Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
luks - 2008-08-02 20:36:21 odpowiedz | cytuj
wiem, ze teraz odbywa sie rekrutacja. jest oferta pracy na pracuj.pl i na portalu gazeta.pl (dział praca). ja wysłałem swoje cv i jestem ciekaw opinii osób które już pojechały jak i tych które coś wiedzą. teraznawet odbywaja sie spotkania w białymstoku, suwałkach itd rekrutuja do tesco
zdjecie uzytkownika
luks - 2008-08-03 13:44:15 odpowiedz | cytuj
jestm tam KTOŚ?!
zdjecie uzytkownika
kamila - 2008-08-04 15:27:40 odpowiedz | cytuj
tesco to tesco wiadomo jak jest, nie zawsze jest slodko, chociaz pewnie zarobic mozna
zdjecie uzytkownika
monia - 2008-08-04 19:43:37 odpowiedz | cytuj
najgorsze jest to,ze jestes zmuszony  mieszkac   az  pol roku w ich kwaterach a nie wiadomo na kogo trafisz. Poczytaj na forum -praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii.
zdjecie uzytkownika
luks - 2008-08-04 20:59:14 odpowiedz | cytuj
może ktoś jeszcze?
zdjecie uzytkownika
piotrek - 2008-08-04 23:08:34 odpowiedz | cytuj
jade na rozmowe w tą środę tj. 06.08,sam jestem ciekawy,opinie o tesco w uk są różne,jak rózni są ludzie..:)
zdjecie uzytkownika
karpow - 2008-08-05 06:47:00 odpowiedz | cytuj
napisz jak ci poszło i zapytaj czy facet lat 45 teżmoże popracować w tesco
zdjecie uzytkownika
kasiaaa - 2008-08-05 14:22:33 odpowiedz | cytuj
a ile zarabia się w tesco na godz. ? :)
zdjecie uzytkownika
taka jest prawda - 2008-08-05 17:26:42 odpowiedz | cytuj
Witajcie,ja własnie pracowałam w Tesco w anglii przez 10 ostatnich miesięcy i wróciłam niedawno do Polski.Ale zastanawiam się nad ponownym wyjazdem:) Ogólnie nie było źle,chociaż jak dla mnie praca wyczerpująca fizycznie i jak ktoś jest słaby,chorowity lub coś mu dolega fizycznie to niech zapomni ! Całe noce jest się na nogach i nieraz przy dużej dostawie naprawde pot z człowieka spływa ;) Z racji na to ze jest to praca w nocy,nie ma się praktycznie życia,bo całe dnie się przesypia,zmęczenie jest tak wielkie i człowiek nie ma na nic ochoty oprócz zaczołgania się do łóżka :) I nie zmieniło sie to przez 10 miesięcy jak tam byłam,czyli nie jest to kwestia przyzwyczajenia,do tego się nie można przyzwyczaić ! Ale ogólnie jestem zadowolona z pracy tam i tak jak mówię,myślę o ponownym wyjeździe.Menadzerowie byli spoko,traktowali Polaków z szacunkiem,chociaż wiadomo że do roboty poganiali ;) Pensja co 4 tygodnie regularnie co do godziny na koncie i z tym zero prosblemów,można było brac nadgodziny.Moja pensja początkowo wynosiła ok 960 funtów na rękę,potem jednak podniesli podatek i spadła do ok 920.Jednak jak ktoś bierze nadgodziny ( tylko czasami sił już brak na nadgodziny :)) to mozna wyciągnąć dużo więcej. Co do mieszkania to nie polecam brac tego oferowanego przez Tesco z agencji CRM,bo ceny jakie oni żądają są kosmiczne i samodzielnie wynajmnie się o wiele wiele taniej ! No chyba że ktoś nie ma tyle kasy na strart,to musi niestety wziąć mieszkanie Tesco. Jak ktoś ma jakieś pytania,można pisać sprzedawcaenergii@vp.pl
zdjecie uzytkownika
luks - 2008-08-09 19:45:41 odpowiedz | cytuj
co jeszcze o TESCO?
zdjecie uzytkownika
bigi - 2008-08-11 12:49:09 odpowiedz | cytuj
Jest aktualnie praca w magazynach w tesco, w miejscowosci Burton Upon Trend.
zdjecie uzytkownika
iwa - 2008-08-11 12:53:45 odpowiedz | cytuj
czy chodzi Ci może o tą pracę w Londynie????jako piker w supermarkecie Tesco?myslę ze tak ja tez tam CV wysłałam i czekam.Tylko wiecie moze do jakich obowiązkow nalezy ten piker?
zdjecie uzytkownika
luks - 2008-08-11 20:24:13 odpowiedz | cytuj
ale mówicie o ofercie pracy dla ludzi na miejscu w UK czy dla osób które są jeszcze w Polsce?
zdjecie uzytkownika
bigi - 2008-08-12 11:02:20 odpowiedz | cytuj
nie wazne czy jestes tu czy tam, moj brat pojechal tam i poracuje stad mam te informacje. jak masz na bilet i na tydzien zycia w uk, to mozesz sie wybrac.
zdjecie uzytkownika
luks - 2008-08-12 11:25:34 odpowiedz | cytuj
tak,tak. Tylko tam pojechac a na miejscu sie może okazac że prace dostał ktos kto był przede mną godzine wczesniej?!i co?wracamy do domu?
zdjecie uzytkownika
luks - 2008-08-14 21:12:27 odpowiedz | cytuj
prosze realniej o tesco!
zdjecie uzytkownika
PAKO - 2008-08-17 00:44:06 odpowiedz | cytuj
witam wszystkich,podzielam opinie-TAKA JEST PRAWDA-o Tesko ,sam bylem i pracowalem--przy wykladaniu towaru na sklepie rowniez na nocna zmiane.Chcialbym sie z wami podzielic moimi spostrzezeniami o tej pracy.Co by nie mowic praca dosc ciezka,ale anglicy tez tam pracowali rownie ciezko jak wszyscy ramie w ramie z innymi a mieszanka pracownikow byla niezla(biali,ciapaci,murzyni,chinczycy,hindusi),kazdego tam spotkacie,czasem bylo ciezko ale zdazaly sie tez nocki--gdzie nie przerabialem sie zbytnio.Wiadomo rano odsypialem do 13ej i wystarczalo mi to za cala noc.Ogolnie bardzo milo wspominam ten czas anglicy-- sa ok w stosunku do  nas Polakow,a podejscie menadzerow  i glownego BOSSA zaskoczylo mnie bardzo pozytywnie nie czulo sie wogole tego ze ktos jest nad toba, glowny boss chodzil po sklepie i pytal sie co chwila czy wszystko gra i czy jest OK --czesto to juz nas rozbawialo ale takiego podejscia raczej w polskim markecie nie spotkamy  coo??!!!Wiadomo jakas partia towaru byla do wylozenia , a w nocy gdy  przyszla spora dostawa to zasuwac trzeba bylo niezle,ale jak nad ranem  nie zdazylo sie wszyskiego wylozyc--przerobic to menadzer podchodzil do ciebie i mowil --DOBRA ROBOTA STARY dajesz sobie niezle rade,jestes nam potrzebny ,nie przejmuj sie nastepnym razem pojdzie ci lepiej!!Serio tak mowili.Powiem wam jeszcze ze za ma pensje w Tesco okolo 1100-1300£ bylem w stanie wynajac ladny duzy pokoj w UK utrzymac siebie,niepracujaca dziewczyne i jescze troche odlozyc,za pensje "wykladacza towaru" u nas w markecie ---noo to byloby conajmniej trudne,przyznacie!!!Wiadomo ktos powie ze zalezy jak trafisz --pewnie ze tak poczatki nigdy nie sa latwe jak ze wszystkim,ale warto sprobowac wiec probojcie bo do odwaznych SWIAT NALEZY pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
luks - 2008-08-17 13:42:42 odpowiedz | cytuj
dzieki za odpowiedz!Prosimy dalej!
zdjecie uzytkownika
gina - 2008-08-17 19:13:07 odpowiedz | cytuj
Pako,miales dobrzeczemu juz tam nie pracujesz?:)))
zdjecie uzytkownika
luks - 2008-08-18 10:20:27 odpowiedz | cytuj
dalsze opinie proszone!
zdjecie uzytkownika
shita - 2009-03-08 22:32:41 odpowiedz | cytuj
czy ktoś jeszcze coś wieo pracy w Tesco??? wiem,że temat dawno nie był poruszany,ale raz kozie smierć;-) piszcie!!
zdjecie uzytkownika
shita - 2009-03-08 22:32:41 odpowiedz | cytuj
czy ktoś jeszcze coś wieo pracy w Tesco??? wiem,że temat dawno nie był poruszany,ale raz kozie smierć;-) piszcie!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-29 21:22:58 odpowiedz | cytuj
Witam. ja pracuje w Tesco na magazynie i ogolnie jestem zadowolony... Przez pierwszy rok pracowalem przez agencje i bylo z tym roznie... Jak robota byla to cie ganiali i chcieli zebyc pracowal po 12h, ale jak niebylo to wysylali do domu, a stawka taka sobie bo 6L/h, za nadgodziny tak samo....
Teraz mam kontrakt, zarabiam ponad 8.5L/h(stawka dzienna) Do tego dochodza bonusy za prace w godzinach wieczornych, za prace w weekend. Pracuje 36.5h tygodniowo. Owszem praca ciezka fizycznie, ale nie zawsze, Nawet da sie troche sciemniac:P. Ludzie spoko, przynajmniej u mnie, bo to roznie bywa...zalezy gdzie sie trafi. kierownictwo naprawde OK, oczywiscie zawsze sie trafi jakis pajac;)....
zdjecie uzytkownika
byly emigrant - 2009-05-07 10:49:17 odpowiedz | cytuj
ta stawka to chyba brutto 8,5L x 36,5h tygodniowo to wcale nie jest duzo chłopie tam sie stawki licza od 10 czy 11 funtów na godzinę tzn a Angliii do tego jest overtime
zdjecie uzytkownika
taki sobie - 2009-05-07 10:51:39 odpowiedz | cytuj
od stawki 8,5 musisz odjąć podatek ubezpieczenie i jeszcze musisz życ z tego i na końcu to co odlożysz

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Tomek - 2009-05-28 14:22:34 odpowiedz | cytuj
Witam jestem w Wielkiej Brytanii i poszukuje pracy w tesco na nocnej zmianie przy wykladaniu towaru najlepiej. Przegladam internet ale jeszcze nie natknalem sie na taka oferte. Bylbym wdzieczny za jakiekolwiek informacje o tym gdzie jest praca. Prosze pisac na mój adres mailowy: tomi-15t@o2.pl
Dziekuje i pozdrawiam wszstkich.
zdjecie uzytkownika
Trzepa - 2009-06-13 14:16:34 odpowiedz | cytuj
Hej!
Ja również chciałabym pracować w TESCO w Anglii, ale nie wiem czy mnie przyjmą, ponieważ mam 19 lat...a jak chciałam się zarejestrować przez Kraków to najniższy rocznik to był 1989 a ja jestem z 1990, czy to znaczy, że nie mam szans????
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-10-16 09:58:23 odpowiedz | cytuj
taka jest prawda - 2008-08-05 17:26:42

Witajcie,ja własnie pracowałam w Tesco w anglii przez 10 ostatnich miesięcy i wróciłam niedawno do Polski.Ale zastanawiam się nad ponownym wyjazdem:) Ogólnie nie było źle,chociaż jak dla mnie praca wyczerpująca fizycznie i jak ktoś jest słaby,chorowity lub coś mu dolega fizycznie to niech zapomni ! Całe noce jest się na nogach i nieraz przy dużej dostawie naprawde pot z człowieka spływa ;) Z racji na to ze jest to praca w nocy,nie ma się praktycznie życia,bo całe dnie się przesypia,zmęczenie jest tak wielkie i człowiek nie ma na nic ochoty oprócz zaczołgania się do łóżka :) I nie zmieniło sie to przez 10 miesięcy jak tam byłam,czyli nie jest to kwestia przyzwyczajenia,do tego się nie można przyzwyczaić ! Ale ogólnie jestem zadowolona z pracy tam i tak jak mówię,myślę o ponownym wyjeździe.Menadzerowie byli spoko,traktowali Polaków z szacunkiem,chociaż wiadomo że do roboty poganiali ;) Pensja co 4 tygodnie regularnie co do godziny na koncie i z tym zero prosblemów,można było brac nadgodziny.Moja pensja początkowo wynosiła ok 960 funtów na rękę,potem jednak podniesli podatek i spadła do ok 920.Jednak jak ktoś bierze nadgodziny ( tylko czasami sił już brak na nadgodziny :)) to mozna wyciągnąć dużo więcej. Co do mieszkania to nie polecam brac tego oferowanego przez Tesco z agencji CRM,bo ceny jakie oni żądają są kosmiczne i samodzielnie wynajmnie się o wiele wiele taniej ! No chyba że ktoś nie ma tyle kasy na strart,to musi niestety wziąć mieszkanie Tesco. Jak ktoś ma jakieś pytania,można pisać sprzedawcaenergii@vp.pl

jestes kretynem ,to przez takich polaczkow . w anglii traktujo nas jak
czarnuchow, a nawet gorzej bo charuja na Caryce Królowa Angli po zaborem brytyjskim jak (usunięte przez administratora).
Zamiast pracowac jak Anglik to ty charujesz jak kretyn.
Tam masz takie prawa ze jak wykonujesz swoja prace, to ci nic nie zrobią , ale wiekszosc piepszo... polaczkow musi charowac bo ich moze angole polubią Ha, Ha Ha .smiezne oni ci tylko wykorzystali az do wyczerpania , a ty sie niczego nie nauczyles ze trzeba pracowac wolniej i szanowasc siebie a nie zapierdalac jak bury osioł.

Naucz sie tego , a bedzie ci łatwiej... i wszystkim nam bedzie latwiej.
i wreszcie nie bedą nas wykorzystywac i stawiac zadania ponad nas.
ASERTYWNOSC.
i praca powoli ..
Pozdrawiam i nie bujcie sie pracowac wolniej.

(usunięte przez administratora)/>
W angli jest prawo zwane prawem a nie to co wpolsce , oni sie naprawde tego boją jak sie ich postraszy(ale lepiej poprostu znac swoje prawa i nie bac sie pracowac w swojm tempie , przecierz nie jestesmy zwierzetami choć w angli nawet zwierzenta maja swoje prawa.
zdjecie uzytkownika
koleś - 2009-11-11 18:11:47 odpowiedz | cytuj
praca jest gud ---spoko miodowa
zdjecie uzytkownika
yogi - 2010-01-28 23:24:50 odpowiedz | cytuj
Czy pisząc teksty do reklam dla TESCO idzie zarobić ?
zdjecie uzytkownika
edzia - 2010-04-29 20:18:15 odpowiedz | cytuj
Hej:).A masz jakies namiary na prace w tesco w Angli?.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-13 08:45:26 odpowiedz | cytuj
Witam zainteresowanych praca w Tesco w Anglii.Pracuje w Tesco od 5 -ciu lat(superstore)na stanowiskach od General Assistant(wykladacz towaru)przez Team Leader(brygadzista)obecnie jako Manager(kierownik dzialu)na nocnej zmianie.Kilka slow prawdy na temat pracy w Tesco:na dzien dzisiejszy nabor do sieci tesco w Anglii jast wstrzymany,az do odwolania(od listopada 2009),nie tylko dla Polakow,ale dla wszystkich.Dlatego przestrzegam przed posrednikami oferujacymi prace w Tesco(dot.Anglii).Praca na nocnej zmianie jest bardzo ciezka(fizycznie i psychicznie)dlatego potencjalni zainteresowani powinni z gory nastawic sie na ciezka harowke w godz. od22.00 do 07.00.W czasie nocnej zmiany sa dwie nieplatne przerwy,jedna od godz.01.00 do 02.00(obiadowa-lunch time) i druga od godz.04.00 do 04.30(sniadaniowa-tea time),w zaleznosci od sklepu godziny rozpoczecia przerw moga byc rozne,ale wszedzie laczny czas przerw wynosi 1,5 godziny.poczatkujacy pracownik zarabia "na reke" ok.980 funtow.Oczywiscie mozna zarobic wiecej jesli pracuje sie w nadgodzinach(tzw. overtimes),ale trzeba uwazac na podatek(tax), gdyz kazda dodatkowa zmiana powyzej czterech zmian w miesiacu jest "zjadana" przez podatek.Mozna rowniez zarobic wiecej pracujac w soboty i niedziele poniewaz wtedy dochodzi do pensji (oprocz dodatku za prace w godz nocnych) specjalny dodatek,tzw. Sunday Premium.Dla pracujacych w Londynie jest jeszcze jeden dodatek do pensji,tzw. lokalizacyjny na pokrycie wyzszych kosztow zycia i mieszkania w Londynie.Jest jeszcze inna opcja powiekszenia miesiecznych dochodow, tj. praca w swieta i w dni wolne od pracy w Anglii(tzw. bank holidays), dodatkowym bonusem jest ,ze pracujac w taki dzien otrzymuje sie oprocz dodatkowych pieniedzy takze dodatkowy dzien wolny do wykozystania w dowolnym terminie uzgodnionym z managerem.To tyle w temacie zarobkow, acha jeszcze jedno, co roku kazdy pracownik Tesco (staz pracy min.6 miesiecy) otrzymuje podwyzke pensji, ktorej wysokosc jest uzalezniona od zyskow wypracowanych przez Tesco w danym roku, oraz pakiet akcji Tesco jako forme nagrody rocznej(ilosz akcji uzalezniona jest od stazu pracy i stanowiska).Oczywiscie jesli ktos nie jest zadowolony z pracy na najnizszym stanowisku i swoich zarobkow, moze w kazdej chwili zglosic swojemu managerowi, ze chcialby aplikowac na stanowisko Team Leadera lub Managera(czyli rozpoczac tzw. opcje) oczywiscie zgoda managera zalezy od wynikow jakie osiaga pracownik,zaangazowania,obecnosci w pracy,stazu pracy i oczywiscie stopnia opanowania jezyka(nie chodzi o zadne certyfikaty,ale o praktyczna umiejetnosc komunikowania sie w mowie i pismie).Kazdy pracownik otrzymuje komplet ubran roboczych niezbednych do pracy na konkretnym stanowisku, oczywiscie bezplatnie .W temacie urlopow nie bede sie za bardzo rozpisywal z powodu jego zlozonosci w zaleznosci od stazu pracy, najwazniejsze co powinni wiedziec potencjalni zainteresowani praca w Tesco, to ze kazdemu pracownikowi nalezy sie platny urlop( jego dlugosc zalezy od stazu pracy i od tego czy sie pracuje na pelny etat,czy tez na czesc etatu,tzw.part time) oraz od 2009 roku osiem dni wolnych od pracy w ciagu roku,tzwBank Holidays Days.Mam nadzieje, ze udalo mi sie odpowiedziec na czesc pytan zadawanych przez potencjalnych kandydatow do pracy w angielskim Tesco.Reasumujac - praca: ciezka i monotonna, mozliwosci awansu: praktycznie nieograniczone, zarobki:godziwe i w duzej mierze zalezace od pracownika(praca na O/T i BH).Ja osobiscie po 5-ciu latach pracy moge powiedziec ,ze jestem zadowolony z podjetej decyzji, szczegolnie, ze mam w pamieci doswiadczenia zawodowe z Polski.Decyzje kazdy musi podjac osobiscie, ja tylko staralem sie obiektywnie i w sposob dostepny dla osob nie znajacych realiow pracy w UK przedstawic prawde o Tesco, gdyz prawde mowiac do szewskiej pasji doprowadzaja mnie komentarze "DOSWIADCZONYCH" pracownikow pelne osobistej frustracji,czasem kompletnej nieprawdy i bzdur o realiach pracy w Tesco.Dziekuje za poswiecenie czasu na przeczytanie tego tekstu i zycze powodzenia w UK.

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-13 10:48:20 odpowiedz | cytuj
980 f ns ręke nie zarobisz przy stawce 8,5groos czyli brutto policz sobie chłopie 8,5x37,5h a od tego 19%taxu i insurance 13% na reke masz ok.900 f z tego trzeba zyć zostaje jakieś 500f i teraz sie zastanówcie czy sie wogóle na polakom opłaca jechac za takie pieniądze
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-14 04:09:18 odpowiedz | cytuj
Oczywiscie, ze sie nie oplaca ,lepiej siedziec na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Polsce i pisac takie kretynskie komentarze !!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-14 19:30:19 odpowiedz | cytuj
pracowałem w uk w branzach technicznych nie będe sie poniżał latac z kartonami za jakies ochłapy....
zdjecie uzytkownika
tyu - 2010-08-03 14:01:07 odpowiedz | cytuj
k.980 funtow. a w Polsce 1200 bruto żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-23 22:11:32 odpowiedz | cytuj
Hej ale fajnie macie tez chce do tesko ym szkoda zarobiłabym trochę ym:)pozdrawiam
alert