Opinie o E Cigler (Visions4You Daniel Morski) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Visions4you Daniel Morski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Visions4you Daniel Morski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Visions4you Daniel Morski w Lublin

Nesil

Kupiłem SMOK Scar 18 Box Kit 6.5ml, baterie do niego + 3 liquidy. Czekam już drugi tydzień, 0 informacji na temat przesyłki, żadnego numeru śledzenia. Gdy zamawiałem liquidy + szkło we wrześniu nie było problemu, przyszły po 3 dniach, kolega zamawiał sticka w wakacje też żadnego problemu był po 3 dniach, a teraz? Mam nadzieje, że paczka kiedykolwiek przyjdzie do mnie

Sanderka

Na jaki numer dzwoniłeś?

Kamil

Zamawialem 3 razy... zazwyczaj paczka byla wysylana nastepnego dnia... teraz zamowilem paczke w dniu wczorajszym 24.02.2023 o godzinie 14.12 a dzisiaj w sobote 25.02.2023 byla juz w paczkomacie... szok... dobry czas. Polecam sklep :-)

aleks Nowy wpis
@Kamil

wiesz moze co zrobic gdy zamawialem w niedziele rano platnosc przelewem a na stronie nadal pisze ze oczekuja na platnosc? (jest wtorek) wpisalem dane przelewu te co mi wyslano na maila, sprawdzalem kilka razy i nie wiem co w takiej sytuacji zrobic

aleks Nowy wpis

nie wiem co o tym myslec, zamowilem w niedziele smoka norda 5 platnosc przelewem bankowym, dostalem maila z danymi na ktore mam przelac pieniadze. przelew zostal wykonany w niedziele o 7:34 dzis jest juz wtorek a na stronie nadal pisze ze oczekuje na przelew bankowy. mam nadzieje ze paczka zostanie jeszcze dzis badz jutro wyslana chociaz nie wiem co o tym myslec poniewaz jest duzo zlych opini ale tez mimo wszystko jest duzo dobrych. mam nadzieje ze paczka zostanie wyslana bo mimo ze to tylko 140zl to dla mnie jest to duzo i wolalbym tych pieniedzy nie tracic.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Visions4you Daniel Morski? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pola Nowy wpis

Nie polecam! Zamówiłam E-papierosa i po tygodniu bez żadnego mejla o wysyłce zadzwoniłam do sprzedawcy, powiedział że zamówiłam do sklepu stacjonarnie a nie do domu dlatego nie przyszedł i ze czeka na mnie w sklepie wiec umówiliśmy się żebym dosłała 15zł za przesyłkę i mi go wyślę, miną kolejny tydzień i nie dostałam żadnej wiadomości, telefonu tez nie odbierają

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Visions4you Daniel Morski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w Visions4you Daniel Morski?

Nie polecam. Od 17.12 zamówienie nie dotarło. 21.02 zapewniono że wysłane. Do dziś nie otrzymałem. Pisałem masę wiadomosci e-mail, brak odpowiedzi. Właściciel wiecznie nie może rozmawiać i prosi o smsy. Z którymi i tak nic nie robi. Wiadomości na FB zaczal olewać. Wątpię już że zamówienie dotrze. Nie polecam uważajcie na pseudo sklep!!!

użytkownik

Nie polecam tego sprzedawcy nikomu!!!!! Towar zamówiony,czas oczekiwania ponad tydzień, do tego całkowity brak kontaktu, nie odbierane telefony, poczta itp

greg

(usunięte przez administratora) i tyle. pieniadze pobrane paczka niewyslana

xxxxxxx

zrobiłem kilka zamówień za ponad 700zl i wszystko doszło, jedno zamowienie na paczkomat i reszta do domu. pan z infolinii tez mi raz pomogl, polecam strone e cigler

Agnieszka
@xxxxxxx

A jak oceniasz jakość produktów? Warte są tej ceny?

Ktos
@Agnieszka

Zamówiłem własnie epapierosa z e cigler i wszystko jest jak nalezy, wszystko paczka dobrze zabezpieczona a ceny na stronie są bardzo dobre

@Nesil

Zapomniałem dodać, że z właścicielem 0 kontaktu pisze już od tygodnia i nic 0 aktywności z jego strony

Czesław
@Nesil

Daj znać jak się zakończy ta sprawa, jestem ciekaw jak to rozwiąże Visions4you. To Twój pierwszy zakup w tej firmie, czy dochodziło do takich sytuacji już w przeszłości? Liczę na Twoją odpowiedź.

@Czesław

To mój drugi zakup, tak jak wyżej wspomniałem we wrześniu czekałem 3 dni. Wczoraj minął już drugi tydzień od czasu zamówienia (24.12.2020r.) i dalej czekam.

@Czesław

Okazało się, że paczka czekała cały czas w Inpoście od grudnia, były z nią problemy (prawdopodobnie źle podane informacje wysyłki), zadzwoniłem do właściciela, to od razu odebrał i załatwił sprawę. Paczka została wysłana wczoraj i w końcu dzisiaj do mnie dotarła :)!

Sanderka

Na jaki numer dzwoniłeś?

Maciek

A kto jest odpowiedzialny za wysyłkę ?

karol90

kupiłem z e-cigler grzałkę i 3 liquidy. jak tego zamówienia nie wyślą, to idę ich zgłosić na policje z nakazem zwrotu pieniedzy za zamówienie, do sądu, prokuratora,i zbanuje ich i powiem policji żeby dała im dożywotni zakaz wykonywania zawodu. (usunięte przez administratora) strona wygląda na podejrzaną ,bo sprzedawca na dwie firmy.

Czesław
@karol90

Udało Ci się uzyskać zamówiony towar? Nie napisałeś, jak zakończyła się sprawa w Twoim przypadku, dlatego chciałbym, abyś to zrobił.

@Czesław

Do mnie wszystko przychodzi bez problemu, składałem nie raz zamówienia i wszystko jest ok. Proponuję sprawdzić czy Pan Karol czasem nie wybrał odbioru osobistego w punkcie zamiast paczkomatu :) Mój znajomy się tak pomylił ale jeszcze tego samego dnia wszystko było poprawione.

Jakub

Bardzo polecam sklep E-cigler. Zamówienie przyszło w ciągu jednego dnia (przed czasem), było kompletne oraz zabezpieczone folią ochronną. Kontakt z ze sprzedającym bardzo dobry. Polecam bardzo.

Mirosław

Bardzo dobra firma dla pracowników to i klienci są zadowoleni z naszej pracy, polecam pracę.

Kamil

Wszystko super. Zamówienie zrealizowane perfekcyjnie. Wszystko się zgadza. Czas dostawy zgodnie z podanym na stronie. Nie można się do niczego przyczepić więc w pełni zasłużony pozytyw!

Tonik

Szkoda, że pracowniczym forum piszą jedynie klienci. Może wiecie coś o pracy w firmie?

Pati

Hej, nie wiem jak kiedyś ale teraz firma działa wyśmienicie. Kontakt bardzo dobry i 2 zamówienia w ciągu ostatniego 1,5miesiąca przyszło błyskawicznie.

Kirek87

Mi zamówienie z 27.12 doszło 5.01 więc chyba nie jest źle. Niby sporo dni ale pracujących były tylko 3. Jest dobrze, takie jest moje zdanie.

wdzny2612

u mnie od tygodnia jest zamówienie w trakcie realizacji, żadnego kontaktu z ich strony

Elido2

Witam. Dostałem maila od sklepu E-cigler, że przesyłka została wysłana i otrzymam niedługo nr śledzenia. Od 2 dni nie otrzymałem żadnej informacji o przesyłce. Zamawiałem do paczkomatu. Czy ktoś jeszcze miał taką sytuację.

Zostaw merytoryczną opinię o Visions4you Daniel Morski - Lublin

• Jak się pracuje w Visions4you Daniel Morski?

Zobacz opinie na temat firmy Visions4you Daniel Morski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Visions4you Daniel Morski?

Visions4you Daniel Morski
  • ul. Braci Wieniawskich 1 lok. 254