11 Bit Studios S.A.

Opinie o 11 Bit Studios S.A.

nobel

tak chyba było kiedyś... teraz jest gorzej szefom coraz bardziej sukces uderza do głowy :) sodówka ?! czy zwykła pycha ?

SJ

Firma zaskoczyła mnie przede wszystkim swoją otwartością na zmiany i słuchaniem opinii. Jak mam pomysł jak coś zmienić, ulepszyć, zoptymalizować, to idę do szefa i umawiamy się na wypróbowanie tego rozwiązania już następnego dnia! Minimalizacja crunchy tylko do ostatnich dni przed premierą naprawdę robi różnicę w porównaniu z innymi firmami w gamedevie. Tutaj pracodawca będzie cię wyganiał z biura po godzinach pracy jeśli nie ma potrzeby, żebyś siedział dłużej. Dużo dobrego robi też rozproszenie władzy do postaci czterech głównych osób w zarządzie, dzięki czemu wszystko jest negocjowane i dyskutowane, a nie pod dyktando jednego człowieka. Weterani dbają o najwyższy poziom gier, a młodsi developerzy tworzą zgrane zespoły, które nie mają żadnych problemów z integracją. :) Wyjścia integracyjne, zostawanie po pracy na Team Fortress czy (ostatnio) wyjazdy integracyjne tylko w tym pomagają. Warunki pracy w 11 bit są coraz lepsze!

Prężnie rozwijająca się firma notowana na New Connect. Dobre zaplecze finansowe i dobre wyniki. Jeśli chodzi o atmosferę to jest świetnie. Porównując pracę w CD Projekt, City Interactive i tutaj mogę śmiało stwierdzić, że jest zdecydowanie najlepiej i dobrze jest pracować u indie developera. Projekty ciekawe i głównie mobilne (iOS, Android, Win8) are również PC i konsole. Pensje dobre, porównywalne z innymi firmami gamdevowymi. Nie ma ciśnienia, jest spokój i naprawdę fajna atmosfera. Może ostatnio brakuje trochę imprez integracyjnych. ;) 100% polecam! PF

Zostaw opinię o 11 Bit Studios S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 11 Bit Studios S.A.