CUBE.ITG S.A.

Opinie o CUBE.ITG S.A.

Masakra

Nie płacą na uopie, są sygnały, że nie płacą składek zdrowotnych. Zdecydowanie nie polecam i ostrzegam przed firmą krzak

użytkownik zarejestrowany

@Marek G Może w takim razie informujcie o przebiegu wydarzeń na forum, żebyśmy wszyscy byli na bieżąco z aktualną sytuacją CUBE.ITG S.A. Ktoś jeszcze miał taką sytuację?

@Maja 3 tygodnie temu

Jestem byłym pracownikiem na umowę o prace i nadal czekam na zaległe wynagrodzenia! ale za chwilę sprawa trafi do sądu.

Marek G

@joker haha Poprosze proces ! @Maja Nikt z pracowników na up i b2b nie dostaje pieniedzy od lutego. Pozwy są juz dawna od byłych pracowników, czekaja tylko na finalizacje. JESZCZE RAZ, PRZESTRZEGAM PRZED TA FIRMA, FIRMA BANKRUT. no chyba ze praca w formie wolontariatu pasuje w takim wypadku polecam

użytkownik zarejestrowany

@Marek G piszesz o tym, że pracodawca ma problemy z wypłacaniem wynagrodzenia. Jak dużą część pracowników dotknął ten problem? Znasz liczby? Rozumiem, że to nie są zwykłe opóźnienia w wypłacie? Będziesz próbował je odzyskać? To ważne dla potencjalnych pracowników.

Marek G

Ostrzegam ponieważ pracowałem tam i od lutego do maja na b2b, a za ten okres nie dostałem wynagrodzenia.. jak sie pożniej okazało firma nie tylko ze mna tak postapiła nawet osoby z umową o prace nie otrzymywały wynagrodzenia...

joker
@Marek G 08.09.2017, 11:49

gdybyś rzetelnie wykonywał swoje obowiązki dostał byś zapłate, notoryczne spóźnianie się a reszta czasu w robocie to siedzenie na fajce albo zaglądanie którą laske pyknąć, ciesz sie że nie masz jeszcze procesu.

użytkownik zarejestrowany

@Marek G a czemu ostrzegasz? Co Ci zrobiła firma CUBE.ITG ? Ważne, że jak piszesz takie sformułowanie to je pamiętaj uzasadnić. Teraz w Warszawie jest rekrutacja na stanowisko Java Lead Developera (http://www.cubeitg.pl/java-lead-developer-warszawa-wroclaw/), więc ważne, by takie wypowiedzi jak Twoje były rzetelne, wtedy mogą pomóc zainteresowanym.

Marek G

ostrzegam przed ta firma Tyle :) jak by przypadkiem sie ten trup zreaktywowal ...

Marek G

@Jimek CHLOPCZYKU WEZ SWOJE ZABAWKI I BIEGNIJ DO PIASKOWNICY KOLEDZY CZEKAJA Zachowanie bylych pracownikow jest jak najbardzej namiejscu (podaja firme do sadu i windykuja nalezne im pieniadze ) TAK WIEC JESZCZE RAZ FIRMA BANKRUT, NIE PLACACA PRACOWNIKA a co do pracy to przyklad : konsultant w banku zarabial dla firmy ok 1500zl dziennie czyli (ok 30 tys. za miesiac ) a Tobie placili stawke na poziomie 3 tys

Zalamany
@Marek G 08.08.2017, 09:00

Chwalisz sie czy sie zalisz... widocznie jakies to cieniasy byly. W automotive przecietni freelancerzy biora netto 50 euro z ok 10 letnim stazem 120 euro. I normalny dzien pracy to 10h i nikt nie robi wielkich oczu. Co za amatorzy tu robili.... Dobrze ze dokonalo sie samooczyszczenie. :)

Luki

@Jimek a jakie masz informacje? Podziel się.

kamil

Ale jakie masz inne informacje? Przecież w tej firmie już nikt nie pracuje, nie ma nawet asystentki, programistów, Prezes do biura nie przychodzi :)

joker
@kamil 04.08.2017, 17:37

bo zmieniają siedzibe dlatego tam nikogo nie ma , chcesz mieć proces ?

byly
@joker 3 tygodnie temu
bo zmieniają siedzibe dlatego tam nikogo nie ma , chcesz mieć proces ?

Proces to ma CUBE. ITG i to nie jeden. Większość pracowników już ich pozwała o brak wynagrodzeń. Nie płaca wszystkim.

Jimek

Ja mam inne informacje. Ale z tego co sie zorientowalem dziwne jest zachowanie bylych pracownikow.

Marek

NIE POLECAM ! FIRMA BANKRUT, NIE PLACI

Eciak

I pensji i jakiejkolwiek informacji brak...Może trzeba jakiś pozew zbiorowy? Albo zgłosić upadłość? Teraz dwóch wierzycieli już może zgłosić upadłość. Zgodnie z zasadami postępowania upadłościowego, wierzytelności z tytułu wynagrodzenia za pracę będą w tym postępowaniu zaspokojone w pierwszej kolejności.

Znający się na rzeczy

W dobie, gdzie jest walka o pracowników IT oni nie płacą ? To jest koniec tej firmy. Kurs na GPW nurkuje, Zarząd się kurczy (obecnie już jest tylko Pan Prezes MG, cała reszta zrezygnowała). Dobrze to nie wygląda.

prac
@Znający się na rzeczy 19.07.2017, 12:34

Faktycznie tak jest. Ale stwierdzenie zarząd się kurczy, kiedy doszlo do przetasowan w akcjonariacie nabiera innego znaczenia. Chwile są cieżkie ale mamy nadzieje ze wyjdziemy jako duzo mocniejsza grupa. Moze do konca lipca uchyla rabka tej tajemnicy...

Nie polecam i odradzam. Firma nie płaci swoim pracownikom. Nie można się doprosić jakiejkolwiek informacji na temat terminu uregulowania zaległych zobowiązań.

Robert

nie radze się zatrudniać w tej firmie, Nie polecam. Firma bankrut nie placi za wykonaną prace .

Eciak

Nie polecam. Firma nie wywiązuje sie z płatności tak jak wcześniej inni napisali. Nie ma żadnej informacji czy w ogóle i jeśli to kiedy uregulują zobowiązania wynikające z UoP i B2B.

Pomóc

KUPIĘ WIERZYTELNOŚCI WOBEC CUBE.ITD SA, ZAINTERESOWANYCH SPRZEDAŻĄ PROSZĘ O KONTAKT: viu7@wp.pl

Dołek
@Pomóc 12.06.2017, 15:22

Jesteś zainteresowany tylko wierzytelnościami CUBE.ITG, czy też rozważasz także wierzytelności spółek powiązanych z grupą kapitałową (http://www.cubeitg.pl/cube-itg/informacje-o-firmie)?

użytkownik zarejestrowany

@Gal anonim @asdf rzeczywiście to bardzo niepokojące informacje. Czy firma na bieżąco informuje Was jeśli chodzi o te zaległości? Wiecie kiedy można się ich spodziewać?

Anonim
@Maja 09.06.2017, 09:23

Jest lipiec, zaległości dalej nie uregulowane droga Maju.

ciekawy

Tak plus minus jaka część załogi opuściła firmę?

asdf

Nick97
@asdf 17.05.2017, 23:28
nie placa w terminie nawet ludzia z umowami o prace nie polecam, mysle ze do konca roku zwina się z rynku pracy...

To widzę, że rynek integratorów ma duży problem, Cubik dołącza do szacownego grona z przytupem. Jak tak dalej pójdzie to pozostanie nam praca najemników. Swoją drogą, to szkoda Cubika, bo wygląda na to, że ma perspektywy tylko jak przetrzyma. Osobiście trzymam kciuki.

użytkownik zarejestrowany

@gal anonim 2często zdarzają się sytuacje z opóźnieniami w wypłacaniu wynagrodzeń? Czy dotyczy to pracowników całej firmy, czy jest związane z pracą w konkretnym dziale?

Gal anonim
@Maja 08.05.2017, 15:03

Wszystkim, mają zaległości wobec 100% pracowników. B2B od lutego ,a UoP za kwiecień. Każdy dział, u klienta oraz na miejscu.

LI

Chciałam złożyć CV.. raczej na pewno sobie daruję. Dzięki!

gal anonim 2

słaba firma nie płaci na czas albo w ogole ... Podejscie zarządu "Nie zapłacimy bo i tak nie mogą nas zwindykować " nie polecam dla pracowników oraz potencjalnych partnerów

VW

Zejdz na ziemie, pracownik kontraktowy wszedzie jest nikim.... tez mi news. W globalnych korporacjach bedac externista musisz byc mega fachowcem zeby ktos popatrzyl na Ciebie gdy mowisz.

Gal anonim

Witam, Kolejny raz spóźniają się wypłaty, wynagrodzenie niższe od ustalonego na rozmowie o prace, brak awansów i jakiegokolwiek docenienia pracownika za ciężką pracę, brak szkoleń, pracownik jest traktowany jak bydło. Piekielnie trudna rekrutacja, jedna z najcięższych jakie w życiu przeżyłem. Plus: - Firma dobra na start dla ambitnych samouków, - Jak na start w IT - dobre zarobki, - Pakiet multi, pzu, enelmed. Minus: - Pracownik kontraktowy jest tam nikim. - Brak podwyżek, - Brak szkoleń, - Firma ma serdecznie w nosie podniesienie kwalifikacji oraz w związku z nim zarobków. - Nieterminowe wynagrodzenie. - Nie przestrzeganie kodeksu pracy w wielu zakresach.

aleksis
użytkownik zarejestrowany

do poprzednich, jeśli firma w ciągu roku prowadzi kilkadziesiąt rekrutacji, pewnie tysięce kandydatów się zgłasza, no to naprawdę trudno żenby każdemu przegranemu w tym wyścigu odpisywali że nie dobiegł do mety

mck
@aleksis 25.06.2016, 20:12

a co HR ma do roboty? przecież powinni mieć portal i automatycznie zamknąć ofertę i wyslij maila do kandydata, w końcu firma IT ...wrrr

Pracoownik

Jakby Prezes był "straight" byłoby lepiej :)))

duże_oczekiwania

Mają bardzo duże wymagania a niewiele oferują jeśli chodzi o finanse. Nie polecam startować osobom z niewielkim doświadczeniem czy niekompletną wiedzą, rekrutacja w Cube ITG jest dość wymagająca i tylko stracicie cenny czas.

realista

Słaby płatnik, słaba pozycja na rynku, dziwny i raczej niekompetentny zarząd. Wystarczy popatrzeć na ich wyniki na giełdzie. Brak szacunku do pracowników.

noga

Na plus współpracownicy jak dobrze trafisz, atmosfera ok, kasa nieterminowa i poniżej oczekiwań, perspektywy rozwoju mierne. Od zmiany zarządu problemy z płynnością, firma dobra na start, z czasem masz poczucie, że tracisz czas.

Qwazar
@noga 22.12.2015, 12:13

noga
@Qwazar 31.01.2016, 22:23
Możesz napisać coś więcej? Czy byłeś/jesteś zatrudniony na umowę o pracę czy kontrakt? Lokalizacja Wrocław, czy Warszawa?...

we wrocławiu, ponad 3 lata umowa o prace, tak jak mówie na strat ok, ale z czasem przestają być konkurencyjni. a i to co pisze byly pracownik z mojej perspektywy racja, zaległości w premiach i B2B zwłaszcza w ostatnim roku.

rekrutacja

Mogę podzielić się wrażeniem po rozmowie kwalifikacyjnej. Na spotkaniu była Dyrektor ds. HR (Brulińska - Szarwas) oraz prezes (Witkowski). Wrażenie mam bardzo słabe. Państwo okazali swój zawód brakiem doświadczenia, którego oczekiwali. A przecież dostali moje CV, a ja w nim nie nakłamałam. To ich decyzja, że zaprosili mnie na rozmowę. Po drugie, prezes przez całe spotkanie pisał coś w telefonie, nie było absolutnie kontaktu wzrokowego. Niech przemyślą osoby aplikujące tam o pracę, czy życzą sobie prezesa, który nawet nie stara się nie okazywać swojej ignorancji względem potencjalnego pracownika. Rozmowa została umówiona niecałe 24 h po telefonie. Oczywiście prześledziłam główne informacje na temat firmy. Państwo oczekiwali rozległej wiedzy. Dbam o ekonomię mojego czasu i staram się go poświęcać na rzeczy, które albo mnie cieszą albo wzbogacają. Całe szczęście miałam intuicję, by nie zagłębiać się szczegółowo w temat tej firmy.

były_pracownik

Nie polecam, przyjmują do pracy i zapominają o Tobie. Typowa firma wyzyskująca. Po zakończeniu umowy do dziś nie dostałem pieniędzy za ostatnią fakturę, a minął już miesiąc. W skrócie poinformowałem firmę z miesięcznym wyprzedzeniem, że nie chcę dalej przedłużać kontraktu, który mi się kończył, więc to był tylko gest dobrej woli z mojej strony. Spotkałem się ze strony Pani Katarzyna z kompletnym brakiem profesjonalizmu. Niestety będziemy musieli spotkać się w sądzie, taka to firma.

Kosogłos

Płacą przyzwoicie ale traktują cie jak śmiecia i pomiotło. nikt nie liczy się z Tobą, do tego mają problemy z płynnością finansową i zaległości sięgają miesięcy. Nie płacą i wciąż obiecują nowe terminy - nie polecam.

Zostaw opinię o CUBE.ITG S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CUBE.ITG S.A.