Opinie o Sts (Star-Typ Sport) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Star-Typ Sport. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Star-Typ Sport o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star-Typ Sport w Warszawa

Magd

Witam, zaczęłam czytać opinie o sts ze względu, że widziałam ogłoszenie o pracę co prawda w Swarzędzu nie w Warszawie . I muszę powiedzieć, że trochę jestem zdziwiona. Będąc na rozmowie kwalifikacyjnej zostały Wam przedstawione warunki oraz wynagrodzenia, skoro podpisaliście umowę znaczy, że na owe się zgadzacie. Sami piszecie, że wcale się nie napracujecie A bardziej nudzicie. Niektóre komentarze w których otwarcie mówicie jak traktujecie klienta czy samo podejście. Fakt brak premii czy praca w święta nie jest niczym przyjemnym. Zgadzam się również z pijanymi, degeneratami którzy przychodza by się ugrzac i kupić kupon za 2zl ,że powinni wprowadzić jakiekolwiek zasady, brak monitoringu w miejscu gdzie dysponuje się gotówką również jest niebezpieczne i sama gdybym była na Waszym miejscu chodziłabym do pracy z przedmiotem do samoobrony. Również gdyby pijany, śmierdzący klient by mi ublizal bez powodu ot tak nie pozostałabym dluzna. Chciałam powiedzieć tylko, że są ludzie którzy pracują naprawdę ciężko fizycznie za takie same pieniądze jak Wy,a nawet mniej bo najnizsza krajowa, również pracują w święta, niedziele. Nie dostają żadnych premii bez względu na to jak ciężko pracują, zdaza się czasem nawet brak wypłaty za nadgodziny, ale nadal pracują nie rzucają obelgami, nie marudza. Wiedzieli jakie warunki były na początku. Jednak pracują ciężko, bo nie mają innego wyjścia czy też ze względu na fajny zespół czy długoletni staż pracy. Jeżeli tak bardzo nie odpowiada wam praca to dlaczego nie poszukacie innej, bardziej ambitnej z większymi zarobkami? Ofert pracy jest sporo i to w dobrych warunkach płacowych. Chyba z lenistwa i ze strachu przed prawdziwą ciężka praca. Mi też nie każda moja praca się podobała jednak nie smarowalam publicznie pracodawcy, tylko szukałam innej. Tu jest kontakt z klientem . Oczywiście, każdy może mieć gorszy dzień i nie mieć ochoty na uśmiech jednak mam wrażenie, że niektóre osoby wypowiadajace się tu są dla klienta opryskliwe ,mówią obrażonym tonem A minę mają jakby odbywały karę. W takiej sytuacji klient również robi się nie miły. Przepraszam, wiem, że zupełnie nie na temat napisałam jednak czytając te wszystkie komentarze musiałam się wypowiedzieć. Z pewnością nie każdy przemysli, że wcale nie ma tak źle, że są ludzie pracujący za mniejsze pieniądze, ciężko ,na dworze ,w święta i nie tylko ,często pewnie przez ciężka sytuację czy też brak wykształcenia, jednak nie narzekają. Skoro niektórzy mają wyższe wykształcenie, mówią o bardziej ambitnej pracy z wynagrodzeniem przy którym nie będą musiały dorabiać,"okradać ", czy też po opłaceniu rachunków martwić się o resztę miesiąca zamiast siedzieć w Internecie pisząc komentarze, publicznie przyznając się ,ze maja swoją obecną pracę gdzieś i nic z siebie nie dają nie rozejrza się za lepszą pracą? Przecież to Wasze życie, to Wy budujecie swoją przyszłość i zamiast użalać się, że Wam tak źle zróbcie coś by żyło Wam się lepiej! Oczywiście płaca minimalna to grosze patrząc jak wszystko drożeje. Jednak oglądając oferty pracy jest sporo za 3000,4000 miesięcznie. W sklepie mięsnym czy w cukierni oferują takie wynagrodzenie. Natomiast są to stanowiska nie siedzące tylko często A zwłaszcza w okresach świątecznych ciężko pracujące. Także albo nadal będziecie marudzić i nic nie robić,albo zaczniecie pracować i dawać coś od siebie będąc bardziej zadowolonym co miesiąc odbierając większe pieniążki, dostajac premie i podziękowania od przełożonego za zaangażowanie.

Adalena
@Magd

Ale wysiliłaś się kobitko , nie szkoda ci czasu i oczu.Wyrażnie widać , że napisałaś to na czyjeś zlecenie ,masz nas za idiotki ? Fakt, fajnie ,że poruszyłaś ten temat ale skutek będzie podobny ,czyli żaden . Z własnego punktu siedzenia , wiem ,że moje starania ,żeby poprawić obroty nic nie dadzą, no to po co się wysilać. , za kartkę świąteczną ? Nie lepiej siedzieć w ciepełku , ładnie się uśmiechać udawać zadowoloną i czekać aż zamknę punkt . Mam prośbę , - przestańcie nam dawać te kartki ,przecież to kosztuje.... nieprawdaż ?

Magda
@Adalena

Jaka z ciebie pustaczka ! Przez takie jak Ty wrzucaja nas do jednego worka . Proponuje założyć własną działalność i zatrudnić osoby Twojego pokroju ! Zyski gwarantowane !

Stsiara

No i tak właśnie "luz, blus smartfon" "wysilać się za kartki nie będę". I z takim podejściem właśnie najbardziej krzyczą o premie. A potem wylew pomyj jak to pracownicy są źle traktowani. A zasłużcie na tą premię!!! Może by tak coś od siebie!? A co do klientów ja bardzo lubię moich. Jak się dowiedzieli że miałam urodziny to zaraz jeden po winko, kilku z czekoladą a jeszcze inni po 10 zł na coś słodkiego. Ale ja się przykładam do swojej pracy. Nie marudzę że śmierduchy. Zresztą czasem jak odbieram punkt po niektórych pracownikach to mam wrażenie że są większymi flejami. Nie sprzątacie, macie generalnie wszystko w trzech literach!!!

Stsiara

A Ty byś ruszyła wino czy inny alkohol w pracy? To gratuluję myślenia , a raczej jego braku! Jestem odpowiedzialną żoną, matką trójki dzieci i nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby pić w pracy!!! Ale skoro Ty tak to odczytałaś to chyba Ty masz z tym problem.

stillana
@Stsiara

a ja także lubię tą pracę , ciepełko , miło , kartki na świąta , Jedyny minus to płaca - najniższa krajowa i żebym nie wiem jak sie starała , to nici z podwyżki ..A szczerze ... to wku..wia mnie menedzerka , ciale posądz mnie , że jestem wczorajszi kiepsko zccęcam klientów .

Zoja
@Magda

ewidentnie widać , że z ciebie pustaczka , robisz na zlecenie firmy , dostaniesz 300 i sie cieszysz a reszta bibuli tyra za marne rosze . Jakby moli to by zatrudnili dziaciaki i płacili by 7 , 8 zł. Wstydż sie kobito pisać takie bajury.. Macie ludzi u was pracującyc za debilki co nie myslą i nie mają łowy.Nie dawajta tyc ..owyc koszulek i tyc kartek na świeta.

Aneksy

Hej. Dostałyście już aneksy do umowy ?

Anekss

Nie

Aneksyy
@Aneksy

Aneksy mają dostać tylko te osoby, które zarabiały mniej niż 2600 brutto. Jeśli ktoś zarabiał więcej niż 2600 brutto podobno ma nie dostać aneksu. Nie wiem czy dostaniemy chociaż 50 zł więcej niż najniższa krajowa, ale na pewno ktoś kto zarabiał więcej, np pracownik który pracuje jakieś 10 lat w firmie, będzie teraz zarabiał niewiele więcej od tego który dopiero zaczyna.

Pracowik powyzej 7 lat pracy
@Aneksyy

Masakra totalna. Myślałam, ze za staz pracy będzie wyplata lepsza..

@Aneksyy

No nawet nie mówcie myślałam że podniosa normalnie o 350 brutto każdemu.

TaLala
@Aneksy

Dodatki stażowe będą analogicznie wyższe tak jak zawsze. Managerki powinny Was poinformować ile będziecie zarabiać od tego roku.

Dodatek
@TaLala

Moja manager twierdzi że pensje pozostają bez zmian. Chyba że ktoś miał poniżej 2600

Dodatek

Czyli w kadrach nie powiedzą jaka mamy pensje? Jedynie od managerki możemy się tego dowiedzieć?

TaLala
@Dodatek

Powiedzą ale to managerki są w pierwszej kolejności od tego aby informować nas o takich rzeczach

Miła

Witam pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu praca sama w sobie podoba mi się z chęcią każdego dnia do niej idę.Klienci są mili czasami nawet podarują coś słodkiego ;) Co do zarobków nie są najgorsze biorąc pod uwagę,że praca jest lekka Moje sugestie dla Star-Typ Sport: Brak Lubię atmosferę w Star-Typ Sport za: Praca z ludźmi

@Miła

Zgadzam się z Tobą :) pracuję ładnych parę lat w STS-IE i też lubię swoją pracę. Mam bardzo fajnych klientów. Praca w ciepełku. Nie narobię się zbytnio. Manager i Asystent świetny team. Zawsze gotowe do pomocy. Ogólnie jest ok.

@STSiara

Jak lubisz smierdzacych, podpitych. No coz kazdy ma swoj gust. Nie mowie, ze wszyscy sa tacy, bo niektorzy sa ok na prawde. Poza tym narazamy swoje zdrowie i zycie nawet. Jesli chodzi o bezpieczenstwo pracownikow, to pod tym wzgledem jest bardzo slabo.

@Ktos

Nikt nikogo na siłę tu nie trzyma. Idź pracować gdzieś gdzie będziesz czuć się bezpiecznie i nie będziesz narażać swojego życia. A co do Klientów? Ja z moimi żyje dobrze i bardzo ich lubię. I nie są śmierdzący czy podpici. Takich zwyczajnie nie obsługujemy.

@STSiara

Ale trzeba sie z takimi uzerac, a nie wiadomo co takiemu przyjdzie do glowy. Spokojnie, jak tylko bede miala lepsza sytuacje finansowa, to na pewno zmienie prace. Firma, pani menager i pani asystenta sa ok, ale ci niektorzy klienci.... To nie jest szczyt marzen taka praca, przynajmniej dla mnie.

@Ktos

Byly przypadki zagrozenia zdrowia i zycia pracownika w punkcie to nie jest przesada. Powinny byc przynajmniej szyby odgradzajace o klientow.

!!!!
@Ktos

Ludzie zmiencie prace!!! To nie jest kasa warta zeby narazac swoje zycie!!

opojok
@Miła

A jak tam w niedzielę? Miło jest siedzieć jak wszyscy mają wolne? Praca niebezpieczna, beznadziejnie płatna i nudna do bólu. Siedzenie tam dłużej niż pół roku to objaw lenistwa i braku ambicji. Rozwój żaden, wpis do cv żaden. Dobre na chwilę i trzeba uciekać tam gdzie normalnie płacą!

@opojok

@opojok Nie pracuję w firmie dłużej niż pół roku więc nie wypowiadam się na ten temat.Napisałam jak sytuacja wygląda na chwilę obecną.Jakoś w niedzielę nie mam żalu,że jestem w pracy za to mam inne wolne dni.W tych czasach ciężko znaleźć pracę gdzie weekendy są wolne tymbardziej w małych miastach takie jak moje.

@STSiara

Wystarczy być miłym prawda ;) Bardzo często przychodzą stali klienci którzy nie wzbudzają strachu ;) @STSiara

Ata
@STSiara

Zal mi was skoro was satysfakcjonuja takie pieniadze, albo jesteś jedna z druga na utrzymaniu mamusi i tatusia, albo zyjesz tak skromnie, bo przeciez za te pieniadze nikt sie nie utrzyma, po drugie argument ,ze pracuje w ciepelku i sie nie narobisz to moze zwolnij sie z tej pracy jak sie nudzi i idz do kamieniolomu, jesli uwazasz , ze praca po 11.5 godzin jest taka lekka plus weekendy swieta! Moze powinno nagradzac pracownikow wedlug ruchu w punkcie a nie jak do tej pory 3 stopnie wedlug stazu pracy? Skoro sie nie meczysz to faktycznie ta kwota jest adekwatna do wykonywanej Przec Ciebie pracy, albo po prostu jestes kims z wewnatrz firmy, ze takie bzdury pisze!!

@Ata

No tak, bo tu można się tylko negatywnie wypowiadać :( każdy kto napisze pozytyw jest "jechany". Skoro dla mnie jest ok, to Ty szukaj innej pracy a nie (usunięte przez administratora)o jakiś kamieniołomach. Mam rodzinę (nie jestem na utrzymaniu u nikogo) i nie jestem nikim z centrali. Zwyczajnie lubię swoją pracę :)

Uczciwa
@Ata

A co Ty tu robisz w takim razie ? Skanować i wytykać tylko potrafisz wiec dam Ci dobra radę IDZ GDZIE INDZIEJ ZATRUWAĆ SWOIM JADEM BO TAKICH JAK TY STAĆ TYLKO NA TAKI POZIOM. Tylko nie dziw się później ze premii nie dostajesz bo o za co ??? Jesteś śmieszna i tyle

agasz
@Ktos

Ja w firmie pracuję ponad 3 lata ,nie narzekam ,wole przyjśc w niedziele nisz patrzeć jak mój stary żłopie piwsko . Nie narobie sie , klima lepsza nisz w domu , a klienci przychodzą rórzni ,porządni i te napite ..Pewnego razu pod koniec przyjechała menedzerka i z mordą na mnie że piłam.Chuchnęłam jej i nic nie poczuła. Jak jej powiedziałam ,że nie ma monitoringu a wokoł kręcą się ochlapusy to powiedziała że spieszy się na spotkanie. Zapachy jusz mi nie przeszkadzają ,bo w domu nie lepiej . Wypędzam tych obszczymurków a oni idą do fortuny bo tam nie wypędzają.. Mnie to nie przeszkadza bo nie narobie sie, obroty mniejsze , to i mniej liczenia kasy. Nie staram się zbytnio bo i kasa niezbyt duża.

SOREN
@STSiara

Ja mam większość pijaczynów , przychodzą też kobitki stare pudernice. Obsługuję klientów tych grzecznych a gburów pędzę do konkurencji , niech i oni zarobią Czy utarguję dużo ,czy mało kasa taka sama ,czyli malutka. Pracownicy szefa ładnie piszą o atmosferze , o premiach i innych pirdułkach , ale ja tylko czytam i się śmieję.. Dziewczyny nie przejmować się , olewać wszystko i przytakiwać przełożonym. Nie. zależy mi pracy , bo mam gościa coładnie zarabia ,ale ja wolę być niezależna i dlatego tu siedzą. Cześć.

żebyk
@STSiara

Wstydziłabyś się przyznawać ,że się lenisz i kłamać. Skoro się nie narobisz to w czym ci pomaga Menager i Asystentka .Na miejscu prezesa pogonił bym cię na 4 wiatry ,a wziął taką co jest miła dla klientów i zachęcająca . Ja taką sama jestem i myślę,że kiedyś firma to doceni . Przynajmniej siedż cicho i udawaj przed klientem ,że jesteś zapracowana . Zrozumiałaś ty leniuchu .

@Ktos

U mnie przychodzą rórzni ci porządne i podpici . Te nawalone nie przeszkadzają mi,bo u mnie wdomu wcale nie lepiej.Ja tam jak przydzie do napadu to oddam co mam, niech menedzerka się martwi.Oby mi tylko nie zabrali z torebki moich pieniędzy . Ale fakt gaz (usunięte przez administratora) i odświerzacz powietrza powinni nam dać. Następnie powinni dawać po20 zł dziennie szkodliwego za powietrze.

wajj
@STSiara

Lepiej napisz ,ile prezes ci płaci za te pozytywne wpisy. Wiadomo praca w STS to masakra , WYZYSK jak w XIX w,jakby mogli to zatrudnili by 12 letnie dzieci za 5 zł. Kumasz ty miła i przekupna.

Saura
@STSiara

Byś się wstydziła cholernico jedna takie bzdury pisac.Ile ci płacą zate kłamstwa .Jesteś chyba na utrzymaniu starych bo nie potrzebujesz kasy. Włosy obcina ci chyba siora lub koleżanka i nie wiesz co to kosmetyki . A ciuchy tokupujesz chyba w lumpeksach -nie prawda ?

@Saura

Z tego co wiem to ta strona jest dlatego żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię. Moja jest taka i inni mogą mnie krytykować a ja mam to gdzieś ;) lubię swoją pracę, zarobki może rzeczywiście mogłyby być większe ale chodzę na zastępstwa, nie biorę l4, test na 100% i zawsze dostaję jedną z najwyższych premii. I ponownie powtórzę pracuje tu od ponad 10-ciu lat i jest ok. A lewuski które nic od siebie nie dają - no cóż. Pamiętajcie, trzeba jakiś czas popracować i wtedy mieć wymagania. Pozdrawiam milutko :)

hehe
@Miła

Praca niedziele ,święta ustawowo wolne za marne grosze - gratuluje ambicji aby coś w życiu osiągnąć. Już teraz na mieście nie mówią że bez ambicji skończysz na kasie w biedronce tylko w punkcie STS :)

@hehe

A ja jednak od Biedronki wolę STS :) i uważam że tam (tzn. w Biedronce) pracują ludzie którzy mają ambicje - ambicje żeby zapewnić byt rodzinie. Podziwiam Ich bo Ci to mają ciężką pracę. A tak naprawdę żadna praca nie hańbi :)

@STSiara

I ja też lubię pracę w STS.

Rosalija
@Miła

Witam , pracuję w sts parę ładnych lat i takiego wyzysku pracowników to nie widziałam .Najnizsza stawka, ZERO premii ,żadnych paczek świątecznych . Ja mogę sobie pozwolić na niską pensję ,bo mój chłop zarabia ponad 8 tys. Obijam się , udaję,że pracuję, tak jak firma udaje ,że płaci .Trzymajcie sie dziewuchy.

Wypłata
@Rosalija

Jaka PRACA taka płaca ????

Ata
@Uczciwa

(usunięte przez administratora)może w ogóle za darmo pracuj!

Daria
@agasz

Jejku po jakiej Ty szkole jesteś, ja pracowałam w tej firmie 19 lat i nie miałam pojęcia, że z takimi analfabetami współpracuję. Dobrze, że już tam nie pracuję, wstyd. Zapisz się do jakiejś szkoły.

@Daria

A wiesz przed wystawianiem ocen w klasie stara biła świniaka i ćwiartka szła do nauczyciela , kumasz . Do tego raz na 2tygodnie jajka , swojskie masło i szło sie dalej. Co roku zdawałam do nastepnej klasy . Znajomki mówią że mam łepek do interesu , chyba po matce- kapujesz .

@STSiara

Ja pracowałam w Biedronie , natyrałam się jak bury osioł , kasa niekiepska . Ale wole pracować dla sts bo tu się nie natyram jak tam.Fakt przychodzą rózne typy normalni i pijaczyny , co śmierdzi od nich z daleka . Powinna być odgradzająca ,żeby od kienta , tak jak w Fortunie . Siora tam pracuje i mówi , że nie jest kiepska . Przejdę do fortuny jak któraś z gówwniar sięzwolni.

Anka
@STSiara

"Praca w ciepełku, lekka łatwa i przyjemna". Jakbym słyszała menagerkę ;)

@opojok

Ja lubię weekendy, bo centrala nic poza programem i proponowanymi kuponami nie wysyła ????????

@STSiara

Ja teśz lubię tą pracę,ciepełko , mam czas na wszystko , o klientów dbam tyle o ile i czekam tylko na wypłatę . Fakt powinni dawać jakieś dodatki na odświeżacze (usunięte przez administratora)

żebyk
@Ktos

Nie przesadzaj , nie narobisz się ,masz pracę w ciepełku ,pensja regulanie ci wpada .Gdybyś non stop nie siedziała przed smartfonem , to i premię byś dostała... Staraj się bądż uśmiechnięta dla klientów,zachęcaj ,proponuj., a napewno będziesz doceniona przez przełożoną. Będzie to widać po wpływach od klientów.., pamiętaj z byle powodu nie chodż na L 4 ,

Ala111

Słyszała któraś z Was o podwyżkach od 2020r.? Nie było żadnego maila z informacją tak jak to bywało w grudniu ????

Nic nie widzialam email tylko o premii za brak l4

Kukuryku
@Ala111

Ale chyba w tamtym roku nie było żadnego maila na temat podwyżek a i tak od nowego roku podnieśli nam. Dwa lata temu w grudniu był mail. Skoro najniższa pójdzie do góry to nasza płaca też pójdzie.

@Ala111

No ale powinni podesłać jakiegoś maila jeszcze przed styczniem skoro podwyżka ma być . A nie tak jak w tam tym roku...

Premiaa
@Ala111

Pewnie mejl będzie . a jak u Was w punktach chodza dziewczyny na l4? Bo daja niby te premie ale no zdrowie raz jest raz nie ma

@Premiaa

Podobno podnieśli o 100 zł netto.

Tamtadziewczyna
@Premiaa

U mnie ogólnie nie chodzą. Jedynie jest taka która 3-4 razy w roku bierze na dziecko L4. Wiem że w innych miastach nagminnie chodzą na zwolnienia. Była sytuacja nawet że dziewczyna wzięła L4 a na internecie było widać że jest na jakoś wczasach. Powinni podnieść przynajmniej do 2600brutto. W tamtym roku maila nie było i jedynie w wypłacie można było zobaczyć różnice że mamy podniesione wynagrodzenie. Dwa lata temu w grudniu był oficjalny mail.

@Tamtadziewczyna

Ale powinni chodź maila napisać co i jak a nie czekać do kolejnego miesiąca na wypłatę żeby się dowiedzieć

@Podwyżka

Dostaniesz premię , jak sobie dorobisz .Ja tam na nie liczę , wystarczy jak by dawali ze 20 na odwieżacze,i na gaz , bo u mnie niebezpiecznie. Ale wiem , że ta firma w której tyramy to chytrusy jedne , chwalą się tylko zyskami w mediach .. Podobnie jest wFortunie ,tam robi siora mego chłopa.W tym roku znowu u nas bieda z nędzą ,otrzymamy za to kartki naświęta , bywajcie/

Brałeś udział w rekrutacji do Star-Typ Sport. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Premia

Hej dziewczyny orientujecie się czy premia roczna jest z wyplata w grudniu czy oddzielnym przelewem?

@Premia

A skąd wiesz ze ja ostaniesz ?

haha
@Premia

zapomnij o jakiejkolwiek wypłacie premii

@haha

Hehe luzujcie. W ktorym miejscu napisałam, ze dostałam albo ze dostane. Zapytalam w jaki sposob wyplacaja. Ps. Nie dostane zapewne jak co roku. Lacze sie z wami

@Premia

No jak bylas super pomocnym i miłym pracownikiem , dyspozycyjnym itd jak niektóre z nas bez wyzwisk i fochów do klientów a do tego masz staż taki jak my długoletnie to pewnie dostaniesz . Ja w zeszłym roku dostałam przed sietami 300 zł rocznej ale pracuje 11 rok wiec mam trochę stażowego i przy tym nie jestem zmanierowana ani wypalona jak niektórzy tutaj po kilku miesiącach pracy.

ASZG
@Premia

O jakiej premii myślisz ................. marzenie ściętej głowy.

jewa
@Kaśka

Głupoty piszesz ,nie osmieszaj się., pracujemy w firmie co sama trzepie kasę aż miło a nam daje zarobić minimum , bo gdyby miogli płacili by jeszcze mniej. Za 2018 rok STS miał 164 mln dochodu netto , a Fortuna - 78 mln. Straty miały ; totolotek i forbet Nie chcę użwać brzydkich słów , ale same się pchają na język. Nam pracownikóm naświęta wyślą kartki życzeniowe i kwita i śmieją się nam burakom prosto w twarz , jakich to mają jeleni . Te dane finansowe , to żadna ściema , można sprawdzić ! Jak przecztaliście ,to nie za bardzo rozmyslać , tylko dalej do roboty , i uśmiechem zachęcać klientów do obstawiania................. kumacie !

@Kaśka

Owszem sumienna, pomocna. Zero spoznien, brak l4 od kiedy pracuje, testy robie dobrze. Na delegację jezdze. Klienci nie narzekają na mnie. Obowiazki wykonuje rzetelnie. Pilnuje wszystkiego. Zalezy mi na pracy. Uwaga pracujo od prawie 8 lat Premii rocznej na oczy nie widziałam. Zatem nie dziwcie sie, ze zapytalam kiedy wyplacaja???? zatem co robie zle?

Natalia
@Premia

Proponuje wprost zapytać menadżerki zamiast tracić czas na dywagacje w tym miejscu. Przecież jak dobrze rozumiem to zalezy Ci na uzyskaniu odpowiedzi a to chyba jedyne właściwe źródło a nie to forum .

KingaP
@jewa

To co tu robisz ? Proponuję zmianę pracy do Fortuny skoro jest taka lepsza i bardziej szanuje pracowników. A tak poza tym to moja droga nikt Ci nie zagląda do portfela i na co wydajesz to co zarabiasz. On wydaje na to co uważa a my pracujemy tu dobrowolnie a Ty piszesz tak jak by to było więzienie i zesłanie bez prawa odwrotu. Czasami aż nie chce sie czytać tych wylewanych pomyj .Jeżeli chcecie aby ktoś racjonalnie na nas spojrzał i traktował to bądzmy same poważne i uczciwe. Tak iważam nawet jak zaraz co trzecia na mnie wsiądzie

KSa

Wyplacali juz?

Kiedy
@Premia

Ktoras. Was wie kiedy i w jaki sposob wyplacana jest roczba premia? Pozdrawiam

Pracownica sts
@Kiedy

Premia na ogół była wypłacana w okilicach 18-20 grudnia dla wybranych

Ziuta
@KingaP

A ja tam czekam tylko , kiedy się zwolni miejsce w fortunie, kumpela tam pracuje , mawia że kasa czas i nie narobi sie. Ma czas na wszystko i odgrodzona jest od klientów, to przynajmnie nie nawdycha się syfów z gąb . Dziewuchy nie przejmować się robotą i siema.

@Ziuta

W sts tez nie idzie się zarobic. Ja uwielbiam jak są klienci, mam z kim pogadać czas leci.. Nie trawię bezruchu.. Jeszcze nie zdarzyło mi się mieć " nie takich klientów" zdarza się ze nawet kawe im zrobie i jest raźniej. Minus to naprawdę mała kasa jak na te czasy gdzie wszystko idzie do góry. Fajnie byloby dostac coś dodatkowego na święta a nie marną kartke z zyczeniami. I gów...nianą koszulke. Czas najwyższy czegoś zaczac szukac. Wesolych świąt

@Ziuta

Ps. Jesli chodzi o wyplate mam zawsze na czas. Choć szkoda ze zwlekaja do ostatniej chwili by wyslac wyplaty. Jakby prezes się bał że mu ubywa kasy z konta :)

Kawka?
@Smutna

Robisz kawe klientom? Bez urazy ale to nie jest bar tylko punkt obslugi klienta. Jak dla mnie to nieprofesjonalne. Rozmawiać z klientami ok jasna sprawa aczkolwiek tu też uważam, ze lepiej byc na dystans. Nie wyobrażam sobie takiego zachowania. Doradzenie, rozmowa, uprzejmość ok standard . nic ponad to. Co do pracy sama w sobie ok tylko bardzo małą kasa niestety.

Smutny
@Kawka?

To jest zazwyczaj jeden dwoch klientow a nie kazdy i nie codziennie. A co tu jest nieprofesjonalnego? Zwykla uprzejmość

rzne buka
@Natalia

a ja proponuje zmienic prace lub kraj :D

Jak święta to w domu!

Pozdrawiam wszystkich pracujących w ten świąteczny dzień za brak dodatkowej kasy. Spróbujmy wytrzymać.

Smutna

Chcialabym podziękować Panu prezesowi za kartke z zyczeniami. Szkoda ze tylko to. Osobiscie nie mozna wiec zycze Wesolych świąt.

@Smutna

Mialo byc mailowo a nie osobiscie

Kania

Drodzy moi. Z góry dziękuję za hejt i słowa krytyki, które się teraz wyleją że strony pracohokikow stsu i przyjaciół managerów. Pytanie kieruje do osób, które tak jak ja nie są w żaden sposób doceniane za sumienna pracę. A więc : pismo z prośbą o podwyżkę adresować do kogo? Kadry czy Pana Walczysko, czy jeszcze kogoś innego?

@Kania

Myślę, że to drugie . Też się już nad tym nie raz zastanawiałam.

@Karina

Musimy wkoncu zawalczyć o to co się nam nalezy i co było obiecane na rozmowie kwalifikacyjnej. Zacznijmy siebie i swoje dobre serce i zdrowie szanować

Wiesia
@Kania

Z tego co ja wiem to odeślą cię i tak i tak do menadżera bo to on zatrudnia, nie przedłuża umów i inne rzeczy. Ja jak pisałam coś bezpośrednio to i tak ona się później ze mną kontaktowała albo mnie odsyłali do niej. ps. a swoją drogą pisząc o lizusach uważaj bo chcesz dostać podwyżkeę a bijesz w swojego przełożonego trochę się to kłóci z wzorowym i nie docenianym pracownikiem > #

Wieśka

A co miałaś obiecane ?

@Wiesia

Bo jestem na każde skinienie paluszka. Zastępstwo 100km od domu? Najczescirj telefon o 21 dnia poprzedzającego zastępstwo, że niesteyu taka sytuacja wyniknela i trzeba jechać. Nigdy nie narzekałam. Częste awarie w punkcie. Nie ważne czy świetlówka, czy y żarówka czy meble się sypia. Na naprawę się doczekać nie można, więc rozmowa z mężem i kolejnego dnia on wszystko naprawiał. Oremi pracowniczej nie dostaje bo za słaby mamy ruch, od kilku lat nie potrafię się wbić do elity. Premie roczna na 6 lat pracy dostałam raz. Miesięcznej nigdy. Więc uważam, że nie jestem doceniana.

@Kania

A co ma do tego manager. Jak to raczej nie prosiłalbym tylko dla siebie , a dla wszystkich jak już coś

@Kania

P.S. I zeby nie było ja tutaj nie mam do nikogo pretensji . Jak się przyjmowalam to wiedziałam na co się pisze. Tylko przydała by się jakas podwyżka:)

@Karina

Obuevywsno mi premie słowami 'napewno z wysokości wynagrodzenia i premii będzie Pani zadowolona'. Nie mogę prosić dla wszystkich, ponieważ u mnie na punkcie są jeszcze 2 dziewczyny ale są to studentki na zleceniowke więc inaczej są rozliczane. I nie pracuje tak jak większość z Was 2 na 2. U mnie wypadaja dni wolne różnie. I jeśli chodzi o weekendy to od biedy jeden tylko wolny. Nie na to się pisałam a zwalniać się nie chce bo prace jako sama w sobie lubię

Wiesia
@Kania

A tak z ciekawości jako jedziesz tak daleko na zastępstwo to nic za to nie dostajesz ? Masz tylko zwrot za bilet na pociąg ? Moja koleżanka jak była w innym sts to dostała za takie delegacje zwrot przejazdów i do wypłaty wpadło ej sporo kaski bo tylko miała dojazd samochdem. Zero pociągu i autobusów. Ona raczej nie narzeka i chętnie się zgadza bo i tak ma to w godzinach z grafiku. Wiesz z tymi telefonami to pewnie tak dltego że ci co balują lub zachorowali zgaszaja o tej godzinie . Ja tam takie sytuacje rozumiem no bo jak twoja asystentka ma to przewidzieć wczesniej ># a usterki zgłaszam do menadżerki i jak proponuje że pomogę lub mąż to zawsze daje mi później premię tą uznaniową że jej omogłam. Ja tam nie mam prolemów z takimi rzeczami o których ty piszesz . może pogadaj z nią sobie w końcu to też s=człowie jak my

@Wiesia

Jesli jedzie autem to ma zwrot stawki wedlug km. I wcale z tego tytulu kasy duzo wiecej nie ma. Samochód na wode nie jeździ. A delegacja zalezna od godzin 15- 30 zl. Szalu nie ma. Godziny pracy licza sie te ktore faktycznie przepracujesz wiec czas przejazdu nie wlicza sie do normy a jedynie do czasu spędzonego na delegacji. Jesli przepracujesz na wlasnym punkcie np 11.5 h to na dojazd stracisz jak zawsze a jesli jedziesz gdzies dalej na te same godziny to robisz ja jak dla mnie za free. Dostaniesz marne 30 zl. Ktore pewnie przeznaczyszby cos zjesc .odpwiedzcie sobie sami czy to sie oplaca. Jesli chodzi o podwyzki to uwazam ze kazdy powinen pisac w swoim imieniu. Choc marne szanse.

S

Są jakieś dodatki na Boże Narodzenie?

Brak

Coo Ty. Nie ma

S
@Brak

Ale tak kompletnie nic?

Swieta
@Brak

Nic. Zero. Jest podobno jest premia roczna.

Kartka z zyczeniami...

@Swieta

A widzal ktos tą premie roczną?

@Sts

Napisalam, ze PODOBNO tzn ja jej nie widziałam

B
@Sts

Ja nie. Dziewczyny które znam też nie. Chyba że się nie przyznają

Żenada
@S

Nie ma żadnej premii świątecznej powiem więcej w święta przychodzi się, a wynagrodzenie jest takie jak za normalny dzień.

@Żenada

Będzie jak zawsze mail i kartka z życzeniami .a 26 grudnia lolejnw święta w pracy.

@S

Co roku dostajemy od menadżerki premie roczne . Co wy wygadujecie ze nie ma . Matko najlepiej siedzieć cicho ze się nie dostaje a później inni piszą ze nie ma . Co za paranoja . Ja nie wysadzę się przyznać ze w zeszłym roku dostałam roczną za cały rok pracy , pomoc zaangażowanie i lata pracy . I z tego co wiem to koleżanki z długim stażem tez podostawały na dolnośląskim . Fakt jest taki ze za ładne oczy nic nie dają i za narzekania . Naprawdę wierzycie ze oni nie umieją ocenić osobowości swojego pracownika ? Pewnie tak samo o nas mówią jak my o nich i widza to i tamto .

Premia widmo
@Anonim

Hmm skoro jestes dlugoletnim pracownikiem to zapewne wiesz jakie kwoty sa na roczne premie? I jak argumentowane sa ? Bardzo mnie to ciekawi

@Premia widmo

Ja też co roku dostaje premie roczną. Poza tym moja Manager co miesiąc pamięta o swoich pracownikach. Co jakiś czas wysyła maila z informacjami ile przyznała pieniędzy i co brała pod uwagę. A jeśli ktoś ma wątpliwości to zawsze można spytać. Ale prawda jest taka że najgłośniej zawsze krzyczą te osoby które nic nie dają od siebie. Ja pracuje już długo i jeszcze nigdy nie byłam pokrzywdzona przez moją Manager.

@Premia widmo

Ja dostałam 300 zł . Inne kumpele z długoletnim stażem oraz te krócej pracujące ale co się wyróżniały czymś przez cały rok dostały tyle samo . Wiec sorki ale nie wiem o co ten szum. I nie plis nie atakujcie mnie zaraz ze jakiś lizus ze mnie . Pisze jak jest w tej kwestii . I tyle .

U nas też po 300 :)

@Anonim

Nie mylcie pojęć. Chodzi o dodatek na święta czyli cos dla wszystkich pracowników,a nie o premie roczną ( jeśli taka istnieje) dla wybranych.

@Sts

Odpowiedziałam tylko na pytanie wiec nie pisz mi że mylę pojęcia ( przeczytaj wszystkie odpowiedzi ). I nie pisz mi w nawiasie ( o ile taka jest ) dla wybranych bo nie czuje się wybraną a raczej uczciwie docenioną za swoją pracę . To chyba nic złego jeżeli pracuje jak należy i nikomu krzywdy nie robię , świń nie podkładam i jestem szczera . No chyba że tu mogą pisać tylko zgorzkniali i wiecznie szukający dziury w całym to sorki.

@Anonim

Odpowiedź nie byla uderzeniem w ciebie. Wyzej pytanie brzmialo czy są dodatki na święta, a takowych nie ma. Poza mailem z zyczeniami. Akurat trafilam ze odpowiedziałam do twojej osoby. Bylo to skierowane do ogółu. Jeśli ci to urazilo to przepraszam. Nie to bylo moim celam. Po prostu ludzie nie czytają ze zrozumieniem. Może ty masz premie roczną i gratuluję. Jednak większość nie wie , ze taka wogóle istniej. Moze dostajesz premie miesięczna od menadżera a nie roczna. Ja pomimo tego ze pracuje tu dwa lata premie mialam moze dwa razy. Zaznaczę ze przez caly ten okres pracy nie miałam l4, delegacje tez się zdarzają, punkt bez zarzutu . czy czuje się doceniona- nie.

Dokladnie
@Sts

O rocznej wiekszosc tylko slyszy. Za co wiec ona jest. Jezdzi sie na delegacje, zalatwia biezace sorawy punktu, zero spoznien, delegacje, brak l4. Testy poprawnie robione, pomoc w kazdej chwili. To mało?

@Dokladnie

Dokladnie. Zgadzam się

@Dokladnie

Dziewczyny litości. Popatrzcie na siebie. Juz samo to , że tu jesteście i iprowadzicie nagonkę świadczy o tym,że jest z wami coś nie tak. Ja uznaniowa tez dostaje raz na jakis czas a nie co miesiąc.. I tak jest niezle bo teraz podobno jest co miesiac przyznawana a wczesniej była raz na 3 miesiące . Wiadomo , ze chciałabym co miesiąc ale jest nas jak same widzicie dosc sporo i kazdy by chcial . Pewnie tez jest na to jakas pula jakw kazdej premii i musza to chyba jakos podzielic .

Dokladnie

co Ty bredzisz? Jaka nagonka! Nie pracuje w sts roku ani dwa tyle wiele więcej. Czy gdzies przeczytalas, ze ktoras chce distac premie co miesiac? Co rok roczna? NIE! To , ze Ty dostajesz to sie ciesz. Forum jest do wymiany zdan, doświadczeń, spostrzeżeń. Dziewczyny pytaja ZA CO/ JAK CZESTO. A nie, CHCE DOSTAĆ CO MIESIAC. Wiele dziewczyn pracuje dlugo w sts tzn powyzej 5 lat , nie bierze zwolnien, nie spoznia sie nawet raz, przychodzi do pracy jak ktoras zachoruje czy cos, jezdzi na delegacje, ito mozna wymieniać. I nie dostaje ani razu premii rocznej. Miesięczne sa i dobrze wiemy, ze nie sa za ladne oczy ludzie.. Nikt nie chce kasy ot tak bo wiadomo, ze jej nie dostanie.

Sts

Od kiedy stwierdzenie faktu jak jest - jest uważana za nagonkę.

kaśka 1212
@Sts

fakt faktem a prawda została gdzieś z boku co dziewczyny ? Taka myśl mnie naszła jak poczytałam te dzisiejsze wpisy

Gaca
@Anonim

Nie ściemniaj , dostajesz jedynie kartki z życzeniami. Z tego co wiem to nawet pracownicy z centrali nie d ostają. Szef ci kazał wchodzić na fora i pisać opowieści , jak to firma dba o ludzi . Dba jedynie o to żeby zyski były większe niż w ubiegłym roku , a prezes czyli właściciel mógł chwalić się w mediach tj. jaka to prężna firmai jak sięrozwija sukcesywnie a przy tym wspiera sport.. Zastanówcie się , tylko czyim kosztem? Dochody nie biorą się znikąd , ktoś musi na to zapracować !

Halina Malina

Witam, pracuję w konkurencyjnych zakładach bukmacherskich, ale tam źle zaczyna się dziać. Podpowiedzcie jak można aplikować do Sts, czy ciężko jest się dostać, jakie są wymagania i czy są w ogóle jakieś przyjęcia do pracy. Z góry dziękuję za odpowiedzi

@Halina Malina

A gdzie pracujesz ? Chodzi ci o klientów że źle się dzieje czy co ?

@Niki

Nie chodzi o klientów, oni są akurat spoko. Nazwy firmy nie mogę podać, gdyż tam jeszcze pracuję. Więc jak jest z tą rekrutacją do Sts?

@Niki

Wejdz na strone sts i tam zakladka praca czy yam kariera i sa wypisane. Ewentualnie olx.

lucy
@Halina Malina

Ja natomiast myślę przenieść się dofortumy, nie narobisz się , mało klientów. Wiem bo pracuje tam siora mego partnera . Dziewczyny siedzą tylko na telefonach . U mnie na punkcie przychodzą różni co dużo puszczają za małą kase i stąd, mam duzo zajęcia, do tego przychodzą tacy co śierdzi im z gęby , że haftować się chce , siema.

Iwona

Czy dostaliście wymagrodzenie ? Bo 10 dziś i nic nie dostałam

@Iwona

Ja mam , zawsze jest 10 . Zalezy od Twojego banku i zaksiegowania.

Czikabumbum
@Kaśka

Pracuje ponad 2 lata i zawsze mam 10tego. Chyba że wypada w weekend to w piątek mam. Akurat wynagrodzenie zawsze na czas także spoko ????

ASZG
@Iwona

Ja tam dostaję zawsze z opóznieniem , ale staram się dorabiać na własne potrzeby i nawet nieżle mi wychodzi .

Kacha
@ASZG

Czyli oszukujesz a pózniej sie dziwicie ;) porażka . Nie możliwe że fostajesz z opóźnieniem bo to złamanie prawa . Povytaj trochę . Każdy ma na czas a jak Ty nie masz to zmień bank !

@Kacha

Ja pracuję ponad 10 lat i zawsze wypłata jest na czas. Ludzie, nie siejcie fermentu! Czy Wy naprawdę sądzicie że taka duża firma będąca pod kontrolą ministerstwa finansów, celnego i skarbówki pozwoliłaby sobie na takie nieprawidłowości. I zresztą tyczy się to każdych innych zarzutów postawionych STS-owi.

2020

Czy wiecie coś na temat podwyżek od 2020r ? Skoro najniższa krajowa będzie 2600brutto to widomym jest że musimy dostać tylko ciekawe czy 2600 czy więcej

Podwyzka
@2020

Skoro zawsze było tak że na okresie próbnym była najniższa krajowa a po trzech miesiącach więcej to tym razem powinno tak być. Jeśli pracujesz więcej niż 3 miesiące to będziesz mieć więcej niż 2600. Tak myślę.

Najnizsza2020
@2020

A ja właśnie słyszałam że przez to że najniższa krajowa ma tak wzrosnąć to Fortuna będzie likwidować swoje punkty bo nie dadzą rady. Pewnie i u nas też się to odbije zresztą jak w każdej firmie ☹️. Przynajmniej my na rynku jesteśmy mocniejsi niż Fortuna

@Najnizsza2020

Fortuna juz zamyka punkty. Obok mnie zamknął się w zeszłym miesiącu a w sąsiedniej miejscowości mają zamykac niebawem.

@Podwyzka

Nigdy u nas nie było najniższej krajowej. Zawsze było ok 100 zł więcej. znowu piszecie bzdury a później psy na nas wieszają za pomówienia.

@2020

Ciekawe czy nas nie zaczną zamykać i zwalniać. Teraz najniższa była 2250 a od nowego ma byc 2600 . Nigdy nie było takiego jednorazowego skoku w podwyżkach a teraz musza nam to dać pytanie tylko jakim kosztem. Ile punktów się straci .

Ala
@Niki

Fakt że Fortuna ma o wiele więcej tych punktów więc nie dziwne że muszą pozamykać. U nas mimo wszystko nierentowne punkty też zamkną. Po co mają dokładać do interesu skoro słabe obrotny ma dany punkt

Janina
@Ala

Po nowym roku i tych zmianach z najniższą takich punktów będzie znacznie więcej i to nie tylko u nas ale i w konkurencji. Większość firm bazuje już tylko na internecie a z podejściem jakie mają nasze koleżanki do Klientów to będzie ich jeszcze więcej. Narzekają , że klienci siedzą w lokalu, że śmierdzą i musza ich tolerować ale kasy chcą coraz więcej za pyskówkę . Ciekawe czy byłby takie mądre gdyby ktoś w ten sposób je obsługiwał albo jak zamkną jej punkt bo klienci nie beda do niej chodzić i obroty zaczna spadać . No po nowym roku może się zdziwić ale zamiast szukać rozwiązania to tylko pisze dajcie wiecej nalezy nam się i wiecej i nie wymagajcie tylko dajcie ...żenada że takie są wśród nas i psują te słabsze ogniwa bardziej uległe.

Miłaobsluga
@Janina

Nie wrzucajmy wszystkich dziewczyn do jednego worka, bo jest naprawdę wiele dziewczyn, które są miłe dla klientów. U mnie w mieście są trzy punkty i słyszałam same dobre opinie o nich od klientów a jeśli klienci sami tak się wypowiadają co jest duuuży plus. Zresztą znam je. Mają swoje zdanie ale zawsze mimo wszystko są miłe.

Anoniiim
@Janina

U mnie w mieście jest taki punkt gdzie siedzi niemiła kobieta i klienci nie chcą tam chodzić. chodzą jak jest jej zmienniczka, przechodzą do konkurencji albo wybierają mój punkt. Potem się dziwi że jej obroty spadły.

@2020

Ja tam sama sobie dorabiam tj. podglądam kupony gościa , który najczęściej wygrywa i często i mi ychodzi . Stać mnie na fryzjerkę , kosmetyczkę , perfumy itp O obroty dla firmy mało dbam , bo nic z tego nie mam , bsłuże więcej ,czy mniej klientów to wszystko jedno . Tych co grają za 2 zł wyganiam i idą do konkurencji , mam chcociaż spokój.Dziewczyny nie przejmować się , dbać o siebie.

Podwyżka

Hmmm... ciekawe otwierają lokale Premium, a punkty ktoś tu twierdzi że są nierentowne ... dobre! . Coś mi tutaj nie pasuje , że nagle kilku pracowników wolałoby nie dostać podwyżki bo obawiają się o kondycję finansowa firmy . Czyżby ktoś z firmy, w ten sposób chciał zakomunikować że oprócz wyrównania do najnizszej to nie ma na co liczyć.

Janina
@Podwyżka

Dziewczyno przecież to nie p to chodzi . Czytaj ze zrozumieniem . Co ma jeden punkt do drugiego ? Wiadomo przecież ze każda zarabia na swój punkt a nie na całość . Co ma premium do punktu jednego czy drugiego który ma słabe obroty i duże koszty ale co maja wspólnego obroty online gdzie inni na to pracują w centrali do mojego czy twojego punktu ?

zainteresowana

czy prowizja w punktach jest tylko od wygranych kuponów czy od przegranych też?

@zainteresowana

Jaka prowizja? Pierwsze słyszę

Kinia
@Cooo

Pewnie o ajencje chodzi :) a "Cooo" we wszystkim widzi problemy . Rany skąd Ty się urwałaś lub urwałeś

@Kinia

Jakie problemy? Luzuj. Zwykle pytanie bo jestem w szko, ze w lokalach premium jest toaleta dla klientow. Ja tego nie wiedzialam. A co do prowizji to byc moze ze o ajencje ale to juz z manager lepiej się kontaktowac. Nie wiem o co Ci chodzilo serio kiniu

Premium

Podobno kolejny punkt premium mają otwierać (Warszawa). Slyszałycie coś od dziewczyny na temat tego typu punktów ? Albo same tam pracujecie ? Ja słyszałam że jako lokale są naprawdę super- nowocześnie, czysto, toaleta dla klientów i kawa. Nawet sami klienci chwalą. Jedyny minus to na takim punkcie też jest patologia która przesiaduje całymi dniami, puszcza kilka kuponów po 2zł i piją kawę do woli i się grzeją

@Premium

Toaleta dla klientow? Zartujesz? A kto ja sprząta? Mam nadzieję., ze tam praciwnik nie zarabia 2 tys

Premium

Anabel

Najniższa krajowa

Kinga
@Anabel

Dziewczyny po co piszecie cos co nie jest prawda ? Przecież najniższa krajowa w tym roku to 2250 brutto . Czy ktos u nas tyle zarabia ? Szczerze ? Piszecie nieprqwde a później inni sie wkurzają ze to forum to stek bzdur . Nic dziwnego jak fakty sa przeklamane . Wszystkie wiemy ze mamy co innego na okresie probnym i po okresie jeszcze inaczej . Moze nie ma bóg wie ile ale nie ma tez najniższej . Piszcie rzetelne informacji o wtedy przynajmniej sprawa jest bardziej klarowna dla pozostałych .

Kasa
@Kinga

To napisz ile zarabiasz i jaki masz staz pracy tak bedzie prosciej. Na start jest pewnie teraz lekko powyzej najnizszej ale 2tys to chyba zarabiaja dzuewczyny tylko powyzej 8letniego stazu pracy. Chyba ze to uwarunkowane od miasta

Kinga
@Kasa

Mamy klauzulę poufności dlatego nie mogę ale nie jest to najniższa krajowa . To jest bzdura. ja pracuje przeszło 3 lata i mam już dodatek stażowy do wypłaty , taki fajny bonus bez wysiłku ale za lojalność . Do tego czasu miałam troszkę mniej ale też nie była to najniższa krajowa. Przy zatrudnieniu miałam przedstawione warunki więc świadomie podejmowałam decyzje tak jak moje koleżanki , które teraz zresztą mają pretensje. To co pisza to bzdura wiec najlepiej jak w kazdej innej pracy przekonaj się sama na spotkaniu. Po co czytać roszczenia osob ktore szukają igly w calym bo wydaje mi się że chyba tym sie zywią jak powietrzem. Pewnie zaraz odpiszą że mają prawo do wyrażania własnego zdania i pewnie że tak ale nie do oszczerstwa i mówienia nieprawdy. Zamiast pracować to siedzą tutaj i wpisują kolejne głupie komentarze a później mają pretensje , że ktoś ich nie docenia :) kosmos ! no ale za co jak swój czas w którym my pracujemy obsługując klientów one spedzają przy telefonach . Odpowiedz sobie sama

koles

Pytanie, jutro mam rozmowe o prace w STS-ie, ktoś może powiedzieć mi stawkę dzienną/ile dostaje się miesięcznie? Nie pytam o premie, po prostu o podstawowe zarobki. Takie pytanie pojawiało sę tu już nie raz, ale nie widziałem jeszcze jakiejkolwiek odpowiedzi która jasno powie ile można tu zarobić.

Kasa
@koles

Wielokrotnie pisane bylo ze zarabia sie najnizsza i to sie nie zmienia. Powyzej 3 lat masz dodatek stazowy , pozniej powyzej 8lat kolejny. Jezeli cos pomylilam poprawcie mnie

Nowa

Ile dają na początek? Zastanawiam się czy w ogóle marnować czas na rozmowę ;p

kaśka 1212
@Nowa

No z takim podejściem to chyba żadna z nas nie chce współpracować bo to się odbija później na naszej pracy yupi :) A powaznie to ogólnie jest ok ja nie narzekam jak masz pozytywne nastawienie .Moja babcia mawiała i to się spraedza że wszedzie dobrze gdzie nas nie było jeszcze .

Anabel

Najniższa krajowa

MatkaPolka

Jeżeli rzeczywiście czytają to ludzie centrali, to czy nie prościej byłoby utworzyć chat wewnętrzny? Fakt pracownicy mają problem dowiedzieć się o swoich prawach czy przywilejach, cały intranet pełen jest obowiązków i odpowiedzialności finansowej przez pracowników... Ja nbym nie bała się pytać na takim chacie o dręczące mnie kwestie. Więc skoro podobno czytają, to może moją sugestię wezmą pod uwagę chociaż. P. S. (dla tych, co tam różne "dziwne" pytania zadają itp.) mam wyższe wykształcenie bankowe i ekonomiczne (licencjat i magister).

Praca

Orientujecie się czy można w tej firmie np. oprócz etatu , mieć jeszcze np. kilka dodatkowych dni czy nie ma takiej możliwości?

@Praca

Grafik jest kwartalny, raczej nadgodzin nie ma. Chyba ze w duzych miastach daja

@Praca

Tak wiem, że kwartalny tylko chodzi mi np. o to że dajmy pracuje na pełnym etacie normalnie, a np. chciałabym jeszcze.sobie dorobić i np. dają Ci zlecenie. Tak jak by druga umowę. Chodzi o duże miasto

STSiara

Jej, jakie Ty głupoty piszesz. Chcesz powiedzieć że nie dostałeś/aś wolnego na chrzciny dziecka. Nie wierzę w to. Pracuję grubo ponad 10lat i nigdy nikt w firmie nie miał problemu z wolnym na jakieś ważne uroczystości. Oczywiście tylko Asystentka musi być odpowiednio wcześniej poinformowana. Moja Manager czy Asystentka (rejon dolnośląskie) zawsze idą na rękę pracownikom.

Natalia
@STSiara

@STSiara To prawda, że Star-Typ Sport zwalnia swoich pracowników? Przeczytałam we wcześniejszym wpisie o tym, a Ty ze względu na długi czas pracy realnie odpowiesz.

@Natalia

Witaj :) wiesz mi że w tej firmie nikt nikogo nie zwalnia bez konkretnych powodów. Bez problemów dają też umowę na czas nieokreślony. Ja chwalę sobie pracę w STS. Lubię kontakt z ludźmi. Klienci znają mnie już długo - mają do mnie szacunek. Poza tym jeśli jesteś w porządku do pracodawcy, on też będzie taki dla Ciebie. Miłego dzionka :)

@Praca

Jak są ajencje to jak dodatkowa umowa. I można sobie tam dorobić ekstra.

Zostaw merytoryczną opinię o Star-Typ Sport - Warszawa

• Jak się pracuje w Star-Typ Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Star-Typ Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star-Typ Sport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 6 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Star-Typ Sport