Visions4you Daniel Morski

Lublin

Opinie o Visions4you Daniel Morski

av

Omijać z daleka, nie ma kontaktu ani zamówienia po wpłacie.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@snobism, dlaczego masz takie negatywne nastawienie do firmy? Co jest powodem Twojej niechęci do Visions4you Daniel Morski? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Uargumentuj swoją wypowiedź.

,mj
użytkownik zarejestrowany

no to tez prawda jednak jest taka taka ze jak beda potrzebowali pracownikow to na prewno sie wtedy odezwa

snobism

Tutaj pracuje jedynie "właściciel" firmy pisząc o sobie w liczbie mnogiej jako "my", żeby firma miała niby lepszy prestiż (śmiechu warte) i stąd również taka kiepska obsługa oraz towar. "Wracając do tematu" tu się nie pracuje i nikt by nie chciał pracować z takim ... "uczciwym szefem". A poprzednie opinie nie pisała konkurencja tylko niezadowoleni klienci i Visions4you. Nie ma za co :)

ziger

Ostrzegam przed tym oszustem. towar to jakaś pomyłka, nadaje się od razu do wyrzucenia, nie wart nawet 1/5 ceny. Chińska podróba słabej jakości sprzedawana jako oryginał. po zakupie można pomarzyć o normalnym kontakcie. zwykły cham. szkoda nerwów i pieniędzy. omijajcie dużym łukiem tego cwaniaka.

aligo

Polecam, szybko i sprawnie. Bardzo miły człowiek. Wszystko wytłumaczy i pomoże.... zazdroszczę cierpliwości ;)

-=Klimex=-

Polecam, pozdrawiam! Jedyny minus że najlepiej zadzwonić i się umówić przed przyjazdem... czasami można się odbić od drzwi jak pracownik jest na poczcie albo na wyjeździe ;-)

Arek

Polecam, bardzo dobre podejście do klienta, sprzedali mi ciekawy zestaw a dodatkowo w cenie i od ręki naprawili mi głowicę baterii kupioną gdzieś na internecie. Super :)

Oszukana klientka - Vision Spinner

Potwierdzam wcześniejsze opinie i przestrzegam wszystkich. E-papierosy, które sprzedaje ta firma są bardzo słabej jakości, nieoryginalne, po odesłaniu sprzedawca odsyła wmawiając, że są pełnowartościowe, nie odbiera telefonów. Ładowarka przysłana zepsuta, dwa e-papierosy ciągle się rozładowujące, 200 zł poszło w błoto. Sprzedawca - porażka ale i nauczka dla kupujących, przykładowo ja już nigdy nic związanego z elektroniką nie zamówię na Allegro. Szkoda nerwów i pieniędzy !

niezadowolony klient

Potwierdzam opinie poprzednika. 3 tygodnie temu dostarczyłem uszkodzoną baterie, bezpośrednio do ich firmy. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wymienionego towaru na pełnowartościowy. Nie odbiera ode mnie telefonów. Handel nie polega tylko na sprzedaży, ale także na obsłudze po sprzedażowej Niestety, ale ten Pan nie nadaje się do tych spraw. Jakaś porażka. Nie polecam.

Lady_in_Black

Oszust i kombinator! Przez prawie miesiąc po wysłaniu uszkodzonych baterii odsyła łaskawe (po groźbach Policją itp.), a kiedy otwieram paczkę okazuje się, że bezczelnie odesłał mi TE SAME USZKODZONE SPRZĘTY!!! Nie polecam tej firmy NIKOMU, nawet najgorszemu wrogowi! Sprawę będę zgłaszać do odpowiednich instytucji.

Zostaw opinię o Visions4you Daniel Morski - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Visions4you Daniel Morski