Tidio Poland Sp. z o.o.
5 5 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.
 Pytanie

Czy często w firmie Tidio Poland Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Iza Nowy wpis

Są tu może obecni pracownicy którzy mogą opowiedzieć jak się pracuje? Jakie warunki, umiwa, szefowie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Piotr Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
 Rekomendacja

Jeżeli szukasz firmy IT, w której będziesz rozwijać się w otoczeniu niesamowicie zdolnych ludzi - Tidio to dobre miejsce dla Ciebie :) W Tidio pracowałem przez pół roku, poznałem tam wiele wspaniałych i zdolnych osób z którymi utrzymuję kontakt do dziś. Z racji tego, że firma konkuruje na całym świecie, bardzo dba o standardy swojego produktu (live chat i chatboty), co przekłada się na atmosferę w firmie. Różni się ona mocno od tego co można doświadczyć w innych polskich firmach - w Tidio czuć po prostu, że ludziom się "chce", a swoją pracę wykonują z przyjemnością. Mimo, że nie pracowałem tam długo, te kilka miesięcy otworzyło mi oczy na to jak śmiało można realizować wizję produktu, który bez kompleksów konkuruje z najlepszymi z całego świata. Serdecznie polecam tego pracodawcę!

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Kamil Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Przeszedłem w tej firmie liczne wzloty i upadki, poznałem mnóstwo ciekawych osób, nauczyłem się niesamowicie dużo, reprezentowałem (dobrowolnie i z przyjemnością) Tidio na różnych eventach, pomogłem zrekrutować nawet parę osób z których część pracuje tutaj do dzisiaj i przede wszystkim po raz pierwszy miałem możliwość budować prawie od początku, w bardzo organiczny sposób markę, która stała się rozpoznawalna przez praktycznie wszystkich, którzy interesują się lokalnym rynkiem IT ???? Jeśli szukasz pracy w branży to śmiało dołącz do ekipy Tidio - znajdziesz tu młodą, bardzo ambitną grupę ludzi i jeśli masz w sobie wystarczająco dużo zapału do pracy to z pewnością się tutaj odnajdziesz.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Administrator

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Tidio Sp. z o.o. w mieście Gdańsk? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych na temat Tidio Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Tidio Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Tidio Poland Sp. z o.o.