Netkobiety Sp. z o.o.

Opinie o Netkobiety Sp. z o.o.

TakiKtoś

Potwierdzam opinię wyżej, kółko wzajemnej adoracji, stronniczość, brak obiektywizmu moderacji i infantylizm użytkowniczek forum, rozkapryszonych w dyskusji bez cienia samokrytycyzmu, rzetelności i sprawiedliwości, rynsztok w ładnym opakowaniu. Nie warto.

Fan

Jako męski użytkownik tego poz sie Boże forum powiem tam. Kółko wzajemnej adoracji. Sa tam durne panny typu Elle88 czy hakos tak, ktore ublizaja wszystkim dookola, a moderacja co robi? Nic, jak faccet odpowie jednej z tych szarych eminencji, zostanie zbanowany. W dziale samotność, kobiety moga szukac facetów przyjaciol, faceci nie moga bron Boże napisać, ze szukają przyjaciółki, muszą napisać, ze szukaja przyjaciela, zeby nie usuunela ta Olinka posta i nie zbanowala... Forum jednej, najsluszniejszej plci. Nie lubie tego forum też z proostej przyczyny-reklamuja sie jako porada psychologiczna, a same mają zdrowo mieroowno pod sufitami, a najczestsza rada jest rzuuc go, albo idz do psychologa.

Gloria

Witam! Byłabym zainteresowana pracą jako Redaktorka działu/moderatorka na Forum Netkobiet. Jestem ciekawa jakie warunki trzeba spełniać i jakie jest wynagrodzenie? Byłabym wdzięczna za odpowiedz.

Wiesz jakie pytania padają na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Netkobiety Sp. z o.o. ? Pomóż innym znaleźć pracę, napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o Netkobiety Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netkobiety Sp. z o.o.