Miasteczko Multimedialne Sp. z o.o.

Nowy Sącz

Opinie o Miasteczko Multimedialne Sp. z o.o.

Łuaksz

@al niestety muszę się zgodzić. Natomiast jeśli chodzi o Miasteczko Multimedialne - tutaj chyba jest nieźle :)

pytam

no właśnie szukają KAM ale słyszałem ze za żenującą kasę, a dobry KAM to powinien jakieś 5000 netto dostać.... kto wie coś niech pisze

Jak poznać prawdę o firmie Miasteczko Multimedialne Sp. z o.o. zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Zostaw opinię o Miasteczko Multimedialne Sp. z o.o. - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miasteczko Multimedialne Sp. z o.o.