Tidio Poland Sp. z o.o.
5 5 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Czy często w firmie Tidio Poland Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Iza Nowy wpis

Są tu może obecni pracownicy którzy mogą opowiedzieć jak się pracuje? Jakie warunki, umiwa, szefowie?

Piotr Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
 Rekomendacja

Jeżeli szukasz firmy IT, w której będziesz rozwijać się w otoczeniu niesamowicie zdolnych ludzi - Tidio to dobre miejsce dla Ciebie :) W Tidio pracowałem przez pół roku, poznałem tam wiele wspaniałych i zdolnych osób z którymi utrzymuję kontakt do dziś. Z racji tego, że firma konkuruje na całym świecie, bardzo dba o standardy swojego produktu (live chat i chatboty), co przekłada się na atmosferę w firmie. Różni się ona mocno od tego co można doświadczyć w innych polskich firmach - w Tidio czuć po prostu, że ludziom się "chce", a swoją pracę wykonują z przyjemnością. Mimo, że nie pracowałem tam długo, te kilka miesięcy otworzyło mi oczy na to jak śmiało można realizować wizję produktu, który bez kompleksów konkuruje z najlepszymi z całego świata. Serdecznie polecam tego pracodawcę!

Tak6Nie
Kamil Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Przeszedłem w tej firmie liczne wzloty i upadki, poznałem mnóstwo ciekawych osób, nauczyłem się niesamowicie dużo, reprezentowałem (dobrowolnie i z przyjemnością) Tidio na różnych eventach, pomogłem zrekrutować nawet parę osób z których część pracuje tutaj do dzisiaj i przede wszystkim po raz pierwszy miałem możliwość budować prawie od początku, w bardzo organiczny sposób markę, która stała się rozpoznawalna przez praktycznie wszystkich, którzy interesują się lokalnym rynkiem IT ???? Jeśli szukasz pracy w branży to śmiało dołącz do ekipy Tidio - znajdziesz tu młodą, bardzo ambitną grupę ludzi i jeśli masz w sobie wystarczająco dużo zapału do pracy to z pewnością się tutaj odnajdziesz.

Tak7Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Tidio Sp. z o.o. w mieście Gdańsk? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych na temat Tidio Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw opinię o Tidio Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie