counter
Ola
Kandydat

Witam, niestety pomimo zapewnień że strony rekrutera ( Pani Nika Darowska) o informacji zwrotnej dot. prowadzonej rekrutacji, nie otrzymałam żadnej wiadomości, pomimo, iż minęło 5 tygodni. Pisałam bezpośrednio do rekrutera, natomiast moja wiadomość została zignorowana. Zostawianie kandydata bez jakiegokolwiek odzewu, nie świadczy dobrze o rzetelności rekrutera. Niestety zawiodłam się.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie 11 Bit Studios S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ola Nowy wpis

Renata Nowy wpis
@Ola

Wydaje mi się, że nie powinnaś ujawniać danych personalnych osoby z 11 Bit Studios, admin może usunąć lub okroić Twoją wypowiedź ze względu na zapisy regulaminu forum. Tak czy siak, może zgodziłabyś się dopisać kilka zdań o tym, jakie warunki proponowała Ci firma?

Ola Nowy wpis
@Renata

Ok, dziękuję za uwagę, pozwoliłam sobie wymień osobę z imienia i nazwiska,ponieważ mój zarzut dotyczy odpowiedzi zwrotnej od osoby,która prowadziła ze mną rozmowę, nie chciałam wypowiadać się na temat całej firmy,ponieważ nie miałam okazji jej poznać. Pozdrawiam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 139 dni.

Na jakie benefity można liczyć w 11 Bit Studios S.A.?

Igor

Myślę, że warto bardziej zająć się swoimi obowiązkami niż oceniać innych. Firma jest dobra i polecam pracę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Misiek

Sporo się zmieniło na gorsze,bonusy rozdawane kolesiowsko. Z małymi wyjatkami zostają ludzie bez skilla, potrafiący klamac i manipulowac. Z tymi akcjami z zatrudnianiem to cała prawda. Pensje mocno zanizone bo przeciez tu pracuje się dla idei. Wiele osob siedzi tu tylko po bonusy a w międzyczasie szuka czegos lepszego

Marko
@Misiek

Skoro jest tak źle to po co siedzisz jest tyle innych ofert - brakuje tysiące informatyków dobrym specom płacą po 12 tyś i więcej. Ale jak ktoś nie ma umiejętności albo chęci do pracy to musi odejść lub zarabia słabiej. Żałość bierze, że brak umiejętności lub zazdrość, że inni zarabiają lepiej popycha kogoś do opluwania innych. Jak ktoś kogoś molestuje to jest prokuratura ??? Zatrudnianie ludzi bez kompetencji to totalny śmiech. TAAAA zatrudniają po to aby spółka nie zarabiała a gry się same zrobią. HALO to nie spółka Skarbu Państwa tutaj Prezes czerpie korzyści z pracy fachowców. Taką lipę to można wciskać naiwniakom.

Bolo

Mam wrażenie, że opinia @kiedyśtobyło jest bardzo niesprawiedliwa. Może wynika z utraty pracy w firmie?

kiedyśtobyło

kiedyś, zanim szefom nie uderzyła sodówa do głowy, było okej. Obecnie zatrudniani są ludzie po znajomości, ale bez skilla (przykład: dawna asystentka ściąga swojego chłopaka bez umiejętności). Kolejny problem: molestowanie. Poziom imprez firmowych wygląda tak, że część jak popije, to łapie koleżanki. Na parkiecie sceny jak z porno. Współczuję. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: przestać bać się "korpo", to by uporządkowało sytuację burdelową w firmie. Dopiero od niedawna ludzie są na etatach - jak zarząd wystraszył się zusu.

Posiadasz aktualne informacje na wynagrodzenia w 11 Bit Studios S.A.? Twoja opinia może okazać się pomocna.

nobel

tak chyba było kiedyś... teraz jest gorzej szefom coraz bardziej sukces uderza do głowy :) sodówka ?! czy zwykła pycha ?

SJ

Firma zaskoczyła mnie przede wszystkim swoją otwartością na zmiany i słuchaniem opinii. Jak mam pomysł jak coś zmienić, ulepszyć, zoptymalizować, to idę do szefa i umawiamy się na wypróbowanie tego rozwiązania już następnego dnia! Minimalizacja crunchy tylko do ostatnich dni przed premierą naprawdę robi różnicę w porównaniu z innymi firmami w gamedevie. Tutaj pracodawca będzie cię wyganiał z biura po godzinach pracy jeśli nie ma potrzeby, żebyś siedział dłużej. Dużo dobrego robi też rozproszenie władzy do postaci czterech głównych osób w zarządzie, dzięki czemu wszystko jest negocjowane i dyskutowane, a nie pod dyktando jednego człowieka. Weterani dbają o najwyższy poziom gier, a młodsi developerzy tworzą zgrane zespoły, które nie mają żadnych problemów z integracją. :) Wyjścia integracyjne, zostawanie po pracy na Team Fortress czy (ostatnio) wyjazdy integracyjne tylko w tym pomagają. Warunki pracy w 11 bit są coraz lepsze!

Prężnie rozwijająca się firma notowana na New Connect. Dobre zaplecze finansowe i dobre wyniki. Jeśli chodzi o atmosferę to jest świetnie. Porównując pracę w CD Projekt, City Interactive i tutaj mogę śmiało stwierdzić, że jest zdecydowanie najlepiej i dobrze jest pracować u indie developera. Projekty ciekawe i głównie mobilne (iOS, Android, Win8) are również PC i konsole. Pensje dobre, porównywalne z innymi firmami gamdevowymi. Nie ma ciśnienia, jest spokój i naprawdę fajna atmosfera. Może ostatnio brakuje trochę imprez integracyjnych. ;) 100% polecam! PF

Zostaw merytoryczną opinię o 11 Bit Studios S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad