Opinie o 11 Bit Studios S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie 11 Bit Studios S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w 11 Bit Studios S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 11 Bit Studios S.A. w Warszawa

Szukacie pracy w IT, liczycie na profesjonalne podejście do pracy, cenicie sobie transparentność pracodawcy, liczycie na przejrzyste warunki ? ZAPOMNIJCIE! To jest jakaś komedia, proces rekrutacyjny trwa prawie 3 miesiące... brak jakichkolwiek konkretów, na rozmowie jakieś nic nie wnoszące testy i weź człowieku wynieś po rozmowie jakieś pozytywy. Szkoda mojego straconego czasu na siedzenie i opowiadanie sobie dowcipów ( tak mniej więcej wyglądała rozmowa rekrutacyjna)

Aplikowaliście na stanowisko Monter w 11 Bit Studios S.A. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Ciekaw byłbym tego czy do teraz inni też uważają jak poprzednik, że warunki zatrudnienia mogą zdawać się niezbyt przejrzyste? Na stronie maja wystawiona ofertę dla Senior Video Editora. Przyznam, że interesuje mnie głównie proces rekrutacyjny i wynagrodzenie za prace. możecie je omówić?

Kandydat Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Xyz

Postanowiłam napisać z ciekawości do firmy 11 bitstudios o praktyki zawodowe. Firma przezabawna… Podczas sprawdzania mojego portfolio Pani z HR była tak zawiedziona moim poziomem, ze postanowiła przekazać moja wiadomość Juniorowi z HR aby poinformował mnie, ze się nie nadaje. Bo jak to sama napisała w wiadomości do Juniora „to jest takie złe, że nie mam dla niej miłych słów :p :)”. Polecam następnym razem usuwać wiadomości, które wysyłacie gdzieś dalej. Miłego dnia!

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ewelina Nowy wpis

Hej, widziałam ogłoszenia na QAa ale (jak to bywa) widełek brak. Ktoś wie jak wygląda wynagrodzenie na tym stanowisku? Dodam że mam już troche doświadczenia ale z outsourca

Adrianek

Wiadomo, że jak ktoś pokusi się aby tu wejść to przeważnie po to aby pożalić się na zły los bo ktoś go źle potraktował. Szkoda bo uważam że 11bit to naprawdę fajna firma do pracy. To nie prawda, że ludzie teraz są tam gorsi( bo gry które powstają wyglądają i są coraz lepsze, więc to oczywiste, że to bzdura). To co rzuca się w oczy w komentarzach to, niestety, złe pierwsze wrażenie spowodowane przez kiepski kontakt ze strony HR.

Oskar

Dzień dobry. W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego weryfikuję komentarze. Liczę, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie 11 Bit Studios ? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Pozdrawiam Oskar

Arleta
@Oskar

Hej Oskarze. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to sugeruję firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od męża bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. W sumie to w porównaniu z jakąś kantyną lub Żabką trochę lepsza opcja. Bo jesz to co lubisz a nie to co jest. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Arleta.

Renata
@Arleta

Fakt, że sugerujesz inną firmę z nazwy, a o tej nie chcesz nic napisać już jest podejrzany. Może dla uwiarygodnienia napiszesz dokładnie co nie tak było wg Ciebie z 11B? Bo inaczej to na bank konkurencyjne manewry :)

Renata Ty Bocie z Goworka
@Renata

Jaka konkurencja skoro jedni robią gry (zupełnie inna branża i rodzaj pracownika) a inni jakieś stojaki do wiszących kibli... Druga sprawa - co piszesz o konkurencji, skoro sama jesteś automatem lub pracownikiem GoWorka i Twoja robota to tylko podsycać dyskusje. Ani Ci po drodze do 11bit, ani nic...

Małgorzata
@Renata Ty Bocie z Goworka

A z tym obiadem to też nie boty? Bo kiedyś już widziałam podobny wątek. I faktycznie tu jakoś mało kto się udziela, chyba kodowanie ciekawsze jednak

Przede i wszystkim KOLESIOSTWO, brak szacunku ze strony kadry kierowniczej, jak pracowałem to nasłuchałem się wiele o innych, jacy to to oni nie byli źli i czemu odeszli, a po moim odejściu dowiedziałem się wielu ciekawych historii rozpowiadanych na mój temat od osób, które dalej tam pracują. Cały czas obgadywanie za plecami, a później okazuje się, że ktoś jest zdziwiony, bo człowiek nie taki zły jak go malowali. Ludzie, albo kochają tą firmę i nie można im tego wybić z głowy, albo ją nienawidzą za to jak zostali potraktowani. Jakby to była zwykła korporacja to w porządku, ale w większości rządzą tam układy. Ludzie boją się o swoje stołki i hamują rozwój innych osób.

Małgorzata
@anonymous

Hamują rozwój? A w jaki niby sposób to robią? To każdy tu ma na siebie taki bezpośredni wpływ? :/

majk

Pani Aleksandra, Senior HR Specialist bez absolutnie jakiejkolwiek elastyczności i zrozumienia, że ludzie którzy się tam rekrutują mogą pracować i spotkania o 12 lub 15 raczej nie wchodzą w grę. Na moją prośbę o przesunięcie rozmowy na 16:00 (żebym nie musiał rozwalać całego dnia pracy) odpisano mi, że zaproponowana godzina jest nienaruszalna i w takim razie dziękują mi za aplikację. Nie muszę mówić, że zadanie rekrutacyjne musiałem zrobić PRZED przystąpieniem w ogóle do jakiejkolwiek rozmowy z kimkolwiek? Przed aplikowaniem radzę się zastanowić dwa, albo trzy razy.

Aleksandra
@majk

no i co takiego? a jeśli pracują do 15 to ona ma zostawać po godzinach bo szanownemu panu nie pasuje? więcej wyrozumiałości, ja tam wyślę CV i dostosuje się do nich, co za problem...

ITM

Kiepsko prowadzona rekrutacja. Rekruter dzwoni po 6 tygodniach i przeprowadza krótki screening. Następnie po 3 dniach wraca z informacją o kolejnym etapie rekrutacji (który ma się odbyć kilka dni później). Zaproponowałem przełożenie rozmowy z uwagi na nieprzewidziane okoliczności, a pan Paweł wraca z informacją, że w sumie to oni już kogoś wybrali. Zawracanie 4 liter. Nie polecam nikomu poważnemu.

Czesław
@ITM

No tak. Zachowanie niespecjalnie profesjonalnie. Może się zniechęcili przez to że przekładałeś rozmowę. Na pierwszym etapie mówili ci o zarobkach, czy ten temat w ogóle nie został poruszony?

Ola

Witam, niestety pomimo zapewnień że strony rekrutera ( Pani Nika Darowska) o informacji zwrotnej dot. prowadzonej rekrutacji, nie otrzymałam żadnej wiadomości, pomimo, iż minęło 5 tygodni. Pisałam bezpośrednio do rekrutera, natomiast moja wiadomość została zignorowana. Zostawianie kandydata bez jakiegokolwiek odzewu, nie świadczy dobrze o rzetelności rekrutera. Niestety zawiodłam się.

Renata
@Ola

Wydaje mi się, że nie powinnaś ujawniać danych personalnych osoby z 11 Bit Studios, admin może usunąć lub okroić Twoją wypowiedź ze względu na zapisy regulaminu forum. Tak czy siak, może zgodziłabyś się dopisać kilka zdań o tym, jakie warunki proponowała Ci firma?

Ola
@Renata

Ok, dziękuję za uwagę, pozwoliłam sobie wymień osobę z imienia i nazwiska,ponieważ mój zarzut dotyczy odpowiedzi zwrotnej od osoby,która prowadziła ze mną rozmowę, nie chciałam wypowiadać się na temat całej firmy,ponieważ nie miałam okazji jej poznać. Pozdrawiam

Igor

Myślę, że warto bardziej zająć się swoimi obowiązkami niż oceniać innych. Firma jest dobra i polecam pracę.

Misiek

Sporo się zmieniło na gorsze,bonusy rozdawane kolesiowsko. Z małymi wyjatkami zostają ludzie bez skilla, potrafiący klamac i manipulowac. Z tymi akcjami z zatrudnianiem to cała prawda. Pensje mocno zanizone bo przeciez tu pracuje się dla idei. Wiele osob siedzi tu tylko po bonusy a w międzyczasie szuka czegos lepszego

Marko
@Misiek

Skoro jest tak źle to po co siedzisz jest tyle innych ofert - brakuje tysiące informatyków dobrym specom płacą po 12 tyś i więcej. Ale jak ktoś nie ma umiejętności albo chęci do pracy to musi odejść lub zarabia słabiej. Żałość bierze, że brak umiejętności lub zazdrość, że inni zarabiają lepiej popycha kogoś do opluwania innych. Jak ktoś kogoś molestuje to jest prokuratura ??? Zatrudnianie ludzi bez kompetencji to totalny śmiech. TAAAA zatrudniają po to aby spółka nie zarabiała a gry się same zrobią. HALO to nie spółka Skarbu Państwa tutaj Prezes czerpie korzyści z pracy fachowców. Taką lipę to można wciskać naiwniakom.

Bolo

Mam wrażenie, że opinia @kiedyśtobyło jest bardzo niesprawiedliwa. Może wynika z utraty pracy w firmie?

kiedyśtobyło

kiedyś, zanim szefom nie uderzyła sodówa do głowy, było okej. Obecnie zatrudniani są ludzie po znajomości, ale bez skilla (przykład: dawna asystentka ściąga swojego chłopaka bez umiejętności). Kolejny problem: molestowanie. Poziom imprez firmowych wygląda tak, że część jak popije, to łapie koleżanki. Na parkiecie sceny jak z porno. Współczuję. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: przestać bać się "korpo", to by uporządkowało sytuację burdelową w firmie. Dopiero od niedawna ludzie są na etatach - jak zarząd wystraszył się zusu.

nobel

tak chyba było kiedyś... teraz jest gorzej szefom coraz bardziej sukces uderza do głowy :) sodówka ?! czy zwykła pycha ?

SJ

Firma zaskoczyła mnie przede wszystkim swoją otwartością na zmiany i słuchaniem opinii. Jak mam pomysł jak coś zmienić, ulepszyć, zoptymalizować, to idę do szefa i umawiamy się na wypróbowanie tego rozwiązania już następnego dnia! Minimalizacja crunchy tylko do ostatnich dni przed premierą naprawdę robi różnicę w porównaniu z innymi firmami w gamedevie. Tutaj pracodawca będzie cię wyganiał z biura po godzinach pracy jeśli nie ma potrzeby, żebyś siedział dłużej. Dużo dobrego robi też rozproszenie władzy do postaci czterech głównych osób w zarządzie, dzięki czemu wszystko jest negocjowane i dyskutowane, a nie pod dyktando jednego człowieka. Weterani dbają o najwyższy poziom gier, a młodsi developerzy tworzą zgrane zespoły, które nie mają żadnych problemów z integracją. :) Wyjścia integracyjne, zostawanie po pracy na Team Fortress czy (ostatnio) wyjazdy integracyjne tylko w tym pomagają. Warunki pracy w 11 bit są coraz lepsze!

Prężnie rozwijająca się firma notowana na New Connect. Dobre zaplecze finansowe i dobre wyniki. Jeśli chodzi o atmosferę to jest świetnie. Porównując pracę w CD Projekt, City Interactive i tutaj mogę śmiało stwierdzić, że jest zdecydowanie najlepiej i dobrze jest pracować u indie developera. Projekty ciekawe i głównie mobilne (iOS, Android, Win8) are również PC i konsole. Pensje dobre, porównywalne z innymi firmami gamdevowymi. Nie ma ciśnienia, jest spokój i naprawdę fajna atmosfera. Może ostatnio brakuje trochę imprez integracyjnych. ;) 100% polecam! PF

Zostaw merytoryczną opinię o 11 Bit Studios S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w 11 Bit Studios S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy 11 Bit Studios S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 11 Bit Studios S.A.?

Kandydaci do pracy w 11 Bit Studios S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

11 Bit Studios S.A.
  • Bertolta Brechta 7