Opinie o Livekid Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Livekid Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Livekid Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Livekid Sp. z o.o. w Wrocław

młodywilk

Na samym początku jest walka o swoje miejsce o biurko , potem tylko lepiej sztuczna napompowana atmosfera tak jak w amerykańskich filmach brak zaopatrzenia socjalnego w firmie , brak miejsca do spędzenia przerwy .Jeżeli jesteś zainteresowany praca 24h to miejsce idealnie dla ciebie nie zapłacimy ci składek zdrowotnych płaci je sam nie mamy opieki zdrowotnej i innych benefitów bo po co jesteśmy młodym dynamicznym zespołem ,który zmieni a się co miesiąc .Nie zadawaj trudnych pytań szeroko się uśmiechaj i przytakuj takich ludzi szukamy a i kobiety to akie nie myślą tylko robią .

@Ooo

Cześć! Rekrutacje do zespołu sprzedaży są nadal otwarte, zachęcamy do aplikowania! ???? Jeżeli chodzi o pracę zdalną, to na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży oferujemy taką możliwość po zakończeniu pełnego wdrożenia (czyli po ok. 3 miesiącach). Średnio jest to jeden dzień w tygodniu, z możliwością łączenia w dłuższe okresy HO. O szczegółach chętnie opowiemy Ci podczas pierwszej rozmowy, a jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania o to stanowisko, to napisz do nas na recruitment@livekid.com - chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Dzięki i do zobaczenia w procesie rekrutacji! ???? Marta Bęben People&Culture Partnerka w LiveKid

Ela

Podczas trzech etapów rekrutacji miałam styczność z niesamowicie miłymi, otwartymi i kompetentnymi osobami. Atmosfera w biurze była przyjazna. W moim odczuciu jest to idealne miejsce do pracy i rozwoju. Niewiele firm może się pochwalić taką otwartością i kulturą. Candidate Experience oceniam 10/10.

@Ela

Podasz konkrety odnośnie przebiegu tych wszystkich trzech etapów wspomnianej rekrutacji? Jak z Twojej perspektywy to przebiegało, na początku było wyjaśnione jak cały proces będzie wyglądał? Skoro praca w biurze była taka rozwojowa to co konkretnie trzeba było w nim zrobić, o jakim zakresie obowiązków jest tu mowa?

Po poprzedniej opinii zastanawiam się czy ja na spokojnie otrzymam jakiś feedback o ile jeszcze przed nim zaproszenie do rozmowy? na Junior Customer Support Specialist planuje iść. Tak się składa, że spełniam wszystkie wymogi. Czego już na samej rozmowie mogę się spodziewać? Czy na niej ustalana będzie kwota wynagrodzenia? Podają widełki od 4300 do 5000 na UZ, ciekawi mnie od czego są zależne?

Dave Nowy wpis

Brak profesjonalizmu ze strony potencjalnego pracodawcy już na pierwszych etapach rekrutacji daje do zrozumienia. Pani Justyna, prowadząca proces rekrutacji do Livekid odpowiedziała na moje zgłoszenie, obiecując kontakt i rozpoczęcie procesu rekrutacji. Do kontaktu ze strony firmy nigdy nie doszło. Wstyd się przyznać, że z nadzieją czekałem na obiecany telefon, ponieważ "misja" firmy wydawała mi się zbieżna z wartościami, które sam wyznaję. Nie wiem czy więcej straciłem czy zyskałem przez taki tok wydarzeń, ale wiem jedno - od tamtej pory nie traktuję tej firmy poważnie.

Business Development Manager? Pokazała mi się taka oferta od firmy na opcje pracy z językiem niemieckim. doświadczenie jest atutem, wiec jeśli się go nie ma, to pewnie trzeba jakoś wykazać się na samej rozmowie? opowiedziałby mi ktoś zatem cos więcej o swojej? W jaki sposób wyglądała? Jak jest prowadzona?

młodywilk

@młodywilk

Cześć! Twoja opinia nie odzwierciedla rzeczywistości i jest bardzo myląca, dlatego spieszymy z odpowiedzią. Dla każdego nowego członka zespołu, na kilka dni przed jego startem, czeka przygotowane biurko wraz z całym sprzętem, który będzie mu potrzebny. Do spędzania przerwy mamy ogromny stół przy którym spotykamy się na wspólne obiady oraz kilka wygodnych kanap, na których można odpocząć! Dzień pracy trwa u nas 8,5 godziny (w tym pół godziny przerwy - możesz ją wykorzystać jak chcesz). Jeżeli chodzi o składki, to każda osoba ma opłacone składki zdrowotne. Dodatkowo każdy po okresie próbnym może dołączyć do naszej prywatnej opieki medycznej w PZU oraz karty sportowej FITprofit. Zespół się zmienia, ale wynika to z tego, że dołączają do nas kolejni ludzie. Ograniczyliśmy rotacje w zespołach do minimum.

Maria
@młodywilk

Opinia powyżej jest “niestety” nieprawdziwa, wydaje mi się wręcz, że żadna z tych kwestii nie dotyczy LiveKid. Atmosfera, o której wspomina “młodywilk”, jest cudowna, wspieramy się wzajemnie i to wsparcie czuć. Potrafimy w firmie spędzać czas nie tylko w godzinach pracy, ale usiąść razem w piątek po pracy zjeść pizze i napić się razem piwa. Benefity - oczywiście że są: karta sportowa, opieka medyczna, cukierki w słoiku :D , urodziny LiveKidowe, które każdy z nas obchodzi co roku. Trudne pytania są mile widziane, zadawaj ich tyle, ile przychodzi Ci do głowy nawet na forum, ale chciałabym żebyś wiedział, że każdy u nas jest traktowany równo niezależnie od płci.

Karo
@Justyna

Dlaczego 8,5 h? :) argument bo przerwa do mnie nie przemawia.

Ooo

No to było tu kiedyś tak ze 15 minut ustawowe a 15 minut od firmy dodatkowe na załapie kilku oddechów? I to na każdym stanowisku będzie obowiązywało? Teraz niedawno szukali do siebie specjalisty ds. sprzedaży i zastanawiało mnie to czy można wykonywać pracę z domu, po opisie widzę ze chyba nie, i zastanawiam się w zasadzie dlaczego? nawet jeden dzień w tygodniu stanowiłby problem?

Marta, LiveKid @Pracodawca Nowy wpis
@Ooo

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Jak oceniacie aktualne wymagania na dziale sprzedaży? kiedyś ktoś pisał, że na obsłudze są nawet duże lecz interesuje mnie bieżąca opinia. jakiś czas temu szukali właśnie specjalistów poprzez kilka portali. Nie wiem czy już na 100% wszystko jest zajęte wiec możecie opisać aktualna pracę? jak sama sprzedaż idzie, jakie są prognozy na kolejny rok, czy warto obserwować oferty?

Marta, LiveKid @Pracodawca

Cześć! Rekrutacje do działu sprzedaży trwają cały czas, dlatego zachęcamy do aplikowania! ❤️ Wszystkie informacje o zadaniach i założeniach tej roli znajdziesz na naszej stronie https://livekid.com/pl/oferty-pracy/ Aktualnie poszukujemy Sales Development Representative (Młodszy specjalista ds. sprzedaży) oraz Account Executive (Specjalista ds. sprzedaży). Wymagania przy SDR to przede wszystkim wysoko rozwinięte umiejętności miękkie (np. prowadzenie rozmów z klientami, łatwość w nawiązywaniu relacji), nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży. Rola AE wiąże się z przeprowadzaniem prezentacji dla naszych klientów (najlepiej zakończonych udaną sprzedażą, wiadomo! ????), dlatego tutaj poprzednie doświadczenia w zakresie sprzedaży są już wymagane. Plany w LiveKid mamy ambitne, nie zwalniamy tempa, dlatego zdecydowanie warto nas obserwować i aplikować ???? Mam nadzieję, że rozwiałam Twoje wątpliwości? Gdyby pojawiły się jakiekolwiek dodatkowe pytania, to zachęcam do kontaktu bezpośrednio na adres recruitment@livekid.com Marta Bęben People&Culture Partnerka w LiveKid

@Marta, LiveKid @Pracodawca

Wybaczcie dziwne znaki zapytania w mojej powyższej odpowiedzi: niestety kilka znaków/emotek nie wczytało się poprawnie. Sens jest jednak zrozumiały, a to najważniejsze! :) Pozdrowienia, Marta Bęben People&Culture Partnerka w LiveKid

Xyz

Kreatywna umowa, (usunięte przez administratora) pieniądze i napompowana atmosfera. Porażka.

Marta z LiveKid
@Xyz

Cześć Xyz! Dla każdego stanowiska w LiveKid oferujemy nieco inne warunki współpracy, jednak zawsze dbamy o to, aby były rynkowe. Na wielu stanowiskach oprócz podstawy oferujemy także prowizje lub/i bonusy. Szczegółowe informacje przedstawiane są zawsze w trakcie procesu rekrutacyjnego. Chętnie dowiem się, na jakim konkretnie przykładzie bazuje Twoja opinia? Co sprawiło, ze uważasz, że atmosfera w LiveKid jest napompowana? Jeżeli tylko chciałbyś/chciałabyś się podzielić szczegółowym feedbackiem i swoimi spostrzeżeniami, to daj znać (poniżej namiary na mnie)! Chętnie poznam Twoją perspektywę i sprawdzę, co moglibyśmy zmienić. Dziękuję i do usłyszenia! Marta Bęben marta.beben@livekid.com People&Culture Partnerka w LiveKid

A

Chciałabym podzielić si e swoją opinią na temat rekrutacji do działu marketingu w oddziale w Krakowie. Niestety rozmowa z Panią, która przewodzi zespołem była bardzo nieprofesjonalna, trwała zaledwie 10 minut, zostały mi zadane dwa pytania. Pani nic nie opowiedziała o dziale, o obowiązkach, ogólnie o firmie też 0. Zadając pytania czułam się zbywana, niestety nie polecam, to było złe doświadczenie.

Marta z LiveKid
@A

Cześć! Do feedbacku i transparencji podchodzimy w LiveKid bardzo na serio, dlatego śpieszę z odpowiedzią na komentarz! 1. Skontaktowaliśmy się z kandydatami, którzy są/byli u nas w tym procesie, aby uzyskać pogłębiony feedback o przedstawionej sytuacji. 2. Tuż po zaproszeniu do procesu rekrutacyjnego każda osoba otrzymuje nasz Culture Book, który jest podsumowaniem naszych wartości firmowych, zawiera szczegółowe informacje o misji LiveKid oraz przedstawia krótką historię naszej firmy. 3. Podczas pierwszej online rozmowy z rekruterem rozmawiamy o firmie (bazując właśnie na Culture Booku), o stanowisku i obowiązkach. Temat jest później adresowany także podczas kolejnego etapu, czyli rozmowy z managerem działu. 4. Rozmowa z managerem w procesie na stanowisko Content Marketing Specialist zaplanowana jest na 30min, podczas których omawiamy doświadczenie kandydatów oraz specyfikę pracy na tym stanowisku i w całym dziale marketingu, przewidujemy także czas na pytania kandydatów. Nie chciałabym, aby jakiekolwiek wątpliwości pozostały bez odpowiedzi, dlatego jeżeli ktokolwiek potrzebuje więcej informacji o procesie rekrutacyjnym lub chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami, to bardzo chętnie porozmawiam! Zależy nam na jak najlepszych doświadczeniach zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Jestem dostępna pod adresem marta.beben@livekid.com Dziękuję! Marta Bęben People&Culture Partnerka w LiveKid

Firma Livekid Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Firma na siłe chce uchodzić za taką w której wszystko jest super i liczą się ludzie. Trochę to naciągane, pracuje w obsłudze i są tu duze wymagania. Ludzie? Jedni w porządku, inni na siłe stwarzają super „rodzinna” atmosferę, ja nie lubię czuć takiego przymusu wiec czasem jestem odbierany jako ten który wszystkich nie lubi ale cóż. Warunki finansowe przeciętne, praca z klientami jest często ciężka, nie każdy się tu odnajdzie.

Ela

@Ela

Niedoszły Pracownik

Po raz pierwszy spotykam się z sytuacją, gdzie podając na rozmowie rekrutacyjnej oczekiwaną stawkę (mieszczącą się w podanych w ogłoszeniu widełkach) i po trzech(!) etapach rekrutacji otrzymuję informację, że oczekuję zbyt wiele. Rekruter poinformował mnie, że podana stawka jest zbyt wysoka a firma nie będzie w stanie zapewnić mi możliwości otrzymania podwyżki co na pewno poskutkuje spadkiem mojej motywacji. Na uwagę zasługuje również czas oczekiwania na informację zwrotną. Po trzecim etapie rekrutacji liderka informuje mnie, że zostanę poinformowany do tygodnia (bo nie lubi trzymać ludzi w niepewności), natomiast po tygodniu zostałem poproszony o jeszcze cztery dni oczekiwania - bez żadnej informacji / próby renegocjowania stawki. Podsumowując - strata czasu i nerwów. Mam nadzieję, że tańsza siła robocza pokaże swoje możliwości a firma wyciągnie z tego wnioski na przyszłość.

@Niedoszły Pracownik

Dopiero po trzech etapach zostały poruszone kwestie finansowe? Wcześniej w ogóle nie było mowy o warunkach? To co było tematem tych wcześniejszych spotkań rekrutacyjnych? Tak długo sprawdzali twoje doświadczenie i kwalifikacje czy miałeś jakieś testy?

Mark
@Niedoszły Pracownik

Na jakie stanowisko aplikowałes?

Klient

Totalna porażka najgorsza aolikacja z którą mieliśmy do czynienia , obsługa ( opiekunowie klienta totalne dno ) Przed zakupem aplikacji polecam przeczytać regulamin Aplikacja nie odpowieda za nic . Aplikacja ciągle sie zawiesza rodzice nie mogą pisać wiadomośći dodanie zdjęć graniczy z cudem .

@Klient

Ciekawe, że takie rozbieżności w opiniach się tu pojawiają. Na złych opiekunów natrafiliście? Może jest możliwość zmiany. A z aplikacją co się dzieje, aktualizują coś?

LiveKid
@Klient

Dzień dobry, błędy, które zostały tu opisane, dotyczące stabilności aplikacji, zostały już przez nas poprawione. Rozumiemy, że korzystanie z aplikacji w ostatnim czasie było utrudnione, jednak powinna być już widoczna duża zmiana w jej działaniu. W razie pytań, pozostajemy do dyspozycji pod mailem hello@livekid.com :)

Wut

Zastanawiałem się nad złożeniem tu aplikacji, ale 8,5h system pracy to jakiś żart. Pachnie januszobiznesem na kilometr

Magda B

Witam. Nie wypowiem się na temat pracy w tej firmie bo wypowiadam się jako klient. Współpraca z osobami w tej firmie jest na wysokim poziomie, pracują tu młodzi bardzo weseli ludzie, którzy odpowiadają szybko i konkretnie na każde moje pytanie. Jako klient czuje że osoba z którą rozmawiam lubi to co robi i jest zadowolona ze swojej pracy. Wniosek nasuwa się jeden, dopóki nie spróbujesz to się nie dowiesz.

Kwiat wiśni

Niestety muszę się zgodzić z opiniami o napompowanej w złym znaczeniu atmosferze. W internecie ukazane jest to miejsce jako prawdziwy Eden w rzeczywiści tylko roi się od fałszywości. Oczywistym jest to ze stali pracownicy będą tutaj bronić wszystkiego ale szczerze odradzam to miejsce jeśli faktycznie chce się czegoś nauczyć i pracować w profesjonalnym środowisku a nie wśród ludzi którzy bawią się w przebieranki. Ponadto 8,5 godzinny system jest poprostu nieetyczny gdzie musisz "odrobić " przerwę która Ci się poprostu należy ….

@Kwiat wiśni

a dobrze się chociaż tutaj zarabia za te 8.5 h?

Zofia
@Kwiat wiśni

Co masz na myśli z tymi przebierankami? :0 Chodzi o tę fałszywość, czy faktycznie macie jakiś dzień nietypowych strojów? Zabrzmiało to tajemniczo, wyjaśnij, please..

Kwiat wiśni
@Zofia

Zależy jakie masz układy i jakie dostajesz leady :) Rekordowe wyniki i pensje po 15 tysięcy to przywilej starych pracowników.

fni

Marnie, jedynie umowy śmieciowe i nic poza tym. Właściciel to pozorny przedsiębiorca.

D

Przyjemny przebieg rozmów rekrutacyjnych, szkoda jednak, że nie dotrzymuje się obietnic: "bez względu na to czy rezultat będzie pozytywny czy negatywny, skontaktujemy się z Tobą do końca tygodnia". Kontakt nie nastąpił w ogóle.

Hej wszystkim. Mam pytanie- jak wygląda praca specjalisty ds. sprzedaży/ handlowca? Czy praca odbywa się głównie przy użyciu telefonu, komputera i spotkań online z klientem? Czy może jest to bardziej praca w terenie? Jeśli jest to praca w terenie to czy otrzymuje się niezbędne narzędzie pracy- samochód służbowy? Jak to wygląda od strony technicznej czy ktoś może nakreślić typowy dzień handlowca w LiveKid?

@Zainteresowany

Cały zespół sprzedaży pracuje stacjonarnie w biurze w Krakowie. Tworzymy zgrany zespół i dobrze pracuje nam się wspólnie na openspace. Typowy dzień handlowa trwa 8,5 godziny podczas których handlowcy przeprowadzają prezentacje online naszej aplikacji. Spotkania te umawiane są przez nasz niezastąpiony dział młodszych specjalistów ds. sprzedaży! Każda taka prezentacja trwa około 40 minut. handlowiec udostępnia swój ekran i krok po kroku pokazuje Dyrektorom placówek jak wygląda nasza aplikacja od wewnątrz i która funkcja w aplikacji jest najbardziej użyteczna w przypadku problemów z jakimi musi sobie radzić placówka. Każdy klient jest dla nas na wagę złota więc nawiązujemy z nimi bardzo przyjacielskie relacje i właśnie takiej osoby szukamy do naszego zespołu!

Kamila R.

Miałam przyjemność pracować w LiveKid ponad pół roku, na stanowisku koordynatora ds. cyfryzacji. Z ręką na sercu mogę rzec, że polecam współpracę z całym teamem i nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa. Pomijając kwestię wspaniałej atmosfery, która niewątpliwie wpływała na jakość pracy, a także nieustanne wsparcie ze strony Team Leadera i członków zespołu dodam, że styl pracy i system na którym pracowałam był jasny, czytelny a baza na bieżąco czyszczona. Dbałość o pracownika, jego komfort pracy, nie ma problemu z urlopem, chorobowym itd. Częste szkolenia, rozmowy i rozwój. Podsumowując, świetne doświadczenie zawodowe, zwłaszcza na początkowej drodze poważnej sprzedaży i pracy z systemami IT.

@Kamila R.

nadal tak jest :)

Mateusz
@Kamila R.

Kamila, co prawda pracodawcy raczej nie wchodzą tutaj, żeby sprawdzić opinie na temat potencjalnego pracownika, ale jakbyś kiedyś potrzebowała naszej pomocy to bez wahania skontaktuj się z nami! Wiesz, gdzie nas znaleźć :) Bardzo dziękujemy Ci za te miłe słowa, mam nadzieję, że cała atmosfera i komfort pracy, jaki utrzymywaliśmy przez ostatnie 4 lata, będzie nam przyświecał przez kolejne 4 i jeszcze dłużej :) W imieniu całego zespołu ściskamy mocno i trzymamy kciuki za dalszy rozwój Twojej kariery zawodowej ^^

Jakie są godziny pracy? Czy firma zapewnia jakiś pakiet medyczny ?

8-16. Nie ma pakietu medycznego.

Magdalena
@Anna

No to w takim razie wielka szkoda, że firma Livekid nie oferuje swoim pracownikom pakietu medycznego. A czy w ogóle można liczyć ze strony tego pracodawcy na jakiś podstawowy socjal? To dla mnie bardzo ważne, więc byłoby super, jakbyś dała mi znać. Czekam!

@Magdalena

Jesteśmy małym zespołem ale aktualnie pracujemy nad wprowadzeniem pakietu benefitów! :)

Maria
@Justyna

Pakiet medyczny już jest dostępny dla pracowników ;)

Jaka atmosfera jest między działami w Livekid Sp. z o.o.?

Mateusz

Hej! Świetnie, że pytasz! I tak swoją drogą dobre wyczucie, bo właśnie skończyliśmy nagrywać nasz drugi filmik rekrutacyjny, który doskonale odpowie na pytanie dotyczące atmosfery w biurze :D Link do pierwszego filmiku gdzie zobaczysz co oferujemy osobom, które podejmują z nami współpracę :) https://bit.ly/2Zr0Mi0 I drugi, bardziej przygotowany pod rekrutację :D https://bit.ly/3lPFMZU Oba materiały pokazują ogólną atmosferę w biurze, natomiast z perspektywy właścicieli, z Jakubem bardzo zależy nam na tym, żeby w biurze panowała przyjazna/ rodzinna atmosfera pracy. W końcu w biurze człowiek spędza statystycznie te 8 godzin w ciągu dnia, więc przede wszystkim powinno to być miejsce do którego każdy chce wracać i przynajmniej u nas nie ma miejsca na jakieś międzydziałowe dramy!

Zostaw merytoryczną opinię o Livekid Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Livekid Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Livekid Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Livekid Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Livekid Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Livekid Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Livekid Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Energetyczna 6/7
    55-330 Wrocław