epiLED

Wrocław

Opinie o epiLED

mm

Ogłoszenie o naborze na stanowisko PH jest odświeżane od dłuższego czasu. Wygląda na to, że albo mają niesamowicie wygórowane wymagania, albo jest tam tak tragicznie, że wszyscy uciekają. Może ktoś zdradzić jak wygląda naprawdę?

Dawid

Poszukują tutaj w tym momencie Przedstawicieli Handlowych i muszę przyznac, że jest to spoko praca, generalnie jedna z lepszych w okolicy, nie można narzekać według mnie ani trochę, spoko jest, serio.

edek

czemunie polecasz ? , zastanawiam się czy wysłać CV na przedstawiciela handlowego

as

nie polecam. śmiech na sali.

Zostaw opinię o epiLED - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie epiLED