle negatywnych opinii, od zwolnionych pracowników, tak z niego wynika, czasami są też to wypowiedzi osób które jeszcze pracują, ale już niedługo, czy nie dziwnym jest to, że taka rotacja jest w tej firmie, może jednak warto zastanowić się nad tym, że to nie są dziewczyny którym się nie udało, a że jednak coś jest nie tak z tą firmą, bo rozumiem kilka niezadowolonych, osób, ale tutaj takich jest wiele. Skądś się to musi brać a więc......... można chyba łatwo wyciągnąć wnioski......
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-14 14:44:09 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-06-13 21:31:51

Witam wszystkich użytkowników tego forum a jest ich wielu, skromnie wyrażę swoje zdanie, jest to pierwsze forum na którym jest aż tyle negatywnych opinii, od zwolnionych pracowników, tak z niego wynika, czasami są też to wypowiedzi osób które jeszcze pracują, ale już niedługo, czy nie dziwnym jest to, że taka rotacja jest w tej firmie, może jednak warto zastanowić się nad tym, że to nie są dziewczyny którym się nie udało, a że jednak coś jest nie tak z tą firmą, bo rozumiem kilka niezadowolonych, osób, ale tutaj takich jest wiele. Skądś się to musi brać a więc......... można chyba łatwo wyciągnąć wnioski......

to jest bardzo proste,ZADNA FIRMA nie bedzie "trzymać" pracownika ,który generuje koszty(eksploatacja auta itp) ,a pracownik nie robi ŻADNYCH nawet najmniejszych ZAMÓWIEŃ.Jeżeli uważacie,że za nic robienie będziecie spokojnie otrzymywać podstawę do łapki to Drogie Panie .prosze szukać innej firmy,może tam bede płacic za obijanie.
zdjecie uzytkownika
ciekawa - 2010-06-14 15:45:59 odpowiedz | cytuj
dalej, dalej, jeszcze, jeszcze
co się z wami dzieje?
co tu taki spokój?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-09-16 08:34:24 odpowiedz | cytuj
Widze ze nic sie w fabienne nie zmienia tylko ludzie... ze ta firma jeszcze prosperuje to w szoku jestem.Mialam przyjemnosc pracowac tam w biurze ale takiego czlowieka jak pan (usunięte przez administratora) to jeszcze nie poznalam....a ta jego zona jest w fabienne bo jak bylam to mial z nia jazdy?!!!(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Zielona Góra Lubuskie - 2011-10-16 22:58:21 odpowiedz | cytuj
Dziewczyny z fabienne jeździ ktos w okolice Zielonej Góry?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-26 10:18:41 odpowiedz | cytuj
Tak jezdzi a co??Tobie proponowali prace? to mnie pewnie zwolni ten konus!!!!!a w.sama sie zwalniam!!!!!!!!

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-27 15:25:02 odpowiedz | cytuj
Borek ten oblech wystraszyl sie i usuwa na bierzaco forum jego smieciowej firmy i pralni brudnych pieniedzy. usuwa sie prawde a zostawia tylko polslowka. prawda w oczy kole co ty trolu i rogaczu.
zdjecie uzytkownika
Zielona Góra Lubuskie - 2011-10-27 18:28:40 odpowiedz | cytuj
Kurcze powaznie jeździ ktos? A mi mowili ze jestem jedyna na tym terenie. Skad jestes i jak dlugo tu pracujesz?
zdjecie uzytkownika
:/ - 2011-10-29 11:31:10 odpowiedz | cytuj
Mam pytanie, czy oddają weksel in blanco, który się u nich podpisuje?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-02 15:51:33 odpowiedz | cytuj
Bo Fabienne za dużo ludzi juz zna i wie czym to smierdzi....
zdjecie uzytkownika
zainteresowana - 2012-11-21 20:37:04 odpowiedz | cytuj
Firma Fabienne nie zmieniła nazwy....dla zainteresowanych działaja 2 nazwy równolegle .Oazis to nazwa marki kosmetyków , które firma sama wprowadza na rynek pozyskując komponenty z zagranicy i pakując w Polsce.
Firma nie boi się krytyki i uczciwie podchodzi do pracownika, sama jestem tego przykładem.
Jeżeli ktoś się nie nadaje na handlowca, niech nie startuje na takie stanowisko.
Gwarantuję,że wtedy nie będzie narzekał.....Ja nie mam podstaw by powiedzieć choć jednego złego słowa.

zdjecie uzytkownika
hpk - 2013-01-29 10:44:35 odpowiedz | cytuj
Powiem krótko jak daleko od tej firmy towar mają stary z przed trzech lat a ceny z kosmosu.
zdjecie uzytkownika
hpk - 2013-01-29 10:51:33 odpowiedz | cytuj
oszukana - 2009-07-16 22:15:21

Stanowczo nie polecam tej firmy [ usunięte przez admina]
Daleko od tej firmy ceny z kosmosu towar maja z przed kilku lat
zdjecie uzytkownika
pracujaca - 2013-02-08 13:55:39 odpowiedz | cytuj
hpk - 2013-01-29 10:51:33

oszukana - 2009-07-16 22:15:21

Stanowczo nie polecam tej firmy [ usunięte przez admina]
Daleko od tej firmy ceny z kosmosu towar maja z przed kilku lat
Powiem tak : co ma piernik do wiatraka?
co ma towar do sprzedaży?
jak ktoś potrafi sprzedawać to towar nie stanowi większego problemu
nam się nie musi podobać, wystarczy,ze klientom podoba się i sprzedaje . A jak umiejętności brak , to na coś trzeba zwalić .......
ja na prace i sprzedaż nie narzekam.....
fajne jest przysłowie:
" Kiepskiej baletnicy to i spódnica w tańcu przeszkadza"
Zanim coś napiszcie zacznijcie od siebie lub się podpiszcie jmieniem i nazwiskiem....a nie za plecami (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
- 2013-03-15 14:20:23 odpowiedz | cytuj
A czemu sie nie podpisałaś ....Żenado!
zdjecie uzytkownika
tara - 2013-06-06 19:52:46 odpowiedz | cytuj
Stanowczo odradzam. Niestety poprzednie komentarze są prawdziwe w 100% więc nie będę pisać tego samego. Ludzi traktuje się tam jak niewolników ! Oczekuje się bóg wie czego a od siebie nie dają nic...
zdjecie uzytkownika
handlowiec - 2013-11-05 16:21:56 odpowiedz | cytuj
Ja też pracowalam jako przedstawiciel handlowy. Podpisalam weksel. Po roku zadzwonilam do biura i poprosilam o zwrot i co uslyszalam nic z tego. Zawsze moga coś na mnie znaleźć. Jedna dziewczyna z Mazur powiedziala mi w zaufaniu ze juz wiele weksli zostalo wystawionych i sprawy trafiaja do windykacji. Kwoty na wekslach kosmos 20 000 30 000
(usunięte przez administratora).. a jego pracownica to szmata. Jak chcecie tam pracować to wasza sprawa. Dodam ze pracowalam tam 3 lata i sama sie zwolnilam ze względów zdrowotnych.
zdjecie uzytkownika
pati - 2013-11-05 20:29:34 odpowiedz | cytuj
Ciekawe czy jeszcze pracujesz???? Napisz . Z tego co wiem firma pada. Weksle nie do odebrania. A zawsze moga znalexc coś na ciebie.
zdjecie uzytkownika
LALA - 2014-01-15 14:14:32 odpowiedz | cytuj
fIRMA PADA WEKSLI NIE CHCA DAC PÓJDE Z TYM DO RADCY PRAWNEGO
zdjecie uzytkownika
MAZURY - 2014-01-15 14:20:08 odpowiedz | cytuj
wITAM jA TEZ PROSILAM ROGACZA O ZWROT WEKSLA CISZA pISALAM MEILA DO BIURA CISZA
alert