Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
Patryk - 2009-06-02 13:21:43 odpowiedz | cytuj
CZESC,chcialbym sie dowiedziec czegos od osob ktore pracowaly w firmie NL-JOBS oferuja prace w holandii
jestem zainteresoany ta firma ...prosze o szczere opinie dzieki
zdjecie uzytkownika
atka232 - 2009-06-02 21:52:06 odpowiedz | cytuj
siostra pracuje tam już prawie dwa lata i nie narzeka
zdjecie uzytkownika
ana - 2009-08-07 15:31:50 odpowiedz | cytuj
uwazajcie jak nie dotrzymacie terminu umowy i wcześniej bedziecie chcieli zjechać do Polski bo jest kara 150 euro i jeżeli wracasz wlasnym transportem to i tak ci potracaja podroż w obie strony
zdjecie uzytkownika
GGGGGGGGGGGGGGGG - 2009-09-08 21:21:34 odpowiedz | cytuj
PRZESADZACIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
junior - 2009-10-16 19:17:13 odpowiedz | cytuj
A ja poprosze o jakiś kontakt z tą flrmą
zdjecie uzytkownika
junior - 2009-10-16 19:19:15 odpowiedz | cytuj
To noje gg 13942897
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-02-26 19:47:33 odpowiedz | cytuj
hej pracuje tam obecnie juz ponad 1 5 roku i jest tak sobie zalezy gdzie trafisz i na jaka szklarnie ale ogolnie wiekszosc ma Cie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak robisz to sie liczy reszta nie ma znaczenia placa na czas przy 40h masz 200 jurkow Pomysl Pozdro R.
zdjecie uzytkownika
Przemek - 2010-03-05 12:06:26 odpowiedz | cytuj
Witam,
Pracowa�em przez NL 4 miesi�ce. Pracowa�em na szklarni z kwiatami. Biuro oceniam na godne zaufania. Jedyny minus to że jak sie jedzie pierwszy raz trzeba jechac firm� przewozow� Grand Tour Venus napotka�em tam niemi�ego kierowce busy s� krótkie nie ma miejsca na bagaże. Ogó�em NL-jobs jest dobrym biurem serdecznie polecam!! :)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-05 12:09:58 odpowiedz | cytuj
Witam,
Pracowalem przez NL 4 miesiace. Pracowalem na szklarni z kwiatami. Biuro oceniam na godne zaufania. Jedyny minus to jak sie jedzie pierwszy raz trzeba jechac firma przewozowa Grand Tour Venus napotkalem tam niemilego kierowce busy sa krotkie nie ma miejsca na bagaze. Ogolem NL-jobs jest dobrym biurem. Co tydzien jest ktos z biura w firmie w ktorej sie pracuje takze kontakt z biurem jest bardzo dobry warunki mieszkalne uznaje jako dobre jesli chodzi o platnosc to tez nie narzekalem ogolnie polecam biuro NL-jobs
zdjecie uzytkownika
Siudi - 2010-03-10 13:11:30 odpowiedz | cytuj
Witam pracowałem w tej firmie 3 miesiące i jest całkiem ok.Pracowałem na szklarni i rzeczywiście jeżeli robisz co do Ciebie należy nikt nie ma do Ciebie pretensji.Przerobisz 40 godzin 200 euro masz na bank.Im więcej godzin tym lepiej widomo jedzie się zarobić.Pieniądze wakacyjne równiez wypłacane co do złotówki.Jbyłem zadowolony i polecam to biuro.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-22 16:00:42 odpowiedz | cytuj
to podaj kolego co to za firma tyle płaci :D
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-27 12:57:53 odpowiedz | cytuj
Witam jedzie ktoś w niedziele z NL Jobs z Warszawy do Maasland
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-25 16:32:40 odpowiedz | cytuj
NL Jobs jako pośrednik mieści się w normie, jednak jak większość nie jest ono uczciwe, a takiego szukać jak ze świeczką.
Płace są małe ale na czas. Płace są porównywalne do większości biur w Hol. Godzin w sezonie dużo (średnio 43-60), poza sezonem mało (ok. 30), ale przynajmniej nie robia tak jak inne firmy, które nawet jak nie ma pracy to trzymają ludzi na domkach niewiadomo po co i ściągają następnych pracowników.
Plusem tej firmy są ładne mieszkania (choć są oddziały gdzie warunki są troche gorsze) i to, że zarządcy starają się trzymać na nich porządek. Być może niektórzy zaczną tu wypisywać głupoty w stylu, że "kary za wszystko" ale to akurat moim zdaniem jest plus ponieważ sory ale 50% Polaków, którzy jadą do Hol. jadą chyba w zupełnie inym celu niż praca. Mam tu na myśli:
1.ćpanie, palenie trawki, picie
2. zdrada i kurestwo.
Jeżeli człowiek jest wporządku to nawet z koordynatorami da rady sprawę załatwić, a jak jedzie z w/w powodów to taki koordynator ma rację, jak go olewa.
Do plusów zaliczyć trzeba to, że dojazd do pracy jest w miarę dobrze zorganizowany.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-01 00:17:04 odpowiedz | cytuj
ja pracowałam w Masadijk w grend paku pakowanie pomidorow beznadzieja wymagają norm gdzie wczesniej nikt nas o tym nie informował liniowe jak w obozie wiedzą jak podejść do ciebie a potem zakapować podchodzi iszybciej do toalety zabardzo nie morzesz iść .liniowe to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ania i Wiola a ta cała Magda też niezle ziółko przyjdzie na tasmę chwilę popracuje i sie zmęczy niech pracuje jak inni Nie RADZE TAM JECHAC
zdjecie uzytkownika
Matheo20 - 2010-09-09 17:31:19 odpowiedz | cytuj
Pracowałem tam 3 miesiące W Agrocare na szklarni nr1,zgadzam sie w 100% z wypowiedzią Marcina K.!!!Nic dodać nic ująć!
LUDZIE UNIKAJCIE TEJ FIRMY!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-17 20:19:19 odpowiedz | cytuj
Na szklarni Agro na 1 nie ma godzin, 35 ha to góra, a wbiurze mówią że to się mieści w normie a przecież nie jechałem tam żeby siedzieć na domku czy hotelu tylko pracować.Co do koordynatorów to zgadzam się z tym co piszecie!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-14 20:18:49 odpowiedz | cytuj
to dobra firma ja tam pracowałam 8miesiecy na szklarni przy pomidorach jako drajerka firma jest o.k. i można zarobić
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-14 20:18:59 odpowiedz | cytuj
to dobra firma ja tam pracowałam 8miesiecy na szklarni przy pomidorach jako drajerka firma jest o.k. i można zarobić
zdjecie uzytkownika
Blondie - 2010-11-08 10:12:36 odpowiedz | cytuj
14 miesięcy pod sygnaturką nl job i kesgro. Co stwierdzam? Chcesz pracować, będziesz pracował.Ale uciekaj z hotelu jezeli chcesz zostac tam na dłuzej, albo zaszyj się w pokoju. Bo praca jak praca, wiadomo, na szklarni jest cięzko i gorąco.Jak komuś z kierownictwa, albo brygadziscie, któremu palma odbiła podpadniesz to masz przegwizdane, ale to też jest wszędzie. Płacić płacą (czasami jakieś opóźnienia były)... Chcesz coś załatwić? Jak Cię lubią Holendrzy, ewentualnie menagerom włazisz w tyłek to załatwisz. Mieszkać na hotelu? never again . Raz krótko wystarczyło. Nie chodzi o zarządców tylko o zbyt dużą dawkę patologii, ale kto co lubi. Ogólnie ta agencja nie jest zła, ale nie dłuższą mete. Na wyjazd wakacyjny, max do pół roku. Dla osób sezonowych. Dla tych co chcą zostać na dłuzej, na stałe w Holandii dobry start. Pracujac u nich, mając stały, pewny dochód, ale jednocześnie będac "niezależnym prywatnie" można sobie w między czasie znaleźć normalną robotę i zacząć żyć jak "człowiek" :) ogólnie - polecam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-08 14:25:36 odpowiedz | cytuj
witam. chcialabym sie dowiedzieć ile na tydzień placi sie za pokoj? ja z chlopakiem chcemy wyjechac ale mamy pewne obawy ze wzgledu na ilosc negatywnych opini na temat tej firmy;-(
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-09 20:32:16 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-01 00:17:04

ja pracowałam w Masadijk w grend paku pakowanie pomidorow beznadzieja wymagają norm gdzie wczesniej nikt nas o tym nie informował liniowe jak w obozie wiedzą jak podejść do ciebie a potem zakapować podchodzi iszybciej do toalety zabardzo nie morzesz iść .liniowe to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ania i Wiola a ta cała Magda też niezle ziółko przyjdzie na tasmę chwilę popracuje i sie zmęczy niech pracuje jak inni Nie RADZE TAM JECHAC

Magda Greenpack to nie jest pracownik NL JOBS ´-to pracownik Greenpak jest kochanko glownego szefa greenpack kiedys pracowala dla NL na tasmie tak jak wszyscy, ale awansowala za ¨,D´
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-09 20:32:36 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-01 00:17:04

Magda Greenpack to nie jest pracownik NL JOBS ´-to pracownik Greenpak jest kochanko glownego szefa greenpack kiedys pracowala dla NL na tasmie tak jak wszyscy, ale awansowala za ¨,D´
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-11 12:43:18 odpowiedz | cytuj
Pracowałam przez NL JOBS 1,5 i sama odeszłam bo chciałam poszukać czegos lepszego i trafiłam na firmę Hands To Work i teraz załuje ze z nl jobs zrezgnowałam ,mieszkałam w naddwijku i warunki mieszkalne były ok najpierw pracowałam w firmie PLV P.LOOIJE ale jesli bedziecie mieli tam trafic to od razu mówicie w biurze ze chcecie inna prace bo ta firma zeszła totalnie na psy godzin nie ma czekasz na telefon do 23 w nocy zeby sie dowiedziec czy idziesz do pracy czy nie rok czasu tam wytrzymałam i poszłam na nocki na LOOIJE TOMATEN godzinki były fajne dostawałam po 230 euro przelwu a jsli chodzi o pracowników biura czy tez alarmówki to szanowni panstwo kazdy jest człowiekiem i nie raz wcale nie dziwie sie im ze daja kary bo jak np ktos zadzwoni do nich o 3 nad ranem i pyta czy moze przyjąć gosci to chyba lekka przesada ..,,,jak chciałam jechac do lekarza to nie było zadnego problemu wieczorem zadzwoniłam na alarmówke i powiedziałam ze chce isc do lekrza nie było zadnych wymigiwań ani Piotrek ani Janusz nigdy nie maja problemu zeby ci w takch sytuacjach pomóc .Piszcie co chcecie ale nl jobs wypłaca co tydzien wypłaty macie oplacane ubezpieczenie i odkładane wakacyjcyjne i w tej firmie miałam pewnosc ze te pieniązki nigdzie nie znikną i tak było było wiedz jak tylko zacznie sie sezon wracam do NL JOBS bo nie jest zła firmą a warunki mieszkaniowe naprawde nie sa najgorsze .....
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-12 20:15:57 odpowiedz | cytuj
twoja wypowiedz mija sie zprawdo po pierwsze to NL JOBS nie ma mieszkan na NAADWAJKU trzeba wkoncu przestac tankowac i myslec realnie
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-17 14:32:58 odpowiedz | cytuj
witam. na stronie NL-Jobs pisza zeby minimalnie wziaść ze sobą 50euro ale jak ktoś wcześniej napisał że po przyjeżdzie płaci sie 10euro codziennie na dojazd do pracy i 8 euro alarmówki czyli 18 euro codziennie nie licząc 75euro za mieszkanie tygodniowo to te pieniądze zabierają nam z pierwszej wypłaty czy trzeba wziąśc dużo więcej pieniędzy ze sobą? jeśli mieszka sie w pokoju we2 osoby to w sumie razem płaci się 75 euro czy każdy po tyle płaci? prosze o szczere odpowiedzi
zdjecie uzytkownika
krisss - 2010-11-17 15:31:58 odpowiedz | cytuj
ogolnie jest fajnie ludzie i atmosfera jest ok, ale za granice z mojego punktu widzenia jedziesz glownie po to aby zarobic ,a co jest ciezko poniewaz stawka netto dla osoby powyzej 23 roku zycia wynosi 5 euro wiec wybiezcie sami po co jedziecie bo to wasza sprawa
zdjecie uzytkownika
Melodia - 2010-11-18 13:22:04 odpowiedz | cytuj
Odciągają Ci z wypłaty: Dojazd busem grand tour venus, do Holandii i z Holandii ( przy pierwszej lub drugiej wypłacie) ok 80 e za mieszkanie i ok 18 za ubezpieczenie, nic więcej. No oczywiście po za ewentualnymi karami;D Ogólnie polecam firmę, mieszkałam na hotelu w spanbroek rok, ogólnie wiadomo niektórzy patologia. Ale są tam również fajni ludzie:) Praca zalezy od firmy i wiadomo ze w sezonie najwięcej godzin teraz się nie opłaca tam siedzieć. A jeżeli chodzi o koordynatorów różnie bywa. Ogólnie nie miałam problemów.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-08 14:27:09 odpowiedz | cytuj
wybieram sie do pracy przez ta firmę i widzę jest dużo negatywnych opini na ten temat przeglądam te forum i przez dłuższy czas nikt nic nie pisze.wygląda jakby dobrze o tej firmie pisali tylko z biura .
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-08 14:34:00 odpowiedz | cytuj
Nl dzieli ludzi na normalnych i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przemyśl zanim wyjedziesz .
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-08 14:40:37 odpowiedz | cytuj
ciekawe pod jaką kategorie trafisz nl nie ma psychiatryka .w biurze tam nie żle zalewają z każdego
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-08 14:40:42 odpowiedz | cytuj
ciekawe pod jaką kategorie trafisz nl nie ma psychiatryka .w biurze tam nie żle zalewają z każdego
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 23:16:37 odpowiedz | cytuj
pracowałam przez nl jobs i najgorsze co mnie spotkało to hotel na hook van holland i niektórzy ludzie tam mieszkający .Nie życzę nikomu tego co mnie spotkało od strony niektórych rodaków.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-10 23:55:26 odpowiedz | cytuj
cześć Hotel ten ogólnie ma złą opinię ,a wszystko przez ludzi tam mieszkających .mnie sie ogólnie dobrze mieszkało .Uważam gdyby było mniej patologii ,i,,życzliwych"'opinia osób mieszkających tam niebyłaby taka zła.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-17 11:32:33 odpowiedz | cytuj
tam pracują.Uważam że skoro pracowników karzą za różne głupstwa i przeprowadzają kontrolę ,to samo powinno odnosić się do opiekunów,koordynatorów a pracownicy również zgłaszaliby zastrzeżenia odnośnie pracy danych osób .
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-21 13:36:29 odpowiedz | cytuj
Lena
zdjecie uzytkownika
Adam - 2010-12-22 22:55:06 odpowiedz | cytuj
Witam pracowałem przez ta agencje i praca była spoko, trochę mało godzin było na początku. Praca Holandia
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-25 02:43:15 odpowiedz | cytuj
pewnie niezbyt długo,zresztą każdy ma inne doświadczenia
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-25 02:43:19 odpowiedz | cytuj
pewnie niezbyt długo,zresztą każdy ma inne doświadczenia
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-28 17:54:40 odpowiedz | cytuj
Trzeba pracować dłużej aby móc się wypowiadać na ich temat bo jężeli ktoś przepracował góra miesiąc to wiekszości spoko praca bo nie zdążyłeś aż za bardzo poznać lepiej zasad panujących w tej firmie
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-30 23:59:48 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-12-01 19:51:37

cze��.pracowa�am przez firm� nl job.pracownicy Z pocz�tku próbuj� wywrzec dobre wrażenie na przysz�ych pracownikach.Z czasem wida� ich g��bokie ,,zaangażowanie'' w najważniejsze sprawy pracownika ignoruj�c w wi�kszo�ci zg�aszane potrzeby i sprawy.Za zbyt cz�ste zawracanie,,g�owy'' oczywi�cie kara i nie zawsze zostajesz o tym powiadomiony ,w�a�ciwie to to potrafi� najlepiej.Dowodem jest fakt gdy zdarzy�o si� nam mi�� problem z dojazdem do pracy alarmówka zlekceważy�a ten fakt ,uznaj�c to za nasz problem groż�c kar� nietylko osob� która dzwoni�a a także osoby wraz z ni� dojeżdzaj�ce do pracy.Nieradz� informowa� o wcze�niejszym odej�ciem z firmy pracownicy nl job-u postaraj� si� żeby to nast�pi�o wcze�niej niz planujesz wlepiaj�c ci kar� i wpisuj�c na tzw czarn� list� uniemożliwiaj�c w przysz�o�ci powrót do pracy przez ta firm� zabieraj�c oczywi�cie jeszcze wakacyjne ,przecież nl job nie może by� stratny!.Swoj� decyzj� t�umacz� nag�ym brakiem pracy .W�a�ciwie nie potrafi� wyt�umaczy� logicznie swojej decyzji k�ami�c .Tak dzieje si� również z niewygodnymi dla nich osobami wysy�aj�c na urlop a nast�pnie zwalniaj�c.gwarancje pracy maj� kapusie.Zdanie o tej firmie mia�am dobre ,zmieni�o si� w momencie gdy post�pili lekko mówi�c po chamsku pozbywaj�c si� mnie jako pracownika niezgodnie z przepisami.

ja tez mam amiar tam pojechac ale widze same negatywy o tej firmie
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-31 00:03:54 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-28 17:54:40

Trzeba pracować dłużej aby móc się wypowiadać na ich temat bo jężeli ktoś przepracował góra miesiąc to wiekszości spoko praca bo nie zdążyłeś aż za bardzo poznać lepiej zasad panujących w tej firmie

może jest ktos z rzeszowa kto tam był ,chetnie bym sie zkątaktował z taką osoba,mam pewne obawy co do tej ca lej holandi widzę same negatywne odpowiedzi
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-11 18:23:06 odpowiedz | cytuj
nie ma mieszkań [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,a gdzie ?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-11 20:33:59 odpowiedz | cytuj
nie zła wypowiedz
zdjecie uzytkownika
aneczka - 2011-01-12 10:14:12 odpowiedz | cytuj
Od czyjegoś zdania ważne jest własne doświadczenie.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-13 00:36:31 odpowiedz | cytuj
POPIERAM ! OSOBY ODWIEDZAJĄCE FORUM ,-,,WEZCIE POD UWAGĘ DOŚWIADCZENIE OSÓB KTÓRE JUŻ PRACOWAŁY PRZEZ NL JOB ,CZASAMI WARTO,MAŁO KTO JEST ZADOWOLONY Z PRACY PRZEZ TĄ FIRMĘ.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-13 17:15:29 odpowiedz | cytuj
Dziwie się jak w dzisiejszych czasach można dać się bić i poniżać w pracy nawet za granicą??? Przecież nikt nie jest ciemny jak CIĘ ktoś uderzy wiadomo co robić... Myślę, że nikt nikogo tam na siłę nie trzyma... Skoro masz takie przykre doświadczenia to może napisz coś więcej na ten temat ja 16.01.. wybieram się z koleżanka do pracy właśnie z tego biura i z miłą chęcią dowiem się więcej. jeżeli nie chcesz na forum to napisz na maila karo_miro@o2.pl z góry dzięki
zdjecie uzytkownika
aneczka - 2011-01-13 18:42:51 odpowiedz | cytuj
wydaje mi się ze osoba ta przesadza ,jeśli chodzi o agresywność cielesną ,to są chyba już pojedyńcze przypadki ,bo jeśli chodzi o poniżanie to zgadzam się ,to jest na porządku dziennym.Najważniejsze to nie dać się poniżać i zgłaszać takie przypadki,nl job nie jest obojętny na takie zgłoszenia .Ja osobiście prawie w ogóle nie zgłaszałam takich sytuacji ,i skończyło się żle dla mnie ponieważ, osoby które poniżały zgłaszały do biura zastrzeżenia wobec mojej osoby ,ja oczywiście o tym nie wiedziałam i zostałam tą najgorszą .Nl job powinien mnie powiadamiać jednak tego nie robił.
zdjecie uzytkownika
aneczka - 2011-01-13 19:15:04 odpowiedz | cytuj
Przyjechałam pracować ,chciałam zostać jak najdłużej i uważałam że przykre sytuacje które mnie spotykały są moim problemem ,a nie biura twierdziłam ze oni ważniejsze sprawy .Została gorzka lekcja na przyszłość.Wiem że jest dużo osób w ten sposób traktowanych ,radzę tym osobom żeby nie milczały ,ani nie rezygnowały z pracy bo są osoby w nl job które wam pomogą
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-13 19:34:36 odpowiedz | cytuj
do aneczka : mam prośbę czy mogę prosic o prywatny kontakt z Tobą odezwij się proszę na meila karo_miro@o2.pl mam kilka pytań tak prywatnie.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-14 09:58:48 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-13 19:34:36

do aneczka : mam prośbę czy mogę prosic o prywatny kontakt z Tobą odezwij się proszę na meila karo_miro@o2.pl mam kilka pytań tak prywatnie.

witam czy ktoś z was pracował w green pack z nl-jobs bo ja zamierzam tam sie wybrac do pracy prosze o opinie ile jest tygodniowo godzin czy normy da sie wyrobic i jakie prace maja tam przewaznie mezczyzni
x