Systema Sp. z o.o.

Nowy Sącz

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 24 ocen.

Systema Sp. z o.o.
324

Opinie o Systema Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Systema Sp. z o.o.

Henry

Konkurencja jak widzę pracuje!!!

Współpracownik

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Jarek

Czy można powiedzieć, że dobrze się wam tu pracuje? Taka cisza

Administrator

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Systema Sp. z o.o.,. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Anna

Nie polecam

Marek
@Anna 19.10.2017 17:22

Może ktoś coś więcej napisać o tej firmie ? Widziałem że jest tam oferta ostatnio na konstruktora. Warto tam składać wogóle papiery ?

Wiśniewski

Witam, Chciałbym się odnieś do pomówień niejakiej @Anny z Gebo&Education nomen omen firmy szkoleniowej. Sprawa jest prosta bo to ww. Pani przez swoją niefrasobliwości doprowadziła do takiej sytuacji że poprawiając swoje dokumenty na miejscu w biurze, angażując personel nie sprawdziła przed oddaniem dokumentów jej kompletności. Nigdy nie miałem zamiaru i myśli żeby dopuścić się takich haniebnych procedur. Rozumiem jej rozgoryczenia, ale sposób zachowania i czynności jakich się dopuszczała dyskwalifikują ją w roli wychowawcy, edukatora. Pozdrawiam

Gebo&Education

Jescze prokurator poprosi o wyjaśnienia..przyjdzie jak dziś...

Anna

Jestem pracownikiem firmy od 5 lat i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Szef stawia na ludzi z pomysłem i zaangażowaniem. Moim obowiązkiem jest zrealizowanie powierzonych mi zadań a także samodzielne wykreowanie nowych obszarów, w których mogę się zrealizować a nie "wysiedzenie" 8 godzin co bardzo mi się osobiście podoba.

Gebo&Education
@Anna 29.12.2016 15:36

Wiśniewski ma pomysły jak zniszczyć kartki bisnesplanu przed oddaniem komisji. A Martynuska daje dla Systema dyplom wiarygodnych przez co sam traci wiarygodność i zostaje usunięty ze stanowiska dyrektora WUP w Krakowie rok przed emeryturą. Wracamy do sprawy.

Irek

A jednak to prawda ściema na całego . Sweterki szukają jelenia.

wiedno

dlaczego? przecież chyba nawet ostatnio wypuścili nową posadę na stanowisko do pracy personelu projektowego i kierownika projektu, całkiem spoko oferty

Tomasz

Nie polecam.

Dilek

opinia negatywna została stronniczo skasowana.

Alex

Nie polecam

Zostaw opinię o Systema Sp. z o.o. - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Systema Sp. z o.o.