Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Systema Sp. z o.o.?

Radek Nowy wpis

Tak sporadycznie zamieszczacie tu swoje opinie o pracy. Mam nadzieję, że jest dobrze?

Kris Nowy wpis

Jak na sądeckie warunki to dają dobrą stawkę za godz.

Robert

Niepokojące są Wasze ostatnie wypowiedzi. Mam pytanie o coś zupełnie innego. Liczę, że ktoś z Was mi pomoże. Chciałbym dowiedzieć się, czy firma zatrudnia również stażystów?

Karolcia

(usunięte przez administratora) ma szczęście do zatrudniania ludzi. Trzy osoby zrobiły mu 6 milionowy projekt. Chłopaki z biura przygotowali program a Pani Anna H. dokumentację, gdy po roku ich "wyrzucił" wszystko mu się posypało. Dokumentacja i materiały przekazywane były 3 miesiące po terminie. (usunięte przez administratora)

Julia

@Gebo&education Twoja wypowiedź ma niewiele wspólnego z warunkami zatrudnienia w Systema Sp. z o.o.. Rozumiem, że byłeś pracownikiem tej firmy, tak? Nie widzę na wątku nic o benefitach pozapłacowych. Napisz proszę, czy ten pracodawca oferuje je przy zatrudnieniu? Mam na myśli opiekę medyczną i karty sportowe. Będę wdzięczna za odpowiedź.

nikt ważny Nowy wpis
@Robert

Trzymaj się z daleka od tej firmy :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Joanna

Opinie wiarygodne. Na start możesz liczyć co najwyżej na 2 tys, a sama rozmowa to niestety strata czasu. Żadnych konkretów, dużo obiecywania.

Bartosz
@Joanna

Napisałaś o wynagrodzeniu, które firma oferuje na start. W wątku padały informacje, że pracodawca zatrudnia na początku na okres próbny. Czy rzeczywiście tak jest? Jeżeli tak to napisz, proszę, jak długo on trwa.

P.P.

(usunięte przez administratora)nie polecam.

Asia

Witam, myślałam ze będzie to spoko praca niestety bardzo się pomyliłam. Wytrzymałam tam 2 dni ( próbne ). Ogólnie ludzie spoko prócz kierownictwa. (usunięte przez administratora)wszyscy reagują nerwowo i sami mówią że ciężko wytrzymać. Kasa niby dobra plus premie ale wątpię żeby ktoś ja otrzymał(usunięte przez administratora)Gdy tylko pojawi się Prezes powoduje ogromny bałagan, przerwy, jakieś dziwne rozmowy, indoktrynacja i niewybredne żarty.(usunięte przez administratora) Nie polecam tam pracy nawet w ostateczności...

nip

Byłem na rozmowie o pracę - nie polecam

Karol

Poszedłem zrobić praktyki niestety nie dogadałem się. Ale chętnie podzielę się tym czego można się spodziewać jeśli chcesz iść do tej firmy. Umowa: Proponują działalność jednoosobową, jak nie jesteś zainteresowany to najniższa krajowa (1850 brutto) reszta w " w projektach" . Praktyka - Jeśli stawka i forma zatrudnienia Cie nie odstrasza bo idziesz robić praktykę to ta Firma ma dziwne zwyczaje. Praktyki nie dostaniesz za nic. Naciska się na wykonywanie więcej niż jest w umowie, zarzucają cię " wrzutkami" aż wykonujesz pracę kierownika z wynagrodzeniem praktykanta. Czas zweryfikuje obietnice.

worker
@Karol

Skoro się nie dogadałem to skąd twoje doświadczenie NT. Zasad panujących w firmie. Tyle tu trolli że aż strach się bać.

Patryk

nie polecam współpracy

Paulina

(usunięte przez administratora) O pensję trzeba oczywiście się prosić, nigdy nie była wypłacona w terminie. Z pewnością nie jest to dobra praca. Zdobywanie wiedzy w firmie Systema polega na siedzeniu. Prezes nie lubi jak ktoś dorabia - obawia się konkurencji.

Ania

Nie polecam pracy w Systemie, ponieważ (usunięte przez administratora)nie ma podejścia do pracowników jak do ludzi, wszystko jest nieopłacalne i na wczoraj. Niskie zarobki.(usunięte przez administratora)

Boruta

(usunięte przez administratora) cały czas prowadzi rekrutację, bo mało kto jest w stanie wytrzymać dłużej niż trzy miesiące. Najchętniej zatrudnia, za marne grosze, stażystów z możliwością zdobycia doświadczenia, a tak naprawdę od pracownika wymaga przede wszystkim wykonywania prac biurowych.(usunięte przez administratora) niska pensja, nieustalone godziny pracy (usunięte przez administratora)

karol

Ja również nie polecam - stawka głodowa, niema sprzętu uczciwego do pracy , szkoda tracić czas i się denerwować,lepiej poszukać coś lepszego.

Piotrek

niestety nie mogę polecić współpracy z tą firmą. Opóźnienia w wynagrodzeniu kilkumiesięczne !

Pati

Praca w atmosferze ciągłych pretensji i stresu, brak jakiegokolwiek poszanowania nie tylko jako pracownika ale jako człowieka ze strony kierownictwa. Praca w tej firmie nie opiera się na fachowym podejściu lecz na "produkcji". Z całą pewnością nie jest to miejsce przyjazne pracownikowi o czym świadczy bardzo duża rotacja ludzi. Jeżeli ktoś poważnie myśli o pracy radzę poszukać innej firmy.

Patryk

Nie polecam Systema Sp. z o.o. prowadzi firmę Zespół usług elektrycznych, najpierw wyciągnął pieniądze,a potem nie można się było doprosić o skończenie. Po prostu masakra z taka firmą, do tego nic nie wie, jak się sprawy toczą, a jak się go pyta to potrafi powiedzieć żeby mu głowy nie zawracać. Po prostu gorzej chyba nie można trafić partacze i tyle, tylko człowiek mądrzeje jak zapłacił już za wszystko.

Bury

firmy nie polecam. Pan Prezes " mały człowiek duże EGO ".

Sebastian

Typowa firma " zepchnij na innych". Byłem trenerem u tych Państwa i nie polecam. Dla potencjalnych ofiar tych Państwa, pracujcie tak żeby was nie było widać, jak najmniej kontaktów z kierownictwem firmy bo lubią "spychactwo" zarzucanie rzeczami które powinni wykonywać pracownicy biurowi. Dokumenty, materiały, pytania, wszystko pocztą, kurierem, mailem.

Sylwia

Normalna firma dla ludzi którzy nie boją się pracy. -PORAŻKA-(usunięte przez administratora)Obiecywał Mi wynagrodzenie na poziomie unii europejskiej, dużo nowych możliwości i tak dalej i tak dalej ale najpierw staż. Po wykonaniu powierzonych mi zadań i zakończeniu stażu obietnice padły w niepamięć a hasłem dnia stał się " co możesz zrobić dla firmy? ile możesz pracować za darmo? załóż firmę i pracuj na siebie i na firmę!". (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy w żadnym wydaniu!

Zostaw merytoryczną opinię o Systema Sp. z o.o. - Nowy Sącz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Systema Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Partyzantów 54F