Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-29 11:37:07 odpowiedz | cytuj
Witam ja mam jechac na 08-08-2011 przez ta firme do francji jako stolarz wlasnym autem- czy warto wogole zakrzatac sobie tym glowe ?
piszcie bo juz duzo czasu mi nie zostalo.
pozdrawiam i z gory dziekuje.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-29 15:38:38 odpowiedz | cytuj
witam-tak zrobie biore 1000 euro na drobne wydatki-ale jak z wyplata jest na czas czy naprawde pracoje sie 152h? daj znac?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-30 16:22:42 odpowiedz | cytuj
Ja tez mam jechac do francji czy odradzacie? niech pisza ci co cos wiedza o warynkach ?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-31 14:11:29 odpowiedz | cytuj
O kasę nie masz się co martwić, nigdy nie ma spóźnień. Dostajesz też za każdym razem pasek gdzie jest napisane ile godzin, kasy itp. Ja polecam Worka.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-31 18:57:29 odpowiedz | cytuj
dzięki wielkie-pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-19 13:43:27 odpowiedz | cytuj
Witam - dziękuję za pańskie uwagi. Są bardzo cenne, ponieważ pozwolą nam doskonalić naszą pracę. Jeśli może Pan dodać jakieś szczegóły – proszę o przesłanie ich pod adres (usunięte przez administratora). Po rozwiązaniu problemu, skontaktujemy się, żeby ustalić, czy jest ono satysfakcjonujące. Z poważaniem
zdjecie uzytkownika
Adam - 2011-08-24 07:15:33 odpowiedz | cytuj
Witam, zamierzam podjąć pracę w tej firmie jako konsultant/doradca handlowy dla Work Express w KAtowicach. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia na tym stanowisku? Ile płacą, jakie są warunki? Na co uważać?
zdjecie uzytkownika
pytający - 2012-01-06 17:20:29 odpowiedz | cytuj
Witam Mam propozycje wyjazdu w okolice Nicei z tej firmy.Czy ktoś tam był ,a może ktoś się wybiera!!!.Praca w budownictwie.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Julia - 2012-01-06 21:03:00 odpowiedz | cytuj
Co trzy miesiące, ponieważ jest trzy - miesięczny okres rozliczeniowy..... proponuję doczytać przepisy prawa pracy.
zdjecie uzytkownika
mateusz - 2012-01-19 12:02:38 odpowiedz | cytuj
ja pracuje juz 4 lat w worku. Przez te lata nie przypominam sobie zeby kasa nie została wypłacona w terminie i to co do centa. Jak ktoś ma ochote pracować, znasie się troche na swoim fachu to można tutaj dobra kase zarobic!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2012-01-29 18:25:15 odpowiedz | cytuj
Co sądzicie o rekruterach w oddziale Kraków? work express.
Czesto w ogłoszeniach o prace na terenie Krakowa jak i okolic rekrutacje przeprowadza młoda, miła pani(usunięte przez administratora)
Ja ze swojejs torny dodam że pracowałem kiedyś przez tą właśnie firmę i ta pani mnie rekrutowała i widać moim zdaniem jej umiejętne podejście do osoby która poszukuje pracy.
zdjecie uzytkownika
mario-były pracownik - 2012-03-01 21:48:48 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich byłych pracowników Worku.
Panie i panowie dużo przeczytałem postów negatywnych o tej firmie i pewnie też ze złości ,że przepracowałem w niej tylko 3 miesiące dodałbym negatywa.
Niestety tego nie uczynię,ponieważ nie mam Im nic do zarzucenia.
Jak wyjeżdżałem przez tą firmę do Francji jako spawacz wyraznie mi powiedziano ,że jest to praca tymczasowa i będę pracował dopóki będą tego potrzebowali.
W Auxerre pracowało nas 9,niestety po nowym roku zapotrzebowanie zmniejszyło się do 6 i w tej sytuacji 3 z nas nie powróciło.Trafiło również na mnie,
Ale do kogo mogę mieć pretensję.?
Do pani(usunięte przez administratora),dzięki której wyjechałem,bo to Ona mnie rekrutowała.
Do koordynatora?,Do całego Worku?- Nie, bo to nie Ich wina.
Pewnie gdyby nie decyzja francuzów o zmniejszeniu ilości spawaczy - do dziś bym pracował wraz z kolegami którzy tam zostali.Ktoś musiał odejść.
Z całą odpowiedzialnością powiem ,że jest mi z tego powodu przykro, ponieważ współpracowało mi się z Workiem bardzo dobrze.Wypłaty się zgadzały i były na czas.Wszystko było zgodne z informacjami jakich mi pani (usunięte przez administratora)udzieliła przed wyjazdem.
Byłem w kilku krajach na kontrakcie przez podobne biura i było różnie, ale Work mogę zaliczyć do jednych z lepszych.
Nie wiem jak z innymi zawodami ,ale spawaczy szanują.
Może jest to zależne od firmy dla której rekrutują, ale dla Fruehauf w Auxerre-spoko!
Na koniec dodam,że nie jestem już pracownikiem Worku i pracuję obecnie w kraju, więc nie muszę tu się nikomu podlizywać!
Chcę tylko byście zrozumieli, że zanim coś napiszecie zastanówcie się,czy aby to nie jest przez złość?- bo ja taki błąd omal nie popełniłem, a teraz się cieszę że do tego nie doszło.
Cieszę się ,że mogłem przepracować chociaż te 3 miesiące we Francji, bo tam jeszcze nie byłem.
Jeśli macie jakieś problemy polecam Wam panią Rzecznik Pracownika w Worku -(usunięte przez administratora)Jest osobą konkretną i nie pozostawi bez wyjaśnienia żadnej sprawy.Sam tego doświadczyłem.
Może lepiej najpierw się z nią skontaktować ,a póżniej pisać opinie?
Pozdrawiam.
Mario.
zdjecie uzytkownika
franek - 2012-03-02 15:25:38 odpowiedz | cytuj
Ty pracuś może ty się nie myjesz jak 1 łazienka na 5 jest ok . Nikt tu nie mówi że kasa nie jest na czas . Kasa zawsze jest na czas ludzie piszą o jednej poni która bierze kasę od ludzi co pracują na kontrakcie!!!!!
zdjecie uzytkownika
Bolek - 2012-03-10 09:34:40 odpowiedz | cytuj
Noo...???jesteśmy ciekawi dalszych wydarzeń i odpowiedzi ze strony Rzecznika.
zdjecie uzytkownika
Artur Ragan - 2012-03-21 11:17:58 odpowiedz | cytuj
Witam
Jeżeli ktoś z Państwa chce zadać nam pytanie związane z zatrudnieniem za granicą, jesteśmy do dyspozycji pod adresem (usunięte przez administratora)
Jak pisałem wcześniej, z anonimowymi insynuacjami nie będziemy polemizować.
Z poważaniem
zdjecie uzytkownika
getik - 2012-04-03 12:52:18 odpowiedz | cytuj
Witam!Z kim trzeba się skontaktować żeby dołączyć się do sprawy?W końcu :)
zdjecie uzytkownika
Zadowolony - 2012-04-10 12:20:56 odpowiedz | cytuj
Nie czytajcie tych negatywnych komentarzy lordów, którzy zapominają o tym po co wyjechali za granicę. Nie wyobrażam sobie złego słowa powiedzieć o Work Express w Katowicach. Zobaczcie jak wyglądają warunki mieszkaniowe i praca z innych firm, zapewniam, że lepszą firmę od WE będzie wam bardzo ciężko znaleźć. Pozdrawiam bardzo miłe i profesjonalne Panie pracujące w WE, jak i prawdziwych pracowników za granicą.
zdjecie uzytkownika
kl - 2012-07-16 11:08:25 odpowiedz | cytuj
Ja pracuję już 6 miesiąc przez worka i to jest straszne mam umowę zlecenie, a dostałam regulamin i broszurkę na umowę o pracę i przez to są cały czas jakieś nie porozumienia. Co do wypłaty lepiej kontrolujcie sobie ilość godzin bo lubią płacić mniej, lub nie płacić za wszystkie przepracowanie dni. Koleżanką nie zapłacili za majówkę nie mając żadnego uzasadnienia \"nie bo nie\" a koordynatorki teraz na urlopach!!!
zdjecie uzytkownika
Artur Ragan - 2012-07-16 14:09:47 odpowiedz | cytuj
Witam
Żeby sprawdzić tę sytuację, potrzebujemy konkretnych informacji: gdzie i kiedy Pani pracowała a także z kim rozmawiała Pani na temat wynagrodzenia. Proszę o przesłanie ich pod adres (usunięte przez administratora) Po rozwiązaniu problemu, skontaktujemy się, żeby ustalić, czy jest ono satysfakcjonujące. Z poważaniem
zdjecie uzytkownika
Artur Ragan - 2012-09-04 14:55:41 odpowiedz | cytuj
Witam
Jak pisałem wcześniej, z anonimowymi insynuacjami nie będziemy polemizować.
Proszę skierować mail z konkretnymi informacjami pod adres: (usunięte przez administratora)> Gwarantujemy dyskrecję.
Z poważaniem
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2012-09-10 14:34:33 odpowiedz | cytuj
Arturze, twój komentarz że nie bedziemy polemizować z anonimowymi ansynuacjami jest bez sensu bo przecież to piszą byli pracownicy, doskonale wiecie kogo ostatnio zwolniliście. Zwolnienia były ze względu na restrukturyzację a za chwilę widać ogłoszenia o nowych rekrutacjach na te stanowiska, ale to też jest tylko insynuacja. Odradzam każdemu współprace z takim pracodawcą!
alert