Systema Sp. z o.o.

Nowy Sącz

Systema Sp. z o.o.

Opinie o Systema Sp. z o.o.

Monika

@Anna, czy możesz napisać dokładnie w jakich aspektach pracy, pracownicy firmy Systema pomagają sobie? Czy można liczyć na wsparcie innych działów, czy tylko wyłącznie kolegów i koleżanek z tego samego zespołu?

Anna

Stanowimy zgrany zespół i pomagamy sobie

Monika

@Natala, proszę Cię o zwracanie uwagi na język wypowiedzi. Tego typu porady nie są na pewno przyjemne dla @Karola. Może warto rozwiązać to w inny sposób? Szczerość i wzajemne zaufanie zawsze wpływają pozytywnie na pracę w firmie. Jaka jest twoja ocena atmosfery w firmie Systema? Czy pracownicy są do siebie życzliwe nastawieni?

Natala

Niektórzy stawianie wymagań nazywają mobbingiem. Karola, weź się do roboty!

Monika

@Karola, zarzuciłaś szefowi firmy Systema poważne przestępstwo jakim jest mobbing. Przypominam, że wypowiadamy się na forum publicznym, więc fakty, które przedstawiamy powinny być odpowiednio uargumentowane, aby mogły zostać uznane za zgodne z rzeczywistością. Wspomniałeś o mobbingu, jednak w żaden sposób nie uzasadniłaś swojej wypowiedzi. Podaj proszę konkretne argumenty.

Wiśniewski

Witam, Chciałbym się odnieś do pomówień niejakiej @Anny z Gebo&Education nomen omen firmy szkoleniowej. Sprawa jest prosta bo to ww. Pani przez swoją niefrasobliwości doprowadziła do takiej sytuacji że poprawiając swoje dokumenty na miejscu w biurze, angażując personel nie sprawdziła przed oddaniem dokumentów jej kompletności. Nigdy nie miałem zamiaru i myśli żeby dopuścić się takich haniebnych procedur. Rozumiem jej rozgoryczenia, ale sposób zachowania i czynności jakich się dopuszczała dyskwalifikują ją w roli wychowawcy, edukatora. Pozdrawiam

Gebo&education
@Wiśniewski 14.03.2017 08:50

zostaw swoje bujanie o pojęciach bujających w powietrzu dla prokuratora,to ty człeku miałeś sprawdza wszelkie kompletności i do 5 dni wzywać bo taki był regulamin, ale z zakiem nie respoktowaliście regulaminu .I chronił was wyrzucony rok przed emeryturą martynuska dyrektor wojewódzkiego urzedu pracy z krakowa. Wyrzucony własnie dlatego ,że układał się z właścicielami firm realizujących projekty i nie myślał o tych dla których te projekty miały służyć. ta kobieta co kupila maszyny do szycia i uszyła 5 firanek i miała stać na rynku , co nie umiała nawet uruchomić komputera .TAKIM DAWALIŚCIE DOTACJE MARNUJĄC UNIJNE PIENIĄDZE. wiśniewski drukował , sprawdzał i mnie oszukał .Ciągle nie mam czasu zająć się osobami do których czuję zwykłą ludzką pogardę.

Karola

Nie polecam pracy w tej firmie. Szef stosuje różne formy mobbingu.

Janusz

Szkoda, że nie piszecie ponieważ opinie pracowników są potrzebne chętnym do pracy w firmie.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Nowy Sącz.

Henry

Konkurencja jak widzę pracuje!!!

Współpracownik

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Jarek

Czy można powiedzieć, że dobrze się wam tu pracuje? Taka cisza

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Systema Sp. z o.o.,. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Nie polecam

Marek
@Anna 19.10.2017 17:22

Może ktoś coś więcej napisać o tej firmie ? Widziałem że jest tam oferta ostatnio na konstruktora. Warto tam składać wogóle papiery ?

Gebo&Education

Jescze prokurator poprosi o wyjaśnienia..przyjdzie jak dziś...

Anna

Jestem pracownikiem firmy od 5 lat i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Szef stawia na ludzi z pomysłem i zaangażowaniem. Moim obowiązkiem jest zrealizowanie powierzonych mi zadań a także samodzielne wykreowanie nowych obszarów, w których mogę się zrealizować a nie "wysiedzenie" 8 godzin co bardzo mi się osobiście podoba.

Gebo&Education
@Anna 29.12.2016 15:36

Wiśniewski ma pomysły jak zniszczyć kartki bisnesplanu przed oddaniem komisji. A Martynuska daje dla Systema dyplom wiarygodnych przez co sam traci wiarygodność i zostaje usunięty ze stanowiska dyrektora WUP w Krakowie rok przed emeryturą. Wracamy do sprawy.

Irek

A jednak to prawda ściema na całego . Sweterki szukają jelenia.

wiedno

dlaczego? przecież chyba nawet ostatnio wypuścili nową posadę na stanowisko do pracy personelu projektowego i kierownika projektu, całkiem spoko oferty

Tomasz

Nie polecam.

Dilek

opinia negatywna została stronniczo skasowana.

Alex

Nie polecam

Zostaw opinię o Systema Sp. z o.o. - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Systema Sp. z o.o.