Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
iwona - 2011-03-10 09:03:04 odpowiedz | cytuj
Jeśli jest tam tak źle to czemu nikt nie dał mi namiarów. Proszę dajcie mi te namiary na emaila
iwon.alice@gmail.com

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-10 09:20:25 odpowiedz | cytuj
Prawie wszystko masz napisane w powyższych postach-przeczytaj dokładnie,a decyzja należy do Ciebie,ale nie bądź głupia.....
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-10 10:17:32 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-08 15:53:38

Nieźle płacą????????????????????????????????????????????
Ty chyba żartujesz?4.04 netto na rękę to jest dobra płaca????????
Piszesz,że Ty miałaś 4 z groszami brutto,to gdzie szukasz pracy,tak
mało się szanujesz?To ile miałaś na rękę?
Ja mam obecnie na rękę 10 euro i nigdy w życiu już tam nie pojadę,a każdemu też będę odradzał wyjazd do tego (usunięte przez administratora).

Jechalam tam pierwszy raz ,gosc co nas zawozil twierdzil ze zarobimy po 2,5 tys. eu za 2 mies.Prawda okazala sie calkiem inna, nawet polowy, niektorzy mieli po 400,500 za 2 mies.Ludzi od ogroma ,nie wazne ile zarobisz ,wazne zeby norme wyrobic i tyle.Juz wiecej tam nie pojade.Jedynie na hali mozna wyciagnac ponad 3 tys. a na polu -katastrofa.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-12 08:01:03 odpowiedz | cytuj
Ja znam tą firmę-Geissler koło Frankfurtu nad Menem.
Potwierdzam wszystkie wcześniejsze opinie-TAM NIE WARTO JECHAĆ.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-12 11:57:33 odpowiedz | cytuj
Nie mogę Ci dać do nich namiaru.Jest to spowodowane nie moją niechęcią,tylko po prostu nie chcę Cie mieć na sumieniu.
Byłem tam i nie życzę tam pracy nawet największemu wrogowi....
zdjecie uzytkownika
Do postu wczesniejszego - 2011-03-12 13:06:04 odpowiedz | cytuj
Zapewniam cię,że leniwy nie jestem-pracowałem już kilkakrotnie w różnych krajach Europy i wykonywałem o wiele cięższą pracę,niż u
Geisslera,jednak z takimi tragicznymi warunkami (,,mieszkaniem",
traktowaniem ludzi,oraz wynagrodzeniem jeszcze się nie spotkałem.
zdjecie uzytkownika
lol:) - 2011-05-17 10:12:41 odpowiedz | cytuj
bylam tam razem z chlopakiem niedawno wrocilismy ale nigdy wiecej tam niepojedziemy... osoba ktora pisze dobrze pisze o pani (usunięte przez administratora)i musi byc chora na umysle albo byla jej pupilkiem tak zwanym pieseczkiem ta kobieta jest okropna poniewiera ludzmi traktuje ich przedmoiotowo gorzej niz zwierzeta... tam maja wiekszy szacun dla zwierzat niz dla ludzi (usunięte przez administratora). bylam tam i wiecej tam niepojade wole w polsce robic za marne osiemset zlotych niz byc tam... TO JEST OSTRZEZENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-05-18 18:29:32 odpowiedz | cytuj
Zgadzam się z Tobą koleżanko ja też tam byłam dwa miesiące później głupia pojechałam po miesiącu pobytu w domu charuwa jak nie wiem, od 5 rano do 3 w nocy wracasz z pola i idziesz tyrać na hale a pieniądze 500euro masakra a(usunięte przez administratora) wiecznie na walona i drze pyska nawet jak nie ma racii to musi postawić na swoim odradzam tam wyjazd
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-10-21 19:35:24 odpowiedz | cytuj
Praca tam jest okropna tylko ten co naprawde nie ma na chleb musi tam jechac .Bylam tam 2 miesiace i nigdy w zyciu nie pojade choc z drugiej strony spotkalam tam milosc mojego zycia i tlko to dobrze wspominam.
zdjecie uzytkownika
rafik - 2012-01-07 20:25:36 odpowiedz | cytuj
ludzie ten kto musi to pojedzie a ja napewno nigdy tam nie wroce jedna wielka sciema z praca na godz pierwszy dzien prccowalem od 7-22 a zapisane mialem 5,5godz
zdjecie uzytkownika
niewidoczna - 2012-01-20 16:29:22 odpowiedz | cytuj
Hej, mam zamiar tam jechać i słyszałam od przewoźnika,że podobno tam się zmieniło bo podobno(usunięte przez administratora) ma ten cały biznes z kimś w dzierżawie ale czy to prawda to nie wiem ? Słyszałam również, że z godzinami jest dobrze bo (usunięte przez administratora) już tego nie pilnuje, robi się tylko na polu a miesięczna wypłata to ok. 1100 Euro. Proszę niech mi ktoś napisze czy to prawda czy ściema przewoźnika, który chce zarobić?!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
- 2012-01-21 16:30:28 odpowiedz | cytuj
Witam! rozmawialam dzisiaj z dziewczyna ktora tam byla niedawno,i moge potwierdzic ze bardzo sie zmienily warunki pracy.P.(usunięte przez administratora)juz nie rzadzi ludzmi ,zajmuje sie tylko domem i obejsciem gospodarzy.Dobrze ze chociaz na to jej pozwolili.Rozliczanie godzin tez jest takie jak powinno byc.
zdjecie uzytkownika
prawdomowca - 2012-03-03 00:05:50 odpowiedz | cytuj
bylem tam w pracy...jak dla mnie syf, kila i mogila. zero organizacji, nikt nic nie wie. godziny zle liczone- robisz po 12-14 a masz liczone 4-6. Na kempingach tylko chlanie (usunięte przez administratora)adna wielka patologia. o 1000 euro mozesz tylko pomarzyc. (usunięte przez administratora)..........................................................................I kto dalej chce jechac?????????? Bo ja nie!!!!!!!!!!!!!!!!!
alert